Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

tabaczek

Witam Nasza opiekunka p.[usunięte przez moderatora] -cudowna kobieta.Zawsze pomocna , super nam się układa współpraca. Zresztą wszyscy pracownicy z biura jeżeli tylko mamy jakiś problem chętnie nam pomagają. A tak na marginesie przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi i nockę miałam koszmarną:( Braki na papierosach byście się wstydziły.i niby jest to wina firmy bo KTOŚ wam dopisuje.ha ha ha ha .Śmieszne po prostu. dziewczyny trzeba robić stany papierosów , słodyczy , zabawek itd. dzień wcześniej telefon do opiekuna w księgowości i z samego rana liczymy.Nastepnie odesłać formatkę , opiekun przeanalizuje. Ponadto codziennie przy dostawie z Kolportera sprawdzamy stany w Axapcie.Proste jak drut . Będziecie wiedziały czy zdjełyście wszystko z półki. Co do promocji papierosów - z tym nie mam problemów wszystkie chętnie uczestniczymy w akcjach z nadzieją na wygraną :) Lotto -dziewczyny litości.Brak mi słów .Starajcie się ,u nas zawsze stoi jakaś kawa lub czekolada od szczęśliwego gracza.naprawdę warto jeszcze teraz jak lotek robi różne promocje dla sprzedawców i klientów. pozdrawiam wszystkie pamiętajcie niema nic za darmo albo lekkim kosztem

lalka

hallo robotnice tabaków jesteście tam???

?

hello...jest tu ktoś czy już nikt w tabaku nie pracuje?

też neutralna

poprzedni komentarz "c.d. " to ciąg dalszy dzisiejszej wypowiedzi "teżneutralnej"

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

c.d...

Polska Północna się kłania (co na południu kraju jest nie wiem ) ......

neutralna

juz nie narzekajcie tak na tych kierowników regionalnych...oni tez maja obowiazki z ktorych musze sie wywiazac... ja akurat mam bardzo przyjemna pania ktora zawsze pomoze i wesprze:) cieszcie sie ze macie prace bo z nia ciezko

do anonima - 2010-07-05 22:23:28 Jakos mi trudno uwierzyc ze to pisze klient.... i podjal sobie tyle trudu zeby znalez ta strone internetowa i dodac opinie..... A ja jakos moge uwierzyc!!! Kiedys pracowalam w Tabaku i slyszalo sie takie czy inne opinie o naszej pracy wydawane przez klientow. Wi�c jezeli klient poczuje sie zgorszony zachowaniem pracownika to uwierz mi zaden dla niego trud wejsc na internet i pisac to co napisal A swoja droga jestescie smieszni Jezeli nie pasuje wam ta robota to przeciez drzwi otwarte Mnie sie nie podobala wiec prace zmienilam i nie mialam z tego tytulu zadnych nieprzyjemnosci Wszystko odbylo sie tak jak nalezy Zadnej noty zadnych niedomowien Trzeba tylko zachowac odrobine kultury a nie wymagac wiele od innych a od siebie nic Tacy jak wy nigdzie nie znajda dobrej pracy Ta praca trafila wam sie jak slepej kurze ziarno i za nic nie chcecie jej puscic bo tacy jak wy nigdzie jej nie znajda Wiec lepiej siedziec i biadolic jak to wam jest zle i jak was firma oszukuje Pracownik majacy godnosc nie pozwolilby na to Takze nie wiadomo gdzie lezy prawda Raczej po stronie pracodawcy

mmmm - 2010-06-22 22:34:14 mam pytanie do was:jak wam się układa współpraca z księgowością?kto jest waszym opiekunem i czy nie macie żadnych problemów? z góry dzięki za odpowiedzi Pani [usunięte przez moderatora]- super nic dodać nic ująć zawsze pomocna i bardzo miła pozdrawiam serdecznie

do anonima

Witam Nasza ksiegowa jest Pani [usunięte przez moderatora] bardzo dobrze mi sie z nia współpracuje jest miła zawsze słuzy pomocą :):)Pozdrawiam Wszystkich pracujacych w Tabaku :)

mmmm

lolavanx

majka - 2010-05-31 22:25:27 dostałyśmy dzisiaj bony, tylko niebardzo wiadomo gdzie je można zrealizować? pozdrawiam a jaki typ ten bonów? sodexho? np w kauflandzie można takie zrealizować. albo na stacjach benzynowych.przed kazdym sklepem który je realizuje jest informacja o tym. tak jak np o akceptowanych kartach płatniczych.

do majki

Dziewczyno piszesz tu to chyba umiesz sie posługiwac internetem wiec tam znajdziesz informacje gdzie mozna zrealizowac bony

majka

lulo

kiedys Adm! - 2010-05-17 14:35:33 Wiatm ja pracowałam w adm we Wrocławiutroche osób tam pracuje ale nawet z tych chodzilo mi o ta wypowiedz!!!!!!!

lulo

ta wypowiedz jest bardzo interesujaca... moze rozszerzysz temat???

anom

nie dziwne ,że póxniej wystepuja braki i bałagan w AX skoro wy nie potraficie ze soba rozmawiac i współpracować ciesze sie ,że mam bardzo zgraną załogę,jedna na druga może liczyć i ufać

Wiecie co dziewczyny zastanowcie sie nad tym jak sie publicznie obrazacie czy nie mozna tego zalatwic inaczej rozmawiajac ze soba ? i przedstawic to co sobie zarzucacie osobiscie ? Wydawaloby sie ze to sa dorosle osoby ,,,,,,

kiedys Adm! - 2010-05-17 14:35:33 Wiatm ja pracowałam w adm we Wrocławiutroche osób tam pracuje ale nawet z tych Jesli moge zadac pytanie czemu juz tam nie pracujesz ?

m - 2010-05-14 17:48:50 a kiedy te nadgodziny miałaś?bo chyba wiesz,że jesteśmy rozliczani kwartalnie i za nadgodziny z kwietnia,maja i czerwca powinnaś mieć zapłacone przy wypłacie lipcowej.Co jak co ale jeśli chodzi o kwestie finansowe to zawsze wszystko miałam płacone tak,jak powinno być. przy wypłacie lipcowej, czyli 10 sierpnia

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.