Payroll.pl

Opinie o Payroll.pl

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za Państwa opinie.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, dołożymy też starań, aby osoby zainteresowane naszą firmą – być może nasi przyszli pracownicy, koledzy i koleżanki – uzyskali tutaj odpowiedzi na swoje pytania. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji naszej firmy i rozwiązywania swoich wątpliwości z naszą pomocą.

Grupa Vattax to ok 120 osób skupionych w Payroll.pl Sp. z o.o., świadczącej usługi kadrowo-płacowe, Vattax Sp. z o.o., świadczącej usługi księgowe, kancelarii prawnej Vattax Legal świadczącej usługi doradztwa prawnego i podatkowego oraz Unit-Soft Sp. z o.o., twórcy autorskiego oprogramowania do kreacji sklepów internetowych oraz firmie zajmującej się wdrożeniami systemów, w tym systemu enova365.

Nasze usługi obejmują obszary:
- księgowości,
- podatków,
- kadr i płac,
- prawa cywilnego i prawa pracy,
- RODO,
- usług IT i wdrożeniowych.

Działalność rozpoczęliśmy ok. 30 lat temu, ugruntowując przez te lata naszą obecność na rynku, i ciesząc się z coraz większego grona naszych pracowników – zdolnych i pracowitych osób, lubiących pracę z cyframi i analityczne myślenie.  Od ponad ćwierć wieku świadczymy wysokiej jakości usługi zyskując zaufanie coraz większego grona klientów. Obecnie cieszymy się zaufaniem ponad 500 klientów reprezentujących różne branże i zróżnicowaną skalę działalności, od wielotysięcznych organizacji po jednoosobowe działalności gospodarcze.  Świadczymy wiele usług dla biznesu, dzięki czemu nasi klienci mogą uzyskać kompleksowe wsparcie. Dzięki temu wielu z naszych pracowników mówi, że w czasie każdego roku pracy w naszej firmie można nauczyć się wielokrotnie więcej niż w korporacji. Staramy się, aby w pracy panowała życzliwa atmosfera, a osoby młodsze doświadczeniem zawsze mogły liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych specjalistów.  Mamy też dofinansowanie kart Benefit oraz prywatnej opieki medycznej dla naszych pracowników, a także owocowe czwartki ????

Jesteśmy dumni z tego, że tutaj rozwijają się i zdobywają profesjonalną wiedzę kolejne pokolenia naszych pracowników. Dochowaliśmy się też dużego grona „vattaxowych” dzieci naszych pracowników. Jesteśmy firmą umożliwiającą godzenie wychowywania dzieci z pracą zawodową. Nasi pracownicy mogą rozpoczynać pracę w elastycznych godzinach, w dużym zakresie pracujemy też zdalnie. Wielu z naszych pracowników jest z nami kilkanaście lub więcej lat.  Najchętniej też zatrudniamy osoby, które myślą długoterminowo o jednym miejscu pracy, które chciałyby rosnąć zawodowo i rozwijać swoje kompetencje z nami. Zapraszamy do kontaktu!
@Roman

Witam, jestem pracownicą Payroll.pl. Odpowiadając na Twoje pytanie - bardzo często się zdarzało i zdarza, że osoby, które dołączały do firmy jako praktykanci lub asystenci zostają w niej na dłużej, stopniowo zwiększając swoje kompetencje i awansując pod okiem bardziej doświadczonych osób. Dzięki temu, że firma świadczy usługi dla bardzo różnych firm, zarówno wielotysięcznych firm produkcyjnych lub handlowych, kilkudziesięcioosobowych firm, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych reprezentujących różne branże - w ciągu roku pracy tutaj można się nauczyć wielokrotnie więcej niż w ciągu kilku lat w korporacji, gdzie pracuje się stale na jednym odcinku.

III

Pracuję w tej firmie od pewnego czasu, nie jest prawdą to o czym piszą 'goście' :D kierownictwo super pomocne, nigdy nikt nie odmówił mi jakiejkolwiek pomocy- a wręcz przeciwnie, poświęcają swój czas aby pomóc, służą dobrym słowem w gorszych momentach co niesie za sobą duży komfort pracy. Atmosfera między pracownikami jest naprawdę przyjazna, patrząc po twarzach nikt nie jest nieszczęśliwy z powodu pracy w tym miejscu :D . Wiadomo, jak wszędzie- nie zawsze jest idealnie, ale osoba/osoby, które piszą te negatywne komentarze nie do końca obiektywnie oceniają tę firmę. Ja podjęłam pracę w tym miejscu i z czystym sumieniem mogę je polecić.

@gość

Wpisz swZdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią Uwagi dotyczące kontrolowania wszystkiego - no cóż, to firma usługowa, która wykonuje usługi na rzecz klientów. To chyba oczywiste, ze kierownictwo musi mieć na bieżąco wszystkie informacje. W porównaniu z innymi firmami outsourcingowymi, z którymi dotychczas współpracowałam tutaj pracownik ma naprawdę dużą swobodę jeśli chodzi o czas pracy i rozkład zadań do wykonania. Uważam, że firma ma bardzo fajne, indywidualne podejście do klienta i do pracownika. Ja polecam, zwłaszcza dla początkującychoją odpowiedź

gość

Na pewno wiele można się nauczyć i jest świetna atmosfera. A co do negatywnych opinii - no cóż, wszędzie znajdą się sfrustrowani ludzie, którzy narzekają na wszystko. To czego się nauczysz zależy przede wszystkim od pracownika. Co do atmosfery to tworzą ją ludzie, również Ci sfrustrowani.

Szczera

Zacznę od plusów bo tych jest mniej: Wspaniały choć tak naprawdę niewielki zespół płacowy, a to z powodu częstej rotacji. Cudowne koleżanki, życzliwa i wyrozumiała przełożona i gdyby nie ona to moja przygoda w payroll zakończyłaby się już po dwóch tygodniach, program płacowy spoko do ogarnięcia, nawet go bolubiłam-tyle z plusów. Minusy: wdrożenie nowego pracownika w skali od 0 do 5 =1, moja kochana przełożona robiła co mogła choć sama zawalona robotą po uszy. Od pierwszych dni jesteś raczej skazany sam na siebie i jak np nie napiszesz do pana informatyka że coś Ci nie działa to ci nie będzie działać, i ok nie ma problemu tyle że to wiedzą ludzie którzy już chwilę tam pracują a nie nowicjusz. Na początek musisz zawalczyć o sprawne stanowisko pracy (w moim przypadku co chwila jakieś problemy z plikami i/lub programami w komputezrze ), moja rada to zaprzyjaznić się z panem informatykiem a ten/ci sa akurat bardzo pomocni. Po drugie podział obowiązków tak naprawdę niejasny, często zastanawiasz się czy to twoja działka czy nie, bo być może już księgowej (to tylko przyklad) taka niewiedza utrudnia i zniechęca. Różnorodność obsługi klientów jest ogromna a ich przydział do obsługi dzieje się z prędkością światła, dziś możesz mieć czterech klientów a pojutrze już ośmiu, nic tu nie jest na stałe a więc nie przyzwyczajaj się bo rozczarowanie już zaciera ręce i szybko staje się stalym elementem dnia codziennego. Generalnie musisz mieć,,łeb jak sklep " aby to wszystko pomieścić, pendrive 128 gb nie wystarczy. Jak już się w miarę uporasz i poukładasz w tych swoich głowich szufladkach to dostajesz coś nowego, po prostu kosmos. Ogromny szacun dla moich koleżanek albowiem obsługiwać 15 , 16, czy 20 klientów jest mega wyzwaniem i niestety, ale generuje pracę po godzinach, których rzekomo miało nie być. Oczywiście klient klientowi nie równy bo u jednego będzie 200 pracowników a u drugiego 3, ale pomimo tego że wszyscy klienci mają zatrudnionych np 3 ,,Kowalskich " to nie zmienia to faktu że trzeba zrobić 20 szt dra na koniec miesiąca, 20 pitów 4R, 20 list ppk do zaciągnięcia 20 pfronów, do tego dochodzą zua, zwua , korekty, raporty dla klientów i bóg wie co jeszcze. Jeżeli komuś się wydaje że to pikuś to niech się obudzi z tego zimowego snu i przejrzy na oczy bo to jest ogrom niesamowicie stresującej roboty-dziewczyny jesteście wielkie. Podsumowując pracy jest bardzo dużo więc jak będziesz zapytany o stawkę jaką chcesz zarabiać dobrze to przemyśl, parking miał być przyjazny niestety nie ma go w ogóle, parkujesz gdzie się da na własne ryzyko albo autobusik, rowerek lub nóżki. Podobno firma oferuje niezłe ubezpieczenie medyczne, ale nie mogę potwierdzić gdyż nie było mi pisane, pani ERz, która zgłasza pracowników do takiego ubezpieczenia jakoś zapomniała mnie zgłosić co więcej pytana o wyjasnienie sytuacji w mailach przez kilka dni z rzędu nie raczyła odpowiedzieć, no coż musi być dziewczyna zapracowana w co akurat wierzę i to bardzooooo. Oferta pracy w tej firmie jest idealna dla pracocholików, którzy po powrocie do domu dalej myślą o pracy, mają się ze stresem za pan brat, lubią jeździć komunikacja miejską i co najważniejsze kochają niepewność...

@Szczera

A ja tam lubię prace w @Pracodawca. Proces wdrożenia oczywiście kuleje ale nie jest tak ze zostaje się samemu bez wsparcia. Zawsze mam czas na obiad :), czasami mam nadgodziny ale zawsze jest czas żeby je odebrać . Czas pracy jest elastyczny , są dwa dni home office - sam wybieram a nie kierownik mi narzuca. A największą wartością pracy w tej firmie - to zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności. Jest fajny program szkoleń , starsze stażem koleżanki chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Różnorodność zadań ( różni klienci -różne wymagania) , stanowi okazję do rozwoju zawodowego. Nigdy nie jest nudo ,klient zawsze coś wymyśli :) . Tak wiec jest to praca raczej dla ludzi lubiących wyzwania a nie ciągłą comiesięczną monotonność :) . Nie jest idealnie , a nigdzie nie jest idealnie .

Szczera
@pracownik

O jakim programie szkoleń piszesz, bo nie miałam okazji się niestety przekonać, a wdrożenie to nie kuleje a w ogóle go nie ma, koleżanko owszem pomogą pod warunkiem że mają czas, a tego jest nie wiele obrabiając 20 klientów tak więc zejdź na ziemię....

@Szczera

Dziwna ta wypowiedź ja również nie miałam żadnego wdrożenia, szkolenie z wiedzy i programu nie było mi potrzebne, natomiast gdzie i do kogo się zwrócić w jakich sprawach nie ma żadnej informacji, pliki ułatwiające obsługę pewnych procesów też nie były mi przekazane zdobyłam na zasadzie podsłuchania co mówią koleżanki i poprosiłam o dostęp. Procedura rejestracji czynności i czasu pracy była mi przekazana po prawie dwóch miesiącach.Wrażenie na początku pracy to widok pracowników z obłędem w oczach,nie miałam śmiałości do kogokolwiek się odezwać

Szczera Nowy wpis
@@Pracownik

Witam w klubie, mnie akurat wdrożenie było potrzebne i obietnica w tej kwestii była złożona podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej tym bardziej iż nieukrywałam nieznajomości programu płacowego na którym firma głównie działa, a zatem nie będąc wróżką co to wróży z kuli czy fusów ,również mogłam tylko liczyć na życzliwość koleżanek i przełożonej ,które jak już wsponiałam miały co robić...Dopytywanie się w kwestiach niewiedzy o niczym (przynajmniej na początku)jest bardzo żenujące dla obydwu stron a w czególności dla nowego pracownika , który nieznając nikogo zwyczajnie czuje się skręmpowany. Do tego przydział,,trudnych" klientów do obsługi takiemu nowicjuszowi jest po prostu nieporozumieniem...Wszystkie te uwagi są nie po to by dopiec firmie a raczej po to by zarządzający mogli wyciągać wnioski wprowadzając bardziej przyjazne ,,początki" dla nowozatrudnionych. Na początek proponowałabym wypracować pewnego rodzaju,,przewodnik" gdzie i do kogo zwrócić podczas napotkanego problemu w takiej czy innej dziedzinie, których jak już wspominałam było całkiem nie mało...

Szczera Nowy wpis
@@Pracownik

A no dziwna nawet bardzo, ja akurat potrzebowałam wdrożenia choćby z powodu nieznania programu na którym firma głównie działa i co nie było przeze mnie zatajone . I jak dodasz do tego ,, trudnego" klienta do obsługi na ,,dzień dobry " to nie oszukujmy się że sytuacja znajdzie szczęśliwe zakończenie , niestety jest kompletnie na odwrót ... I oczywiście podkreślam można pytać koleżanek, ale chodzenie od biurka do biurka praktycznie ze wszystkim- bo na początku nie wie się nic , jest krępujące szczególnie dla nowo zatrudnionego pracownika, tym bardziej jak się widzi że ludzie są zapracowani i zawaleni swoimi zadaniami. Wtedy siedzisz i patrzysz w sufit co oczywiście jest niepotrzebną stratą czasu. Opinie te nie są po to by dopiec firmie tylko raczej by pomóc wyciągać wnioski. Proponowałabym od wypracowania pewnego rodzaju przewodnika dla nowozatrudnionych z informacjami gdzie, do kogo i z jakim problemem można się zgłosić tak aby nie odrywać od pracy innych i nie powinien to być tylko przełożony...ale to tylko jeden z wielu elementów, które zniechęcają już na samym początku kolejnym i bardzo ważnym elementem jest brak stabilności w ilosci obsługiwanych klientów, która niestety zmienia się z prędkością światła oczywiście zachowując dendencję rosnącą , coraz to wiecej klientów ..., co dzieje się z kolei z powodu rotacji pracowników z zachowaniem tentencji malejącej.

@Pracownik Nowy wpis
@Szczera

Zgadzam się bo to jest prawda

Obecny pracownik Nowy wpis
@@Pracownik

Pracuje tu już jakiś czas i rzeczywiście jest sporo rzeczy do poprawy ale jest tez dużo rzeczy pozytywnych. Wdrożenie zależy od kierownika, jedni się starają bardziej niż inni którzy to wdrożenie olewają. Największą zaletą są pracownicy którzy robią wszystko żeby pracowało się miło i przyjemnie. Kadra zarządzająca może rzeczywiście nie jest idealna ale reszta pracowników nadrabia. Ja osobiście polecam, przy czym trzeba pamiętać że jest to praca w biurze rachunkowym więc ma inny charakter niż praca po prostu w dziale płac czy kadr.

1.2.3.4

Szukaja w dziale kadr i płac, czy ktoś może napisać jak się pracuje na tym stanowisku? Jak wdrożenie?

@1.2.3.4

Nie polecam. Brak wdrożenia nowych osób, daja klientów i liczysz

Potwierdzam. W moim przypadku miła atmosfera zakończyła się po podpisaniu umowy. Najlepsze było jak pani Dyrektor HR przez plus minus rok czasu nie odezwała się słowem. A na rekrutacji do rany przyłóż. Zero wdrożenia, zero planu, pomysłu. Współczuć osobą bez doświadczenia.

To prawda

Wirek
@1.2.3.4

Nie polecam, zero wdrożenia musisz znać program dostajesz klientów i zasówasz, często nawet na przerwę trudno wyjść bo jest tak dużo pracy...

angela

Firmę należy omijać szerokim łukiem. Płaca marna, zadań ogrom. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wymagań pracodawcy. Atmosfera zależna od humoru kierownika - jak ma gorszy dzień to wszystkim próbuje wbić szpilę. Czepiają się o wszystko, kontrolują wszystko - zero zaufania do pracownika, traktowanie ludzi jak dzieci w przedszkolu. Zero benefitów (chociaż na początku obiecują wiele). Podsumowując: szkoda nerwów i czasu na pracę w tej firmie.

@angela

Zdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią

gościu
@angela

A ja zdecydowanie zgadzam się - omijać, omijać i jeszcze raz omijać! Wszystko to "najprawdziwsza prawda"!

@gość

Podejście do klienta może i tak ale do pracownika nie zgodzę się.

Czy zdarzają się nadgodziny w Payroll.pl?

Bambik10

Czy się zdarzają? One są zawsze ale niepłatne niestety

kiki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Co ta firma ma w Waksmundzie -bo jest do niej ogłoszenie ?

Zmiany na gorsze

Po zmianach w Zarządzie, atmosfera zmieniła się diametralnie i jedyne co zostało to uciekać. Nowy ład doprowadził do tego, że pracownicy zaczęli się martwić o swoje stołki. Do tej pory było ok, ale powoli z rodzinnej atmosfery robi się prawdziwe korpo. Szkoda tylko, że nikt nie dba o ludzi i "wyższe" stanowiska zaczęły się odstresowywać atakami na szeregowych pracownikach. Jedyne co zostało to to że studenci nie dostaną umowy o pracę - ja sama musiałam stracić status studenta aby móc zmienić umowę mimo próśb i pracy na pełen etat.

@Zmiany na gorsze

Dziękujemy za otwartość i szczerą opinię. Rozumiemy, że zmiany w zarządzie mogą powodować niepokój i niepewność wśród pracowników. Chcielibyśmy zapewnić, że Państwa opinie są dla nas ważne i będziemy się starać stworzyć środowisko pracy, które wspiera wszystkich pracowników. Prosimy o cierpliwość i współpracę w tym procesie. Jeśli mają Państwo konkretne obawy lub sugestie, zachęcamy do rozmowy z kierownictwem, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Państwa potrzeby i podejmować odpowiednie działania. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i lojalność wobec firmy.

X
@Zmiany na gorsze

Potwierdzam, nagle coroczne podwyżki są przesunięte, a osoba która przekazuje info nic nie wie. ŻENADA

@X

Rozumiemy Twoje zaniepokojenie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przesunięciem corocznych podwyżek. Chcielibyśmy podkreślić, że dotychczas w naszej firmie brakowało jasnego regulaminu wynagrodzeń określającego konkretną datę procesu podwyżkowego. Obecnie wprowadzamy oceny pracownicze, na podstawie których będą przyznawane podwyżki. Jest to ważny krok ku transparentności i sprawiedliwości w naszym systemie wynagrodzeń.

Xyz

Wdrożenie pracownika to kpina. Praca w siedzibie może i jest w miarę ok, ale w Małopolsce to nie polecam. Atmosfera tragedia

Praca sama w sobie w porządku, po zmianach w kierownictwie jest na pewno dużo lepiej. Atmosfera w zespołach przyjazna i każdy stara się wspierać drugą osobę. Problemem na pewno jest strefa benefitów, a dokładnie ich brak. Pracownik sekretariatu w przedświąteczny piątek wysłał prześmiewczego maila że możemy wyjść z pracy już o 15. Problem jest w tym że większość biura pracuje w godzinach 7-15. Zdaniem większości nas jest to zachowanie co najmniej żałosne, tym bardziej że gdy próbowaliśmy trochę coś zmienić to ten pracownik udawał że nie jest w stanie nam nic pomóc, najważniejsze że ona sobie z tego skorzystała i mogła wyjść godzinę wcześniej. Plusem tego jest to że teraz możemy się z tego śmiać w swoim gronie :) czy polecam tu pracę? Myślę że tak, ale polecam się uzbroić w cierpliwość i przygotować na więcej takich prześmiewczych akcji.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Payroll.pl?

Nie polecam. Słaba lokalizacja biura, brak parkingu dla pracownika, brudne biuro, zarobki nieadekwatne do ilości wykonywanych zadań, brak wsparcie ze strony kierowników (w końcu oglądanie kabaretów jest ważniejsze).

Na jakie wsparcie w Payroll.pl mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

A

Wynikajace z przepisow raczej tak, chociaz nikt nie martwi sie, ze robisz nadgodziny i masz male dziecko. Poza tym na stabilne warunki musisz zapracowac 3 lata.

Firma sama w sobie jest ok. Można łapać wstępne doświadczenie. Jednak są dwie ważne rzeczy - nadmiar obowiązków - jesteś asystentem i masz na głowie wszystko wokół i nikt nie interesuje się tym czy się wyrabiasz czy nie, tylko daje Ci kolejne partie pracy. Druga sprawa - brak umowy o pracę dla asystentów - czemu pracując na pełen etat, w wyznaczonym miejscu pracy, mając określone obowiązki, nie ma szansy na umowę o pracę? Czy to że jestem studentem od razu mnie kwalifikuje do osób które takiej umowy nie potrzebują? Wyrabiając 160h miesięcznie nie mam ani urlopów płatnych ani zwolnień lekarskich ani żadnych składek, więc muszę wybierać czy jadę na wakacje i tracę znaczną część wypłaty czy jedyne wakacje jakie sobie zrobię to te w biurze przy klimie. Lepiej dać wybór pracownikowi i zdecydowanie poprawić zadowolenie z pracy, ale wiadomo, że najważniejsze jest to że firma nic nie musi dodatkowo płacić ;) Sama praca i otoczenie jest naprawdę przyjemne. Można się rozwijać.

@były pracownik

Serdecznie dziękujemy zarówno za miłe słowa, jak i konstruktywną krytykę. Przyjrzymy się tym sprawom i wewnętrznie będziemy dążyć do poprawy.

Były asystent
@były pracownik

potwierdzam, zero możliwości na umowe o prace dla osób pracujących na pełen etat

@Były asystent

Dziękujemy za opinię, rzeczywiście preferujemy umowę zlecenie dla osób ze statusem studenta, jednak jak najbardziej osoby pracujące na pełen etat mają możliwość uzyskania umowy o pracę.

Ja osobiście jestem zadowolona z pracy w firmie payroll. Wiadomo, każda firma ma swoje plusy i minusy ale pracuje się naprawdę przyjemnie i bez niepotrzebnego stresu. Widać bardzo ciekawą ścieżkę rozwoju, a kierownicy bardzo chętnie pomagają w każdej sytuacji.

Ok, może dla Ciebie jest ok. Kwestia indywidualna. Kierowników to tam za dużo nie ma. Nikt nie pobije jednej, która nim stop ogląda seriale. To jest ewenement.

Rzeczywiście kadra stanowisk kierowniczych nie jest u nas nadmiernie rozbudowana, co dobrze się sprawdza. I rzeczywiście wielu z pracowników lubi dobre seriale – w czasie pracy nie ma jednak niestety możliwości aby im się poświęcać :)

@Payroll.pl

To radzę się przyjrzeć pracy jednemu z kierowników;)

@Anonim

Dokładnie, dobrze napisane. Wystarczy spojrzeć na rotację w zespole tego kierownika.

Szok! Chyba już z trzeci raz dodaje komentarz aby podkreślić że firma usuwa komentarze negatywne. Przez to straciłam kilka miesięcy. Pewnie nie tylko ja. Przed podpisaniem umowy sprawdziłam komentarze, później od pracowników dowiedziałam się że tak niestety nie jest. Stracony czas.

Szanowna Pani, nie zajmujemy się moderacją komentarzy, za to staramy się na nie odpowiadać. Jednak zgodnie z polityką portalu komentarze zawierające szkalujące opinie lub indywidualnie uderzające w poszczególne osoby są usuwane automatycznie przez administratora portalu. Staramy się funkcjonować przejrzyście. Jeśli chciałaby Pani porozmawiać o swoich spostrzeżeniach, zapraszam do kontaktu bezpośredniego

Firma usuwa nieprzychylne komentarze.

Firma dramat, a kierownictwo wstawia pozytywne komentarze. Nie ma jakiegokolwiek onboardingu, Człowiek dla tej firmy to robot, oszczędności nawet na przedłużaczu. Bardzo nie polecam. Brak poszanowania człowieka.

Mae

Szanowni, a jakie zarobki i atmosfera na stanowiskach kierowniczych?

@Mae

Szef w tej firmie jest tylko jeden. Jest on jednocześnie właścicielem dlatego zadowolenie na stanowiskach kierowniczych wysokie ;-)

Roman
@Gość

Pracownicy, którzy nie maja doświadczenia mogą też liczyć na zatrudnienie i po przeszkoleniu objąć nowe stanowisko? Takie informacje bardzo zainteresują absolwentów szkół, którzy chcieliby nauczyć się zawodu. Będę wdzięczny jeśli mi odpowiesz.

Tak, jak najbardziej.

@Mae

Szanowna Pani, W grupie Vattax pracuje obecnie około 120 osób, z których bardzo wielu to pracownicy wieloletni, często z ponad 10-letnią historią pracy w firmie. Pracują tu fajne i pozytywne osoby i takie też osoby zapraszamy do kontaktu, bo to my sami, pracownicy, w ogromnym stopniu przyczyniamy się przecież do tego, że dobrze się tutaj czujemy i z uśmiechem wchodzimy do pracy. Mamy bardzo niewielką rotację, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć wiele lat za partnera tego samego Specjalistę, doskonale znającego specyfikę danej firmy.

Zawiedziony

Uwaga - ostrzegam przez usługami tej firmy, nie polecam nawiązywania współpracy z wielu powodów, ograniczę się do 3: 1. poziom świadczonych usług to mniej niż zero - "Błąd na błędzie" to właściwa nazwa dla tej organizacji 2. doprosić się by cokolwiek skorygowali - nie doprosisz się - zapomnij 3. komunikacja do "wyższej struktury" - tylko jednostronna - ze strony klienta po drugiej stronie niema cisza. Podsumowując: jeśli chcesz mieć obsługę kadrowo-płacową na poziomie, w oparciu o szacunek i przepisy prawa polskiego - nie zawiązuj współpracy z tym podmiotem.

@Zawiedziony

Łatwo jest szafować ogólnikami, obrzucając negatywami innych, trudniej jest spojrzeć obiektywnie. Payroll.pl ma bardzo wielu zadowolonych klientów, którzy korzystają z usług firmy od kilkunastu lat. Podobnie ma duże grono długoletnich pracowników (na tę chwilę około 40 osób, a w całej grupie Vattax ok. 120 osób). Wielu młodych ludzi dołączyło do nas lata temu i wciąż rozwijają się w ramach firmy przyczyniając się też do jej rozwoju.

@Zawiedziony

Szanowny Panie, Bylibyśmy zobowiązani za kontakt z firmą i omówienie poruszonych przez Pana punktów. Anonimowe opinie, szczególnie tak krzywdzące, powinny być podpisane, bo inaczej powstać może przypuszczenie, że nie są one napisane przez klienta. Zawsze dokładamy maksymalnych starań do obsługi klientów, czego dowodem jest naszych kilkuset obecnie zadowolonych wieloletnich klientów. Zachęcamy Pana do kontaktu bezpośredniego, jeśli rzeczywiście był Pan naszym klientem to zna Pan kontakt. A jeśli Pan nie był - to podaję Panu kontakt, zawsze chętnie rozmawiamy ze wszystkimi, zapraszamy na kawę :) tel. 226220866.

Ada

Witam :) Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko Asystent ds. Kadr i Płac, w ogłoszeniu jest wymóg wykształcenie wyższe kierunkowe. Czy osoby ze średnim wykształceniem nie są brane pod uwagę w procesie rekrutacji? Będę wdzięczna za odpowiedź od samego pracodawcy :)

@Ada

Szanowna Pani, Zachęcamy do składania aplikacji również osoby, które są w trakcie studiów, a więc formalnie na tę chwilę mają wykształcenie średnie, szczególnie osoby ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego i zainteresowaniem nowymi technologiami i systemami informatycznymi. Pozdrawiamy serdecznie, Dział Rekrutacji

mery

Odradzam. Brak poszanowania dla ludzi. Obiecują że będą oddzwaniać i powiadamiać o wynikach rekrutacji. Nie robią tego. Ogólnie rekrutacja - bardzo złe wrażenie.

@mery

Dzień dobry Pani. Przepraszamy, że nie otrzymała Pani odpowiedzi w sprawie rekrutacji. Dołożymy w przyszłości starań, aby odpowiedź otrzymali również kandydaci nie zakwalifikowani do kolejnego etapu.

Zostaw merytoryczną opinię o Payroll.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Payroll.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Payroll.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Payroll.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Payroll.pl?

Kandydaci do pracy w Payroll.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Payroll.pl