Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

ona

A co to jest premia roczna?

cole

to jak chcesz iść do dobrej firmy to nie idź do tabaka. Szczerze odradzam. Tylko się rozczarujesz jak tam będziesz pracować.

ona97

bb ma rację. Chyba najlepszym wyjściem jest totalna olewka. Przeżywamy jakby na Tabaku świat się kończył. Ja system zlewnia tej firmy i udawania ze pracuję stosuję od kilku miesięcy i wiecie co jest najlepsze wychodzi mi to bez trudu. Jaka płaca taka praca i tyle. A po tym jak się dowiedziałam jakie premie świąteczne dostaje Kaufland i punkty otwarte na pasażu to tym bardziej mam gdzieś jakiekolwiek angażowanie się. Nawet Pani sprzątająca zarabia więcej od nas i na święta nie wyda grosza z pensji. Tak drogi Tabaku. Premia świąteczna za to że się jest uczciwym pracownikiem i że są święta. Dziwni ci wszyscy pracodawcy prawda Tabaczku!?

@ona97

Dokładnie z tym że się jest dobrym i uczciwym pracownikiem nikt się nie liczy. Trzeba po prostu być uczciwym , pracować ,ale nie wypruwać żył, szkoda zdrowia.

bb

Od mało ambitnej pracy wymagacie kokosów i wielkiej wypłaty. Naprawdę nie mierzycie wyżej w życiu? Dla mnie to przejściówka. Spalacie się strasznie pierdołami. P O R A Ż K A

Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne. Więc ubrałam się stosownie. Przyjechał Gość w butach sportowych i spodniach typu "dzinsy", koszula typy tani chiński tishert. Spotkanie w kawiarni. Pan mówi ,że proszę sobie coś zamówić. Dodał ,że w granicach finansowego rozsądku. Wiec co zamówić ? Zamówiłam wodę :-). Rozmowa może z 10 minut. Po przedstawieniu oferty zapytałam czy przy tej ofercie po odliczeniu kosztów zarobię choć minimalną krajową. Odpowiedź: WSZYSTKO ZALEŻY OD PANI. Szybko podziękowałam. Za wodę oczywiście zapłaciłam sama. Żabka do kwadratu.

Czy zarobie choś minimalną krajową.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
cole

tak ja na 3/4 etatu. wejdź sobie w google i zobacz ile wynosi 3/4 etatu. tak, tak "dużo" się zarabia w tabaczku a robisz wszystko. Ale jedyne co można przyznać to, to że wyplata ma być 10 to nawet 9 mam już na koncie.

Kaaasiun ia

Dziewczyny! czy któras pracuje na 3/4 etatu? ile dostajecie na ręke i do kiedy placą?

cole

Najniższa krajowa? hahah żeby chociaż ... Jak ktoś ma możliwość pracy tam, niech szuka czego innego, bo tam jest wyzysk i tyle. Będziecie robić wszystko (za księgową, sprzedawce, kasjera i kogoś kto będzie potrafił upchać cały towar, który wam nie jest potrzebny na jakże "przestronnym zapleczu") za marne pieniądze. Pozdrawiam serdecznie osoby, które tam pracują i życzę wam abyście znaleźli pracę, w ktorej będzie wam dobrze ;)

@cole

Jeszcze informatykiem zapomniałaś dodać. Po wszystkich odliczeniach wychodzi mniej niż najniższa krajowa. Nota za nie zdana prasę (ostanio często mi się zdarza , bo nie ma czasu szukać), Obsługujemy dwie kasy zdarza sie manko -trzeba zapłacić. W ostanim tygodniu zdarzyło nam sie trzem po 50 zł. Rachunki opłacją . Tworzy sie kolejka + kumulacja . Babka placiła kilka rachunków razem 600 zł .Każdy rachunek odzielnie na kalkulatorze. Nie przetłumaczysz że trzeba powoli.Do tego chciała od razu płacić za gazety. Zwróciłam jej uwagę to wyszła obrazona , że zostala nie miło obsłużona. A na koniec niespodzianka manko w kasie. I co płacz i płać. A jak sie zdarzy kilent zreklamacją e pierosa? To dopiero cyrk.Kolejka sie tworzy nawet dwie bo kumulacja.

zuza

To prawda,troche motywacji by sie przydalo,a firma zamiast ja podnosic to ja obniza,smutne to:(

ona97

Za najniższą krajową!? Tak, tragedia.

tia

tu chodzi o brak motywacji pracownika, wypadalo by dac na swieta bony i paczki na dzieci, podwyzszyc wyplate dla starszych pracowników. I juz by sie ludzie stolkow trzymali i napewno sprzedaz byla by wieksza, bo jak mi zalezy to i firma lepiej na tym wyjdzie :)

bb

zdarza się ponad 300 klientów na samej kasie w ciągu 8 godzin- jak dziś. i co? taka tragedia?

ona97

Joe pewnie że dobra robota. Taki materac, o którym piszesz. Prawie wszystko na tacy podają Ci ze sklepów. Jak księgowa zagubi fakturę to pisze do nas, że my mamy się w tej sprawie skontaktować z dostawcą. Nie działa to księgowość-księgowość tylko księgowość-psd-księgowość dostawcy między klientami i innymi obowiązkami- księgowość Tabaku. Idą Panie księgowe na łatwiznę bo przecież to my sprzedawcy nie mamy co robić i możemy to za nią zrobić czemu nie?! Zauważyłam też po rozmowach z innymi punktami, że każde psd działa na innych zasadach. Niby wszyscy tak samo a niestety tak nie jest. W jednych punktach podstawa to najniższa krajowa w innych nazwała to dziewczyna "podstawa tabaku". Postanowiłam sprawdzić ilu klientów przewalam w ciągu zmiany. Otóż podczas 7 godzin na kasie miałam 110 paragonów czyli tylu klientów. Na jednego klienta z trafiki przy niewielkiej kumulacji lub nawet bez kumulacji przypada około 8 klientów totalizatora. Przemyśl sobie Joe jakie bzdury wypisujesz. Niezły materacyk co? A piszę o zwykłym baaardzo spokojnym dniu w środku tygodnia.

bb

wykorzystują? bo wymagają? bo zależy im na sprzedaży, która przekłada się także na premie? najlepiej zarobić żeby się nie narobić...?

tabakiera

pracuję w Tabaku jakiś czas... nie wiem skąd bierzecie te opinie, naprawdę. Ja jestem zadowolona, nie mam nikomu nic do zarzucenia. KR robi wszystko dla naszej korzyści, w centrali ludzie pomocni i mili.

@tabakiera

ja do ludzi nie mam tez nic ale do polityki firmy wykorzystują nas na maksa

tabaczka
@tabakiera

Jaki czas??? ktoś Ci zapłacił za taką opinię? moja jest zupełnie inna, taka jak 99% tutaj zamieszczonych...wyzysk i tyle

jasmin

Czy to ma znaczenie kto moderuje posty. Nie rozumiem Was. Pisząc większości bzdury szkodzicie sami sobie. Przez takie opinie będzie mniej chętnych do pracy. A nie o to chodzi. Pisząc nieprawdę bądź obrażając drugą osobę administrator ma prawo usunąć treści niezgodne z prawdą. Jeżeli Ci tak źle , to zwolnij się.

@jasmin

Jakie bzdury? Przecież większosc to prawda co tu Tabaczki piszą.Ja zgadzam się z większością w 100%.Większość nie pisze nawet całej prawdy. Jest mi żle w tej pracy, zwolnię się na pewno.Mam rodzinę ,którą muszę utrzymać. Czuję się nie doceniana, a jednym przypadku nawet olana. Cała prawdę to ja napiszę jak tylko znajdę coś nowego. Chyba jednak jest cos nie tak , że stali pracownicy chcą zwalniać sie na potęgę. Szanowni Pracodawcy zacznijcie doceniać pracowników z dlugim stażem!!!

@jasmin

jasmin Ty piszesz bzdury. Często zaglądam na to forum i jeszcze nie przeczytałam nieprawdziwych postów a tym bardziej obrażających kogokolwiek. Z choinki się urwałaś?!

damiancho1999

Witam,jestem tą szczęściarą,że z Tabaka odeszłam po 7 latach pracy.Mam nową pracę i dopiero teraz wiem,że można NORMALNIE pracować.Nie powiem,żeby to były zmarnowane lata,zdobyłam doświadczenie na wielu płaszczyznach (6 lat jako kierownik),ale nie mogłam pozwolić sobie,aby ktoś mnie traktował jak niewolnika. Teraz jestem doceniana,umowę tez mam o pracę,mam PRZERWĘ,w końcu mam przerwę na śniadanie jak w kodeksie pracy,jestem szczęśliwa ,że podjęłam decyzję i odeszłam.Jedyną osobę,którą zawsze będę miło wspominać to Pani Ewelina Narożny-fantastyczna kobieta.

@damiancho1999

Zazdroszczę Ci bardzo, Ja szukam szukam szukam na razie bez skutku. Sprawa jest pilna mam świadomośc tego że nie wyrabiam nerwowo. Ostania sytuacja jaką miałam z klientem. Po prostu przeklełam brzydko do niego. Nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego. Bylam profesjonalistką w pracy teraz chrzanię nawet Faktury wprowadzane do systemu. 5 lat to dużo i mało ale chyba wypalenie mnie dopadło. Za dużo tego ostanio. Coraz więcej nie zdanej prasy (kiedyś placiłam rzadko)

lolavanx
@damiancho1999

Pani Ewelina, to osoba która moderuje to forum i kasuje niewygodne dla Tabaka posty. W związku ze skasowaniem moich poprzednich postów ponawiam : jesli tabak wystawi wam noty za przeterminowane towary nie podpisujcie ich i kierujcie sprawy do inspektoratu pracy we Wrocaławiu

kukurukuku

z tymi notami to pojechali...chyba komuś na wakacje na Jajorce zabrakło i chca sobie nazbierać... na górze siedzi lord i zamawia odgornie towar ktorego najczesciej w salonikach jest za duzo...to niech sobie teraz płaci...koniec z zostawaniem w pracy po godzinach za friko...o nie ...dzisiaj kończyłam o 15.. piec po juz mnie nie było...a najlepiej niech wszystkie w ciaze zajda:)

jeszcze w cyrku

Piszcie dziewczyny brunchilda.1911@wp.pl

lolavanx

Post sponsorowany przez Fabryczną 14? W Tabaku przepracowałam 7 lat 2 jako kasjer, 5 lat jako kierownik sklepu. Przyjazna? W gronie pracowników sklepu - być może, zależy co ci się trafi. Pamiętaj jednak że na atmosferę w sklepie wpływa głównie polityka firmy. A tą pro-pracowniczą nazwać nie można i powie ci to każdy, kto kto przepracował w tabaku min. 2 lata i ma porównanie jak szybko i często zmieniają się rzeczy na gorsze. Po tym jak się zwolniłam nowy KR postanowił zwolnić resztę załogi - na którą nie było skarg i zażaleń - ot tak. Skończyło się na tym, że 1 osobę przywrócili do pracy - ciąża, 2 wniosła sprawę do sądu - Tabak od razu na 1 rozprawie poszedł na ugodę. Na ugodę nie chodzą ci, którzy nie maja sobie nic do zarzucenia. Jak to ma się do miłej atmosfery w pracy? Nijak.

@lolavanx

Idealna opinia o firmie. Nic dodać nic ująć. Ale jedno mnie zastanawia. Jeśli jesteś tą KR o której myślę to był z Ciebie niezła żyleta. Prawdopodobnie to Ty otwierałaś nasz punkt : )

@lolavanx

mam zamiar zakończyc z współpracę z Ta firmą,po 5 latach i aż się boje jak takie problemy są. reszta się w 100 % zgadza. Potwierdzam

jeszcze w cyrku

lolavanx skontaktuj się ze mną mój e mail brunchilda.1911@wp.pl

samira

No co ty, u nas to jest tak że liczymy w miedzy czasie na zapleczu , moim zdaniem żadne normy bezpieczęstwa nie są przestrzegane.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.