TABAK POLSKA Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o.

barbara tu barbara tam i gosia

chyba nie jest tak źle, umowa o pracę i to jest najważniejsze

Koralik

Hej czy u Was KR tez się czepia o wszystko i twiedzi ze non stop jest syf i bałagan ????

Nick
@Niedoceniony Tabaczek 09.11.2017 21:32
Nie u nas się nie czepia...ale my sprzątamy na bieżąco...dziewczyny które były u nas w delegacji zawsze mówiły ..jak tu u was c...

Koralik
@Nick 10.11.2017 06:21
My teztez sprzatamy bo Przeciez to nasze miejsce pracy wiec wstyd by byl jakbysmy mialy (usunięte przez administratora)...

My tez sprzątamy , gazety układamy praktycznie non stop klienci się śmieją ze są tak ułożone jak pod linijkę ????ale jak kr wpadnie to uważa ze nie są ułożone ????

Ktos

Witam czy ktoś z was przebywa/ł na l4 ż powodu choroby dłuższy okres i jak to wyglądało po powrocie więcej godzin i mniej wolnego czasu czy po prostu zwolnienie ?

Wiedzma

To jest jakaś masakra łamanie wszystkich praw pracowniczych zero przerwy,nadgodziny,pretensje o byle co obraza publiczna,kretactwo Większego g**** to ja w życiu nie pracowałam Bezczelna KR która obraża ludzi zero szacunku. Pozwać ich proponuję zbiorowy pozew Tyle ile nerwów straciłam tam to w życiu tak nie miałam. Oszuści,złodzieje Zawsze patrzalam na gazety po czym patrzę a tu stos gazet na jakiej postawie mam płacić LUDZIE TRZEBA POKAZAĆ IM ŻE NIE MOGĄ TAK TRAKTOWAĆ LUDZI BŁAGAM RÓBMY COŚ Z TYM BARDZO PROSZĘ O KONTAKT Z OSOBAMI KTÓRE TEŻ ZOSTAŁY ZWOLNIONE

OLO

KOCHANI UWAŻAJCIE BO FIRMA WYSYLA NA NAS TAJEMNICZYCH KLIENTÓW -SOBOTA 14/10 BYŁ ZMASOWANY ATAK OLEŚNICA , WROCLAW , SIERADZ, ZDUŃSKA WOLA

Ania

Uciekajcie z tej pracy jak najszybciej!! Płacisz za złodziei, za braki w gazetach, zdrapki - WSZYSTKO! Żadnych przerw, PRACA ZA TAK ŚMIESZNE PIENIĄDZE PRZY TAKIEJ LICZBIE GODZIN Jesteście traktowani przedmiotowo. Masz robić wszystko a i tak Ci powiedzą, że jest źle!

A Hugo was to...

To jakieś chore jest...pracuje w firmie 8 lat...przyjęli nowa osobę...dostała na umowie tyle samo co ja zarabiam teraz...to są żarty jakieś...patologia..mam nadzieję że się niedługo uwolnie z tej firmy..

Jj

Ja pracuje ponad 3 lata i dostalam tylko dwa razy note na jakies 5 zl ????

Oni są chorzy i to tak na maxa po 1roku i 6 miesiącach przysyłają mi pismo że mam do zapłaty za niezdaną prasę wiecie co cmoknijcie mnie gdzieś bo wam zapłacę możecie mnie straszyć sądem i komornikiem ( za 36 zł ) tak to nawet w przedszkolu nie ma - po prostu żal - nie wiem czy się śmiać czy płakać ale makulatury nigdy za wiele ;)

Pati

Wysyłają tajemniczych klientów i zaraz Was pozwalniaja jeśli nie przejdziecie weryfikacji pomyślnie. Z waszej winy bo tylko tak potrafią się rozstać. Zero klasy i kultury. I cichaczem wprowadza sobie na wasze miejsca Ajenta. Bo z Ajenta dużo więcej mogą wydoic . I taka to jest nowa filozofia firmy TABAK POLSKA SP. Z O.O.

Zaklin

Tez mi nowina. W kazdej firmie wysyla sie tajeniczych klientow...

345!

A ja tak trochę z innej beczki..... czy kóryś z kauflandów w którym są nasze saloniki przechodził generalny remont i był zamknięty na czas remontu , czy ktoś ma więdzę w tym temacie?

@Lolvanx 14.10.2017 17:57
W Oświęcimiu oraz Bielsku Bialej zamykane sa markety w najblizszym czasie, wypruwanie do golego i wstawiany cały srodek od nowa...

no i właśnie o taką przebudowę pytam a co z trafikami i pracownikami na czas remontu jakieś szczegóły ktoś coś wie?

m&M
@To Tylko Ja 13.10.2017 09:06
Przebudowy robione sa przy otwartym markecie.Tzn prace zwiazane z przebudowa odbywaja sie w nocy.Nie wiem kto wpadl na tak abst...

Zadzwoń do działu wynajmu to się dowiesz skąd takie absurdalne informacje...Najlepiej od razu oceniać nie wiedząc jak jest naprawdę...Brawo.

345!

A ja tak trochę z innej beczki..... czy kóryś z kauflandów w którym są nasze saloniki przechodził generalny remont i zamknięty na czas remontu , czy ktoś ma więzę w tym temacie?

Były pracownik - na szczęście

Ten pracodawca to jedna wielka pomyłka w moim życiu , w tej pracy nabawiłam się tylko nerwicy , myślałam z początku że jest ok praca jak praca ale realia okazały się zupełnie inne szkoda słów - ludzie jeśli macie trochę oleju w głowie to uciekajcie z tych pseudo kiosków póki jest jeszcze czas to wszystko co piszą inni na tym forum o pracodawcy i kierownikach regionalnych to w 100% prawda- mobing , płacicie za towar widmo , zasuwacie bez przerw, wieczne upokorzenia - lecz jeśli kogoś STAĆ na taką pracę to życzę powodzenia- ja się z tego chorego układu uwolniłam

Asia.

U nas, 10 misiąc szukają pracowników. Nie przyszło do głowy, że trzeba zwiększyć obsadę, obciać trochę godzin bo ludzie nie wytrzymują po 14 godzin w robocie, gdzie ruch jest non stop. Niedługo nie będzie w miasteczku nikogo, kto by nie pracował w namysłowskiej Trafice .

Asia

U nas (Namysłow) salonik jest czynny 15 godzin 6 dni w tygodniu, w niedzielę krócej, ale tylko dlatego, że Kaufland ma skrócony grafik. Od lutego przez sklep przewinęło się 10 pracowników i nadal szukają nowych. Płacą najniższą krajową, obsada 3 osoby w tym jedna na cały etat, pozostałe 3/4 i 1/2 etatu. Siłą rzeczy nie do wyrobienia, stale ruch, mało miejsca, zwroty robiłyśmy na kolanie, nie mówiąc o tym, że nie było czasu skorzystać z toalety. Sami klienci śmieją się z rotacji, ale niestety, jak się chce by sklep działał non stop przez tyle godzin, to trzeba zatrudnić więcej osób. Skąpstwo firmy, KR która dodatkowo wyszukuje absurdalnych zajęć, podczas kiedy nie wyrabiasz się z podstawowymi powodują, że firma ma coraz gorszą opinię, a chętnych do pracy jakoś nie widać.

Zuza
@nick 26.09.2017 20:05
gdybyś była krewną lub znajomą kierowniczki regionalnej to wynegocjowałabyś większe kwoty niż 1500zł. Sprawdzone - na p...

Widać że są równi i równiejsi....

Lalka
@nick 26.09.2017 20:05

Pracujesz na południu w tym konkretnym psd ze się wypowiadasz?

kaśka

kilku KR przerobiłam i niektórzy są naprawdę w porządku. Weźmy pod uwagę że oni także mają pewne polecenia od swoich przełożonych, które też niekoniecznie im się podobają. Ale fakt, uważam że nasza firma trochę źle przemyślała rolę KR w życiu każdego PSD.

karo

Po opiniach widzę że KR nie mają dobrych notowań u pracowników.......

Lidka

10 godzinach? A 13 nie łaska? Oczywiście za czas przed otwarciem i po zamknięciu nikt nie płaci.

Kaśka
@znajoma 25.08.2017 20:27
Ale sami jako pracownicy jesteśmy sobie winni, że mamy być w pracy np od 7,00 do 17,00 tj 10 godzin, a przychodzimy pół godz...

"znajoma" ma rację. Same sobie jesteście winne. Nie wyobrażam sobie żeby zostawać za darmo po godzinach. A nawet jak musimy to zgłaszamy to HR i ona dopisuje nam te godziny (wbrew pozorom robią to bez problemu). A tak na prawdę przez was drogie koleżanki potem słyszymy od KR że są sklepy które mają wyższe obroty a ze wszystkim się wyrabiają. Teraz już wiadomo dlaczego.... szanujcie siebie, swój czas i swoje zdrowie.

gruba
@znajoma 25.08.2017 20:27

A KR mowi : Trzeba przyjść chwilkę wcześniej, chwilkę zostać to przecież parę minutek i wszystko da się zrobic..... tiutiutiu fiufiufiu. A sama kiedyś koleżanka słyszała jak KR mówiła : " Już jadę bo do domu dojechać jeszcze muszę , a pracuję osiem godzin , a później jestem dostępna telefonicznie". A była godzina 13, czyli pracuje osiem godzin z dojazdami, bo od 5 rano w pracy nie była. Dlaczego KR nie jest monitorowane, w dzisiejszych czasach chyba nie jest to problem. U mojej KR to piórka już lada chwila wyrosną, na razie puch zauważyłam (ale już kilkanaście dni nie widziałam) :) Miłego dnia

Leon

Tylko jak nie mieć strat po 10 godzinach pracy jednoczesnie obsługując kasę, lottomat, płatności, robiąc zwroty, przyjęcia i sprzątając? Ogólnie orka za najniższą krajową. Nie warto sobie tyłka zawracać.

Kinga

Hej jako pracownik Tabak za co się odpowiada finansowo ? Mam propozycje pracy jako ich pracownik i nie wiem co robić ????

XYZ

Hej, czy za szkolenie pracowników do innego sklepu dostaję sie jakieś pieniądze dodatkowe?

Zaklin
@Hejka 16.08.2017 08:33
Moja kr pełni tą funkcje ponad 5 lat, była wczesniej pracownikiem, ale już o tym zapomniała. Jak dla mnie to w jednej firmie k...

Z jakiego regionu jestes?

kasia
@Paulina 15.08.2017 00:40
I niech nie próbują kasować opinii, bo będę dodawać dopóki ludzie nie poznają się na tych oszustwach. Czy u Was na punkcie towa...

my miałyśmy baterie i jak zaczęli nam je kraść to postanowiłyśmy że baterie nie będą dostępne dla klienta skoro mamy za nie 100% płacić - są wystawione w tej witrynce ladowej. Dla mnie najśmieszniejsze są te wytyczne jak powinien wyglądać sklep. Na połowe ich wymysłów nawet nie mamy miejsca :D m. in startery na hakach itp.

natka

Hej , wiecie może jak wygląda sprawa z wypowiedzeniem? Firma jest we Wrocławiu , a jak pracujemy w innym mieście, to zanim to wypowiedzenie dojdzie pocztą.... Jak wygląda sprawa z wypowiedzeniem?

gostek

Cześć wszystkim, czy orientuje się ktoś po jakim czasie może przyjść nota za inwentaryzacje? Czy jest możliwość że nic nie przyjdzie? Zaznaczę, że moja współpraca z tabakiem na szczęście się skończyła.

witek

Słuchajcie, chce zacząć pracę w saloniku. Pytanie, bardzo jest ciężka, jakie miałbym obowiązki?

No to Tabak napisał he he

partner

Ja prowadze salon we współpracy z Tabakiem. Wcześniej wspólpracowałem z Żabką i Ruchem. Lepszego partnera niż tabak nie miałem. Wiec nie opowiadaj glupot. Chcialem wziąść następny salon ale w poblizu nie ma takiego co by chcieli oddać. Bo te co są blisko mojego nie będą zmieniać na partnera. Dla mnie szkoda. Chętnie bym wział drugi. Wynagrodzenie mam ok, strat nie mam. Przejalem tez pracownika Tabaka i mam drugiego swojego. Nawet sie wybieram na urlop.Polecam prowadzenie salonu Tabaka.

pietruszka

Ja dzisiaj byłam na rozmowie na Ajenta,warunki masakra,praca dla desperatów i ludzi którzy chcą kłopotów finansowych do koca swoich dni

Marchewka

Witam wszystkich. Chciałabym się dowiedzieć ile zarabiacie brutto jako ekspedientki?

@mózg sklepu

Beznadziejna firma zwolnią Cię z byle jakiego powodu jak tylko przyjdzie Ajent , który tak naprwadę nie wie na co się pisze mało tego uważajcie bo są zdolni dać dyscyplinarkę nawet za to , że wyjdzie sie do toalety a biedny klient nie poczeka 2 min.!!!!!! żenada NIE POLECAM tzrymajcie sie od nich jak najdalej !!!!!!!!!

były pracownik
@żaneta 17.07.2017 11:30
Żenada to jest to co ty piszesz. Nie spotkalam sie z drugą firmą która tak dba o przestrzeganie prawa. Dyscyplinarka za wyjście...

Nie masz racji , bo dlaczego znaleźli Ajentów w sklepach, które wyrabiały targety . A wiem z kilku źródeł, że ich powody zwolnienia były mocno naciągane bo nawet dobrze nie sprawdzili zarzutów do konkretnych osób, Sprawa w sądzie .

Ccxxx
@żaneta 17.07.2017 11:30

Uwierz mi że jeśli znajdą Ajenta w danym mieście to na pewno go przyprowadzą i jeszcze zwolnią dobrych pracowników wmawiając im winę (szukają powodów na siłę, aby nie wypłacać odpraw) . Stało się tak np w sklepie który był w pierwszej trzydziestce pod względem obrotów (25, 26 miejsce) i który miał bardzo dobrą pracowitą załogę od wielu lat (powiedzmy że ok 10lat) . Byli to ludzie dla których praca była ważniejsza niż zdrowie i życie prywatne a pomimo to zostali tak perfidnie potraktowani. W wielu sklepach było podobnie, tylko wymyślane powody zwolnienia inne . I rowniez dawane dyscyplinarki za bezsensowne przewinienia także niestety niektórzy wiedzą o czym piszą i nie wyssali tego z palca. Sprawa oczywiście trafiła do Sądu Pracy i jest w toku. I wiem że nie tylko w tym jednym sklepie. A zwolnionych niesłusznie z tabaka zapraszam na maile które były podawane wcześniej.

Beata

Mam pytanie czy sklepy otrzymały już bony za marcową akcję BAT - sprzedaż tytoni nevada, pall mall, viceroy ??? Z góry wam dziękuję za odpowiedź.

×××××

Hej ludzie, Uwazajcie na tego pracodawce nie polecam pracujesz 9h nie masz przerwy nie ma jak wyjsc do toalety za wszystko trzeba płacić a wykręca Cie tak aby dla nich było dobrze.A nie daj boze jak przyjdzie Ajent zrobia wszystko żeby Cie zwolnic i to jeszcze z Twojej winy nie zatrudniajcie sie w tym zakładzie omijajcie ogłoszenia szerokim łukiem to jest obóz pracy nic wiecej.

kagalaya

witam,chcialam spytac czy sa tu sklepy,w ktorych inwenture przeprowadzila zewnetrzna firma a mimo to nie zostaly przejete przez ajenta

gość 123

Dziękuje za opinie Czy dział HR jest w miarę kompetentny czy życiorysy ocenia po zdjęciach a nie kwalifikacjach? Dodatkowo uważam ze przywileje auto służbowe itp powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów służbowych, są na to odpowiednie narzędzia do monitorowania i zarządzania W ten sposób optymalizuje się koszty prosty sposób na osCEdnosci a kasa zostaje u pracodawcy PoZdrawiam

Ja

wiadomo ze KR musi zarabiac wiecej niz zwykła ekspedientka- rozumiem do 50 %, ale wiecej nie rozumiem- co takiego nadzwyczajnego robi? przewiezie ze sklepu do sklepu towar (niczym goniec), posprawdza porzadki, zwolni pracownika, wyszkoli nowego-od lat ten sam system- wiec co to za specjalne zasługi..... Ktoś powie startuj na kierownika- odpowiem : nie, bo nie mam osobie wysokiego mniemania i chciałabym dla wszystkich dobrze. Ale jak świat światem pracownik musi się narobić, a kierownik "od kasy", im wyżej tym więcej- czy w tej firmie czy innej ta zasada jest niezmienna.

dadada

jak by dołożyć jeszcze korzystanie z samochodu służbowego ( a jak znam życie korzystają , do sklepiku,, do cioci kloci, a może do kosmetyczki, po ciuchy-sklep 50km oddalony- nie szkodzi służbowe paliwo...) i komórka-to bez problemu tyle będzie

gość 123

Witam, Rekrutacja na stanowisko kierownika operacyjnego. Proszę o informację nt warunków, przebiegu rekrutacji, wynagrodzenia za merytoryczne odpowiedzi z góry dziękuję pozdrawiam

tatatata
@Ja 17.06.2017 12:18
Na pewno nie w tej firmie ....

Czytajcie ze zrozumieniem średnio miesięcznie. Piłują sprzedaż ostatnio, a to oznacza jedno -podwyżki KR i raczej ich premie to nie 10% miesięcznie do wynagrodzenia, obrywy na pewno większe są (niekoniecznie miesięcznie- przecież są mozliwości dodatków rocznych, kwartalnych). A do tego dodatkowo bony za konkursy - pracownice-mrówki bon 50 czy 100zł, a KR kilka stówek. Jak się uśredni wyjdzie to co napisał tabtab. Także mrówki pracownice do roboty co nastukacie to kierownictwo się wzbogaci. Ale to nie zmienia faktu, że za ladą 1500 do niewiele ponad 2000,00.

nikt
@tatatata 17.06.2017 15:49

A skąd wiesz o tych bonach ? Bo o premiach coś mi się obiło. Zresztą co tu roztrząsać. Takie rzeczy wychodzą przez przypadek, a po drugie w całej Polsce pracuje klikaset osób w Tabaku, kolejne kilkaset pewnie to ci już nie pracujący obecnie - a w efekcie okazuje się , że : ta jest z rodziny, ta koleżanką z pracy, ta znajomą rodziców - i każdy coś wie, coś powie i wieści po Polsce idą....... mniej lub bardziej prawdziwe

JA

Uwaga . Już ajenci w kilku sklepach szukają pracowników. To szybko się wykruszyła nowa załoga . Szukają oczywiście za najniższe krajowe wynagrodzenie. I teraz ajenci będą się borykać z rotacją personelu, kłopotami finansowymi bo w końcu żeby zatrzymać kogoś na dłużej będą musieli podnieść stawkę. Nowe osoby w ekipie to najczęściej też chaos, bałagan w dokumentacji, błędy we wprowadzaniu zamówień i faktur , masakra na inwentaryzacjach - tak więc współczuję wam ajenci. I jeszcze wasz czas poświęcany na szkolenie każdej nowej osoby - jak sami jeszcze nie ogarniacie tematu. Po to wam właśnie firma oddała swoje sklepy- zeby to byl wasz problem a nie firmy ktora nigdy nie byla sklonna podnieść wynagrodzeń i docenić pracowników- potem zaczną się problemy rodem z "Żabki" . POWODZENIA MIMO WSZYSTKO I TYLKO MĄDRYCH DECYZJI

kira

Piotrków Trybunalski, Włocławek, Jabłonna, Wodzisław Śląski, Szczecin, Jelenia Góra, Goleniów, Warszawa2, Skarżysko Kamienna, Radom, Świnoujście, Dąbrowa2, Dzierżoniów, Oborniki Wielkopolskie, Warszawa5, Płock2, Wołomin, Wrocław2

@Bronka 07.06.2017 12:26
Kira ty sie nie boisz? przecież ty podajesz wewnętrzne dane firmy. To są poufne informacje z AX. ja na miejscu Tabaka to bym zn...

Nie boję się ponieważ nie podaje poufnych info firmy. Są to informacje ogólnodostępne, nawet na ich stronie internetowej. Nie podaje tutaj procedur pakowania pieniędzy, obrotów firmy czy innych takich. Poza tym jak masz trochę oleju w głowie to w internecie znajdziesz wszystko, nawet te info najbardziej szczegółowe dotyczące firmy. Trochę znam AX i wierz mi, że nawet 80% informacji jaka jest zawarta w tym programie nie jest dla nas pracowników dostępna. Ja myślę dziewczyny że nie ma co się obrażać, wyzywać itp. Każdy ma prawo napisać swoją opinię. Jednym pracuje się lepiej, innym gorzej. Nie ma co porównywać saloniku A do B bo różne czynniki wpływają na naszą pracę m.in obrót sklepu co za tym ilość klientów, ilość dostaw, obroty na lotto, KR czy nawet ekipa z którą współpracujecie, oraz wiele wiele innych. W jednym sklepie można paść ze zmęczenia natomiast w innym zanudzać się na śmierć. Jeżeli chodzi o ajenturę, to tak jak napisał "wzorowy były pracownik" jak zwolnią to trudno znajdzie się inna praca. Nie dają tutaj aż tak świetnych warunków aby było czego żałować. Tylko ekipy żal ;) Na miejscu z każdej z was może nie siałabym paniki ale miała na uwadze, że ajent może pojawić się u każdej ze sklepów, bo tabak dąży do całkowitej pracy partnerskiej. Nie nastąpi to w ciągu pół roku ale może to potrwać nawet kilka lat, wszystko zależy jak szybko znajdą chętnych. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wytrwałości i cierpliwości w pracy :)

Były pracownik 22
@Xyzzz 06.06.2017 12:03
Dzięki. A Gryfice? Chyba też powinny być...

A dlaczego akurat Gryfice?

kira

Z tego co widzę 18 sklepów ma ajenta. Wchodzicie dziewczyny w Sprzedaż detaliczna -> tabak psd i tam w ostatniej rubryczce macie czy jest partner czy nie. Jeśli chodzi o inwentaryzacje gotówki wcale nie muszą być dwie osoby, wystarczy ze jedna zliczy a druga może sprawdzić rano czy się zgadza. U nas w ogóle liczy tylko jedna osoba a druga się podpisuje. Pracujemy razem od kilku lat i bardzo sobie ufamy i nigdy nie było żadnych przypałów żeby zginęło choćby 5 zł, ale to trzeba mieć zgraną i zaufaną ekipę.

nickiland

Dziewczyny pytanie z innej beczki...czy wy też musicie przychodzić na wieczorna inwentaryzację gotówki co miesiąc? Np macie na rano ...wracacie do domu i znowu do pracy...to masakra jakas...

ona225

"powiem jak będzie po rozprawie".. z cyklu: "powiem jak ty powiesz" czysta dziecinada. O dane personalne nikt was nie prosi. O miejscowość się rozchodzi. a wy zachowujecie się tak, jakby ktoś was zastraszać i gnębić miał. gdzie tu logika (?)

Aga

Ja też udzielę więcej informacji po swojej rozprawie. Podam swoje miasto jak i wszystkie te o których wiem , a trochę ich jest

Wzorowy były pracownik ????
@ona225 06.06.2017 13:39
Ty tak serio pytasz po co chce wiedzieć? Cóż ciekawość..przezorność. Może komuś ta wiedza się przyda, jeżeli napotka taką niepr...

Kochanie jakbyś była na bieżąco to zauwazylabys, to co dziewczyny wypisaly na tym forum. Są podane dwa konkretne maile poprzez które uzyskasz na pewno niezbędne dla ciebie informacje i gwarantuje że są to poszkodowani pracownicy - nikt z centrali ! Jeśli chcesz wiedzieć kto, co i gdzie - wypadało by się "przedstawić", tego przeciez od nas oczekujesz... Nikomu, absolutnie nikomu nie zycze zakończenia współpracy w taki sposób, jaki spotkał nas ! I życzę wam pracy na godnych warunkach i za godne wynagrodzenie (oczywiście pomijam tu warunki ujednolicone - liczę że kojarzysz o czym pisze- bo to godny pieniądz niestety nie jest- mogłabym tu mnóstwo nowinek wypisać ale braknie miejsca niestety)... Mało tego każdy logicznie myślący pracownik winien znać swoje prawa i "liznac" choć odrobinke KP. Jeśli będziesz potrzebować porady, od tego są radcy prawni i adwokaci czy też PIP...  Nikt tu - jak to nazwalas- nie lamentuje a konkrety są ale nie na tym forum - dlatego wspomniałam wyżej o podanych wcześniej mailach. Aby zaspokoić twoja ciekawosc: sentymentu niemam do pracy tylko do ludzi, których poznałam, z którymi pracowało mi się naprawdę dobrze przez tyyyle lat i tego będzie brakowalo. Rady przyjmuje zawsze z podziękowaniem natomiast arogancja jest mi obca na szczęście... Pewność siebie to siła charakteru :) ... Raczej nie "chwale dnia przed...." tylko realnie reaguje na bagatelizowanie zapisów i np. KP i tylko tyle... Na szczęście tu gdzie przebywam pracy jest mnóstwo od umów o pracę po umowy o dzieło - do wyboru :) ... Cóż mogę jeszcze dodac na zakończenie hmmm... Miłego wieczoru wszystkim :)

Wzorowy były pracownik
@Hatice 07.06.2017 21:45
Hej madralo .poczytaj wcześniejsze posty przynajmniej dwie osoby podawały maila do kontaktu w sprawie zwolnień. Po to aby sobie...

Heloooł Hatice ???? !

Wzorowy były pracownik

Podam swoją miejscowość po rozprawie w sądzie. Powodzenia życzę zwolnionym pracownikom :)

@Wzorowy były pracownik 02.06.2017 21:14
Zapytaj kochanie swojego KR - na pewno udzieli ci rzetelnej odpowiedzi

dzięki za rade, nie omieszkam tak zrobić :)

ona225

Nikt nie przejął, ale widniejemy na liście. Chcemy wiedzieć, które sklepy zostały oddane. Piszecie o Włocławku, ale nie pisze o nikim więcej. Który jeszcze? Jak się z nimi skontaktować?

Paulina
@Admjp 06.07.2017 08:43
Uważajcie zwolnia Was za porozumieniem stron nie musicie tego podpisywac ale na wypowiedzeniu zrobia wszystko aby byla wasza wi...

Jak śmieci traktują ludzi!!! Zwalniają jednych za nic, złodziei trzymają żeby kradli a inni żeby spłacali noty, w tym czasie pzeksiegowuja towary i bez wiedzy pracowników robią sztuczne przyjęcia których nie widzimy. Przyjmują kabli do starej załogi i stosują mobbing, żeby sami się zwalniali, bo poszła fama że za dużo ludzi w jednym czasie zwolnili. Temat dla Uwagi!!!

-xxyyzz
@Admjp 06.07.2017 08:43

Wypowiedzenie podpisać trzeba, niema mozliwosci nie przyjęcia wypowiedzenia ale w takim przypadku odrazu kieruje się pozew do najbliższego sądu pracy ????

Ja

To Tylko Ja

Witam Orientuje się ktoś gdzie/na jakiej stronie są aktualne ogłoszenia że firma poszukuje ajentów ?Coś mi się wydaje,że strona Tabaka nie jest aktualizowana na bieżąco . Pozdrawiam wszystkich pracowników sieci :-D

ona225

dziewczyny które sklepy przejął ajent??

Mala_mi

Witam dziewczyny! Mam pytanie, czy zabranie z punktu maszyny LVM na coś wspólnego z przejęciem punktu przez ajenta?

gosc

Dziewczyny sprawdźcie same http://www.tabakpolska.com.pl/partner-w-biznesie.html

Zostaw opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o.