Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Yyy

Ta firma to jakieś jedno wielkie (usunięte przez administratora) ! Liczy się tylko sprzedaż kasa i nic więcej za nic maja pracowników ajentów! W centrali wszyscy najmądrzejsi ale jakby mieli tak zasuwać użerać się z klientami pilnować gazet towaru to może wkoncu przejrzeli by na oczy ! Jestem ajentem ale już mam dosyć targety kosmiczne praca praktycznie non stop wiecznie coś w tyłkach nie pasuje urlopu tez nie masz bo musisz chodzić żeby mieć jakaś wypłatę ileż tak można kierownik jak przyjdzie w złym humorze to wszystko zle nawet to co sam poprzestawiał w ostaniej wizycie maili do zrobienia na już dziesiątki . Droga firmo pora zacząć docenić ludzi bo gdyby nie my byście g ... mieli a my tez jesteśmy tylko ludźmi i po za wasza chora firma mamy swoje życie rodziny problemy wiec warto odpuścić a nie wiecznie pokazywać jacy to my jesteśmy najgorsi a wy najlepsi i P.M pora pomyśleć o podwyżkach bo koszty wszystkiego idą w górę ale my dostajemy ochłapy oby pan kiedyś tak zasuwał za takie pieniądze i liczył od wypłaty do wypłaty bo to co z nami robicie to już przegięcie !!! Obyście tam wszyscy przy tych klawiaturach kiedyś znaleźli się w naszej sytuacji !

Oliwia34
Kandydat

Pytanie do Partnerów. Ile wynosi przeciętnie wasza prowizja? Czy jest szansa na utrzymanie saloniku przy przy prowizji wynoszącej średnio między 8 - 9 tysięcy czy raczej się w to nie angażować? Bardzo proszę o wasze sugestie. Punkt mieści się w Kauflandzie.

Asia

Hej czy ktoś wie jak wyglada rezygnacja jako ajenta ? Mam już dosyć pracy (usunięte przez administratora) wszystko idzie w górę koszty ZUS a firma tabak nie potrafi dać podwyżki .. mimo ze pisałam maila ile zarabiam ile mam kosztów to i tak było na nie .. wiec dziękuje bardzo niech weźmie sobie ktos inny już wole iść na kasę i mieć urlop możliwość pójścia na l4 i praktycznie za te same pieniądze .. mimo ze włożyłam w swoją prace ogrom serca i poświęciłam mnóstwo pracy i wysiłku Ale sorry ile można pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze

... Nowy wpis

Hej wszystkim , doszły do mnie słuchy że nasz punkt ma zostać przejęty przez ajenta. Wie ktoś i mógłby podpowiedzieć jak to wygląda że strony już pracujących pracowników? Z dnia na dzień dostaniemy informacje o tym czy jakoś nas do tego przygotują?

Kropka Nowy wpis
@...

Nikt Was nie uprzedzi, po prostu pewnego pięknego dnia przyjedzie KR i wręczy wam wypowiedzenia.

Paulina Nowy wpis
@Kropka

Wypowiedzenia? Ale nowy ajent "przejmuje" tę ekipę i podpisuje na nowo z nią umowy, czy trzeba kandydowac do pracy jeszcze raz? :0

Kropka Nowy wpis
@Paulina

Nowy ajent może mieć swoich ludzi i niekoniecznie musi was chcieć. Dostaniecie wypowiedzenia, a to co zrobi ajent to już od niego tylko zależy.

Oliwia34

@Oliwia34

Hej, wszystko zależy od tego ile osób chcesz zatrudnić czyli ile sama chcesz,, pokryć" etatu swoją pracą, niezbędne minimum (moim zdaniem) to zatrudnienie 1,5 etatu czyli np. 2 osoby - jedna na cały druga na pół etatu. Jeśli dopiero startujesz z firmą płacisz na start tzw. mały ZUS ja płaciłam wtedy przez pierwsze 2 lata ok 2500 zł za siebie i dwie pracownice, (dodam że to było jakieś dwa lata temu od półtora roku płacę ok 3200 zł) jedna zatrudniona na cały etat druga na pół, nie bawię się w zatrudnianie ludzi,, na czarno" aby ciąć koszty jak zasugerowała mi pewna osoba z branży... Chyba bym wtedy spać po nocach nie mogła obawiając się kontroli z ZUSu i mandatu za takie przewinienie☹️ale mniejsza z tym, lecimy dalej - potem masz wypłaty- na dzień dzisiejszy na te dwie osoby najniższa krajowa ok. 3500 zł to już masz razem 6 tys. do tego podatek dochodowy i jeśli prowadzić firmę będzie Ci jakaś księgowa a podejrzewam że tak to masz kolejny tysiąc złotych czyli zostaje Ci 1-2 tys, dla mnie byłoby to kompletnie nieopłacalne.... także pomogłam jak mogłam opisałam po prostu na swoim przykładzie Pozdrawiam :)

Bożena
@Partner#

Super, że tak rzetelnie to opisałaś aż pod koniec szkoda mi się zrobiło, że takie zarobki na koniec zostały, więc faktycznie trochę nieopłacalnie to wygląda. Ale to myślisz, że jakby się spróbowało to udałoby się zrobić tak, żeby z czasem o wiele więcej tego przychodu było? Bo nie ukrywam, że się tym zainteresowałam jeszcze bardziej dzięki Tobie, tylko jednak przyznam, że pieniążki dla mnie głównie z tego się liczą

@Bożena

Myślę, że jest duża szansa żeby zwiększyć przychody ,po prostu trzeba dbać o salonik, budować dobre relacje z klientami i przede wszystkim zapewnić dostępność towaru a to na pewno zaprocentuje wzrostem utargu a co za tym idzie prowizji ????

@Partner#

Nie zgadzam się z tym co piszesz. Jak ajent masz wpływ na zatowarowanie, dobre relacje z klientami, stronę wizualną saloniku. Nie masz jednak wpływu na specyfikę miejsca w jakimś znajduje się punkt sprzedaży. Są Saloniki z przeważająca sprzedażą produktów niskomarzowych czyli fajek, na tym prowizji nie zbudujesz. Są też takie gdzie wysoka marża sprzedaje się jak świeże bułki. Rada dla chcących przejąć punkt - zapoznajcie się z miejscem, poznajcie je, żeby później nie było wtopy i płakania że prowizja starcza ledwo na pensje zusy i podatki

@Partner#

Mówisz więcej prowizji,tylko ,że w tej firmie im więcej wyrabiasz tym mniej masz.Po przekroczeniu progów 100tys.nisko marżówki i 25tys.wysoko marżówki prowizja zostaje ucięta o 2/3.No i jeszcze sprawa totolotka,do obliczenia prowizji,a raczej jej zmniejszenie to się wlicza,ale do targetu to niestety nie.Więc albo musicie zatrudniać pracowników na czarno,lub emerytów,no i można jeszcze samemu stać po całych dniach i wtedy się ma.Najniższa krajowa 3 lata temu wynosiła chyba 1850,teraz ponad 3tys,a firma nie dała nic.Osobiscie życzę powodzenia we współpracy z tą firmą.

@Aga

Zgadzam się z Tobą, oczywiście, że baaardzo dużo zależy od miejsca w którym znajduje się salonik ;)

@cytrynka

Dla mnie to też jest dziwne ale otrzymałam na to odpowiedź od KR że tak są rozpisane progi procentowe aby mniej więcej było sprawiedliwie i ajenci którzy przejmą niskoobrotowy punkt mogli też COŚ zarobić, moim zdaniem to po prostu wygodna opcja dla Tabaku bo gdyby wszystkie punkty miały ten sam procent prowizji to nikt nie chciałby być partnerem w salonikach gdzie tylko wiatr hula... Jednak jest to mega krzywdzące dla ajentów którzy (usunięte przez administratora) w wysokoobrotowych punktach. Ja również życzę wszystkim powodzenia, niestety już z tą firmą nie współpracuje.

Gosc

Za 8 tysięcy, chyba żartujesz chyba że sam posiedzisz ze 200 godzin

Ajent
@Oliwia34

8-9 tys to jest za mała kwota prowizji ,żeby utrzymać poziom swoich zarobków.Praca po 15 godzin ,trzeba zatrudnić 2 pracowników ,wynagrodzenie rośnie ,ZUS rośnie, podatki też trzeba płacić ,odpowiedzialność materialna spora.To nie jest biznes.TABAK za mało płaci.Koszty rosną a prowizja stoi w miejscu od paru lat.W TABAKU się nie zarabia w Tabaku się pracuje. I tyle w temacie.

Weronika
@Ajent

Ajent, opisujesz własne doświadczenie? Nie da rady nic zrobić żeby wyciągnąć zysk z tego?

Ajent
@Weronika

Oblicz sobie koszty zatrudnienia 2 osób, zus, podatek dochodowy mając prowizję 9-10 tys. Na początku działalności możesz mieć jakieś ulgi w zusie, nie wiem jak długo, więc przez ten czas jesteś w stanie coś zarobić. Może około 4 tys. W zależności od tego ile godzin zamierzasz sama objąć. Przygotuj się, że płacisz za wszystko, kradzieże towaru, gazet, przeterminowane słodycze, napoje, pomyłki pracowników.

Werka
@Partner#

Jezeli masz jedną czarną owce w zespole ktora kompletnie nie robi nic bo uważa sie za kogoś lepszego to klienci beda uciekać. Ciezko jest nadrobic wszystko jak pierwsza zmiana ma wszystko w " (usunięte przez administratora) i wykłóca sie o wszystko z ludzmi. A współpracownikom wygraża Regionalny nie robi z tym nic, atmosfera w pracy coraz gorsza.

Monika
@Ajent

A czesto się zdarzają takie kradzieże? :/ Czyli ogolnie nie polecasz "pakować się" w takie cos??

A.C-W
Kandydat

Dzień dobry, biorę udział w rekrutacji na ajentkę sklepu. Chciała bym poznać opinie na ten temat. Jak to jest z zarobkami, ja to jest z zabezpieczeniem czy utrudniają potem żeby nie zwracać pieniędzy? Czy ajent musi wyrobić x godzin itd. Powiem szczerze, że zabezpieczenia mnie przerażają bo jednak to nie mało.

@A.C-W

Hejka.Kaucja zwracana jest po 3-ch miesiącach,bo takie jest wypowiedzenie.Godziny do wyrobienia policz sobie jak w kauflandzie to pracujesz od 7 do 22 od poniedziałku do soboty.no i niedziele pracujące.A co do zarobków to zależy ile ludzi będziesz zatrudniać.Ale na kokosy nie licz. jak zwiążesz się z tą firmą to współczuję i życzę powodzenia

Partner M
@A.C-W

Witaj Co do zarobków - we wcześniejszych wpisach są najważniejsze informacje.Nie będę się powtarzać :) Jeśli chodzi o godziny... Uważam,że nie znajdzie się salonik....w którym Partner by coś zarobić,nie musi jakiejś części ich "wypracować". Kaucja....nie wiem,czy są jakieś problemy ze zwrotem.Jest formą zabezpieczenia,więc w sytuacji braków lub szkód, jej część może isć na ich pokrycie.??? Jedno jest pewne....podjęłam współpracę z Tabak kilka lat temu i wpłacona wtedy kwota dziś ma już inną wartość.. Chyba że po rozwiazaniu umowy Firma zwróci ją z odsetkami, biorąc pod uwagę inflację ;) Pozdrawiam

@A.C-W

Rekrutacji na ajentkę.. w sensie to jak franczyzobiorca? Czyli nie do końca pracownik jakby nie?

Jakie są mocne strony pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Wrocław
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(228 opinii)
(28 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
...

Generalnie to pracuje już w tej firmie trochę czasu i to co jest opisywane na forum moim zdaniem mija się z prawdą. Naprawdę nie mam pojęcia czy są tutaj ludzie którzy poprostu sa za leniwi? W każdej pracy są lepsze i gorsze dni więcej i mniej pracy ale ja osobiście z kierownictwem nigdy problemów nie miałam zawsze są bardzo pomocni w każdej kwestii można się do nich zwrócić i pomagają . Są gorsze pracę np w kauflandzie a tutaj stawka ta sama a robota moim zdaniem super praca

Grusza
@...

To powodzenia z ta firma.. byłam ajentem i nie uważam jak pani ze jest tak kolorowo i super. Może i są prace gorsze ale i dużo lepsze która znalazłam po odejściu wiec proszę nie mówić ze firma jest tak wspaniała bo nawet nie stać ich na czekoladę żeby dać na gwiazdkę czy inne okazje.ale jeśli pani uważa ze to najlepsza praca to prosze ja trzymać bo takich (usunięte przez administratora) firma potrzebuje żeby przetrwać. Powodzenia życzę

@Grusza

Zgadzam się z Tobą a jeśli ktoś ma punkt wysokoobrotowy i nie ma czasu ani zjeść ani pójść do WC to chyba nie do końca można go nazwać leniwym...,są po prostu jakieś granice ludzkiej godności i poszanowania praw człowieka ,każdy pracownik powinien mieć prawo do przerwy 15-sto minutowej NIEPRZERWANEJ przez klientów !!! U nas na przykład nie ma takiej opcji

Gruszka
@Julia

U nas tez nie było takiej opcji owszem były dni ze było mało klientów ale tez i takie gdzie kawę się piło kilka godzin bo nie było czasu. Ta firma robi się z roku na rok coraz gorsza coraz więcej wymagają wszystko ja już i zaraz ma być . Tylko szkoda ze nie działa to w dwie strony bo od nich zero wsparcia zero premii motywacyjnej tylko ciagle jakieś odciąganie za coś nie rozumem po dzień dzisiejszy dlaczego ajent ma płacić za słodycze po terminie skoro nie on je tam włożył i nie jego wina ze są tak drogie ze zalegają dla mnie to była kpina i robienie z kogoś głupka.

@...

Jesteś szeregowym pracownikiem czy ajentem?

Biedronka

Hej czy wiecie coś na temat zw likwidują wyspy Iqos w naszych punktach wszystkie podobno tabak nie chce współpracować

Meluzyna

Kochane...zawiedzione i rozcazrowane współpracą z Tabak.. . Tak szczerze? Jest jak jest...,wszystko co pisałyście to prawda...podpisałam się pod tym,i zgodziłam w 100%...mogłabym dodać nawet więcej spraw,o ktorych nie było mowy na forum.. Ale..uznałam że to bez sensubo tylko wylewacie żale.....maile do Tych z Góry...wiadomo...Bicie Głową w mur...mają Swoją wizję...,i spławią pionka... Nie tędy droga...Tylko w "kupie siła"..Jeśli Partnerzy się zjednoczą,to są w stanie wynegocjować zminy, Wypowiadajcie Umowy,albo Działajcie dalej,w poczuciu krzywdy i niesprawiedliwości.Powodzenia!

@Meluzyna

Tabak ma w głębokim poważaniu ajentów i ich rezygnację. Jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia, poszukają nowego ajenta który dalej będzie toczył tę kulkę g*wna i tak to będzie wyglądać.

Gabriela
@Asia

A o jakim wynagrodzeniu mowa ? Na jakim stanowisku pracujesz ? Dają chociaż umowę o prace ?

Werka
@Gabriela

Pracowałam w tabaku jako sprzedawca, na 3/4 etatu. Wynagrodzenie- takie jak wszędzie- najniższa krajowa + premia od sprzedaży. Praca jak każda inna, na pewno lżej niż w żabce czy biedronce.

@Asia

Hej, ja mam dokładnie takie same odczucia i przemyślenia jak Ty więc z końcem listopada dałam po prostu wypowiedzenie umowy z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia więc pracuję (męczę się) do końca lutego. Niedawno minęły trzy lata pracy jako ajent i cały czas na tym samym procencie prowizji- brak słów...mimo iż tak jak Ty starałam się z całego serca i wkładałam mnóstwo wysiłku w funkcjonowanie saloniku na najwyższym poziomie. W ciągu roku miałam tydzień urlopu, ciągły stres i myślenie o tym, czy nic się nie wydarzy i będzie miał kto stać za ladą. Punkt wysokoobrotowy = brak przerwy nawet na jedzenie i stanie na nogach po 8/9 godzin non stop spotęgowało u mnie niewydolność krążeniową w nogach. Wszystko to przeważyło szalę i zdecydowałam o odejściu a tak jak piszesz koszty zatrudnienia pracownika ciągle w górę ,wypłaty dla nich w górę a gdzie w tym wszystkim MY ? Ciekawe czy kierownictwo Tabaku też pracuje kilka lat bez podwyżek...

@Julia

Ja tez już dałam wypowiedzenie bo nie da się tak pracować dłużej praca fajna ludzie mili ale z tego nie wyżyje .. nasz punkt akurat nie jest wysokoobrotowy wiec co za tym idzie nie wyrabiane targetów i brak premii a targety wysokie . Tez pracowałam 3 lata jako ajent i tak jak piszesz ten sam procent wynagrodzenia przez ten czas mimo iż wszystko z roku na rok idzie w górę pracownicy chca zarabiać więcej na zlecenie trzeba dać 19,7 gdzie się totalnie nie opłaca takiego pracownika zatrudnić bo zarobi więcej niż my jako ajenci Ja tez miałam tylko tydzień urlopu i ciagle były telefony SMS bo dziewczyny wolały się upewnić czy wszystko robią dobrze Brak urlopu chora nie chora musisz iść bo liczą się h żeby nie stracić takich rzeczy jest wiele więcej .. i pytanie do firmy tak ma wyglądać praca ajenta gdzie MY jesteśmy osoby które podjęły się prowadzeniem starają się jak mogą robią wszystko z dużym zaangażowaniem płaca za to wysoka cenę bo poświeciły się w 200% swojej pracy a otrzymują wynagrodzenie takie ze płakać się chce .. Wystarczy spojrzeć w ogłoszenia ile osób rezygnuje bo przejęcia saloników jest mnóstwo ogłoszeń

Bo jest prawdziwa

Meluzyna
@Asia

Asia,Julka,zadzam się z Waszymi opiniami w 100 % Też jestem partnerką Tabak..od ponad 3 lat...Jesze nie podjęłam decyzji o końcu współpacy...ale jestem temu bliska.. Więc wiemy,o czym mówimy...Proszę o kontakt prywatny,jeśli chcecie pogaać..

@Asia

Tak bardzo wiem co czujesz. Prowadzę salonik od 4 lat i od paru miesięcy myślę by zakończyć współpracę.

@emka

Daj znac jak można sie z Tobą skontaktować :)

@Asia

Napisz maila na egan@interia.pl, pozdrawiam.

Genexa
@emka

Widze ze nie jestem sama ktora ma obiekcje co do dalszej wspolpracy z ta firma .

Vegeta
Kandydat

Hej myślę nad podjęciem współpracy jako ajent Trafiki. Czy ktoś mi powie czy prowizja wypłacana jest od sprzedaży netto czy też od wysokości marzy? Czy jest jakieś stałe wynagrodzenie ajenta? Czy jeżeli sam staję za ladą bez pracownika mogę liczyć na lepszy zarobek? i czy to w ogóle się opłaca?

ja
@Vegeta

wynagrodzenie jest płacone od obrotu brutto i podzielone na produkty wysokomarżowe i niskomarżowe plus prowizja za lotto plus premia za target. Ja pracuje i jestem zadowolona wczesniej prowadziłam punkt konkurencyjny i dostawałam za tą samą pracę 2000 mniej a jak na rynek wrocławski to spora różnica. Mam też fajną regionalną zawsze pomocną. Ludzie w handlowym też spoko. Generalnie jak robisz swoją pracę to nikt Ci się nie wtrąca i jest ok.

@Vegeta

Hej, jak masz wysokoobrotowy punkt to będzie ok, a jeśli jakaś pipidówa gdzie będą się sprzedawać same fajki i lotto to nie licz na kokosy. Sam za ladą możesz sobie postać, owszem, tydzień czy dwa. Jak długo tak wyrobisz? Godziny punktów w kauflandach od 7 do 21, w niektórych miejscowościach nawet dłużej. Życzę powodzenia i końskiego zdrowia.

@ja

Może i masz racje ale jak jest punkt niskoobroty a targety jak z kosmosu to ciężko wyrobić zapłać teraz ZUS podatki pensje dla pracowników a tobie się zostają ochłapy. Ludzie i kierownik ze w porządku nie maja tutaj nic do rzeczy a pracować. No chyba ze ktoś siedzi z przyzwyczajenia i nie obchodzi go ze gdzie indziej ma wypłatę lepsza umowę o prace urlop i po 8h nic go nie interesuje to powodzenia

Genexa
@ja

Ludzie w handlowym sa spoko ?Bo dla mnie to sa tak nieogarnieci jakby świeżo zarządzanie i marketing skonczyli . Towar wysokomarzowy z roku na rok jest albo ten sam albo malo interesujacy i lezy miesiącami az go kurz porośnie.

cytrynka

Hej dziewczyny. Też jestem Partnerem i myślę o wypowiedzeniu. Pracuję czwarty rok na tej samej prowizji. Utrzymanie pracownika kosztuje coraz więcej. Zastanawiam się czy firma zdaje sobie sprawę z tego że jak partnerzy zaczną odchodzić ,to zatrudnienie i utrzymanie pracowników będzie kosztować ich więcej ,niż podwyżka dla partnerów. panie dyrektorze najwyższy czas obudzić się i pomyśleć o tych ,którzy ciężko pracują żeby Wam żyło się dobrze. Bo nam po opłaceniu pracowników zostają ochłapy.

@cytrynka

Doskonale Cię rozumiem ale firma i tak z tym nic nie zrobi ja już swoje wypowiedzenie dałam i odrazu mi się lżej zrobiło ze nie będę musiała być dostępna 24/7 psychicznie.. Ja o podwyżkę pisałam dwa razy i odmowa wiec ile można się prosić o swoje wydaje mi się ze p (usunięte przez administratora) jest tego zdania ze ktoś weźmie potrzyma 2 lata i przyjdzie następny naiwniak chyba mało go interesuje to ile ktoś poświecił czasu serca nerwów… chyba ze ktoś lubi prace charytatywnie to polecam spełni się w 100%

Pani ma racje

Hanka

Choć byłam oddana tej firmie przez 15 lat, na początku nawet zadowolona z pracy, to z czasem przez głupie emaile, coraz więcej obowiązków, ciągłych zmian grafiku, zero podwyżek i wiele innych rzeczy, zamierzałam się zwolnić. Na szczęście Tabak sam zrobił to pewnego poranka, bez żadnego słowa zapowiedzi i nie musiałam wracać już do tej głupiej firmy po urlopie. Nie ma tego złego...Dostałam przynajmniej odprawę i do końca m-ca, od 13stego, nie musiałam już przychodzić do pracy( zapłacili). Nie trzeba się czepiać czegoś jak rzep psiego ogona. Teraz żałuję, że zwolnili nas tak późno:)))

Gość
@Hanka

To jest powód do radości że za ok 15 dni roboczych dostała pani odprawę bez świadczenia pracy ? Skoro po tylu latach jest 3 miesiące okresu wypowiedzenia???????????? firma napewno była zadowolona.

Malinka

Hejka możecie napisać jak wygląda poinformowanie pracowników że wchodzi ajent? Jak z okresem wypowiedzenia i zasiłkiem?

Mariola

Mnie przyjęły 3 młode pracownice, bylo to dla mnie ogromne zaskoczenie, jedyny punkt w Bełchatowie, 2 tygodnie szkoleń, w tym międzyczasie 9 dni kwarantanny, po 1.5 miesięca pracy okazało się że dostałam wypowiedzenie na okresie próbnym, nowa kierowniczka nie miała o niczym pojęcia, tak jak ja zresztą, bo decyzję podjął wcześniejszy kierownik, który odszedł kiedy podjął decyzję, koleżankom chyba nie przypadłam do gustu, i decyzja była juz podjęta o zwolnieniu w dzień kiedy szłam na badania, tak dziwna sytuacja ale po mojej interwencji nikt się tym nie zainteresował. Tyle co zdołałam się dowiedzieć to koleżanka Justyna miała duży wpływ na kierownika, dziewczyny wcześniej odchodziły po okresie próbnym, po moim zwolnieniu też. Nowa kierowniczka miała obserwowac sytuacje. Nie wiem co tam jest grane, ale na pewno jest coś nie tak. Więc ostrzegam przed przyjęciem się do Tabak w bełchatowie

Xyz
@Mariola

Trzeba się też do czegoś nadawać i mieć jakiekolwiek pojęcie żeby ogarnąć dość sporo jak na tak niewielki salonik. Widocznie nie udźwignęła Pani tak dużej wiedzy, skoro odpadla Pani już w okresie próbnym ????

Szczerze

Odradzam podejmowania jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Kierownictwo w ogóle nie liczy się z pracownikiem . Płacą śmieszne pieniądze, co chwilę zmieniają grafik, tylko tak aby absolutnie nie zapłacić żadnych nadgodzin, a i jeszcze dokładają obowiązków . To że ktoś ma swoje plany też ich nie obchodzi. Na regionalnego w razie problemów nie ma co liczyć bo i tak jedyne co usłyszysz to musicie sobie radzić.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

@Pytanie

Mają pracownika za nic

Tabak

Jak wyglądały u was warunki wypowiedzenia umowy, w momencie kiedy przejmował was ajent.

Magda

Firma która traktuje pracowników,jak śmieci . Polityka firmy Tabak polega,na tym ( od tego roku ) że kiedy pracownikowi kończy się umowa,na czas określony i następną musi już dostać,na czas nieokreślony ten dostaje wypowiedzenie z pracy ( z dnia,na dzień się o tym dowiedziałam,jednak nie mieli nawet,na tyle odwagi żeby osobiście Mnie o tym poinformować ) . Dowiedziałam się o tym przypadkowo,jakie mają wobec Mnie plany Z tego co się dowiedziałam z pewnych źródeł każdy pracownik,na moim miejscu został potraktowany w ten sam sposób . Nie doceniają pracownika i płacą śmiesznie małe pieniądze a oczekiwania ciągle rosną . Nie polecam pracy w tej firmie .

cytrynka

Regionalni i firma i regionalni myślą że my nic nie wiemy. wystarczy wejść na stronę jakie firmy i ile dostały z tarczy. Pomoc od regionalnych zapomnijcie wpadają na sklep i jak mają dobry humor to kontrola wypadnie w miarę dobrze. Ale nie daj Boże jak pani ma zły humor wtedy się słyszy że to jest nie tak tamto też źle, ale pani nie pamięta że sama to pozmieniała jak była na wcześniejszej kontroli. Nawet Żabki podnieśli wypłaty i to dużo. a jak pracują w niedzielę to mają dodatkowe pieniądze.

Yyy

@Yyy

Dokładnie!!! Zgadzam się ze wszystkim w 100 % Z roku na rok wszystko idzie do góry np. ZUSy, pensje minimalne dla pracowników a nasza wypłata prowizyjna stoi cały czas w miejscu i to jest dla mnie najwieksza kpina bo to oznacza że z każdym rokiem w kieszeni zostaje coraz mniej - gdzie tu logika?!!! Zasłanianie się centrali pandemią i tym że są konkursy itp. itd. na których można ,,dorobić" to żenada, bo to nie z ich kieszeni idzie hajs tylko z firm zewnętrznych a od siebie nie chcą dać nic więcej, jeszcze bezczelna odpowiedź na prośbę o podwyżkę procentu prowizyjnego że przecież podpisywałam umowę i zgodziłam się na takie wynagrodzenie psss.... ale nie podpisywałam żadnego papierka że ta kwota będzie mnie obowiązywać do końca mojej współpracy z nimi, człowiek na etacie zarabia co roku coraz więcej a nas mają za co? Za jakiś gorszy sort? ????☹️Aaa i to że windujecie ceny nie znaczy że utargi poszybują w kosmos, bez przesady- macie klientów za (usunięte przez administratora)? To ja co chwila wychodzę na idiot** jak ktoś pyta o cenę i słyszę w odpowiedzi - ileeeee? Nie to ja dziękuję... Sory ale gilzy za 12,50 które są u nas ktoś kupi sobie ,, tuż za rogiem" za 8 zeta albo lufki szklane (1,5) młodzi ludzie śmieją mi się w twarz bo oni kupują gdzieś indziej za max 50 groszy, gilzy P&S gdzie przed podwyżką sprzedawaliśmy mnóstwo, przyjeżdżało ich po 10-15 szt. w każdej dostawie, teraz nie kupuje ich nikt, i takich przykładów mam na pęczki...

Partner
@Yyy

Najlepsze w tym wszystkim, że przyrosty po 30- 60% planowane. Człowiek się stara wykonuje plan, ale w prowizji to niewiele zmienia. Wprowadzają głupawe towary: ładowarki, kable, gdzie o to wcale się nikt nie pyta. Pytam po co? Może centrala dopytała by Partnerów, o co pytają klienci, a nie wrzucać bezsensowe towary zalegające na sklepie lub zapleczu. Mi osobiście brakuje by coś zrobić ze słodyczami, które się terminują a ich cena nie zachęca klientów do zakupu, mimo polecenia. Brakuje towarów dobrze rotujących, które szybko by można upłynnić w sprzedaży. Od dwóch lat w ladzie brak nowości, tylko ciągle te same towary.

@Partner

no mamy nowy towar słuchawki ładowarki no i cały zestaw plastrów a i płyn na komary i kleszcze same hity. Tak no i te wspaniałe gilzy P&S cena za 250 sztuk zwala z nóg. Nie pamiętam już kiedy je sprzedałam. 550 sztuk gilz Orion u sąsiada kosztuje 8,50 u nas 12,50 ludzie pukają się po głowie i pytają z kto ustala takie ceny. Firma od nas żąda wyrobienia kosmicznych targetów .Płacenia za przeterminowane słodycze ,teraz jeszcze będziemy obciążeni za błędy jakie niby są w Banku(0.05gr za mało lub za dużo) Firma oszczędza na partnerach ,może już czas szukać oszczędności u źródła zacisnąć pasa przyjść do pracy na miesiąc do wysokoobrotowego saloniku, zobaczyć jak to wygląda z naszej strony. Może wtedy Regionalni Dyrektorzy docenią tych którzy na ich pensje pracują.

Zbychu

Dla nich "pandemia" tp akurat czysty hajs. 3,5 miliona złotych z tarczy

Ecou

Podobno od sierpnia Kauflandy będą otwarte w niedziele niehandlowe. Jak myślicie, czy saloniki też mają się szykować na całotygodniową pracę? Trochę się tego obawiam, niedziela handlowa to u mnie najslabszy utargowo dzień, więc siedzenie za kasą kilkanaście godzin wydaje się całkowicie bez sensu. Już widzę jak centrala będzie nam argumentować, że to dla nas szansa na zwiększenie obrotów. Co o tym myślicie?

Ala
@Ecou

Jeszcze nic nie jest przesądzone , ponoć w projekcie jest ustawa pozwalająca na handel tylko tym punktom ,gdzie dochód z usług pocztowych/kurierskich jest przeważający nad innymi usługami czy sprzedażą co w Kauflandzie na pewno nie ma miejsca...ale jedno czego można się spodziewać po naszej firmie (jeśli przejdzie ten handel w niedziele niehandlowe ) to to, że na pewno będziemy otwarci...niestety, myślę ,że nawet nie ma co liczyć na skrócenie godzin otwarcia

Zbychu
@Ecou

Od 5 września kauflandy otwarte. Kierownik regionalny P. Dorota pewnie będzie gadać że tak szansa, brać udział w konkursach to większe zarobki. Płaca powinna być adekwatna do pracy, chcą niedziele otwierać to rozmowa powinna się zacząć od conajmniej 3000 zł w górę podwyżki. Koszt pracownika w niedziele jeżeli takowy będzie chciał przyjść to kilkaset złotych conajmniej .

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.