Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Otcochodzi

Obstawiamy na której zmianie w końcu braknie operatorów żeby obstawić maszyny.

Xxxx

I znów ktoś porzucił texton

Ktoś

Nie rozumie ludzi jak można tak fałszywie podszywac się pod kogoś i pisać opinie

Ktoś

Ta opinia była napisana wczoraj a teraz to ja powtarzają jak dlamnie to już jest chore

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
Ktoś

Ja już znalazłem swoje miejsce i jestem bardzo szczęśliwy

Ktoś

Jak patrzę na te wpisy to cieszę się, że zmieniłem pracę i jestem bardziej szczesliwszy

o
@Ktoś

jak to powiedziałeś, różni są ludzie i różnie to w życiu bywa, Każdy ma prawo i powinien sobie znaleźć swoje miejsce

Ktoś

Różnie bywa w życiu i różni są ludzie

kto następny?

Ja rozumiem wszystko, na tym samym wózku jadę co wszyscy inni ale już takie teksty są przegięciem i właśnie w takich sytuacjach uważam, że dział prawny powinien interweniować bo już bez jaj. I teraz każdy będzie pisał co chce podpisując się czyimś imieniem i nazwiskiem?

A co z tą ofertą pracy w Zgierzu w urzędzie pracy?? Maszyny do drewna?? Co tam trzeba robić?? Lekka praca??

Pan Toti
@Zainteresowany

Oferta jak najbardziej aktualna a co do pracy i maszyn to przyjdź i sam zobacz, może będziesz miał szczęście i zobaczysz pakowanie belek z taczek :-) Pozdro.

Dział prawny

Szanowni Państwo, W związku z aktualną sytuacją na niniejszym forum, nagminnym łamaniem regulaminu serwisu gowork, który zobowiązali się Państwo przestrzegać oraz wielokrotnym złamaniem art. 212 Kodeksu Karnego, Spółka Texton S.A została zmuszona do podjęcia stosownych kroków prawnych. Jednocześnie pragniemy podkeślić, że nie dajemy przyzwolenia ani nie będziemy tolerować znieważania oraz pomawiania pracowników spółki Texton S.A. w przyszłości. Od dnia dzisiejszego w przypadku każdej formy mowy nienawiści będą podejmowane kroki prawne.

klos

Za spokojnie było to trzeba znaleźć jakiś temat żeby przełamać nudę. Pozdrawiam

Robol
@klos

Nudę przełamać nudno to nigdy nie było jest tam taka co zawsze jest z nią wesoło i strasznie dużo gada

kgk

aż się odniosę. I taki Bartuś jak o 9 wszedł na goworka tak do 22 wypisywał jak jest źle. Czytam to i ręce opadają. Normalna firma, a jeden z drugim z nudów bo nie ma z kim pogadać takie pierdoły tu wrzucają, przecież ludzie wchodzą na forum i myślą, że u nas jacyś niepełnosprawni tu pracują jak takie coś poczytają. Masakra

@kgk

Jak widać prawda co niektórych strasznie boli

@kgk

kgk od poniedziałku zwolnili się dawaj z magazynu jeden i (usunięte przez administratora) to jeszcze nie koniec zwolnień niestety prawda boli . I niki nie chce przychodzić za taką kasę niestety prawda boli może jak staną maszyny i będzie raptem jedna szła jak wogule będzie kim to może komuś to da do myślenia że coś nie tak . Na dwie zmiany można już zarobić 3000 - 3500 a w cztero brygadowce od 2000 do 2700 i jeden weekend w miesiącu wolny praca praca praca aż do grudnia wtedy 24 grudnia stóp i po Nowym Roku i zwno praca praca praca . Więc Ty nie pisz głupot że tak fajenie jest może w biurze jak się ma ponad 4000zł ale zapraszam na produkcja

Lit

ale czlowieku nigdy w biurze nie pracowales wiec nie wiesz za co taka pensja i pamietajcie ze nie ma ludzi niezastapionych jesli rozumiecie do czego zmierzam

Pawel
@Bartek

Tak widocznie jest ale to firma pozwala na to taka firma i tacy ludzie

MJ
@Lit

Tak zgadza się można zamienić ludzi ale czy każdy się nadaję do maszyny

Lit
@MJ

Emdżej zawsze sie znajda chetni, przyjda z innych firm u jakis prywaciarzy i beda wdzieczni ze do textona trafili a co do tego czy sie nadaje czy nie MJ powiem ci tak do wypowiedzi w szeroko rozumianych mediach tez sie nie wszyscy nadaja a jednak tu pisza chociaz po niektorych wypowiedziach mozna odniesc wrazenie ze autorzy ma zasadnicze problemy ze sklejeniem zdania a pisza i nie jest im jakos glupio

MJ
@Lit

U mnie w firmie też tak mówili że znajdą się inni odeszli pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i zostali tacy co przychodzą i najlepiej nic nie robić A Ukraińcy mają wszystko ....... .dopowiedz se dalej. . Właśnie jestem na etapie poszukiwani innej pracy wszędzie oferują 2800- 3000 na dwie zmiany a na trzy zmiany ponad 3000 zł do ręki i oczywiście pełen socjal min. wszczasy pod grószą , 13 pensje , kartę Multi sport, ciepłe posiłki itp. Oczywiście praca od poniedziałku do piątku a wtygodni można sobie nadgodziny zrobić , święta wszystkie wolne premie na święta dla pracowników od 500zł do 1000zl , wyprawki szkolne dla dzieci . Więc Lit będzie wam ciężko znaleźć pracownika no chyba że na sile z pośrednika ale ile z nich zostanie

Bartek

Dzisiaj (usunięte przez administratora)też zgłosił że odchodzi

kgk
@Bartek

Bartuś ty trolu chyba za dużo czasu wolnego masz

Lte

Ja nie będę oceniał tego zakładu moja ocena będzie taka że jak nic nie dołożą do wynagrodzenia to poszukuję im za pracę i pójdę do innej . Jak coś w tym kierunku nie zrobią to za chwile nie bedzie nawet dwóch zmiany w tym roku w styczniu 2 sie zwalniają do marca jeszce co najmniej 4 się zwolni o których wiem i nikt nie przychodzi . Pora by Texton się obudził i zadbał jeszcze o tych pracowników co jeszcze ma i jeszcze maszyny idą bo za chwile nawet maszyn nie będzie kim obsadzić . Najwyższa pora na podwyżki dla operatorów maszyn ????????????????

ted
@Lte

najwyższa pora to nauczyć się polskiego

Lte

Pisał nie będę ale zobaczysz sam

Bartek

My w texonie tych lepszych zmian się nie doczekamy

Bartek

Dobrze wiem o kim piszesz ale jak widać to magiczny zakład wszystko tutaj można

@Bartek

To dostaliście podwyżkę za to że piszecie co robicie w pracy jak prezesa brak ????

Bartek

To operatorzy powinni się już dawno temu obudzić, ale jak widać większości wszystko odpowiada

????????????
@Bartek

Masz racje ale niktórym zakład uratował życie bo jak odejdą i wrzadnym nie dostaną pracę!!!!. Wiem bo jak zmieniam co nie których na zmianie to wali ziołem

????????????

To oni będą marzyć o operatorach i jak staną maszyny to dopiero zaplaczą jak nie będzie kim robić nawet Ukraińcy nie chcą przychodzić

Bartek

Każdy tylko narzeka ale większość nic z tym nie robi bo każdy czeka na niby lepsza zmianę tylko szkoda naszego czasu lepiej nie będzie

len

a tam to nic się nie zmienia Trzech Króli nadal świętuje Nowy Rok a mamy już 22,01,2019r można

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1240 ocen.

Texton S.A.