PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opinie o PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Aktualność
Witaj na profilu PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą, jakie wartości są dla nas ważne i co możemy zaoferować naszym pracownikom.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na profilu PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k.

Opinie PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. Warszawa - GoWork.pl

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Dlatego uważnie zapoznajemy się z komentarzami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie.

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy. Każdy komentarz jest dla nas ważny i jest poddawany analizie. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu zapewnienie naszym pracownikom przyjaznych warunków pracy oraz atmosfery.

Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Państwa wkład na profilu - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny. Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, obrażania czy kłamstwa. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu. Mając na uwadze ciężką pracę i zaangażowanie całego zespołu, nie możemy przyglądać się temu obojętnie.

Chcielibyśmy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin Goworku, będą usuwane przez administratora.

W celu wyjaśnienia interesujących Państwa kwestii czy podzielenia się uwagami zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu pod adresem: hr@pkfpolska.pl

Chcesz pracować w firmie i z ludźmi, którzy cenią sobie Twoją opinię?
Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dzisiaj!

Zapraszamy wszystkich do merytorycznej dyskusji!
Pozdrawiamy,
Zespół PKF
Marta Komorowska

W audycie w PKF jest bardzo dużo młodych ludzi, którzy mogą się bardzo wiele nauczyć. Atmosfera jest sympatyczna a ilość pracy znośna. Jakby co to masz, oczywiście płatne nadgodziny, bez żadnych problemów, co miesiąc. Na początku każdy nowy pracownik przechodzi szkolenia. Oferowane są przejrzyste ścieżki kariery, a wraz ze wzrostem doświadczenia rośnie odpowiednio wynagrodzenie, także warto się starać. Dla osób które rozpoczęły ubieganie się o biegłego rewidenta są dedykowane odpowiednie szkolenia. Jeżeli chodzi o ciekawość pracy - wszystko zależy od projektu na który się trafi - przeważnie każdy jest inny, co umożliwia zdobycie bogatego doświadczenia. Atmosfera jest miła, wszyscy starają się być koleżeńscy i pomagać sobie w razie problemów, nikt nie czuje się zostawiony samemu sobie, polecam pracę w naszym audycie.

@Marta Komorowska

Bardzo dziękujemy za powyższą opinię.

dr

pracuję ponad pół roku. od tego czasu sporo się nauczyłam w PKF - szkolenia swoją drogą, w zespole ludzie baaaardzo mili, pomocni. otwarci na dzielenie się wiedzą. mnie sie podoba.

Wercia Nowy wpis

Cześć. ;) widziałam, że jest potrzebna Asystentka w Zespole Audytu z językiem ukraińskim. Kiedyś już poruszono zagadnienie umowy próbnej ale nie do końca w końcu wiem jaka będzie podpisywana. Tu w ofercie jest zlecenie i o prace. można mieć ten drugi wariant?

Nowy wpis

@Wercia

Cześć! W ofercie pracy na stanowisko Asystenta/ki w Zespole Audytu z językiem ukraińskim podane są dopuszczalne formy współpracy na tym stanowisku. Wybrana forma współpracy zależy od indywidulanej sytuacji i ustaleń obu stron co do warunków współpracy pod względem formalno-prawnym.

Marrr

W ogłoszeniu o pracę jest wzmianka o pracy hybrydowej. Ile dni w tygodniu pracuje się zdalnie? Pytam, ponieważ mam.50km do biura, dlatego jest to dla mnie ważna kwestia i nie wiem czy aplikować.

@Marrr

Dzień dobry! Standardowym modelem przyjętym w PKF Polska jest model (usunięte przez administratora) hybrydowej; 3 dni w biurze i 2 dni zdalnie.

Kalina Nowy wpis
@PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Witam, z czego wynika taki właśnie układ? Dodatkowo interesuje mnie to czy istnieje możliwość na dofinansowanie dojazdów jeśli ktoś faktycznie ma daleko jak osoba powyżej? Nie widzę informacji na ten temat w ofercie dla asystenta

Nowy wpis

@Kalina

Praca hybrydowa w systemie 3/2 wynika z zasad jakie przyjęła grupa PKF Polska. Jeśli pracownik mieszka poza miejscowością, w której znajduje się miejsce pracy, obowiązują go podwyższone koszty uzyskania przychodów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Witam jak to jest w końcu z ta praca zdalną. teraz w ofertach, które są wystawione jasno wpisano hybrydę, jednak zauważyłam niedawna odpowiedź dotycząc tego, że istnieje możliwość pracy zdalnej, czy to oznacza ze na każdym stanowisku jest ona do wynegocjowania?

Witam! Standardowym modelem (usunięte przez administratora) w PKF jest praca hybrydowa; 3 dni w biurze i 2 dni zdalnie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Iwona

Hej. :) dodano ofertę dla asystenta ds. cen transferowych na kilka miast. sama praca nie będzie się szczególnie różnić w zależności od miasta? Jest tu może ktoś kto pełnił lub wciąż pełni te funkcje i by mi opowiedział jak taki typowy dzień z pracy wygląda? chyba będę aplikować

@Iwona

Hej, poszukujemy osoby do naszego zespołu w Warszawie. Ze względu na to, że oferujemy możliwość pracy zdalnej, ogłoszenie jest otwarte jeszcze na inne lokalizacje, w których mamy nasze biura. Praca polega głównie na sporządzaniu dokumentacji, analiz i opinii. Zachęcamy do aplikowania.

Dzień dobry, na jakich wszystkich formach umowy można się zatrudnić? nie widzę by w ostatnich komentarzach o tym pisano. Interesuje mnie także umowa próbna, tylko czy taki okres obowiązuje? Jak wprowadzani są nowi pracownicy?

Dzień dobry. W każdym naszym ogłoszeniu podajemy dopuszczalną formę współpracy. W miarę możliwości formalno-prawnych staramy się być elastyczni. Zwykle rozpoczynamy współpracę od umowy na okres próbny. Nowe osoby zapoznawane są z kulturą organizacyjną, wartościami, zasadami panującymi w organizacji. Poznają nasze linie biznesowe, mogą również liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek z zespołu.

Zniesmaczony

Cześć, informacyjnie - to jest firma, która nie daje feedbacku kandydatowi (i to na ostatnim etapie(!). Przykre, bo trochę czasu się poświęciło na rozmowy. Każdy wie, że można wybrać jedną osobę na dane stanowisko, ale żeby nie wysłać grzecznościowego maila?… Proces rekrutacyjny jest przecież wizytówką firmy. Wstyd!

@Zniesmaczony

Rozumiemy Twoje rozczarowanie i zgadzamy się, że transparentny proces rekrutacyjny, w tym udzielenie feedbacku kandydatom, to kluczowy element profesjonalizmu firmy. Przykro nam, że Twoje doświadczenie z PKF w tym zakresie nie było satysfakcjonujące. Jednocześnie chcemy podkreślić, że cały czas doskonalimy nasze procesy rekrutacyjne, a Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna.

Roksana

O co chodzi z tym brakiem odpowiedzi od miesięcy? Widzę, że nawet ludzie przestali się interesować zadawaniem pytań. Mnie także interesuje teraz pracą na stanowisku asystenckim. Chodzi dokładnie o wsparcie biznesu, taka oferta obecnie widnieje na stronie. zakres obowiązków z tego co widzę jest dość szeroki, czy jest tu zatem ktoś to pracował lub tez jeszcze pracuje i się do niego odniesie? Dodatkowo ile można teraz zarobić?

Katarzyna

@pytanie @pracodawca Witam, czy mając 5 lat doświadczenia w pracy, w księgowości budżetowej(sprawozdawczość, ksiegowania, projekty unijne) w tym 4 lata w rozliczaniu podatku VAT majac ukończone różne kursy księgowe i podatkowe do działu audytu lepiej aplikować na stanowisko Asystenta/Starszego Asystenta audytu czy wyżej? Czy język angielski jest wykorzystywany w codziennej pracy czy raczej sporadycznie i bardziej w mowie czy w piśmie? Jak wygląda model pracy hybrydowej w Łodzi?

Anonim1234

Mam pytanie, po jakim czasie dział HR odpowiada na złożoną aplikację?

gaca

dzień dobry, czy ktoś może podzielić się opinią na temat audytu? czy audytorzy są ok? czy praca z nimi się układała?

Student, ksiegowy

Na pracuj.pl oraz stronie wyskoczyła rekrutacja na asystenta/starszego asystenta i jednym z wymogów jest język angielski na b2 Czy jest to kluczowa umiejetność? Pamietam ze w innych ogłoszeniach było tylko „miłe widziane”

@Student, ksiegowy

nie padła odpowiedź na zapytanie w kontekście tego czy język angielski jest kluczową umiejętnością na tym stanowisku czy wobec tego może ktoś napisać, które na 100% są kluczowe? i jak niektóre z nich są weryfikowane na rozmowie? w jaki sposób ona teraz może wyglądać? i ile trwa sama rekrutacja?

Dzień dobry, otrzymałem informację zwrotną po aplikacji, że rekrutacja trwa 3-4 tygodnie. Czy jest to czas oczekiwania na ewentualny telefon czy łączny czas razem z rozmową i decyzją?

kandydatka

Dzień dobry, proszę o informację jak wygląda u Państwa w firmie model pracy hybrydowej? Rozumiem, że okres wdrożenia to obowiązkowa obecność w biurze, a jak wygląda sytuacja po wdrożeniu? Czy jest możliwość pracy zdalnej z kilkoma dniami w biurze w miesiącu? Dziękuję za odpowiedź.

Student

Czy na stanowisku seniorskim, starszego asystenta jest możliwość pracowania w wymiarze mniejszym niż cały etat? Np 4/5

Jakie narzędzia pracy zapewnia PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zespół HR

Pracownicy otrzymują narzędzia dostosowane do potrzeb wykonywanej pracy. Podstawowym narzędziem jest komputer. Jeśli stanowisko lub specyfika pracy tego wymaga otrzymują również telefon. Zachęcamy do aplikowania, wszystkich informacji udzielamy podczas procesu rektutacji.

@Zespół HR

Widziałam ogłoszenie dla asystentki, które obecnie jest na jednym z portali. była w nim wzmianka o trybie hybrydowym. czy oprócz komputera można liczyć na jakąś formę dofinansowania do energii bądź narzędzi pomocniczych wspomagających ergonomiczną pracę? np., fotel? biuro jak w tym zakresie jest wyposażone?

@Wanda

W PKF zapewniamy wszelkie potrzebne narzędzia pracy, również w przypadku pracy zdalnej oraz spełniamy wymogi ergonomicznych stanowisk pracy. Dział HR

Pytanko

A ja mam takie pytanie do HRów. Skoro piszecie,cze każdemu, nawet bez doświadczenia dajecie szansę, każdego zapraszacie do aplikowania, nawet tego co chce się przebranżowić, to po co piszecie, że skontaktujecie się tylko z wybranymi kandydatami? Xd

Pytanko odpowiedź
@Pytanko

Każdy może aplikować ale chyba to oczywiste że nie wszyscy zostaną przyjęci, jeśli nie masz doświadczenia to masz mniejsze szanse na przyjęcie do pracy.

@Pytanko odpowiedź

No to akurat ma sens. A na cos jeszcze zwracają tu szczególna uwagę prócz doświadczenia? Bez czego nie warto się zgłaszać i czy sporo osób kandyduje?

Dzień dobry. Myślałem o tym, żeby zaaplikować do Państwa jako asystentds audytu. Natomiast od kiedy będą Państwo potrzebować nowych pracowników? Bo ja w obecnej firmie mam jeszcze okres wypowiedzenia, więc mógłbym zacząć dopiero w lutym lub w marcu.

Lidia
@Michał

A skąd wiesz, że w ogóle szukają pracowników? Bo tak brzmi to co napisałeś, ja właśnie patrzyłam w necie i nie widziałam żadnej oferty. Jest jakaś rekrutacja teraz?

@Michał

Dziękujemy za zamieszczone pytanie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta w zespole audytu w lokalizacjach: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań oraz Wrocław. Zachęcamy do wysłania aplikacji na zamieszczone na naszej stronie ogłoszenie.

@Michał

Dziękujemy za zamieszczone pytanie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta w zespole audytu w lokalizacjach: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań oraz Wrocław. Zachęcamy do wysłania aplikacji na zamieszczone na naszej stronie ogłoszenie w przypadku zgodności profilu z zamieszczonymi w ogłoszeniu wymaganiami.

Małgorzata

Zainteresowało mnie stanowisko na które firma obecnie poszukuje obsady specjalista ds. wsparcia IT. Czy ktoś z działu powie o realnych stawkach na tym stanowisku? Czy 8 tys netto msc to wyobrażalna suma? Jak prezentuje się atmosfera pracy?

@Małgorzata

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia IT zamieszczonym na naszej stronie internetowej oraz aplikowania na to stanowisko w przypadku zainteresowania i zgodności profilu. Po dokonaniu wstępnej selekcji skontaktujemy się z kandydatami, którzy spełniają nasze oczekiwania.

Marta Komorowska

@Marta Komorowska

@Marta, bardzo dziękujemy za Twoją opinię :)

Jurij
@Marta Komorowska

Nadgodziny wyplacane są co kwartal

@Marta Komorowska

Ciekawe Marta. Napisz proszę jaką macie rotację pracowników i dlaczego?

Dane odnośnie rotacji w PKF śledzimy na bieżąco i podejmujemy odpowiednie związane z tym działania. Średni staż pracownika w PKF (zarówno w całej Grupie jak i spółce zajmującej się Audytem) wynosi około 3,5 roku.

@Marta Komorowska

Bardzo dziękujemy za powyższą opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 31 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.