Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

lopek

Terminowo.

Ekk
@lopek

Potwierdzam

Edyta

@lopek, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w Texton? Tak lakoniczne opinie niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @pixel, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź! Mógłbyś powiedzieć jeszcze, jak wygląda kwestia urlopów w tej firmie? Czy nie ma problemu na przykład z wzięciem kilku dni wolnego z rzędu?

lopek
@Edyta

Nie mialem nigdy problemow z tym zeby ktos mi kase wyplacil nie na czas. Dla mnie to tez wazne w pracy bo nie chce potem swiecic oczami, ze zalegam z platnosciami czy cos.

Edyta

@Myxi, a czy umowa podpisywana jest od razu na czas nieokreślony? Chętnie dowiem się też, czy jest jakiś okres próbny w firmie. Myślę, że to ważne informacje dla osób starających się o pracę w Texton. @piksel, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Texton? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna i niewiele mówi o pracy w tym miejscu. Wszelkie szczegóły i konkrety mile widziane!

piksel
@Edyta

Jesli chodzi o mnie no to robota na produkcji, zmianowa, umowa o prace, kasa jest na czas wiec tu nie mam co marudzic. No obijac sie nie da, ale w gruncie rzeczy to gdzie sie da...

Admin

Nie polecam jak nie sprzedali towaru to na wszystkich sie to odbija (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista / Specjalistka IT
Strzebielino
Eurocast Sp. z o.o.
Myxi

Umowa o prace jest, a to dla mnie bardzo wazne. Nie czuje sie w tej pracy zle. KAzdy jest raczej ogarniety i wie co ma robic. Komunikacja z reszta osob bezproblemowo.

piksel

Wedlug mnie calkieem stabilnie.

Edyta

@jest, możesz podzielić się więc z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Jakie widzisz plusy i minusy? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w Texton? @kiksi, a czy Ty jesteś aktualnym pracownikiem Texton? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

Bori
@Edyta

Nie mam jakis wiekszych zastrzen.

Berik

Ja tam jestem zadowolony z atmosfery i z samych warunków zatrudnienia.

Zeki

na razie tu zostaje bo nie jest zle, jakby sie cos zmienilo to dam infoo.

Edyta

@johnny, a możesz napisać coś więcej o pracy w Texton? Jakie warunki i rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @jest, jesteś obecnym pracownikiem Texton? @Anonim, długo pracowałeś w Texton? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu pracy? @Kejk, a jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? Mogę liczyć na jakieś konkrety?

jest

tak

Jaur

Jest szansa na jakieś przyjęcia na wakacje?

metoda
@Jaur

możesz spróbować. szansa zawsze ejst ;)

Lotos
@Jaur

ja sie przyjmowalem w wakacje kilka lat temu

kiksi
@Jaur

na ich stronie internetowej w zakładce rekrutacja trzeba patrzeć na bieżąco bo co jakiś czas się cos pojawia. teraz szukaja chyba na produkcje. to jak zaaplikujsz to sie czegos dowiesz

johnny

Poznałem tam mega fajne osoby!! w ich towarzystwie robota szybciej mija.

Kejk

To se pojdź do marketu pracować a nie żal sie na goworku. Zresztą tak źle nie jest jak piszesz.

Edyta

@kolorOWO, dziękuję za odpowiedź. Brzmi to całkiem nieźle! Pozdrawiam. @Dynam, a Ty długo już pracujesz w Texton? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

jest

na produkcje rekrutujom

Edyta

@kolorOWO, długo już pracujesz w Texton? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie aplikować do pracy w Texton?

kolorOWO
@Edyta

no chwilę już pracuję, z benefitów to np. pakiet medyczny moim zdaniem bardzo fajna atmosfera, ale bez rozluźnienia :)

Dynam
@kolorOWO

To z atmosferą potwierdzam, czasami przychodzę do tej pracy ze względu na ludzi.

Owo

Jakos tak pozytwnie pamiętam dni spedzone w textonie bo jednak sie nie dluzylo i kolezenska atmsfera byla

kolorOWO
@Owo

nic się nie zmieniło ale czasem to się dłuży, nie ma co, bo w żadnej pracy czas nie leci szybciej niż w domciu ogólnie to mi tu dobrze :)

Edyta

@Owo, rozumiem, że już nie pracujesz w tym miejscu. Długo byłaś związana z Texton? Jak wyglądał Twój dzień pracy w tej firmie? @progle, czy możesz powiedzieć coś więcej? Czy jest jakiś socjal w firmie? @Grzegorz, poprzyj proszę swoją wypowiedź jakimiś konkretami. Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Texton? Czy w firmie jest szansa na awans?

progle

nawet nawet ten pracodawca. pewnie zdarza sie lepsi ale jest tez duzo gorszych i nie dorownujacych textonowi. wazne ze warunki sa na poziomie i atmosfera nawet.

Grzegorz

Texton to bardzo dobry pracodawca i forum to potwierdza.

Horro8

W Textonie spedzilem pare dobrych lat, przeprowadzka za granice zmusila mnie do odejscia. Pracy w Textonie nie zaluje bo byla calkiem przyjemna i mozna sie bylo do niej przyzwyczaic bardzo szybko. Z ludzmi latwo sie szlo dogadac. Ogolem bardzo dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1240 ocen.

Texton S.A.