Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Obserwator

kris
@Obserwator

aha, pozdro xd

pytam
@kris

a o co chodzi? coś złego tam było?

karol

hej jak pracuje sie na tej produkcji?

kgx
@karol

teraz to nie wiadomo na który odpisywać tyle żeś tego napisał. ale ogólnie spoko polecam i pozdrawiam

@karol

jest w porządku nic bardzo skomplikowanego

@Avenger

a atmosfera, ludzie, jak?

@karol

bardzo równe chłopaki, atmosfera spoko

@Avenger

czyli mówisz że śmiało można uderzać bo warto

jasne, dawaj śmiało

@Avenger

wielkie dzięki takiej rozmowy było mi trzeba pozdrawiam i moze do zobaczenia

Czym zajmuje się firma Texton? Tzn jakie stanowiska można w niej spotkać

Mara

wchodzisz na stronę firmy i nie wiesz czym ona się zajmuje? no to nieźle. Texton produkuję włókniny przede wszystkim

Ijo
@Mara

oj już tak nie oceniaj od razu ma prawo nie wiedziec ;p odpowiedzialas to juz wie

Sternik

No i jak to jest z tym textonem? dobrze się pracuje ?

Otto
@Sternik

mi się ogólnie pracuje dobrze i jestem zadowolony. wiadomo ile ludzi tyle opinii i rozne glosy moga sie trafic. no ale ja mowie za siebie, no i moze tez troche za osoby z ktorymi wspolpracuje bo rownież nie słyszalem narzekania z ich strony

lambo

ano, całkiem całkiem

Otto
@Sternik

a tak swoją drogą będziesz zamierzał faktycznie aplikować czy pytasz tak na razie tylko czysto informacyjnie ??

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Spiker

Texton - jakie oferuje stanowiska? gdzie można się zaczepić?

@Spiker

na produkcje pewnie można, tam najczęściej szukają, sprawdź sobie

Maniek
@Spiker

jeszcze są stanowiska np handlowców i automatyków ale no tam to trochę ciężej z rekrutacją

@Maniek

no to też, nawet nie wymieniałem, ale stanowisk znajdzie się o wiele więcej niż to co powiedziałem, ale to na produkcje można się najprędzej zaczepić teraz. dawno nie było rekrutacji na cokolwiek innego.

@ktosiek

A na produkcje jest teraz rek prowadzona?

@Spiker

no tak przecież mówie. na stronie jest oferta

@ktosiek

No właśnie napisłeś, że "pewnie mozna" więc nie wiedziałem na ile to aktualne. Dzięki, sprawdzę

@Spiker

no to może nie wyraziłem się dosyć jasno, ale doszlismy do porozumienia ;p

@Maniek

a czym się zajmuje automatyk?

@?

Pytanie świadczy że się nie nadajesz

@:)

dziękuję za wspaniałą radę prosto z serca jednakże nie takie było pytanie

eee
@:)

A kto powiedział, że on chce zostać automatykiem?

@eee

no otóż to.. strach normalnie pytać o cokolwiek bo zaraz lincz :D jak ja jeszcze nic nie zdążyłem powiedzieć

W Textonie jest szansa na awans?

Tamiko

W każdej firmie tak naprawdę szanse na awans są ale dużo czynników od tego zależy jakby nie patrząc :)

@Tamiko

A jakie są między innymi chociaż tak ogólnikowo te czynniki?

Tamiko

Czy pracujesz wydajnie, robisz swoją robotę dobrze, potrafisz dogadać się z ludźmi i pokierować nimi ewentualnie (ważne w przypadku awansu na jakieś bardziej kierownicze stanowisko) no takie różne rzeczy, po prostu zależy od tego jak pracujesz i jakie masz cechy

hero
@Tamiko

no warto mieć dobre kontakty ze wszystkimi wokół to zawsze pomaga a na pewno nie szkodzi ;)

@hero

No to właśnie to napisałem tylko trochę dłuższymi zdaniami ;p

Wy chyba nie mieliście okazji pracować w textonie w Murowanej Goslinie w filii tu to dopiero jest bałagan (usunięte przez administratora)każdy ucieka niema kto robić a (usunięte przez administratora) szkoda gadać na 8 godzin Pracują po 3 góra 4 godziny z czego połowę przesiadza (usunięte przez administratora)

iks

Po pierwsze jak nie trudno po nazwie zauważyć profil tyczy się textonu w zgierzu. a po drugie jaki jest cel Twojej wypowiedzi? to tylko o tobie świadczy jak przychodzisz tu tylko po to żeby człowieka obsmarować anonimowo bo myślisz że wszystko Ci wolno

Lotek

Prosze o informacje odnosnie warunkow pracy w Texton jakie umowy czy warto podjac prace i tak dalej pozdrawiam

zenek
@Lotek

Tylko umowa o prace a czy warto no to juz swiadczy chociazby to jak rzadko sa oferty do pracy wiec chyba calkiem warto

@zenek

Dziekuje za odpowiedz, super

Minos
@Lotek

Zależy czego oczekujesz, dla niektórych warto, dla innych nie, poznasz konkretne warunki za rozmowie i wtedy zdecydujesz, ale atmosfera jest ok, wykonywana praca też, wg mnie warto

@Minos

Dzięki

@Lotek

Czy wybrałeś się może na rozmowę o pracę w textonie?

@??

Jeszcze nie byłem

@Lotek

to ostatecznie się nie wybierasz czy jak?

@??

Wybieram się, ale to ni ode mnie tylko zależy przecież, ale od firmy, nie zaproszono mnie jeszcze, to nie byłem

@Lotek

aaa no to o to właśnie mi chodziło, czy już czekasz aż sie odezwą, czy jeszcze nic nie zrobiłeś w tym kierunku. okej, dzięki

Hero

Pytam ponownie. Jest ogłoszenie na produkcję, zastanawiam się nad aplikowaniem ale mam kilka pytań. W ogłoszeniu piszę że są szkolenia - jakie, odzież ochronna - jaka? To ważne bo odzież odzieżowi nie równa, jak jest jakaś "plastikowa" czy można mieć swoją atestowaną ale lepszej jakości i ostatnie pytanie najważniejsze o dodatki i nagrody motywacyjne - nagroda motywacyjna rozumiem, że pieniężna - w jakiej wysokości i co trzeba zrobić żeby ją dostać?

Rob
@Hero

Odpisałem ci niżej, nie wiem czemu stamtąd zniknęło pytanie

Utam
@Hero

czy dla Ciebie najważniejszą rzeczą jest odzież idąc do pracy? wydawało mi się że są ważniejsze sprawy :D

@Utam

Przecież nie pytałem tylko o to. To nie jest najważniejsza kwestia, ale dla mnie istotna. Sporo rzeczy o pracy już wiem

YO
@Hero

żeby dostać jakąś tam premię czy jak to nazwałeś nagrodę pieniężną trzeba pracować i to dobrze, wtedy jest na to szansa. Tak za nic to raczej nie dają ;p ewentualnie jeszcze za pracę na nocki są dodatki

@YO

Nie no oczywiście, za nic to nigdzie nie dają :) Dzięki za odp ogólnie.

@Hero

Szkolenia: BHP i stanowiskowe. Odzież robocza: zgodna z normami. Pieniądze: pensja podstawowa + czterobrygadówka + noce + premia.

@Ormuz

Dzięki za zwięzłe podsumowanie :)

Rob

no odzież jak to odzież, robocza zwykła i odpowiednia, nie żadna plastikowa. Ogólnie raczej nikt na nią nie narzeka, nie znam się specjalnie na jakości ale raczej nie jest źle

Hej

nadal szukaja zawodników na produkcje? byłbym chetny

heh
@Hej

zawodników? a to jakieś zawody będą na tej produkcji? :D

@heh

chodzi o pracowników oczywiście, nei wiem czemu zniknął mój kom

jawiem
@Hej

pewnie dlatego, że ostatnio usuwają wszystko jak leci bez względu na to czy psuje to cały wątek i nie wiadomo o co chodzi czy nie

odp
@Hej

Jeśli chodzi o Twoje pierwotne pytanie to tak. nadal jest oferta i poszukiwania pracowników na produkcje

@odp

no i super, dziękuję, a wiesz może gdzie znajdę ofertę, albo na jaki adres podesłać cefałkę?

praca
@Hej

wszystko masz napisane w ofercie, wystarczy ją znaleźć i się odezwać. Jak wół jest napisane "jeśli interesuje cię praca w zakładzie zgłoś się do działu kadr" i wszelaki kontakt do nich.. co Ci więcej potrzeba?

@praca

to ze znalezieniem oferty miałem problem i o to głównie pytałem, więc nie znałem adresu do kadr, ale już ją znalazłem, bo głupi ja szukałem wszędzie, tylko nie na ich stronie

praca
@Hej

no to na przyszłość już będziesz wiedział gdzie są takie info od razu

@Hej

ludzie jak wy pracować chcecie jak sobie nawet oferty nie potraficie w internecie znaleźć tak jakby to było takie trudne wpisac w googla texton praca..

@Ikon

już nieważne juz wszystko znalazłem więc zamykam temat

@Hej

no to gratulacje że w końcu się udało bo już wątpiłem

Ikon

no nie mogłem się powstrzymać jak czasem widzę jak każdy tak chciałby dostać wszystko na tacy i zero własnej inicjatywy ;p

Yoko

Widziałem właśnie ofertę pracy na produkcje i się nad tym zastanawiam, ale może powiedzielibyście parę słów o firmie? Jak jest co oferują, jak wygląda praca?

Stun
@Yoko

kasa jak najbardziej terminowo wpływa na konto, do tego są dodatki za nocki i jakieś tam jeszcze inne premie się zdarzają, są szkolenia wprowadzające i ogólnie takie rozwojowe w zakresie tego co sie robi, nie wiem co tam jeszcze chcesz wiedziec

@Stun

Jak wygląda praca przy pakowaniu masek? słyszałam że po jednym dniu rezygnują a niektórzy z płaczem wychodzą. Dostarczyłam badania w maju i jeszcze każą czekać, miałam przyjść na nocną zmianę. Ciekawa jestem co tam na prawdę się dzieje

Aaa
@Noni

Żadna taka sytuacja nie miała miejsca. Produkcja została dzisiaj zatrzymana a wszyscy pracownicy zwolnieni.

@Aaa

Zwolnieni w jakim sensie?

@Noni

W takim, że zamknęli produkcję maseczek.

@Xxx

Definitywnie czy na jakiś czas?

@Noni

To już trzeba pytać bezpośrednio firme.

azbest
@Noni

dziwne te historie o pakowaniu masek, nikt z płaczem nei wychodzi, co to za legendy

@azbest

Dokladnie, żadna taka sytuacja nie miała miejsca. Jedna osoba została zwolniona za lenistwo po niecałym tygodniu pracy a reszta cały czas ta sama do wczoraj...

thanks
@Xxx

Eh.. dobrze, że to piszecie bo jak widać można się bardzo łatwo nadziać na fałszywe informacje w internecie.. nawet na forum o pracodawcy

leo

są przyjęcia???

Zawada
@leo

na produkcje cały czas, oferta wisi na stronie wystarczy sobie wejść i sprawdzić, polecam

Hejho
@Zawada

na produkcje tak, ale na inne stanowiska nic nie ma na razie rozumiem???

Zawada
@Hejho

wydaje mi się że nie

bor
@Hejho

na razie cisza w tym temacie, więc albo brać co jest, albo można czekać jak się ma taką możliwość ;)

Hejho
@bor

nooo tak, ale ja czekam na konkretne stanowisko, niekoniecznie na produkcję, ale na pewno ktoś inny chętny się znajdzie

asfba

Witam z tego co mi wiadomo to maszyny juz sa tez czekam na tel kiedy rusza nowa hala mam byc przyjeta mam pytanie mam rozumiec bedziesz operatorem zaklad skierowal cie na te badania

Ado
@asfba

ale do kogo to pytanie jest skierowane???

pytanko
@asfba

Jaka nowa hala? Nie jestem w temacie oświeci ktoś?

@pytanko

Tam, gdzie kiedyś stałą jedynka.

Iwa
@Ormuz

I z tego co wnioskuje po wcześniejszej wypowiedzi to rekrutacja już się odbywała na tą nową hale

Pyt

Przechodzi się tutaj jakiś okres próbny czy od razu jest zatrudnienie?

@Pyt

jest okres próbny na początku, jak chyba wszędzie

@Danio

No nie wszędzie, dlatego pytam dla pewności, ale dzięki :)

@Pyt

a, ja do tej pory miałem wszędzie, ale wiem, że moge się mylić, więc napisałem, ze chyba

@Danio

Okej okej, interesowało mnie tylko jak jest to tutaj, już wiem i dziękuję za odpowiedź

jemson

a ile trwa?

@jemson

wydaje mi się, że standardowo 3 miesiące, ale dla pewności można by się jeszcze dopytać

jemson
@Danio

w sumie jak się zdecyduje zatrudnić to dowiem się na miejscu ale dzieki i tak

Xx

Czy ktoś wie kiedy jest rozpoczęcie pracy przy nowej maszynie? Ciągle dostaje informację, że jeszcze nie dotarła... Jestem prawie 2 tyg po badaniach i mam czekać na telefon...

asfba
@Xx

Produkcja byla planowana na 10 ale przez ustawienie maszyn do produkcji przedluza sie ja na badania nie dostalam skierowania a terz mam byc zatrudniona czekam na tel

bbc
@asfba

to pewnie lada moment będzie praca, chwilę cierpliwości ;)

Jdjdnd
@bbc

Nadal nie ma żadnej informacji... Ktoś coś wie? Trochę dziwne podejście do pracownika, badania zrobione i miesiąc Czekania na informacje kiedy rozpoczęci pracy

Michał123

Jakie są wymagania do pracy na produkcji? Pozdrawiam.

koper
@Michał123

nie słyszałem o żadnych szczegolnym wymaganiach.. co masz na mysli?

josef
@Michał123

w zasadzie nie ma jakiś restrykcyjnych wymagań, wiesz o co cho, bardziej istotne są takie rzeczy jak sumienność, obowiązkowość i zaangażowanie, całej reszty można się nauczyć, szkolenia są, także nie potrzebujesz żadnego doswiadczenia, ani nic takiego, grunt, żebyś był pracowity i uczciwy

Mal
@josef

To raczej wszystkie te istotne rzeczy są całkowicie standardowe i normalne ;)

DI

Brak ludzi na produkcji Panie Dyrektorze to może przenieść Panów laborantów na produkcję a zatrudnić same kobiety po 40 . Są to faceci jak Pan widzi , którzy mają niewiele do (roboty) parę próbek na zmianę .Coś z tym trzeba byłoby zrobić prawda Pozdrawiam 0 .

@DI

A dlaczego same kobiety po 40??? Jakas dyskryminacja młodszych???

Nodi
@DI

bo oczywiście ty masz największe pojęcie co kto robi, a czego nie. na pewno wszyscy się opierdzielają, poza produkcją, bo ty na niej pracujesz, co nie?? zawsze najwiecej do powiedzenia mają ci co najmniej wiedza

Asfba

Witam mam pytanie mam zamiar podjac. Prace w tej firmie jak tam jest z. Dojazdem niemam wlasnego transportu co tam dowozi pracownikow z ozorkowa

@Asfba

Z46

o, git, thx za info

Ton

krótko i na temat ale w sumie w punkt to sie nie bede kłócil

Rossi

Co w niej jest spoko moze bys rozwinął co?

zły
@Rossi

dlaczego została usunięta opinia pozytywna na temat firmy?? nie rozumiem tego co się tutaj wyprawia

gosciu
@zły

faktycznie mój wpis zniknął ale lipa nie kminie

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1236 ocen.

Texton S.A.