Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

czytajaca

Widze ze kierownicy sie ostro bronia ha ha No tak przeciesz jagby nie oni to by punkty padly bo wiadomo pracownicy nic nie robia tylko oni Przykre Pani wielka kierownik nie trzepiaj sie [usunięte przez moderatora] ze ktos napisal z bledami czy tobie sie nie zdarza nic popelnic jestes az tak idealna jesli tak to co robisz w takiej pracy marnujesz sie

Do Kasi: ktoś,kto pisze wyraz mówisz przez u, í wyraz ,,kierowniki'' to powinien raczej wrócić do podstawówki na lekcje ortografii. A nie porównywać się do kierownika sklepu

Ja tez mam takie zdanie Kierownik punktu jest potrzebny bo faktycznie jak jest na urlopie to wszystko robi ta osoba co jej najbardzej zależy a reszta szkoda mówić więc kółko sie zamyka,pracownicy którzy pracują dłuższy czas nie potrafia lub im sie niechce sprawdzić Fv robia na szt wprowadzają automatycznie co pózniej wiaze się z brakami na inwentaryzacji moja kierowniczka siedziała po godzinach by wyjaśniać błędy bo w ciagu dnia nie ma czasu na takie rzeczy .Rozbieżność wypłat miedzy kierownikiem a pracownikiem jest w kazdej pracy ale w tej jest naprawde nie wielka i nieadokwatna do wykonywanych obowiazków o czym My pracownicy dokładnie wiemy !!!!!

To samo robisz co kierownik? Przeprowadzasz takze rekrutacje,przyjmujesz nowe osoby do pracy,zwalniasz,jeździsz w delegacje,kierujesz i pamiętasz o badaniach,robisz grafik? To może zostań kierownikiem,dlaczego nie awansujesz? Przeczytaj sobie lepiej zakres swoich obowiązków i zakres obowiązkow kierownika. U mnie gdy nie ma kierownika np jest na urlopie to wychodzi szydło z worka,jak pracownicy sobie radzą,niektórzy nie czują bata nad sobą i w nosie mają obowiązki. Były tez kolosalne manka i tylko dzieki kierownikowi pracownicy nie płacili not po 2 tys zl kazdy. To kierownik przychodzil w dni wgr, w urlopie i ślęczał nad inwentaryzacjami,zeby tylko obnizyc noty i wyjaśnić braki. Pracownik? Ten nawet nie wiedzial,gdzie i jak tego szukać,jak się do tego zabrać:-( pracowałam juz z wieloma osobami i stwierdzam,ze niektórzy pracownicy przychodzą do pracy tylko postać sobie za ladą. Pracuję w Tabak od 6 lat i zawsze kierownik miał w punkcie najwięcej roboty ! A jeśli u kogoś jest inaczej,to może czas zrobić w punkcie zebranie i omówić zakres obowiązków??!

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

kasia

Zgadzam sie z poprzedniczka Rzeczywiscie kierowniki powinni byc zlikwidowani U mnie takze kazdy z nas robi to samo co kierownik O jakiej motywacji muwisz Jak sama sie nie zmotywujesz to nawet kierownika gadanie nie pomoze Wszystko zalezy od kazdej osoby indywidualnie

Kamila

O jak miło a co inne Tabaczki myśla o swoich Kierownikach punktu ???

Magda

Kierownik punktu ma raptem 150 zł wiecej od pracownika .Uwazasz że nie jest potrzebny bo moze masz lipnego kierownika ale mój stra sie zawsze słuzy pomocą wszystko bierze na siebie poczuwa sie do odpowiedzalności !!!!! to on nakreca personel i wszystkim kieruje wychwytuje błędy !!!! Zaangazowanie kierownika przechodzi na Nas wszystkie i jak cos robimy to robimy to robim to w pierwszej kolejnosci dla Naszego kierownika !!!!!!!

kierowniki

Przepraszam bardzo ale wielce kierownicy punktu zala sie tutaj ze tak marnie zarabiaja A ile wy chcecie zarabiac ?????????!!!!!!!!!!!! Jle wy wiecej robicie od nas ? co?Ja nie jestem kierownikiem i robie wszystko tak jak kazdy Wy kierownicy punktow macie takie same obowiazki jak my !!!!!!!!! i jeszcze chcecie nie wiadomo jaka kase zarabiac a niby czemu Dawno powinno byc stanowisko kierownika punktu zlikwidowane bo to jest do niczego nie potrzebne I DLA MNIE TO JEST NIE SPRAWIEDLIWE ZE WYKONUJE TE SAME OBOWIAZKI I DOSTAJE MNIEJ WYPLATY OD TAKIEGO KTORY MA TYTOŁ KIEROWNIKA

m&m

Jadą do Wrocławia do biura:)A co potem się z nimi dzieje?Nie wiem... Ale jeśli chcecie te gazety sobie zabrać to możecie,jeśli zapłacicie za nie po normalnej cenie.Potem można je zawsze sprzedać za połowę ceny chociażby. A tak w ogóle to zacznijmy od tego,że jak się układa gazety i sprząta na bieżąco to owszem zdarzy się czegoś nie zwrócić,ale bardzo rzadko i bardzo mało:)Poza tym jest jeszcze AX i obliczanie stanów magazynowych przy robieniu zwrotów-bardzo pomocne.

to co się z tymi gazetami wpisanymi do formatki dzieje ? -zwrot już nie idzie ,pracownik obciążony według zakupu nie dostaje , i co dalej ?

Witam Dziewczyny,jeśli wy pracując w Tabaku nie znacie podstawowych zasad to się nie dziwcie,że jest jak jest...Regionalna owszem zabierze gazety,które zostały wpisane do formatki w AX i zapłacicie za nie po cenie zakupu od Kolportera.Jeśli chcecie gazety zatrzymać to musicie zapłacić za nie po takiej cenie,jak na niej widnieje już bez wpisywania do formatki z konkretnym imieniem i nazwiskiem,żeby było wiadomo kto za co ma zapłacić.Jeśli wy takich rzeczy nie wiecie to ja nie wiem...A swoją drogą,jeśli uważacie,że coś jest nie tak to po prostu zapytajcie,a nie od razu oskarżacie,że ktoś sobie bierze "wasze" gazety.Przecież macie kierownika w punkcie-on powinien takie rzeczy wiedzieć.

To ile zarobisz zalezy od utargow sklepu i czy wygrywacie w ro,ych konkursach. Zapytaj o poziom prowizji w sklepie to dowiesz się ile mozesz zarobic na 3 /4 etatu. Liczba godzin dziennie moze być rozna, ale zawsze na 3/4 masz 30 godzin tygodniowo srednio, jak wypracujesz wiecej, to masz placone nadgodziny. Co do kierowania się opiniami z forum w zatrudnieniu, to poczytaj sobie te opinie, zobacz jaki jest poziom wielu z nich i zastanow się wobec tego czy interesuje cie opinia ludzi wypowiadajacych się na takim poziomie.

JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ,ŻEBY WSZYSTKIM TABACZKOM DOGODZIŁ....

zdziwiona

Czy Wy nie macie niczego innego do roboty jak obsmarowywanie cudzych tyłków!!! Premie - ile razy w roku otrzymał dwa razy ten sam sklep? przecież to nie problem sprawdzić... Poza tym to nawet jakby obsypali Was w Tabaku górą złota zawsze będziecie z czegoś niezadowolone. [usunięte przez moderatora] ... zawsze, któreś przyczepicie łatkę, która z Was jest taka idealna? Pracuję w TP 6 lat, ale jestem coraz bardziej zdziwiona, że ktoś kto tak narzeka, marudzi trzyma się tej pracy nadal. Szukajcie czegoś innego, czy ktoś kogoś trzyma na siłę. A jeżeli macie odwagę pisać o innych to dlaczego robicie to anonimowo, ze strachu?. Odważne z pretensjami jesteście w swoich domach lub przy koleżankach z pracy. Pomyślcie zanim napiszecie znowu coś bardzo krzywdzącego innych...

Kaśka

Witajcie .... Chocbysmy sie staralay nie wiadomo jak to i tak nie otrzymamy nagrody ,nasz sklepik pomimo tego ze wykonalysmy plany wysoko i nisko marżowe nie otrzymal nagrody :( wytlumaczono Nam to tak ,ze mialysmy kilka wpadek ,a któż ich nie ma ,nie wierze ,ze sa sklepy idealne .... ale tak z innej beczki ... czy moglybyscie mi wytlumaczyc jak Nasza firma liczy godziny nocne ,a dokladniej ile wyjdzie gdy bedziemy pracowac do 22.30 przed swietami ??? i czy mamy prawo np.odmowic pracy w godzinach nocnych ????

anon

u nas w tamtym roku tak gadali

AA

was też straszą pracownicy totalizatora ze jak nie sprzedacie odpowiednią ilość los milionos to zlikwidują kolekturę?

Pewnie, że obsługa tego totka to czasami beznadziejna sprawa. Ale trzeba sobie wychować klientów poprostu. Jak jest duża kumulacja to pierwszeństwo zakupu maja Ci co totka nie chcą i to chyba logiczne,bo nikt nie będzie stał 15 min. za paczką papierosów czy gazetą. A poza tym praca nie jest taka zła o ile jest się dobrym pracownikiem, a tych co narzekają siłą nikt nie trzyma. Poza tym każda praca ma plusy i minusy.

Jakie macie propozycje premiowania w tabaku?:-)ja mam pomysly,ale nie wiem,czy písac

kaja

To nie jest tak, że nic nie jet robione w rpzyapdku braków. Zawsze przychodzi pismo z informacja o braku, prosby o wyjasnienie, rpzyjeżdża kierownik regionalny i wypytuje, sprawdza jak robione są dostawy, czy nie ma braków na kasie. No i wystawiane są noty. Jak coś okazuje sie podejrzane, to wdety jest interwencja. To chyba lepsze, niż od razu wywalanie całej załogi. No chyba, że ktos uważa, że rozwiązaniem powinno być od razu zwolnienie całej załogi, bo niby skąd mają wiedzieć, kto kradnie, jak nie złapią nikogo za rękę, a z załogi nikt nic nie chce mówić.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.