PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opinie o PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Ewelina Balcerzak

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w przyjaznej atmosferze, przy projektach z wielu dziedzin branżowych oraz jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania-to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Jasna ścieżka kariery, możliwość rozwoju wspierana przez pracodawcę (kursy, szkolenia, dofinansowania do kwalifikacji na biegłego, dofinansowania do studiów), jak również praca z ciekawymi i bardzo inteligentnymi ludźmi. Pracuję w PKF już prawie 7 lat i ani przez chwilę nie poczułam, że się nie rozwijam. Polecam to miejsce :)

@Ewelina Balcerzak

@Ewelina, bardzo dziękujemy za Twoją opinię!

Czy PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dziękujemy za pytanie. Otoż jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wybór formy zatrudnienia. Może to być umowa o pracę, zlecenie czy B2B. Pracownik ma możliwość decyzji, którą z nich preferuje. Jest to kwestia indywidulanego ustalenia z osobą przełożoną. Pozdrawiam.

Byłam, pracowałam i nie żałuję. Zdecydowana przewaga plusów nad minusami. Na plus: - super ludzie, - wsparcie przełożonych i zespołu, - brak oszczędności na szkoleniach i kursach, - rozwój, zdecydowanie nudy nie było, - fajne imprezy , - benefity też ok Na minus: - momentami za dużo nadgodzin - momentami zbyt późne wsparcie techniczne ze strony IT co wpływało też na nadgodziny - dla mnie akurat biuro było daleko od domu (ale tu każdy ma inaczej) Ogólnie zdecydowanie polecam.

Dziękujemy za Twoją opinię.

przyszły audytor

Pracuję w PKF od kilku miesięcy, zostałem bardzo miło przyjęty przez moich współpracowników. Ze względu na to, że jestem na początku swojej drogi to dużo się uczę i mam też dużo rożnych pytań, na które zawsze otrzymują odpowiedź. Na ten moment jestem zadowolony, wynagrodzenie i benefity są ok.

@przyszły audytor

Dziękujemy za opinię.

Karolina Łąkowska

W PKF pracuję 3,5 roku i mogę śmiało powiedzieć, że wreszcie trafiłam na właściwego pracodawcę! Atmosfera pracy jest bardzo dobra, mogę zawsze liczyć na merytoryczne wsparcie kolegów z innych działów, firma stara się by pracownicy czuli się w swojej pracy jak najlepiej. Pani Prezes bardzo dba o dialog między pracownikami i zespołami, a to bardzo ważne w firmie, która ma tak rozbudowane linie biznesowe. Czytałam tu zarzuty, że to firma rodzinna...a wg mnie to jej niezwykła wartość. Owszem w firmie pracują osoby spokrewnione, ale w pracy zachowują pełen profesjonalizm i nie ma żadnej taryfy ulgowej. 2 lata temu PKF stanął przed dużym wyzwaniem i uważam, że sprostał mu znakomicie, szybko dostosował się do nowych warunków i przeszedł na pracę zdalną, która trwa aż do dziś. Pracodawca jest elastyczny i jeżeli ktoś woli pracować jednak z biura to też ma taką możliwość, przy czym firma zapewnia wszystkie środki bezpieczeństwa. FIrma daje wiele możliwości rozwoju, dofinansowuje studia, szkolenia, a że czasem jest dużo pracy to raczej standard w każdej firmie i dużo zależy od specyfika danego działu. Audyt ma pracowity początek roku, szkolenia końcówkę, a księgowość to wiadomo między 10, a 25 dniem miesiąca najlepiej zostawić w spokoju choć przy obecnych zmianach ten zakres uległ znacznej zmianie :) Polecam prace w PKF każdemu kto chce się rozwijać, szuka wyzwań i lubi pracę w zespole :)

@Karolina Łąkowska

@Karolino, dziękujemy za Twoją opinię.

Kasia S.

Jednym z haseł firmy jest: "Sukces tworzą ludzie, dlatego dbamy o Twój rozwój" - i do tego się odniosę. PKF pracuję od ponad 8 lat. Na początku nie znałam środowiska regulacyjnego firm audytorskich, specyficznych umiejętności czy kwalifikacji, jakie mogłyby ułatwić mi pracę w organizacji. Nie przypominam sobie jednak ani jednej sytuacji, abym otrzymała odmowę czy brak wsparcia w sytuacji dla mnie trudnej zawodowo. Proponowane przeze mnie sposoby na dokształcenie się, zawsze cieszyły się pozytywnym odbiorem. Pracodawca nigdy nie zamykał mi ścieżek rozwoju, czasami podpowiadał. Dzięki takiemu wsparciu, po ponad ośmiu latach, gdy zaczynałam jako Asystent - teraz jestem na kolejnym stanowisku na poziomie kadry menadżerskiej. To, za co jednak najbardziej cenię PKF i co absolutnie ich wyróżnia - to szacunek do drugiego człowieka i wzajemne zrozumienie na poziomie tone at the top.

@Kasia S.

@Kasiu, dziękujemy za Twoją opinię.

Anna C

Bardzo ciepło i miło wspominam moją pracę w PKF Consult. Wysoce cenię sobie stojącą na jego czele panią prezes - p. Ewę Jakubczyk-Cały. Mądra, konkretna i wspierająca osoba.

@Anna C

@Anna C, bardzo dziękujemy za Twoją opinię.

Magda Majewska-Gościńska

Pracuję w PKF od prawie 6 lat. Przeszłam tu z korporacji o bardzo podobnym profilu i po tych latach musze przyznać, że raczej lepiej trafić nie mogłam. Atmosfera pracy, ludzie i sama praca - wszystko działa na plus dla PKF. Są tu możliwości rozwoju, ja zaczynałam na stanowisku koordynatora teraz jestem dyrektorem (pewnie niektórzy powiedzą, że "miała znajomości", czy coś podobnego, ale NIE - przyszłam z "ulicy", nawet nie z polecenia), pracuję dobrze za co jestem doceniana. Biorę udział w różnych szkoleniach (a obecnie również robię studia podyplomowe ze wsparciem finansowych firmy), zajęciach językowych, mam prywatną opiekę medyczną, z szefostwem zawsze można się dogadać co do okazjonalnych godzin pracy (wcześniejsze wyjścia, wyjścia w ciągu dnia itp.), mam świetnych współpracowników, narzędzia pracy są dobre - w sumie czego chcieć więcej. Reasumując polecam pracę w PKF :)

@Magda Majewska-Gościńska

@Magda, dziękujemy za Twoją opinię!

W Grupie PKF pracuje już ponad 12 lat. Zaczynałem jako asystent a następnie idąc po kolejnych szczeblach rozwoju zawodowego zostałem menadżerem działu. Jak widać jestem przykładem tego, że firma stawia na rozwój pracowników (szkolenia, dofinansowanie kursów są rzeczą normalną i wykorzystywaną przez pracowników). Plusem firmy na pewno są ludzie, merytoryczni i otwarci, zawsze mogłem porozmawiać z przełożonym czy specjalistami z innych działów jak miałem wątpliwości dotyczące danego zagadnienia (zresztą oprócz kontaktu z osobami aktualnie pracującymi w dalszym ciągu mam również dobry kontakt z osobami, które są już w innych miejscach/firmach). Bywają momenty, że pracy jest dużo (charakterystyka branży/sezonowość) ale jest też elastyczność dotycząca czasu pracy (przy dzieciach bardzo przydatne :)). Generalnie polecam dla osób które chcą się rozwijać i wnosić swój wkład w to co robią.

@Marcin

@Marcin, bardzo dziękujemy za Twoją opinię!

Kasia B.

Podczas webinaru dotyczącego audytu padło sformułowanie, że zarobki na stanowiskach astystenckich są jawne i rosną wraz z czasem. Czy można prosic o informacje ile w takim razie brutto może oczekiwać asystenka w zespole audytu? I jak plasują się widełki wynagrodzeń wraz z kolejnymi awansami?

@Kasia B.

@Kasia B., dziękujemy za Twoje pytanie. Otóż wysokość zarobków jest jawna w kontekście osób zatrudnionych w firmie. Na każde stanowisko z góry są określone widełki wynagordzeniowe i pracownicy mają wgląd do tych informacji. W celu poznania konkretów zapraszam do aplikowania na wybrane stanowisko w PKF. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko m.in. Asystenta w zespole audytu: https://www.pkfpolska.pl/aktualne-oferty-pracy-1594

Zdziwiona
@PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jest to ciekawa odpowiedź, zważając na fakt, że kiedy zaczynałam pracę 2 lata temu to Dyrektor poinstruował mnie, żeby nie rozmawiać o zarobkach w firmie ????

@Zdziwiona

Regulacje się ogólnodostępne w tym zakresie i każdy pracownik w firmie wie ile na danym stanowisku może zarobić. Nie jest to tajemnicą. Regulamin wynagrodzeń obowiązuje u nas już od wielu lat.

Jestem pracownikiem PKF od wielu lat. Śmiało mogę powiedzieć, że zaczynałam od podstaw z pomocą współpracowników którzy zawsze wyciągają pomocną dłoń. W biurze panuje rodzinna atmosfera, wszyscy są bardzo pomocni i wzajemnie się wspierają w działaniach. Jeśli ktoś chce rozwijać się i iść wyżej, firma w tym pomaga i o rozwój osobisty nie jest trudno. Myślę, że śmiało mogłabym polecić pracę w naszym zespole jak i w innych działach.

@Monika

@Monika, dziękujemy za Twoją opinię.

Sylwia

W PKF każdy pracownik nieustannie się rozwija, podejmuje nowe wyzwania i obowiązki, ale też otrzymuje pomoc, gdy jej potrzebuje zarówno od współpracowników jak i osób zarządzających. Wszyscy którzy pracują w PKF są potrzebni, nie ma stanowisk „fikcyjnych”, każde ogniwo jest ważne. Współpracownicy są otwarci, życzliwi i jest zdrowa normalna atmosfera oraz jasne zasady awansu określone w regulaminach. Dla osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje jest wiele systemów ułatwiających rozwój m.in. dofinansowanie do kursów zawodowych, studiów, zajęcia z języka angielskiego, wiele bieżących szkoleń miękkich i merytorycznych ułatwiających pracę. W PKF pracuję ponad 20 lat, zaczynałam pracę oczywiście od najniższego szczebla, szybko awansowałam i od wielu lat zajmuję stanowisko menedżerskie. Przeszłam z firmą przez wiele pozytywnych zmian, przy tym bardzo dużo się nauczyłam, co bardzo sobie cenię. Oczywiście trzeba z siebie dać i nie ma czasu na nudę, ale też można zyskać ogrom wiedzy i wiele merytorycznego wsparcia.

@Sylwia

@Sylwia, bardzo dziękujemy za Twoją opinię!

Były pracownik audytu

Pracowałem w audycie. Można się bardzo szybko rozwinąć, nie jest się przypisanym do jednej branży co od znajomych wiem, że bywa w innych firmach audytorskim. Plus to bardzo naprawdę fajna atmosfera jak panuje w biurze i ludzie. Minus - dużo pracy. Wynagrodzenie ok, od znajomych wiem, że da się więcej zarobić w Big4. Benefity ok, co jakiś czas dochodzą nowe. Ogólnie polecam.

@Były pracownik audytu

Dziękujemy za Twoją opinię!

Patrycja S.

Jako obecny pracownik mogę potwierdzić, że zarówno Zarząd jak i bezpośredni przełożeni, z którymi mam okazje współpracować, to osoby bardzo zaangażowane w swoją pracę, okazujące wsparcie na wielu płaszczyznach, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zawsze przychylni do wysłuchania pomysłów, uwag czy też propozycji zmian, które mogą wpłynąć na rozwój naszej ścieżki kariery. PKF Consult daje nam również możliwość poszerzania swojej wiedzy za pomocą programu dofinansowania do kursów, studiów, szkoleń. Jestem opiekunem tego regulaminu, więc potwierdzam swoją wypowiedź faktyczną wiedzą na temat dużej ilości osób, które korzystają z tego typu świadczeń, ja również korzystam i się rozwijam dzięki temu. To bardzo cenny benefit! Jestem przykładem pracownika supportu, który zatrudniając się na stanowisku młodszego asystenta jest w stanie rozwinąć swoje skrzydła i zająć stanowisko kierownicze: dzięki ciężkiej pracy, możliwości pracy z wyspecjalizowanym zespołem oraz dzięki dużemu wsparciu pracodawcy w moje pomysły. Bardzo lubię nowe wyzwania, a PKF daje mi taką możliwość – co polecam osobom, które tak jak ja, kierują się podobnymi aspektami.

@Patrycja S.

@Patrycja S. bardzo dziękujemy za Twoją opinię!

M.B.J.

Przez prawie 15 lat pracowałam w PKF Consult na stanowisku kierowniczym. W tym czasie firma rozwijała się. Cały czas świadczy, rzetelne i profesjonalne usługi doradcze dla innych firm. Pracuje tu kompetentny i przyjazny zespół pracowników . Polecam zleceniodawcom jak i osobom poszukującym zatrudnienia. M. B.J.

Marta W
@M.B.J.

Gosia nawet nie wiesz jak mi tu brakuje Twojego humoru! Praca z Tobą w PKF to była przyjemność.

@M.B.J.

@M.B.J. dziękujemy za Twoją opinię :)

świeżak

pracuję tutaj od 3 miesięcy i na ten moment nie widzę, żadnych większych minusów. Na początku rzeczywiście byłam przestraszona tymi opiniami, ale z mojej oceny wynika, że albo są nieaktualne albo mijają się z prawdą. Panuje tutaj bardzo miła atmosfera, współpracownicy są bardzo pomocni, przełożeni jak na razie też są ok.

@świeżak

Dziękujemy za opinię :)

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Tak, w naszej firmie są regularnie prowadzone szkolenia. Zapewniamy szkolenia merytoryczne, informatyczne czy z umiejętności miękkich. Reagujemy na wszelkie zapotrzebowania zgłaszane przez naszych pracowników. Dofinansowujemy także zajęcia z języka obcego. Do wyboru mamy zajęcia grupowe jak i indywidulane. Wspieramy pogłębianie wiedzy i ciągły rozwój. Dofinansowujemy kursy i egzaminy na biegłego rewidenta czy doradcę podatkowego. Pozdrawiam

Zadowolona

Pracuje tu już prawie rok zespół i menadżer świetni, z kim bym nie rozmawiała z innych działów oddziałów każdy chętny do pomocy i profesjonalny. Firma bardzo mocno dofinansowuje rozwój pracowników czy to bezpłatny angielski czy kursy zawodowe itp. Wiedzę można wynieść ogromną trzeba tylko chcieć i się angażować. CI, którzy narzekają na nadgodziny - w audycie w sezonie jest dużo pracy ale w innych firmach jest jeszcze gorzej są u nas pracownicy , którzy przyszli do PKF bo gdzie indziej "nie mieli życia". Dużo zależy od zespołu i miasta do którego się trafi więc odczucia mogą być różne co do ludzi, ja jestem happy że tu pracuje:)

@Zadowolona

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię.

Pola
@Zadowolona

Widze ze dzial marketingu sobie sam pisze komentarze???? wszystkie pozytywne w jednym czasie ????

świeżak

pracuję tutaj od 3 miesięcy i na ten moment nie widzę, żadnych większych minusów. Na początku rzeczywiście byłam przestraszona tymi opiniami, ale z mojej oceny wynika, że albo są nieaktualne albo mijają się z prawdą. Panuje tutaj bardzo miła atmosfera, przełożeni też są ok, bardzo pomocni. na ten moment firmę oceniam dobrze i jestem zadowolona

@świeżak

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię.

polecam firmę, można dużo się nauczyć, oferuje różne ścieżki rozwoju. wynagrodzenie i benefity ok. dużym plusem jest dofinansowanie zajęć z języka angielskiego

@były pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 31 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.