Payroll.pl

Opinie o Payroll.pl

ok

Jakie narzędzia pracy zapewnia Vattax-Personel Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Xxx

Masz komputer i biurko :)

Roman
@Xxx

A mógłbyś powiedzieć coś na temat pakietu socjalnego w Vattax-Personel? Dają jakieś fajne dodatki?

Zapewniamy wszelkie narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków.

@Roman

Tak, oprócz wynagrodzenia wiele osób korzysta z prywatnej opieki medycznej, karty Benefit, mamy też owocowe czwartki. Miła i życzliwa atmosfera pracy w gratisie :)

Drodzy Użytkownicy, Payroll.pl od 1999 roku oferuje kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego. Do 2018 roku można było nas poznać, jako spółkę Vattax - Personel, stąd niektóre poniższe opinie dotyczą firmy Vattax. Przez cały czas naszej działalności zapewniamy Klientom sprawną obsługę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy pozwala aktywnie współpracować przy tworzeniu korzystnych rozwiązań dla każdego Klienta. Wykwalifikowany zespół naszych Pracowników oraz wypracowane przez lata procedury umożliwiają świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z wymogami przepisów prawa oraz indywidualnymi potrzebami Klientów. Obecnie w Payroll.pl pracuje ponad 40 Specjalistów, którzy doskonale znają aktualne przepisy pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego. Jesteśmy profesjonalistami, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i pogłębiają wiedzę. Dla każdego Klienta dopasowujemy dedykowany Zespół składający się ze Specjalistów z różnych dziedzin, wdrożonych w specyfikę jego działalności oraz kanały komunikacyjne z Klientem. Dla Kandydatów ważną informacją jest to, że ich potencjalne obowiązki nie będą odbiegać od tych w innych firmach świadczących podobne usługi, jednak mamy szczęście do ludzi, więc atmosfera w naszym biurze jest super. Wszyscy wspieramy się nawzajem, darzymy się zaufaniem i dlatego lubimy przychodzić do pracy. Nie znajdziesz u nas korporacyjnych wyścigów, a będziesz mieć komfort psychiczny i gwarantowany spokój w czasie pracy. Atmosfera pracy i dobrzy, życzliwi ludzie to wartości, które Payroll.pl uważa za bezcenne.

Jak ze studentami w Vattax-Personel Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

tak

@ja

Studenci na wydziałach kierunkowych adekwatnych do działalności firmy są mile widziani.

Wanda

Nie da się ukryć, że Ty także nie do końca jesteś zadowolony z pracy w Vattax-Personel. Jak zrozumiałam - jeden z problemów to terminowość wypłat. A jak przedstawiają się tam pozostałe warunki zatrudnienia? Możesz coś o nich powiedzieć?

@Wanda

Pieniądze wypłacane są na czas. Miałem na myśli podwyżki. Przy przedłużaniu umowy niewielka podwyżka, ale jeśli składasz wypowiedzenie wtedy są w stanie zaproponowac o wiele więcej. Ponadto jest ciągła rotacja pracowników. Pracy jest na tyle dużo że starsi stażem pracownicy nie mają czasu pokazać młodszym co mają robic. Być może to kwestia organizacji.

Wanda

Okej, czyli rozumiem, że organizacja pracy nie jest według Ciebie najlepsza. A po ile godzin dziennie pracujecie w Vattax? Jeśli są nadgodziny, to powiedz, czy często. Dzięki.

III

Haha jak można zmuszać do założenia konta, dziewczyno ???? trochę tu pracuję i pierwsze słyszę.. A odbiór wynagrodzenia w kasie pewnie z powodu nieposiadania konta bankowego, innej możliwości widze.(usunięte przez administratora)

Deta
@III

Oczywiście że było zmuszanie, ja też to potwierdzam, konto trzeba było założyć w banku, który później był klientem Vattaxu!!! Do biura przyszedł pan z banku i rozdawał umowy, pracownicy musieli podpisywać!

Wanda

Ryba, a czy są jakieś pozytywne aspekty pracy w tej firmie? Chyba coś musiało być skoro przez jakiś czas tam pracowałaś.

?

Zgadzam się, najprawdziwsza prawda

@?

Od ponad 25 lat Vattax świadczy kompleksowe usługi w obszarze obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego. Myślałam zatem, że to godny polecania pracodawca. Powiedz mi, jak długo byłeś tam zatrudniony?

Maniek

Poszłam do tej pracy by się rozwijać. Outsourcing, super dużo wiadomości.Pierwsze dni nikt mną się nie interesował jak zdawałam pytania to odpowiedź brzmiała jeszcze zdążysz się nauczyć i napracować Bez jakiegokolwiek wdrożenia tylko wymagania.Nikt zupełnie nie pokazal programow i ich obsługi.teksty od przełożonych nie zarabiasz na siebie....Mega przykre. Aplikowalam na inne stanowisko w umowie zapisali inne.Dużo gorsze. Mega nieprofesjonalne. Nie polecam.

Daria

Myślę, że czasami komuś nie po drodze z praca w firmie i szuka przysłowiowej dziury w całym, polecam pracę.

Mirek

Może praca w dobrej firmie przerasta niektórych? Czy firma potrzebuje pracowników?

III

Pracuję w tej firmie od pewnego czasu, nie jest prawdą to o czym piszą 'goście' :D kierownictwo super pomocne, nigdy nikt nie odmówił mi jakiejkolwiek pomocy- a wręcz przeciwnie, poświęcają swój czas aby pomóc, służą dobrym słowem w gorszych momentach co niesie za sobą duży komfort pracy. Atmosfera między pracownikami jest naprawdę przyjazna, patrząc po twarzach nikt nie jest nieszczęśliwy z powodu pracy w tym miejscu :D . Wiadomo, jak wszędzie- nie zawsze jest idealnie, ale osoba/osoby, które piszą te negatywne komentarze nie do końca obiektywnie oceniają tę firmę. Ja podjęłam pracę w tym miejscu i z czystym sumieniem mogę je polecić.

Wanda

@gościu, dlaczego nie chcesz się podzielić z innymi większą ilością szczegółów? Twój wpis stanie się w ten sposób bardziej wiarygodny i pomocny. @kkk, jesteś lub byłeś pracownikiem Vattax? Czy miałeś/łaś wcześniejsze doświadczenie zawodowe? Piszesz o przyjaznej atmosferze, czy firma organizuje wyjścia integracyjne, by zatrudnione osoby miały okazję lepiej się poznać?

"umiesz z reguły niewiele" - nie zgadzam się firma bazuje na pracownikach niedoświadczonych, których zatrudnia i uczy "fachu" od początku

kkk
@ja

I właśnie dlatego jest to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą zdobyc doświadczenie. Atmosfera jest naprawdę dobra, pracownicy wspierają sie nawzajem

Tymon

Idealnie nie jest nigdzie. Każdy ma możliwość wybory i tyle.

Wanda

@Lolo, rolą tego miejsca jest wypowiadanie się o danym pracodawcy, w tym przypadku Vattax-Personel, a nie o konkretnych osobach czy kierownikach. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę oraz samą firmę na tle innych, podobnych przedsiębiorstw z branży?

Lolo

Kierowników jest kilku więc ciężko wypowiedzieć się o każdym. Na pewno każdy zespół jest inny. Wynagrodzenie uzależnione jest od ilości klientów, doświadczenia i wiedzy. Pracę zaczyna się w godzinach 7-9. Nie ma nadgodzin. Znaczna większość ma umowy o pracę. Studenci mają umowy zlecenia ale oni też mają inny zakres obowiązków i sami ustalają godziny do wypracowania. Praca w biurze rachunkowym wszędzie jest taka sama. Jednym się to podoba, a innym nie.

Wanda

@angela, a czy wysokość wynagrodzenia podlega negocjacjom? Jaką formę umowy proponują w Vattax-Personel? @gość, rozumiem, że pracowałaś w Vattax-Personel. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @gościu, a czy mógłbyś napisać coś więcej? Twoja opinia jest w tym momencie bardzo ogólnikowa i niewiele mówi innym użytkownikom forum.

angela

Firmę należy omijać szerokim łukiem. Płaca marna, zadań ogrom. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wymagań pracodawcy. Atmosfera zależna od humoru kierownika - jak ma gorszy dzień to wszystkim próbuje wbić szpilę. Czepiają się o wszystko, kontrolują wszystko - zero zaufania do pracownika, traktowanie ludzi jak dzieci w przedszkolu. Zero benefitów (chociaż na początku obiecują wiele). Podsumowując: szkoda nerwów i czasu na pracę w tej firmie.

@angela

Zdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią

@gość

Wpisz swZdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią Uwagi dotyczące kontrolowania wszystkiego - no cóż, to firma usługowa, która wykonuje usługi na rzecz klientów. To chyba oczywiste, ze kierownictwo musi mieć na bieżąco wszystkie informacje. W porównaniu z innymi firmami outsourcingowymi, z którymi dotychczas współpracowałam tutaj pracownik ma naprawdę dużą swobodę jeśli chodzi o czas pracy i rozkład zadań do wykonania. Uważam, że firma ma bardzo fajne, indywidualne podejście do klienta i do pracownika. Ja polecam, zwłaszcza dla początkującychoją odpowiedź

gościu
@angela

A ja zdecydowanie zgadzam się - omijać, omijać i jeszcze raz omijać! Wszystko to "najprawdziwsza prawda"!

Wiki

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Może dowiem się coś jeszcze?

gość

Co możecie powiedzieć o firmie? Cz warto się tam zatrudnić? Jaka atmosfera pracy? Jestem po pierwszym kontakcie z firmą i mam dziwne, mieszane przeczucia. Czy lepiej omijać tę firmę "szerokim łukiem"?

M

W chwili obecnej jestem zatrudniona i kompletnie sie nie zgadzam z Twoim komentarzem. Jest swietna atmosfera, oczywiscie duzo pracy, ale firma stara sie wspierac pracownikow I widac, ze sie rozwija. Co do samych Managerow - wiedza co robia I moim zdaniem to kompetentne osoby. Wymagajace ale z pomyslami.

gość

Na pewno wiele można się nauczyć i jest świetna atmosfera. A co do negatywnych opinii - no cóż, wszędzie znajdą się sfrustrowani ludzie, którzy narzekają na wszystko. To czego się nauczysz zależy przede wszystkim od pracownika. Co do atmosfery to tworzą ją ludzie, również Ci sfrustrowani.

Zostaw merytoryczną opinię o Payroll.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Payroll.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Payroll.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Payroll.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Payroll.pl?

Kandydaci do pracy w Payroll.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Payroll.pl