Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

leto

obczajałem sobie na googlach jak wygląda budynek textona i widać tam parking, ale taki nie za duży, to jest jedyny? czy na tyłach jest jakis inny?

Ohooo
@leto

Taki nie za duży to jest na zmianie D

Lewis

Biorąc pod uwagę różnorakość tekstyliów jakie produkujecie na ile działów jest podzielony Texton? Domyślam się, że produkcja i biuro ale prosiłbym o więcej szczegółów

@Lewis

Jak w każdej firmie: prócz produkcji i biura (kadry, księgowość, logistyka, planowanie, laboratoria, itp.) jest jeszcze magazyn.

Lewis
@Ormuz

czyli nie ma żadnego podziału ze względu na rodzaje wytwarzanych materiałów? wszystko na jedną kupe?

Elo
@Lewis

Tam jest jak na statku kosmicznym. Normalny człowiek tego nie ogarnie.

@Lewis

Wszystko. Nie ma potrzeby dzielić.

Koza
@Elo

przesadzasz

On

Ponad 2000 za 4 brygadowke 1 weekend wolny w miesiącu to naprawdę (usunięte przez administratora)

Lex

ja sytuacja z przyjęciami do pracy? zapowiada się na coś w nowym roku?

@Lex

Podobno na produkcji zatrudniają przez agencję. Chyba jest wakat w magazynie.

@Ormuz

ooo najs, a masz więcej info na ten temat?

Doniek
@Lex

Cześć, jak chodzi o pracę, to na nuzle jest oferta na produkcje, wisi od 6 dni, więc jest jeszcze aktualna raczej

@Doniek

dziękówa!

szerszeń
@Doniek

Nooooo, w końcu jakis konkret

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
K

Z okazji zbliżających się Świąt chciałbym życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego na święta i na cały kolejny rok!

;)
@K

A ja dziękuję i się podpinam. Wszystkiego dobrego ;)

Motek

Czy na operatora maszyn trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania?

ixix
@Motek

specjalnych to nie, chyba tylko wykształcenie zawodowe no i spoko byłoby mieć doświadczenie

Motek
@ixix

Super, to dobrze. Dzięki

turt

texton to spoko zakład, mogę polecić tu pracę

zgadzam sie

tak a co?

wiesiek

Tak z ciekawości zapytałem

Dżony

Witam, bardzo zależy mi na pracy w labolatorium. Już wyczytałem dużo informacji na temat pracy, jakim testom jakościowym są poddawane włókna, sporo też czytałem o metodach. Byłbym wdzięczny za konkretne wskazówki np. czy szukają albo kiedy najlepiej ubiegać się o pracę w labie, do kogo zagadać w tej sprawie to byłbym wdzięczny. Odwdzięczyłbym się jakby mnie przyjęli ;)

byrd
@Dżony

Bez obrazy, ale taki laborant, że nawet słowa laboratorium nie umiesz napisać...

razor
@byrd

Aleś się uczepił...szkoda gadać. Niestety ci nie pomogę, bo nie mam takich informacji, ale powodzenia życzę!

byrd

Mogłeś, ale wtedy czepiałbym się jeszcze bardziej ;)

razor
@Dżony

I jak tam sytuacja?

kris

Ciężko się przestawic na 4brygadówkę, jak nigdy nie pracowało się w takim systemie?

@kris

Ja nie miałem problemów :-)

pepsi
@kris

na początku może być, ale z biegiem czasu sie przyzwyczaisz

kris
@pepsi

Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz :D

Kamil
@kris

Grafik ustalają pewnie z góry? Jest szansa na dostosowanie go według wcześniejszych sugestii?

@Kamil

Zawsze wg własnych preferencji. Musisz powiedzieć w które dni miesiąca odpowiada ci wizyta w zakładzie i już. Grafik i produkcję ustawią jak sobie życzysz. Tylko bądź twardy. Gdyby coś marudzili to od razu z grubej rury: jak nie. to się zwalniam.

murek
@Ormuz

rzadko się spotykam, żeby można było ustalać grafik samemu, szacun za to akurat

Ululkiu

Osoba prywatna może kupić mniejsze ilości agrowłókniny czy tylko hurt? Albo ścinki jakieś, odpadki wam nie zostają? Odkupiłbym

@Ululkiu

Skąd pomysł, żeby tu pisać ? My nie handlujemy. Skontaktuj się z firmą normalnym kanałem i złóż zamówienie. W dzisiejszych czasach możesz kupić nawet mydelniczkę od LOT-u.

Ululkiu
@Ormuz

Dziękuję, tak zrobię, pozdrawiam.

misiek
@Ululkiu

Przyjedź na miejsce to na pewno zakupisz jak nie w Textonie to w Polprotex jest sprzedaż detaliczna i hurtowa więc bez problemu

MMM

Generalnie brakuje nowych operatorów . A nauczyć kogoś nowego trudno . Ci co są wiedzą ze nikt im nic nie zrobi nawet jak co roku pójdą na 2-miesieczne L4 . A firma nie chce im więcej dołożyć aby bardziej zmobilizować .

Mireczek

pracowałem tu kiedyś. fajna ekipa była! pozdro

koleszka
@Mireczek

tez pozdrawiam ;-)

Edyta
@koleszka

Na pewno nadal pracujesz w Texton, co dobrze się składa, bowiem z chęcią poznałabym aktualną sytuację tej firmy. Zastanawiałam się, bo to niewątpliwie ważna kwestia, czy wspomniany pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakiś pakiet socjalny. Może będziesz tak miły i chociaż trochę rozwiniesz ten temat?

koleszka
@Edyta

skad ta pewnosc ze nadal pracuje??

pyrpyr
@Edyta

jest pakiet medyczny i dodatki na swieta

hahahahahah
@pyrpyr

Jakie dodatki na święta Bożego Narodzenia tylko 300zl i z tego podatek ci odrącą , żadnego socjalu nie ma . Owszem pakiet medycznym tak Ale to tylko tyle . Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd

pyrpur
@hahahahahah

ale ja napisałem, że jest pakiet med i bonus świąteczny, co potwierdziłeś w komentarzu niżej, więc o co ci niby chodzi?

Mieczysław
@pyrpur

A jak wyglądają warunki pracy w tej firmie? Z góry dziękuje.

oj on uufff
@Mieczysław

Idzi i się sam przekonaj najwyżej podziekujesz za pracę . Warunki nie są złe , organizacja pracy już tak niestety ale idzi sam i się przekonaj

@Mieczysław

Organizacja niestety leży nikt niczego nie kontroluje bałagan na produkcji i magazynie, bałagan na rozpiskach z produkcją, maszyny uffff trza zobaczyć samemu tragedia , wymagania że masakra tylko maszyny są nie przystosowane ogólnie w tej kwestii to jeden wielki (usunięte przez administratora) Zaś sprawa i atmosfera na zmianach ok są bardzo dobre . Ale idzi i sam się przekonaj

qaz
@Mireczek

Ekipa nadal fajna

@546

Bałagan w magazynie ? Co ty o tym możesz wiedzieć ? Z postu wynika, że robisz na produkcji :-(

po pierwsze mam wrażenie że wszystkie negatywne napisała jedna osoba pod różnymi nickami co chwile "idzi i sam sie przekonaj" po drugie wypłata nie jest zła po trzecie podnoś kwalifikacje i szukaj szczęścia gdzie indziej a nie hejtuj

Ormuz

Znaczy (usunięte przez administratora)jesteś. FN się zajmujesz, a o magazynie nie masz zielonego pojęcia.

gibson

pracujecie też na nocki?

Mel
@gibson

tak

@gibson

Nocki są bo to system czterobrygadowka

gibson
@546

dziękuję

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Texton S.A.?

Patek

a na jakie stanowisko chcesz?

jakie pytanie taka odpowiedz

Odpowiednie kwalifikacje?

sun

aż kłuje w oczy twój kom...

Emilia
@sun

@sun Napiszcie więc proszę, czy w Texton mogą liczyć na zatrudnienie osoby bez doświadczenia zawodowego? Bardzo dziękuję.

Bon

kkkkkkkk
@Emilia

coś się znajdzie

Anita

Myślicie, że ogłoszenie sprzed miesiąca przeszło może wciąż być aktualna? Mam na myśli posadę Księgowej.

pienik
@Anita

ciezko sie nam wypowiadac, moze zadzwon, albo napisz, to bedziesz wiedziec w 100%

@Anita

Myślę. że może jest aktualne, a może już nie. Jak na ewentualną księgową to mało masz .....

michal

czy oferta na pracownika produkcji jest nadal aktualna?

MM
@michal

Chyba tak

chybaryba
@michal

Jest sprzed 18 dni, więc raczej jest szansa

były

Pozdro dla chłopakow z Textonu!

@były

Miło też pozdrawiamy (no przynajmniej ja)

Bobi

nie tylko ty, ja też :D

Wigry3

praca jest niezła nie narzekam

Pascal
@Wigry3

Hej, powiesz na jakim stanowisku pracujesz?

@Pascal

hej ,produkcja

Edyta
@Wigry3

Wigry3, chcesz może opowiedzieć coś więcej na temat swojej pracy w Texton S.A.? Jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Jakie aspekty pracy doceniasz najbardziej?

@Edyta

to, że robota stabilna i spoko chłopaki, więc i atmosfera w porządku

Kaban
@Wigry3

ja tez nie narzekam pozdro

Widzę, że jest ogłoszenie na produkcje z ogłoszeniu jest co wymagają czego oczekują a na czym polega wgl u was produkcja?

Nukem
@Zainteresowany

W zasadzie z zakresu obowiązków w ogłoszeniu wszystko wynika :)

Oliverrr

Ładna ta strona internetowa im wyszłą

Kinia
@Oliverrr

I to nie w porównaniu do poprzedniej :D

nnnnnickkk
@Oliverrr

o, od kiedy jest nowa w ogole?

zibi
@nnnnnickkk

Jeszcze niedawno była tamta, więc nie jakoś długo

Wit
@Oliverrr

A mi się nie wczytuje, tylko ja tak mam?

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1236 ocen.

Texton S.A.