PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

And1

Podobno zwolnili prezesa na Polskę Tomasza S. czy ktoś coś słyszał

Rekrut

Przeczytałam artykuł. Czy ofiary patologii zostały przeproszone? Nadal pracują w prezero? Proszę o odp., od tego uzależniam udział w rekrutacji.. serdecznie pozdrawiam :-)

Ewelina
@Rekrut

Jaki artykuł przeczytałeś?

Hannawald

Panowie jaki jest kod PIN do drzwi na dyspozytorni bo chciałbym nowe volvo dostac a wiadomo że trzeba tam codziennie deptać do Kierownika, ktoś pomoże bo kilku wybranych juz ma a ja też mam sporo czasu wolnego na ściemnianie...

kadr
@Hannawald

Gdyby nie Hanawald i jego starania to połowa ludzi bylaby już na bezrobotnym. Nie jeden geniusz w innej firmie nie przeszedłby nawet rozmowy kwalifikacyjnej a co dopiero mówić o wykonaniu jakiegoś zlecenia. Zastanówcie się zanim znowu napiszecie kolejne bzdury na forum.publicznym bo to nie świadczy tylko o firmie lecz głównie o Was, bo firma to Wy. Gdy Wasze wypociny czyta ktoś obcy, to może odnieść wrażenie że jest to zakład pracy chronionej a Wy po prostu jesteście upośledzeni ( nie obrażając osób chorych).

Wpisz 4867 i musi zadziałać!!

Kadr zobacz tutaj
@kadr

Niestety, ale po tym jak ostatnio jeden kierowca na cementowni pokazał jak bardzo nie umie liczyć do 15tu to jak można tu ludzi traktować poważnie? No jak ?! Tu trzeba zacząć od szkoleń obsługi zegarka i liczenia w pamięci do 30tu a dopiero za jakiś czas dojść do budowania PR i wizerunku.

Wanda
@kadr

Ja czytam to jako obca i powiem Ci, że nie zrozumiałam nic z jego wpisu. Prowadzicie takie dyskusje, które osobom z zewnątrz na nic się nie przydadzą. Jak ja np. chciałam się dowiedzieć ile zarabia operator i czy prawda, że dają tysiaka za polecenie, to tu się rozczarowałam. Jaka dyspozytornia? Jaki pin?

And15
@Kadr zobacz tutaj

Tego rodzaju insynuacje są poprostu przesadzone i najczęściej nie branie całej sytuacji pod uwagę

Jakieś oponie o pracy w Knurowie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?
Księgowa

Dzień dobry, ile zarabia osoba na stanowisku księgowej? Czy warto składać papiery?

agata

jakie zarorki na stanowisku ksiegowej w chorzowie ??

Ania z Zielonego wzgórza

Firma PREZERO jest firma bardzo solidną tylko ludzie którzy tutaj pracują są podzieleni na dobrych pracowników i na pracowników inteligentnych inaczej niby dorośli ludzie a zachowanie mają poniżej inteligencji przedszkolaka i to niszczy cała atmosferę i organizacjie pracy ale co tu się produkować wszystko widać po wpisach pracowników którzy nie potrafia być reformowalni

@Ania z Zielonego wzgórza

Ale mnie to rozbawilo :)

Celina
@Ania z Zielonego wzgórza

Aniu z Zielonego Wzgórza, wracaj do swojego bajkowego świata i wierz dalej sobie w tę bajkową firmę. Kariera frajera i tyle.

Bartek

Proszę o informację na temat pracy dyspozytora w Łodzi. Jacy przełożeni? jaka płaca?

Jak wygląda praca pod wodza Tomasza W. w Rudzie Śląskiej?

Karlik123
@Nowy

Kierownik nigdy nic nie wie I nic nie może :D To co obieca na rozmowie należy podzielić na pół- gadkę ma jak roboty dzwoniące o fotowoltaike. Co do reszty to szkoda strzępić ryja, PIP juz się interesuje ich najnowszym pomysłem

Karlik2
@Karlik123

A jaki to pomysl?

Karlik99
@Karlik2

Wymyślili sobie ze będziemy pracować po 6 dni w tygnidiu, ustalają grafik bez pytania i zgody załogi z uwzględnieniem Sobot i Niedziel. To jest Rudzki kabaret

Oni
@Nowy

Na szczęście już odlatuje. Może wróci normalność

Karlik2
@Karlik99

Specjalnie daja tak male stawki by ludzie robili weekendy… To jest smieszne!

Jestem Kabareciarz
@Nowy

Znacie ten kawal o Kierowniku?? Przychodzi do biura pracownik i mówi: -Dwa miesiące juz nam ściemniacie o aneksach i podwyżkach, mamy koniec kwietnia i dalej nie wiemy co z podwyżkami -jaaa dobra, pogadajmy, przyjdź za 20 minut. (Mija 20 minut) kierownik wsiada w auto i wyjeżdża z firmy przed nosem pracownika. Szach I mat ! Hannawald ląduje telemarkiem i otrzymuje noty po 20 punktów od wszystkich pracowników. Żółta koszulka lidera zachowana :D

PUK byl lepszy

Kurtka to prezent w zamian za rekordowa ilość rozwalonych aut w tak krótkim czasie i jest na słusznych plecach noszona,

Każdy ma swój rozum,JaTeż

Afery byly są i będą , ale zawsze w nich są te same osoby,które wybitnie starają się namieszać i skłócić wewnątrz załogę. Tu trzeba zrobić porządek z głoszonymi poglądami.

Kamil

Ludzie, zajmijcie się swoją robotą, teraz najważniejsze są podwyżki a nie odzież przeciwdeszczowa.

Poproszę o informacje na temat pracy jako elektryk prezero Poznań spalarnia,? Jak wrażenia?

Alicja
@Nowy

A co? szukają?? Nie widziałam nigdzie info skąd Ty to wziąłeś?

Kudlaty
@Nowy

Spokojnie możesz się zgłaszać - poszukują elektryka do działu utrzymania ruchu w Spalarni. Zupełnie inna robota jak w innych Oddziałach.

:-)

Pani jest najlepsza:-) i te jej telefony po koleżankach w wydziałach gospodarki komunalnej w Urzędach Miasta:-) no i klasa fason .....ten krzyk, napady szału i żołnierski język. Panowie są ok. o ile w tej branży i firmie ktokolwiek może być ok..

Burbón

Tutaj nigdy nie będzie dobrze w Polsce ???????????? będziemy (usunięte przez administratora) zawsze a tymbardziej jak obcy kapitał nami rządzi

Ona

Bo znam ich rządy

Mirek

Czy to firma z Grypy Schwarz o której jest artykuł w onnecie ? (usunięte przez administratora) Kiedy w Polsce stworzą normalne prawo pracy stojące po stronie słabszej czyli pracownika ? Potem się dziwić, że ludzie wolą za granicą pracować. Bo tam poza pieniędzmi dochodzenie swoich praw w sądzie jest najczęściej o wiele łatwiejsze.

Skullball
@Mirek

Dokładnie ta firma. Od obraz przejęcia przez korpo niemieckie. Ludzie uciekają mobbing strach wywierany na pracownikach. Kiedy będzie prawo które zakaże takich praktyk wśród pracowników

:-)
@Mirek

Artykuł jest o Szefie wszystkich szefów. Szkoda, że również nie o tych szefach (np. Zarząd Kutno). Takie same "standardy":-)

pracow
@Mirek

A może ten prezes taki ostry to przyjedzie do płocka i zrobi porządek z nierobami zarządem i jego kolesiami dyrektorkami co nic nie robią i tylko tracą klientów każdy ma służbowy samochód w biurze żeby mógł dojeżdżać do domu nawet po 50 km dziennie, jeździć na wczasy trakcie urlopu a na podwyżki brak pieniędzy. Jak nie wykonują żadnych czynności to po co im samochód przez okres urlopu Mamy coraz miej klientów albo wygrywamy za śmieszne pieniądze co przynosi tylko straty Prezes czuje sie mocny bo zna Prezydenta i się nie boi bo uważa że ma poparcie w Urzędzie. Ciekawe czy ten ostry Prezes dałby radę naszemu z Płocka

pracujący

Dobrze, że już cię wśród nas nie ma.

On
@Mirek

Tak to jest ta firma. Kto moze niech trzyma sie od tej firmy z daleka. Nie polecam

Dylu

Nie kolego taka w okularkach,lubiąca dobrze wyglądać tzw.Milf.

pracow
@pracujący

Ja jeszcze żyję ,ale niedługo nie będę musiała pracować z ludźmi którzy tylko trzymają palec w (usunięte przez administratora) i nie mają własnego zdania

Kubly
@pracujący

jeszcze nie zdechłam szybciej tobie to grozi uważaj bo ci palec zaśmiardnie od trzymania w (usunięte przez administratora)

Zorientowany
@Dylu

Dzięki za odpowiedź. Anka o której myślałem ma mocni spuchnięte piszczele. Łydki wielkości uda i zmarszczka goni zmarszczkę

@Mirek

Wierze w każde opisane tam zdarzenie. Wiele więcej doświadczyłam

@:-)

To prawda. Cała ta ekipa to jedno wielkie dno.. najgorsze jest to że info docierało do centrali w de a oni mają w d…e żenada i czas wyciągnąć konsekwencje. Nosił wilk razy kilka…

@Dylu

Dzięki za wyjaśnienie. Ania która mi przeleciała przed oczami po tym co napisałeś ma wyjątkowo spuchnięte piszczele. Największe łydki w całej grupie ludzi na świecie

Ona

Bo tam pracuję

Tttt

Czy pracuje ktoś na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klienta w PreZero Lublin? Jak wygląda praca? Jakie zarobki, umowa?

Porażka pod każdym względem

Nie dziwię się już że w księgowości co chwilę kogoś szukają ???????????? pewnie się rozwijają ????????????

Dzigit

Nie polecam (usunięte przez administratora) na porządku dziennym oceniają ludzi zanim zaczną pracować np: ten się poci to nie nadaję się,ten za gruby , nie możesz powiedzieć prawdy bo masz kopa na wstępie lub zabiorą ci i tak nędzna premię. Brygadziści powiedzmy wykonają tzw obowiązki a potem siedzą ze smartfonami w rękach i nabijają się z tictoka pół zmiany ewentualnie idą do kierownika i wymyślają bzdury na temat pracowników żeby zabłysnąć!!! jednym słowem klika i banda zarozumiałych kretynów!!!

Pracownik Knurów

Praca na smieciarce w tej NIEMIECKIEJ firmie to jakieś kpiny z pracowników. Dumna pani prezes spija śmietankę, a pracownikom płaci śmieszne pensje. Podsumowując praca bardzo ciężka, a wynagrodzenie pożal się Boże.

dylu

mobing stalking wyzysk to wszystko znajdziesz tam

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ