Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Aaa

Hej, chciałam zapytać czy na produkcji pracują kobiety? Czy jest to ciężka praca?

Lestat
@Aaa

nie wiem jak teraz, czy się coś pozmieniało ale jak ja pracowałem, to był męski skład a produkcji

@Lestat

A to ciekawe, ale dziękuję za informacje :)

Lestat
@Aaa

proszę bardzo, ale jak juz mówiłem, odkąd nie pracuję mogło się coś pozmieniać, więc nie ręczę za swoja odp

@Lestat

nie no jasne, przyjęłam do wiadomości :D

arizona
@Aaa

a co się właściwie produkuje w textonie?

Nie i nie.

@arizona

Wszystko to o czym piszą na stronie Textonu.

arizona
@Ormuz

no tak, pewnie ma to jakiś sens.. dzięki poszukam sobie sama

Asfba

Są jacyś pracownicy co dojezdzaja z ozorkowa i czy kobiety pracują ?

Czy Texton ma tylko jeden oddział w Polsce?

qwer

Tak a co?

@qwer

Nic konkretnego, po prostu chciałem się upewnić co do tej informacji ;)

qwer

no to się upewniłeś, nie ma za co ;d

Czy w firmie Texton S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Bike

to pewnie zależy od stanowisk, na pewno nie na wszystkich są potrzebne regularne szkolenia

@Bike

no ale to o jakich w końcu stanowiskach mówicie???

Bike
@Jaskier

no nie wiem, tacy handlowcy to na pewno mają jakieś szkolenia ;p tak sądzę

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Henek

hej chciałem zapytać jaka u was atmosfera? ekipa zgrana? dobrze jest? pzdr

@Henek

No wiadomo nigdzie nie jest idealnie, jedni są bardziej zgrani inni mniej, ale ogólnie nie jest źle jak dla mnie. Pracuje tu już jakiś czas, a to świadczy między innymi o tym, ze jest w porządku ;ppp

pajak
@Norek

e tam, dobrze jest, raczej nie ma jakichś dziwnych wewnętrznych konfliktów, wiadomo, że nie każdy z każdym się trzyma, ale jest git (albo ludzie dobrze udają, heheh :P)

@pajak

no ja mam nadzieje, ze najbliżsi nie udają ;>

pajak
@Norek

nie no żartuję sobie tylko

@pajak

spoko, zrozumiałem ;) tak tylko mówię, bo różnie to może być wiadomo

tutek

jaki system pracy? 4brygadówka?

Tobi

3 zmianowy po 8 godzin

@Tobi

ale 7 dni w tyg?

Dawid
@tutek

No właśnie też mnie to interesuje? czy weekendy również? Chociaż na necie pisze że 40 godz tygodniowo

@Dawid

40 godzin jeszcze nie świadczy o tym, że weekendy są wolne. Ale nie wiem, może ktoś inny będzie znał odpowiedź na wasze pytanie

wico
@tutek

Pisali tu niżej, że czterobrygadówka jest.

@wico

no to pewnie faktycznie tak jest skoro pisali, więc weekendy również

@wico

faktycznie. sory za zawracanie głowy w takim razie

@tutek

oj od razu zawracanie głowy. Każdy chce uzyskać informacje, nie każdemu chce się scrollować forum, ja to rozumiem także luzik

@Lawa

nie wszyscy zawsze są tacy wyrozumiali jak ty, wiesz jak jest :)

Czym zajmuje się firma Texton S.A - Zgierz i w jakich obszarach funkcjonuje?

Ben

widzę, że pan Ormuz albo ma niesamowite poczucie humoru, którego nie rozumiem, albo tak mu się nudzi w domu, iż uznał że super rozrywką będzie wypisywanie bzdur ;) Texton zajmuje się produkcją różnego rodzaju włóknin, można o tym poczytać na ich stronie, jest cała historia opisana

Bocian
@Ben

Co jest bzdurą w pytaniu o obszar pracy firmy?

Loki
@Bocian

musiała zniknąć ta odpowiedź, do której odnosił się Ben. Więc nie ma tu już żadnych bzdur wszystko chyba ok na to wychodzi

Bocian
@Loki

Aa no to może faktycznie coś zniknęło, tego nie widziałem wcześniej

Antek

Trafiają się czasem oferty dla handlowców? Jestem PH z doświadczeniem, szukam pracy w okolicy. Pozdrawiam.

@Antek

ogólnie to jest w firmie takie stanowiska, ale żeby jakaś oferta była to w sumie dawno nie widzialem

@Lego

Że stanowisko jest to podejrzewam, bardziej chodziło o oferty. No nic, jeszcze poszukam.

@Antek

Teraz może być problem z ofertami pracy, ale za jakiś czas możesz znów spróbować ;) czasami tutaj piszą jak pojawia się coś nowego

@Lego

Dobrze, będę obserwował. Dziękuję :)

Luzik, pozdrawiam

Ormuz

Koronawirus. Ochrona w pracującym na pełnych obrotach Textonie to jakaś ściema. Na produkcji wszyscy przez 8 godzin w maseczkach itd. Ale w ciasnej przestrzeni szatni przy zmianach tłok i żadnej ochrony. Brak izolacji pracowników zmian od siebie.

Nooboo
@Ormuz

Ściema jakich wiele w tym zakładzie. Jednorazowa maseczka, sztuk jeden na 8 godzin pracy. Że tak powiem ochrona pełną gębą. I na cały zakład dwa dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Rękę myję ręka.

omg
@Ormuz

a to przepraszam ochrona ma stać między wami i pilnować zebyście zachowali od siebie odstęp? a co to przedszkole? chyba każdy wie jakie trzeba zachowywać środki ostrożności

@omg

Nie (usunięte przez administratora)Powinno to wyglądać tak: nowa zmiana przychodzi wcześniej, przebiera się, opuszcza szatnię, Pomieszczenie jest odkażane. W tym czasie następuje przekazanie zmian ( wszyscy zabezpieczeni). Po tym schodząca miana idzie do szatni. Opuszcza ją. Pomieszczenie jest odkażane,

Michelle

Wszyscy pytają o produkcję, a ja zapytam: jak wyglada sprawa z praca biurową? Często wpadają jakieś rekrutacje?

Bajka
@Michelle

bardzo dobre pytanie.. ale teraz to chyba ciężko stwierdzić, na pewno były jakieś rekrutacje ale jak dawno to nie jestem w stanie ci powiedzieć, bo ja nie z tego działu. Tak czy tak teraz raczej trzeba przeczekać sytuacje i pewnie coś się pojawi

@Michelle

Niezbyt często niestety, chyba rotacja jest niewielka, tak wnioskuję

@Anika

no jak wszedzie. gdzie tam nie spoglądam na jakies inne firmy jak cos sprawdzam to wszedzie szukaja ludzie tej pracy biurowej i wszedzie piszą ze ciezko sie dostac, ze nie ma ofert itd. No ale tak to jest, jak ktos zlapie fajna prace to juz tam siedzi

@Jaskier

Z jednej strony dobrze to świadczy, a z drugiej szkoda, że trudno się załapać ;)

@Anika

no prawda jest taka, że to jest codzienne siedzenie na ofertach i odświeżanie stron i wysyłanie cv, bo nigdy nie przewidzisz kiedy się coś pojawi, a też zawsze po wysłaniu cv trzeba chwile poczekać na odzwe

@Jaskier

No tak, jak komuś bardzo zależy to to chyba jedyne wyjście ;) Albo wchodzenie drzwiami i oknami do firmy ze swoim CV, ale to wersja dla bardziej pewnych siebie :D

@Anika

no to nie wiem czy ktoś się odważy na Twoją wersję ;p

@Jaskier

E tam, na pewno są i tacy zapaleńcy ;)

Ormuz

A jak z zabezpieczeniami przed wirusem ?

Robert

Czy Texton posiada jakiś sklep firmowy?

Yurek

Z tego co wiem, to nie.

Reni
@Yurek

chyba ma internetowe sklepy z tego co obczajałem

@Reni

Mnie interesowałby stacjonarny, ale dziękuję.

Reni
@Robert

no to niestety nic więcej nie jestem w stanie pomóc

@Reni

I tak dziękuję za chęć pomocy.

Kazik
@Robert

ja korzystałem z tego internetowego sklepu i bardzo spoko serio polecam sobie obczaic. . wiadomo ze to nei to samo co na zywo ale teraz to lepiej internetowo wszystko zamawiac bo nie robia zadnego problemu ze zwrotami itp

Kazik

bardzo prosze zycze powodzenia i udanych zakupow

Travolta

Elo, na produkcje szukają teraz?

ed
@Travolta

ja nie widziałem ostatnio zadnych ofert, ale może trzeba po prostu tam iść osobiście, nie wiem, nie znam się zrobisz jak uważasz

@ed

To ciekawe bo ja widziałem na nuzle sprzed 15 dni oferta polecam sobie sprawdzić pzdr

ed
@hodor

a to ja z nuzle nigdy nie korzystałem, to dlatego nie widziałem

@ed

Tam są najczęściej do textonu jak coś

theo

hmm.. ciekawa sprawa z tym transportem, może coś się zmieniło i się pojawi? co prawda nic o tym nie slyszalem.. moze ktos wie cos wiecej na ten temat?

hodor

O, czyli szukają i w innych miejscach. To tym bardziej mnie dziwi, że ktoś nie mógł znaleźć

Zuzanna

Wisi nawet ogłoszenie na stronie Textonu. Daleko nie trzeba szukać. Hmm, i tutaj też jest zapis o tym transporcie.

theo
@Zuzanna

no właśnie, też czekam na takieś konkretne info w tej sprawie, ale na razie jak widać cisza

Boko

Dokladnie. Pracowałem tam 5 lat temu. (usunięte przez administratora) na kółkach to mało powiedziane.

lajs

na jakie stanowiska jest teraz rekrutacja do textonu?

denko
@lajs

a jest wgl jakaś rekrutacja? w sensie no ja nic nie znalazlem w sieci ale moze zle patrze?

tekst
@denko

chyba dobrze patrzysz, bo tez niczego nie widze. a szkoda, ale trzeba czuwac, zwykle tutaj daje ktos znac jak sie cos pojawia, wiec pewnei i tym razem tak bedzie

denko
@tekst

spoko, spojrzę sobie znów za jakiś czas, jeśli też nic nie znajdę przez ten okres, pozdrawiam

@lajs

W sieci brak info pewnie przez to, że przy takiej rotacji nie nadążają z wystawianiem ofert. Wg mnie powinna być jedna zawieszona na stałe: pracownika produkcji zatrudnię :-)))

tara
@Ormuz

może kiedyś tak zrobią, na niektórych firmach faktycznie tego typu ogłoszenie wisi na stałe, bo to mów co chcesz ale tam zawsze przydadzą się ręce do pracy dodatkowe

terter

jest możliwy awans wewnętrzny w firmie? da się rozwijać? czy raczej pozostaje sie na jednym stanowisku, bo roznie to w firmach ktorych pracowalem bywało

riker
@terter

pewnie to wszystko zależy jak to się tam potoczy, jak Twoje zaangażowanie i w sumie predyspozycje na wyższe stanowiska, bo wiesz nie zebym sie tam jakos specjalnie czepiał, ale nie kazdy sie nadaje żeby np sprawować nad kims władze, zalezy na co masz ambicje. Myśle, że wszystko jest zawsze mozliwe tylko roznie to bywa niee

merk
@riker

śmiesznie, że ktoś nie zaczął jeszcze pracy, a już myśli o awansach i stanowisku kierownika. Żeby być dobrym kierownikiem to trzeba poznać całą strukturę firmy, jej pracowników, zapracować na szacunek, a najlepiej to przejść przez wszystkie stanowiska, żeby umieć się postawić w sytuacji każdej pracującej osoby - a to są lata praktyki, tego nie dostaje się tak o. Także takie awanse owszem, ale po dłuższym czasie.

Zubra

Czy prowadzone są jakieś szkolenia odnośnie pracy przy maszynach? Mógł by ktoś przybliżyć jak wygląda sytuacja.

garbi
@Zubra

na pewno jest jakieś wprowadzające, a co dalej to nie wiem, czy coś tam sie jeszcze pojawia

tupak
@Zubra

Nie, puszczają cię na produkcję i radź sobie...wiadomo, że muszą cię przeszkolić, nikomu nie jest na rękę, żebyś stał jak ten wół i nie wiedział co robić, także spokojnie :D

garbi
@tupak

ogólnie to masz 100 % racji, ale no ja szczerze mówiąc juz słyszalem i czytałem o firmach, które takiego szkolenia nie mają, co wiecej inni wspolpracownicy tez nie są skorzy do pomocy i wyglada to na zasadzie albo sobie poradzisz, albo nie to jak dla mnie jest straszne, bo jak cos sie stanie, cos sie zepsuje przez niewiedze to i tak bedzie winą tego pracownika a to juz troche za duza odpowiedzialnosc jak na sam poczatek pracy.. takze tutaj szkolenia są i trzeba je docenic :D

rufi

w jakich godzinach jest praca w textonie?

max
@rufi

standradowo się pracuje 3 zmiany po 8 h 6-14-22. Jak jeszcze masz jakies pytania to wal smialo ;p

rufi
@max

a git, tak podejrzewałem. dzięki, jak cos to będę pytał

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Texton S.A.?

gienko

hmm.. no cale wplywa normalnie

Frodo

Czemu miałoby być rozdzielane? Tu nie ma machlojów żadnych

Ormuz

Jest rozdzielane na: ZUS, zdrowotne, fundusz socjalny itd. To co zostaje dostajesz na konto :-)))

uffff
@Ormuz

Człowieku o jakim Ty socjalu piszesz hahahahahahahahahahahahahaha Pakiet medyczny i 200 zł tylko na Święta Bożego Narodzenia i Ty to nazywasz socjalem hahahahahahahahahahahah. Idzi do innego zakładu wtedy możesz napisać socjal bo tam

@Ormuz

A, no to oczywiste, mi chodziło o jakieś dawanie pod stołem czy coś

@uffff

Tak, tylko, że pakiet medyczny i dodatek na święta, to jest właśnie socjal...

@uffff

Człowieku, czytaj ze zrozumieniem. Wygląda na to, że nie wiesz co to ZFŚS i że co miesiąc odpływa do niego z twojej wypłaty pewna suma.

mejv
@uffff

jasne socjal mógłby być bardziej rozbudowany (nikt nie mówi, ze kiedyś to nie nastąpi i nie zwiększą liczby swoich propozycji dla pracowników), ale jednak dodatki w postaci premii jakiś tam + pakiet medyczny to jednak jakieś DODATKI, które są a wcale być nie muszą. I uwierz mi, że niektóre firmy nie mają nawet tego, a Ty mając to i tak znajdziesz powód do narzekań, bo za mało, bo co to ma być.

Ukrainiec na weselu

Jakaś refleksja na temat tego dlaczego tylu pracowników postanowiło się zwolnić? I dlaczego nikt nie robi nic żeby zatrzymać ludzi którzy potrafią i dalej pchają ten wózek zwany produkcją?

Ormuz

Tak ze dwa lata pracuję i jeszcze nie widziałem, żeby ktoś "tyrał".

penx
@Ormuz

widocznie dla nich szybka i efektywna praca to równoznacznik tyrania :D aktualnie to najlepiej przestać sobie 8 godzin, a kasa niech spływa na konto, bo tak najłatwiej.. szkoda, szkoda że zyjemy teraz w społczenstwie leni i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1236 ocen.

Texton S.A.