Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

len

a tam to nic się nie zmienia Trzech Króli nadal świętuje Nowy Rok a mamy już 22,01,2019r można

ytr

no i kolejny rok rozpoczety w textonie. i dobrze

@ytr

Po Twojej krótkiej wypowiedzi wnoszę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Texton. Co wpływa na Twoją ocenę tego pracodawcy? Może mógłbyś wymienić jakieś szczegóły dotyczące zatrudnienia w firmie. Czy wiadomo coś może o planowanych podwyżkach?

ytr
@Edyta

jestem zadowolony z kilku powodow bo czuje sie tu bezpiecznie, bo firma ma stabilna pozycje na rynku, rozwijasie, pracowac trzeba ale jestesmy z tego uczciwie rozliczani, na atmosfere tez nie ma co narzekac bo zarowno miedzy pracownikami jak i szefostwem nie ma jakis wiekszych problemow nie jacys powaleni, co do podwyzki to na swieta byly dodatki. idealnie nie jest ale nie mam zamiaru stad odchodzic bo sie juz przyzwyczailem i mi pasuje

@#$&
@ytr

Tylko że na te dodatki jak to napisałeś co miesiąc jest ci potrącane z pensji. Policz sobie jaka suma z tego wychodzi a ile dostałeś i pochwał się na forum jak jesteś stosunkowo potraktowany (usunięte przez administratora)

A
@@#$&

a na 500+ płace więcej za wszystko i jeszcze mają podnieść opłaty za prąd o 60% lecimy dalej? a na szacunek trzeba sobie zapracować i najwyraźniej mi się udało

A
@@#$&

i dodam jeszcze ze z 500+ nie korzystam i nie cieszy mnie w żadnym momencie w przeciwieństwie do dodatków z textona

@#$&
@A

Jakie masz te dodatki?

Pan Prezes powiedział
@A

Chyba się pomyliłeś, to forum nie dotyczy 500+

Weź nie pytaj

Wszystko jest ok tylko dlaczego nie ma ludzi chętnych do pracy? Ja się pytam :-)

LL

@Kot już zaczął więc już chyba czas. Z okazji nadchodzących świąt chciałbym wam życzyć Wszystkiego Najlepszego na święta i cały zbliżający się lepszy rok. Pozdrowienia dla wszystkich!

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
dawid

szukają u was kogoś do pracy na już ?

Brando
@dawid

Nie wiem, ale jak na juz potrzebujesz na szybko to najlepiej jakbys przyszedl osobiscie

Kot
@dawid

To po nowym roku podejdź, może akurat się uda. A teraz wesołych świąt wszystkim:)

fc

najbardziej obiektywnie jak potrafię, uważam że texton w porównaniu z moimi wcześniejszymi doświadczeniami, to porządny pracodawca. Zapewnia stabilne zatrudnienie, umowę, odzież, wypłata nie rozczarowuje, zawsze na czas więc tak, polecam

@fc

Wymieniłeś wiele ciekawych aspektów dotyczących pracy w firmie Texton. Długo już jesteś zatrudniony w tym miejscu? Ciekawi mnie jeszcze, jak wygląda kwestia socjalu dla pracowników w tym miejscu - czy mogą oni liczyć, na przykład na dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej, bądź bony na Święta? Daj znać proszę, jak to wygląda w Texton.

Herkules
@Edyta

Edyta jest opieka medyczna, co do świąt to zawsze coś wpada jakieś dodatkowe pieniądze i nocki też inna stawka

Mdzej

Myślę o pracy w magazynie. Jakieś opinie ? Kasa, atmosfera, szefostwo ?

kwark
@Mdzej

słuchaj, myślę, że charakter pracy na magazynie nie jest ci obcy, a przynamniej do ogarnięcia. Jeśli chodzi o kase, ja nie robie na magazynie więc nie będę się wypowiadał. Atmosfera jest dużym plusem tej pracy, ludzie generalnie są w porządku, nie ma ciężkiego klimatu, że strach się odezwać czy coś takiego. Nic z tych rzeczy, wiec ta kwestia jest na prawde ok, co do szefostwa/kierownictwa, też w porządku. Bez kwasów czy problemów. Nie wiem czego się spodziewasz po pracy ale generalnie w textonie jest bardzo przyzwoicie

@kwark

Dzięki. Napisz jeszcze jak z socjalem. Ciuchy robocze, posiłki (zima idzie) itd.

kwark
@Mdzej

ubranie dają, z socjalu jest pakiet medyczny, wypłata na czas, normalna umowa jest, z okazji świąt płacą jakieś extra i do nocek też dopłacają

@kwark

Czyli o magazynie nic nie wiesz ?

@kwark

To, co piszesz o pracy w Textonie, brzmi całkiem nieźle! Długo już jesteś związany z tym pracodawcą? Czy do pracy w tej firmie przyjmowane są tylko osoby, które mają już doświadczenie w podobnej pracy, czy mają też szansę na przykład młodzi pracownicy, zbierający swoje pierwsze zawodowe doświadczenia?

pytanie konkursowe

pod usunięte przez administratora było a) fajna b) ładna c) mądra d) miła, na pewno nic brzydkiego w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi na poziomie, dodam jeszcze, że jest to test wielokrotnego wyboru. Dla ewentualnych złośliwców od razu rozwieje wątpliwości, że nie, odpowiedzi się nie wykluczają :)

Były

Nie pracuję już w textonie, z powodu przeprowadzki, nie wyboru. Szczerze powiedziawszy zaglądam tu z ciekawości oczywiście ale dyktowanej sentymentem. Dalej pracuję jako operator maszyn, niby jest ok ale w textonie i ze względu na wynagrodzenie, warunki jak i po prostu higiene pracy było lepiej. Zupełnie inna skala u mnie trochę (usunięte przez administratora)

@Były

Długo byłeś związany z tym pracodawcą? Fajnie, że byli pracownicy firm również chętnie wypowiadają się o pracy w danym miejscu. Czy gdyby nadarzyła Ci się jeszcze taka okazja, to czy rozważałbyś ponowne zatrudnienie się do pracy w Texton?

Były
@Edyta

Tak jak pisałem, przeprowadzka zmusiła mnie do zmiany pracy i raczej już nie wrócę ale gdyby nie to, to pewnie dalej bym pracował w textonie chociaż teraz myślę, że bardziej bym docenił. Ale jak już mówiłem, szanse, że wrócę są marne więc nie ma co. Pozdrawiam

Andrzejuu

czytam te komentarze i troche mi wstyd. widzialem co podpisuje, wiec nie jestem zaskoczony. Nie spodziewalem sie awansu na dyrektora wiec rozczarowany nie jestem. Czuje sie tu stabilnie, z ubraniami roboczymi nie mam problemu. Pracuje tu nie od dzis i bede dalej

Liwin

A mi sie dobrze pracuje, nie narzekam

@Liwin

Piszesz, że nie narzekasz na pracę w firmie Texton. Jakie aspekty sprawiają, że dobrze Ci się pracuje w tym miejscu? Podziel się proszę nimi na forum. Osoby, które szukają pracy i biorą pod uwagę Texton, na pewno będą Ci wdzięczne za rozbudowanie swojej opinii o jakieś konkrety.

Greg

Ja takiej weny jak dziwny koles poniżej nie mam. Może dlatego ze mi tu praca pasuje i ju

fryta

To po co tam PRACUJESZ skoro Ci warunki nie odpowiadają nie rozumiem takich ludzi jak ty masz tyle miejsc pracy a pracujesz akurat tam ... dziwny koleś

True Story

Widzę, że tutaj na siłę są szukane pozytywne opinie. Może jest kilka - dobra atmosfera między pracownikami, wypłata na czas, robisz swoje - idziesz do domu i to chyba tyle. Reszta leży, pracownicy nie są traktowani dobrze ze strony dyrekcji, słowa pracownika nie mają żadnego znaczenia, o awansie to można zapomnieć. Trzeba prosić się o dni wolne do doboru, które się należą każdemu pracownikowi produkcji. Zarobki to jest generalnie jakaś kpina, a o podwyżce można pomarzyć tak samo jak o awansie. Zero perspektyw, zero rozwoju. Firma stanęła w latach 80, a pracodawca żyje w przeświadczeniu, że do jego firmy ludzie biją drzwiami i oknami żeby tylko dostać u niego pracę. Prawda jest niestety zupełnie odwrotna bo coraz więcej ludzi odchodzi.

nick
@True Story

Przychodze do pracy, robie swoje, atmosfera jest dobra, wypłata na czas

emski

Ja mam w porządku ekipe, wiec klimat w pracy jest tez w porządku. Każdy ma czasem lenia czy coś, ale generalnie robimy swoje i nie ma jakiś niedomówień, a jak coś to prosto w twarz. Jak ktoś sobie pozwala w kasze dmuchać to wszędzie tak bedzie miał. Z kierownikiem przyjaciolmi nie jesteśmy ale dogadać sie idzie. Przyzwyczajony do trybu jestem więc też specjalnie mnie to nie rusza. Mógłbym przyczepić się do paru kwestii ale na upartego to wszędzie sie coś znajdzie więc tak najobiektywniej jak patrze na prace tutaj to moge powiedzieć że jest naprawde calkiem przyzwoicie

@emski

Fajnie, że jesteś w gruncie rzeczy zadowolony z pracy w firmie Texton. Dobra atmosfera może dużo zdziałać w miejscu pracy - na pewno wtedy milej się do niej przychodzi. Możesz napisać, co uważasz, za największy plus pracy w tej firmie? Jestem ciekawa też, czy planujesz się z nią związać na dłużej.

Beleczka

Po opiniach w Zgierzu TEXTON.SA widzę że filia-oddział w Murowanej Goślinie za wiele się nie różni dokładnie taki sam bałagan jak w Zgierzu.(usunięte przez administratora)brak mechaników za wszelkie naprawy również odpowiedzialny jest pracownik (usunięte przez administratora) wózek widłowy porażka (usunięte przez administratora) Po czym produkcja idzie jak idzie (usunięte przez administratora) brygady są nie pełne w sumie co mnie nie dziwi bo za te pieniądze na 4 brygadowce nikt nie będzie robił(usunięte przez administratora) Odradzam ten zakład z całego serca.

Powiem tak, nikt tutaj nie poklepuje nikogo po ramieniu i nie zachwyca sie jaki ktos jest zdolny i niezastąpiony. Badzmy realistami, uczysz sie fachu, podbijasz doswiadczenie i jak ci sie podoba zostajesz, nie podoba idziesz szukac szczescia dalej. Kazdy ma inne oczekiwania ale wydaje mi sie ze jak ktos szuka miejsca w ktorym bedzie doceniany i beda mu bic brawo za kazdy ruch reką to sobie raczej dlugo poszuka. Za to nie rozumiem po co jak ktos pisze ze mu jest w textonie dobrze to zaraz ktos zaczyna na niego najezdzac.. nikt nie cisnie tym ktorym sie nie podoba, a rob se czlowieku co chcesz. Ja przychodze do roboty, chce normalna umowe, wyplate, ubezpieczenie, ubranie robocze i spokojnie zyc bez stresu ze mnie zaraz wyleją. A co do polityki firmy, nigdy firmy nie mialem wiec nie mi oceniac ich decyzje, ich firma ich zmartwienie

Edyta

@rosz, każdy ma prawo do swojego zdania i to prawda, że ile ludzi, to tyle opinii. Piszesz, że pracujesz w Textonie i na razie nie zamierzasz zmieniać pracy - co możesz wymienić jako największy plus pracy w tej firmie? Opinie pochodzące od pracowników firm są bardzo cenne dla innych osób.

Texi
@Edyta

Niektorzy to sie rozgaduja niewiadomo nad czym...normalna robota na zmiane. Mam umowe o prace, wyplata terminowo, atmosfera calkiem znosna. Wiadomo ze robic trzeba, ale idzie sie przyzwyczaic.

@Texi

@Texi, wymieniłeś trzy pewnie w sumie najważniejsze czynniki odnoszące się do zatrudnienia. Brzmi to całkiem dobrze, z tego co piszesz! Mógłbyś dodać jeszcze, czy w firmie istnieje możliwość awansu, czy pracodawca stawia na rozwój swoich pracowników wysyłając ich na przykład na różnego rodzaju szkolenia?

Osoba
@Edyta

Pani Moderator; w trzech najważniejszych czynnikach pominęła Pani (sic!) najważniejszy: wynagrodzenie. Co do reszty: brak możliwości awansu, brak szkoleń etc. Generalnie właściciel ma swoją wizję odbiegającą od współczesności. Czas się dla niego zatrzymał. Inwestuje w infrastrukturę ale nie myśli o tym, że zysk dla firmy wypracowują ludzie. Już nawet Ukraińcy dłużej nie pracują :-(

@Osoba

@Osoba, racja, kwestia wynagrodzenia również jest bardzo ważna w pracy i na pewno należy do tych najważniejszych czynników. Szkoda, że w firmie brak szkoleń i możliwości dla pracowników - może warto jakoś porozmawiać na ten temat z pracodawcą?

True Story
@Edyta

Niestety pracodawca jest najmądrzejszy i nie przyjmuje niczyjego zdania do wiadomości. Rozmowa z dyrektorem na ważne tematy zawsze jest przez niego zamieniana w żart i po rozmowie.

timtim

Daje 4 gwiazdki

rejnold

Jakby było źle to bym tu nie pracował.Patrze na wcześniejsze komentarze, że nie można decydować o materiałach i że bajzel, jak chcą mieć takie porządki to niech tak mają, nie moja firma. Płacą mi za robienie swojego, więc robię co do mnie należy i jest dobrze. Wszystko na czas, umowa, ubezpieczenie. Do systemu zmianoweo też się można przyzwyczaić.

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1241 ocen.

Texton S.A.