Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Opinie o Cortex Chemicals Sp. z o.o.

RycerzNaŁosiu

Chcę złożyć CV do was ale zapytam jeszcze przed ewentualną rozmową, jak klimat na rozmowie i ogólnie w firmie tak na codzień? Trochę się denerwuję i chciałbym przynajmniej mieć taki obraz jak to mniej więcej wygląda.

Gite
@RycerzNaŁosiu

u mnie już minęło trochę czasu, ale rozmowę wspominam dobrze i jak widac przebiegła pomyślnie, a co do atmosfery w firmie też nic nie mam, może nie tak że nie ma żadnych zgrzytów, ale ludzie starają się ze sobą dogadywać, raczej wszyscy wychodzą z założenia jako dorośli ludzie, że chcemy w spokoju pracować a nie robić sobie pod górkę

@Gite

To bardzo spoko, żeby nie robić sobie nawzajem niepotrzebnych zgrzytów, a tak bardziej prywatnie to jak? Są jakieś podzielone grupki czy może każdy tak na cześć i tyle?

@RycerzNaŁosiu

Ja np pracuje zdalnie także wiesz, wtedy kontakt jest trochę ograniczony ale nie narzekam.

@Koda

Zależy co kto lubi albo jak komuś się bardziej opłaca na przyklad z dojazdem, nie? Ale jeśli chodzi właśnie o prace zdalną to jest spoko, ale co za dużo to niezdrowo, potem można sie rozleniwić za bardzo, a ja jednak wole zobaczyć sie z ludźmi.

miopino
@RycerzNaŁosiu

jak ktoś zdalnie się opierdziela, zamiast pracować, to się rozleniwi jak robi swoją robotę, to raczej nie ma na to miejsca

@miopino

Szczerze? Zauważam, że właśnie jakoś wydajniej mi się pracuje na zdalnym, pewnie to zależy też od człowieka, ale w domu mniej rzeczy mnie rozprasza, mogę się na spokojnie skupić na tym co mam do zrobienia, ułożyć sobie plan działania i tak dalej. No nie wiem, jak mnie zaczyna nużyć to parzę sobie kawę i idę na balkon się przewietrzyć.

@Koda

Co tu sie rozwodzić? Każdy jest inny i niech każdy pracuje tak jak mu pasuje, robota ma być wykonana i to się liczy.

@RycerzNaŁosiu

Idealne podsumowanie, o to chyba właśnie chodziło.

dominix
@Koda

da się pracować zdalnie od razu?

jurand
@dominix

Tak, ale taka możliwośc jest tylko dla osób z podstawową znajomoscią obsługi komputera jak np. funkcja "wyszukaj", z którą niestety jesteś na bakier

BP
@jurand

Na bakier powiadasz ....to się da nadrobić szybko, ważne są predyspozycje handlowe ich się nie da się wyuczyć albo się ja ma albo nie. Co do atmosfery w firmie to jest jak jest -generalnie ludzie między sobą się dogadują i współpracują , moim zdaniem zarząd raczej nie ma doświadczenia w efektywnym zarządzaniu zasobami ...co potwierdza rotacja w firmie.

jurand
@BP

wszystkiego można się nauczyć, nawet tej tak absolutyzowanej sprzedaży. to nie jest jakaś wiedza tajemna

ŁośNaRycerzu

Nie warto.

NK

Dzień dobry, Czy dalej tak dużo osób odchodzi z Cortex Chemicals ?

Na stronie GoWork.pl pojawiła się oferta pracy w Cortex Chemicals jako Manager. Ktoś z Was będzie aplikował?

grimm

a po co ci ta informacja?

grimm

jak będzie to będzie, jaką ci to zrobi różnice?

Choinka
@grimm

I co sie czepiacuie człowieka. Kazali mu coś na napisac, kliknąć na ocene firmy.

Grimm
@Choinka

Ale o co chodzi?

Rejczel

chcialem zapytać, jak mniej więcej wygląda rekrutacja? kilka etapów, męczą?

LocaLoca
@Rejczel

Ja miałam 1 etap rekrutacji, na rozmowie bardzo przyjazna atmosfera.

@Rejczel

ludzie nauczcie sie wreszcie pisać na jakie stanowisko startujecie, bo rekrutacja jest często gęsto od tego zależna

Rybka
@Obi

Najlepiej przedzwonić i zapytać jeszcze, ja startuje na teraz i rekrutacja będzie zdalna. Trzymajcie kciuki :)

@Rybka

hahaha, a co to jest za stanowisko "na teraz"???

good doctor
@Obi

apodyktyczno-prostackie odpowiedzi jakbym znowu pracował u was...

coo
@good doctor

nie rozumiem co było w tych odpowiedziach apodyktycznego czy prostackiego Szanowny Kolego. Każdy mierzy swoją miarą.

stoper
@Obi

Ubawiłeś się, boki zerwane? Widzę, że masz niskie potrzeby humorystyczne, za to czepialstwo - pico bello, poziom zdecydowanie wysoki

@stoper

twoje słowa bardzo skłoniły mnie do refleksji nad moim czepialstwem, muszę przemyśleć swoje życie zanim tu wrócę ;)

Łakamakafą
@Obi

Że się tak podepnę. Jeśli chodzi o dział handlowy, to są jakieś szkolenia? Można liczyć na pomoc starszych kolegów i tak dalej?

@Łakamakafą

szkolenia są i pomoc też jest, bez obaw

@Obi

A są też szkolenia rozwijające już w trakcie pracy?

Coffee
@RycerzNaŁosiu

Tak, głównie wewnętrzne, czy produktowe czy z umiejętności miękkich. Przy sprzedaży się przydaje bo jednak można szlifować wiedzę jak rozmawiać z klientem, żeby to miało ręce i nogi. Wiem, że przed covidem byli na jakichś targach też ale mnie jeszcze nie było to nie powiem dokładnie. Teraz raczej wszystko zdalnie się odbywa

Bajgel
@Coffee

dają możliwość przejścia na wyższe stanowisko jak juz się troche popracuje?

Karp
@Bajgel

Jak ktoś jest ambitny to czemu nie? Zazwyczaj tak jest, że wyższe stanowiska są obsadzane wewnętrznie bardziej, bo dana osoba już wie co i jak w firmię i szybciej się odnajdzie niż ktoś "z ulicy".

Bajgel
@Karp

idę tym samym tokiem myślenia, ale z doswiaadczenia niestety wiem, że czasem wlaśnie wręcz wolą kogos calkiem nowego nawet jak sie dobrze interes kręci to chcą kogoś spoza wewnętrznego skladu, bo myślą, że jak "świeża głowa" wejdzie na takie stanowisko to dokona cudu w firmie, a wcale tak nie jest

gigol
@Bajgel

Dobrze myślisz. W tej firmie "kariery" nie zrobisz. Układy, układziki, jakie to polskie. Szkoda się rozpisywać, trzeba to przeżyć.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortex Chemicals Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Asystent / Asystentka Dyrektora Zarządzającego?
castaway

W ogłoszeniu jest info o tym, że zapewniają "dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej" kojarzy ktoś w jakiej firmie? Bo z jedną z tych najpopularniejszych mam słabe doświadczenia i chciałem się dowiedzieć

Kan

Jest tutaj wymóg, żeby znać języki? Jeśli tak to na jakim poziomie mniej więcej?

Nicko
@Kan

wymogi odnośnie konkretnych stanowisk, znajdziesz w konkretnych ofertach. na niektóre jest wymagany język na inne nie, nikt z fusów wróżyć ci nie będzie. w każdym razie niezależnie od tego jaki język, to na poziomie, żebyś faktycznie umiał się dogadać, a nie dukał. to co masz na papierku się nie liczy, liczą się realne umiejętności

sahara
@Kan

angielski na pewno. komunikatywny, conajmniej.

Kan
@sahara

To tutaj nie ma żadnego problemu, nawet trochę lepiej niż komunikatywnie

sahara
@Kan

no to zgłaszaj się. albo i nie. twoja decyzja.

Witam, jest aktualnie sporo ofert pracy do tej firmy. Proszę o opinie pracowników na temat załogi/Dyrekcji/Kierowników. Jak atmosfera w pracy? Jest raczej przyjazny stosunek do nowych pracowników czy raczej każdy sobie rzepkę skrobie?

@Anna

Jest dużo ofert pracy bo jest duża rotacja, a jest to niewielka firma. Powody są chyba oczywiste.

Oczywiste? czyli kasa ?

Mac
@Wojciech

Powody są bardzo różne, wiele osób wcale nie odchodzi z pracy, bo było im źle, tylko mogli znaleźć coś bardziej odpowiedniego dla siebie, bliżej domu czy np z jakichś innych osobistych względów nie chcą kontynuować współpracy i tyle.

@Anna

Kultura organizacyjną jest głównym powodem odejść z pracy.

Mac
@Wojciech

Dobra, widze, że nie ma sensu drążyć tematu.

CzekamNaOdpowiedź

Czy w Spółce Cortex Asystentka Wiceprezesa Zarządu Pani M.Ch. odpowiada za rekrutację i od niej należy oczekiwać odpowiedzi w sprawie przesłanego CV (niezależnie czy odp. jest pozytywna czy negatywna)? Dziękuję z góry za odpowiedź.

@CzekamNaOdpowiedź

Brak odpowiedzi również jest odpowiedzią

CzekamNaOdpowiedź
@Wojciech

Czyli mam rozumieć, że to nie osoba na stanowisku rekrutera lub kierownik, lub inna osoba decyzyjna, lub prezes decyduje o tym, kto ma przejść do dalszego procesu rekrutacji, tylko ta Pani sama decyduje jednoosobowo? Aż taką posiada prokurę?

@CzekamNaOdpowiedź

Napisałem tylko ze brak odpowiedzi to tez odpowiedz.

Nie spamuj

Proszę odpowidź
@CzekamNaOdpowiedź

Tak jest to osoba która zajmuję się rekrutacja, ale nie ona decyduje kto zostaje przyjęty a kto nie. Zawsze każda firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Jeśli nie było przeprowadzonej rozmowy to brak kontaktu równa się że firma nie jest zainteresowana

Tirek

Myślę nad złożeniem aplikacji na stanowisko kierownicze w Cortexie. Mogę prosić o informacje, jak wygląda rozmowa? Ile jest etapów?

rachel
@Tirek

Spodziewaj się 2óch.

Tirek
@rachel

Na zasadzie rozmowa tel + spotkanie, czy 2 spotkania?

Tyma
@rachel

A na zwykle stanowisko też są te 2 etapy czy jak?

doswiadczony
@Tyma

najczęściej jest jeden etap: kandydta przychodzi na spotkanie z dyrektorem i ... już nie wraca na drugie

rachel
@Tyma

Niezobowiązująca rozmowa telefoniczna z zaproszeniem na spotkanie, i spotkanie. Więc zależy jak to liczyć.

Tyma

Ok. Dzięki.

Mewa

Witajcie, Chciałabym prosić Was o wypowiedź w temacie kilku nurtujących mnie zagadnień. Pierwsze z nich to : - umowy - pierwszy okres próbny na 3 miesiące, a gdy się sprawdzę? Na rok? Na dwa? Czy od razu na czas nieokreślony? Stanowisko handlowe - delegacje, proszę o osoby które posiadają taka wiedzę, jaka jest częstotliwość wyjazdów i kierunki wyjazdów tj wyjazd na Śląsk np na 2 dni w tygodniu 1, drugi tydzień kolejny wyjazd np warszawa itp częściej czy nie? - w jaki sposób patrzą na branie opieki na dziecko? Wiadomo sprawa ludzka kto ma dzieci szkolne ten wie o co mi chodzi. Rzecz w tym że pracować trzeba i dzielić obowiązki z żoną pracująca również trzeba ???? Dzięki

Nicki

Sztuczne tematy na siłe wpisywane aby podnieść ocenę tej firmy... Proszę się zatem wypowiedzieć dlaczego tylu ludzi ucieka z tej cudownie przedstawionej firmy. W 2020 ok 11 osób zrezygnowało, 2021 już 3 osoby podziękowały tej firmie.

@Nicki

Proszę się zatem wypowiedzieć po co tutaj przesiadujesz skoro już tu nie pracujesz???

@:)

A co to ma do tego czy pracuję czy nie? Zapytaj założycieli tego forum skoro dali opcję do podpisania się jako "były pracownik". Lepiej żeby ludzie wiedzieli na co się piszą, wybierając pracę dla takiej czy takiej firmy - po to jest to forum. Dodatkowo pracownicy tejże firmy czy tam osoby piszące w ich imieniu zakłamują prawdę wprowadzając ludzi w błąd - no i te sztuczne wpisy...

bajojajo

Że 3 osoby to dużo?

@bajojajo

W ciągu niecałego roku(od lipca 2020 do czerwca 2021) ok 15 osób rezygnujących... Nie wcale nie mało.

Bajobongo
@bajojajo

W tak małej firmie to dużo.

Beli
@:)

wlaśnie też tego nie rozumiem, jak koncze z pracą to kończę i skupiam sie na nowej, a nie przesiaduję na forach, żeby sie tylko pożalić

ERO
@Nicki

Ja też jestem byłym pracownikiem tej firmy i pierwszy raz spotykam sie z danymi, jakie tutaj podałeś. Ludzie odchodza z bardzo roznych powodow, a nie tylko wtedy kiedy praca im nie pasuje i dobrze to sobie uświadomić. Sam jestem tego zywym przykladem, nie odszedłem bo bylo mi źle, tylko dałem juz z siebie tyle, ile moglem dac i chciałem sprobowac czegos nowego. A firmę ogolnie dobrze wspominam

Rapo
@bajojajo

własnie tez na to zwrocilem uwage, hahha no bez jaj, 3 osoby to tyle co nic, a ludzie odchodzą z naprawde roznych powodów a nie od razu, że wszystkim źle

Lanek

Jest opcja pracy zdalnej z innego miasta?

Jest

Stara
@Lanek

Poczytaj komentarze a nie pisz... A chwila chwila to ten osobnik co ma profita za komentarze i 5 gwiazdek... Odpowiedź na to zapytanie jest na forum, całkiem nie dawno ktoś o to pytał.

A to sorry

Góral

Z Ladka - Zdroju?

@Stara

o prosze jaki ty obeznany jestes caly profil znasz na pamiec???

@Stara

nie kazdy od razu czyta wszystko. przyszlo mu pytanie do glowy to zapytal

@Góral

Nie? A co?

@Góral

Poza tym jakie ma znaczenie z jakiego miasta?

tak sobie gada

Lis
@Stara

a jakie są profity za te komentarze? może tez by mi coś skapło

Dżunia
@Lis

Musisz zapytać Cortex ile płacą za takie pisanie komentarzy, ewidentne lanie wody aby podnieść ocenę firmy i niewygodne tematy tutaj poruszane oddalić.

@Dżunia

Przecież widać prosto w gębę, że to jedna i ta sama osoba cały czas z tą samą śpiewką.

Taki jeden

Każdy pracownik ma zrobioną fotkę i wrzuconą na stronę, czy tylko "większe szychy" a szeregowy pracownik nie? Bo planuję zatrudnienie w waszej firmie, ale bardzo, baardzo chciałbym uniknąć umieszczania mojej twarzy w internecie, bo jestem zafiksowany na punkcie swojej prywatności i jestem jedną z tych osób, po których danych wygooglowaniu, nie znajdziecie absolutnie nic na mój temat i chciałbym zachować ten stan rzeczy

Mario
@Taki jeden

Ty sobie możesz planować a czy ciebie przyjmiemy to inna sprawa, na pewno tego typu gadanie na rozmowie ci nie pomoże. Planujesz zatrudnienie a nawet nie sprawdziłeś strony internetowej ? W dziale zespół jest kilkanaście zdjęć opisanych i asystenci to szychy ? Kto pierwszy wchodzi na opinie o firmie a nie sprawdza strony przyszłego pracodawcy ?? Panu już podziękujemy bo albo trolujesz albo nie ogarniasz tak prostej rzeczy. (usunięte przez administratora) alert.

Rozbawiony
@Taki jeden

Jest tam kilka wybranych osób. Pozy na zdjęciach wiele świadczą o tych osobach. Kto ma elementarna wiedzę o mowie ciała to wie o co chodzi.

Ulitek
@Mario

Wy se możecie planować zatrudnienie go, a on nie będzie chciał.

ekhe
@Taki jeden

żartujesz sobie chyba z tym pytanie. Powiedz że tak..

Wow.

@Mario

Takiego odzewu się nie spodziewałem...

@Mario

Patrzyłem na stronę, jednak nie studiowałem każdego z możliwych podpisów, więc tu się biję w pierś. I szychy to złe słowo, nie mogłem znaleźć w głowie zamiennika, więc go użyłem. A opinie o firmie pozycjonują się bardzo wysoko, więc, to że tu trafiłem, nie jest niczym szczególnym. I nieprawdą jest, że przyszedłem najpierw tutaj.

@Mario

Niezmiernie mi miło, że mogłem w was wzbudzić tyle emocji...Człowiek chciał tylko niewinnie zapytać, a tu takie gromkie reakcje. Nieźle. Tymczasem, moi mili. W przestrzeni internetowej chyba się więcej nie zobaczymy.

Jow
@Taki jeden

Jakby to nie było prawdą to byś tych głupot nie pisał. A pewnie co tam napisze, sobie bzdety, że nie lubi być fotografowany jakby to miało cokolwiek wspólnego z opinią formy... Poprostu byle tylko podnieść ocenę firemki

ziemniaczek
@Taki jeden

Wzbudzasz tyle emocji i co komentarz dajesz 5 gwiazdek... tyle komentarzy bezsensownych dajesz bo 5 gwiazdek trzeba dać - ciekawe po co :) Dobrą fuche masz ale z tym twoim tekstem o robieniu zdjęć bo ty taki wstydliwy jesteś heheheh dobre dobre

@Jow

ale jakby nie było, nie tylko opinie można tu pisać, patrząc po kątem regulaminu, to w sumie wszystko się zawiera w celu portalu

@ziemniaczek

ja też dużo piszę po rząd i żadnych gwiazdek nie daję, to żeby była jasność, moje pisanie jest neutralne węglowo i opiniotwórczo ;) ale daj chłopu spokój, różne przypadki chodzą po ludziach, heh

"Prowadzimy transport towarów niebezpiecznych" - z ciekawości - jakich konkretnie?

Evans

Cała ofertę produktową tak naprawdę masz na stronie podaną ze wszystkimi szczegółami, nie wiem co tam więcej ci trzeba

@Evans

ale nie jest konkretnie ywszczególnione, więc sierotka już nie znajdzie

wyszczególnione*

@Evans

jak nie podasz na tacy, to stracony przypadek

Laura

Cześć, kojarzy ktoś czy nie szukają do Was Asystentki Biura/Sekretarki? Mam doświadczenie, znam angielski na poziomie C1, jestem dyspozycyjna.

Mariusz
@Laura

Na pewno by my chcieli porozmawiać i zobaczyć twoje civi

@Mariusz

Okeeeey A tak na poważnie?

Mariusz
@Laura

Bo asystentek to my już zatrudnili sporo, ale może w handlu by sie chciała sprawdzić pani?

@Laura

Od tego osobnika to chyba nie uzyskasz poważnej odpowiedzi z tego co widze. a szkoda.. bo mógłby dać pare fajnych informacji

@Less

No cóż... Chyba po prostu podeślę aplikację na maila do rekrutacji

@Laura

Tak zrób, myślę że to całkiem niezła opcja dla ciebie ;) nie ma co czekać na innych

gniada
@Less

też tak uważam! Laura bez ciebie byśmy sobie nie poradzili!

Niecierpliwy
@gniada

ale złośliwa z ciebie istota :) zawsze się tak wtrącasz niepytany? pewnie nie masz za wielu kolegów.

gniada
@Niecierpliwy

Niee, po prostu robię to co wy, czyli pisze o niczym żeby tylko wystawić firmie ocenę. Tylko ja to robię z przekonania a wy za pieniądze

Niecierpliwy
@gniada

chyba o czymś nie wiem? muszę w takim razie dokładniej przestudiować wyciąg z konta, bo do tej pory nie dostałem ani złotówki...gdzie się upomnieć o ten hajs?

@gniada

a gdzie ten hajs dają to może i ja bym się załapał skoro i tak już tu jestem i czytam te śmieszne teorie?

@gniada

a jeśli ty masz takie przekonania w życiu to naprawdę przykre

Kotlet
@dolar

Przecież wasi ludzie z marketingu sie tym chwalili, ze musza duzo komentarzy usuwac bo tyle jest negatywnych opinii i to prawdziwych. No i weszlismy pare wpisow wyzej na zla opinie firmy i nagle ktos odgrzewa kotleta w postaci wiadomosci do starego tematu... Farma troli czuwa.

@Kotlet

no to zapytaj go a raczej jej po co to zrobila bo może był w tym jakiś konkretny cel

@Kotlet

a nie mierzysz wszystkich jedna miarą i już myślisz ze pozjadałeś wszystkie rozumy i wiesz najlepiej co jak działa.

obv

@Patrycja a co może sprawiać że ktoś interesuje się daną firmą? odpowiada mu branża. stanowisko i warunki zapewne

A ty co, adwokat?

@obv

Niech sam się wypowie, jakie ma czynniki

@obv

Bo takie gdybanie za kogoś to kompletnie bez sensu imo...

Majster
@Taz

aż tak cię to zabolało, że się uruchomiłeś? daj ludziom pisać, co chcą.

@Majster

a co tu się w ogóle dzieje? to już nic napisać nie można? odpowiedziałem na pytanie które było w zasadzie dość oczywiste.

buczek
@obv

jeśli Ci za to płacą to ok. jeśłi odpowiadasz (jak sam stwierdzasz) na oczywiste pytania za darmo to zazdroszczę nadmiaru czasu

@buczek

nie ma czego zazdrościć, trzeba się nauczyć dobrej organizacji, polecam ;)

buczek
@obv

Taa.., nie ma to jak znakomita organizacja odpowiadania na oczywiste pytania...

@buczek

ale się chłopie przyczepiłeś, ty chyba też nie masz nic lepszego do roboty???

proste jak cep
@obv

Chyć się wreszcie jakiejś pożytecznej roboty.

Rekrutacje prowadzone są w sposób zdalny, czy wyłącznie stacjonarnie?

lepiej

może lepiej zadzwonić? odpowiedź masz od razu, ja tak zrobiłem. Zresztą chcesz startować do firmy handlowej a wolisz się kontaktowac przez forum zamiast przez telefon? Coś tu nie gra

@lepiej

No nie wiem, nie w moim stylu jest dzwonienie do kogoś i zawracanie mu, za przeproszeniem de... z tak błahym i właściwie mało istotnym pytaniem. Pytam na forum, bo to nie jest pytanie, od którego cokolwiek w moim życiu zależy, czy sprawa niecierpiąca zwłoki. Ot, wolę wiedzieć. Jak się nie dowiem przed - trudno, zaakceptuję to tak jest jest. Myślałem, że od użytkowników forum dowiem się tego, ale najwyraźniej niekoniecznie, a jeszcze dostałem pośredniego kuksańca, że się na handlowca nie nadaję, bo nie chcę zadzwonić do firmy...nieźle.

hahah

no na pewno prawdziwe albo nie będzie odpowiedzenie na pytanie czy rekrutacja jest zdalna czy stacjonarna. faktycznie ogromne pole do popisu. śmiech na sali ta twoja teoria

To ciekawe, bo nie kojarzę, żeby ktoś mnie wynajmował...Chyba, że sprzedano mnie na darknecie...? Także odpowiedź fajna, ale mija się z prawdą na kilometry... A odpowiedzi na moje jak nie było, tak nie ma, myślałem, że prostszego pytania nie da się zadać. To ja już chyba wolę zadzwonić jak @lepiej poradził, niż użerać się z jakimiś spiskowcami Ciao!

Mua

Dzwoń dzwoń, już widzę jak kandydaci się aż tak angażują na tym forum ehhh. Trolusiu pisz te swoje durnoty czy tam sam sobie odpowiadaj bo za to ci płacą.

@Mua

to mało jeszcze w życiu widziałeś, proponuje się rozejrzeć po goworkach innych firm i poczytać

Jolo
@Pozdrawiam

Weź lepiej powiedz jakie wrażenia po dzwonieniu? Dowiedziałeś się? Upss ależ to przecież fikcja.

@Jolo

ale gdzie ja mam dzwonić i dlaczego? Upss chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem

jolo
@Pozdrawiam

Zadzwoń do domu i sprawdź czy ciebie tam nie ma. Fachowcu GOWORKowy - raporcik napisałeś z akcji na forum ? :)

Krasnal ogrodowy
@jolo

Co za poziom, normalnie czapki z głów. Już, wyszumiały się przedszkolaki?

Jolo
@Krasnal ogrodowy

Tej, ty to bedziesz mial wkrótce pole do wyszumienia się

@Krasnal ogrodowy

no jak widać jeden przedszkolak się nadal nie wyszumiał

Anzelm

Ty już się Piotrusiu wyszumiałes

Patrycja

Widzę, że interesujesz się pracą w Cortex Chemicals - co sprawia, że właśnie tę firmę bierzesz pod uwagę szukając pracy? Może masz już jakieś informacje na jej temat od innych pracowników. Chętnie poczytam coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę.

Collosus
@Patrycja

Literalnie masz całe forum poświęcone temu pracodawcy. Polecam przeczytać...

Simus
@Collosus

dokładnie.. informacje to tutaj są chyba wszystkie jakie tylko dusza zapragnie

Simus
@Collosus

wystarczy tylko trochę chęci żeby ich poszukać

Klaus

Jaki poziom niemieckiego trzeba na asystenta handlowego? B2? C1?

Bond
@Klaus

czemu akurat niemiecki? nie wystarczy dobry angielski?

@Bond

No nie wiem, bo oferta nazywa się "Asystent ds. handlowych z językiem niemieckim"?

Bond
@Klaus

a no to przepraszam, nie sprawdzałem oferty, myślałem że ogólnie firma nastawia się na niemiecki czy coś

fire
@Klaus

Masz się nim płynnie posługiwać w mowie i w piśmie, świstek z określonym poziomem nikogo nie interesuje dopóki masz realne umiejętności

@fire

I to jest konkretna informacja. Dla niektórych najważniejszy jest papier, w mowie i piśmie sobie poradzę

J-23
@Klaus

To nie Cortexie. Jak znasz język to papier nie jest do niczego potrzebny.

@J-23

Niech jeszcze ktoś napisze to samo po raz setny, no błagam was, chyba dotarło za pierwszym razem?

@J-23

A jeśli nie dotarło to może lepiej, żeby taki delikwent nie składał papierów.

@...

Żeby nie było - do nikogo personalnie się nie sadzę.

Lelu

no błagam.. niech pierwszy rzuci kamieniem ten komu nigdy nie zdarzyło się przeklnąć, już bez przesady, jesteśmy tylko ludźmi.

Mruk
@Lelu

Przeklnąc, a wylewać (usunięte przez administratora) z ust to duza roznica :) ale niestety, jak się nie ma czym zablysnąc to trzeba chamstwem nadrobić :( a jak szanowni kierownicy dostali troszkę władzy to muszą ponizac pracownikow? Moim zdaniem to zwyczajne leczenie wlasnych kompleksów cudzym kosztem.

Haha
@Lelu

Oo widze, że nie wygodne ale kulturalne wpisy są usuwane. Co nie na rękę to usunąć - taka firma...

pytanie

Czy Cortex Chemicals zatrudnia studentów?

@pytanie

Chodzi ci o praktyki, staże czy normalne stanowisko na pełny etat?

@Zigs

W pierwszej kolejności bym optował za pełnym etatem...ale wiem, że może być ciężko świeżaka tak przyjąć, więc opcję praktyk czy staży też rozważę w późniejszej kolejności. Ale najpierw zależałoby mi na rozwianiu wątpliwości.

@Zigs

Studiuję oczywiście zaocznie, więc pełen etat nie stanowiłby dla mnie problemu

@pytanie

Nie mają problemy z tym żeby przyjmować świeżaków, jeśli jest dla nich odpowiednie stanowisko i mają też konkretną wiedzę

Zigs

A bo Ty akurat wiesz ile osób odeszło i dlaczego i jakie były tego głębsze powody ;) poza tym to nie ma żadnego powiązania z tym o czym jest rozmowa.

Hmm..

Życzę miłego weekendu :) I Zawijaj te papierki z maltodekstryną, drukuj etykiety tylko sobie nazw nie pomyl , bo widac ze bardzo tęsknisz skoro caly czas tu piszesz i piszesz i piszesz.Otrzep kurz z kolan i wstań z podłogi, choc na weekend. Pozdrawiam !

haha

ale żeś teraz wymyślił bo pani dyrektor to przecież nie ma nic innego do roboty tylko tu pisać

haha

a twoje działania są bardzo podejrzane. bo interesu żeby tu pisać i oczerniać firme nie masz żadnego chyba że ktoś ci za to płaci.

kolorowo
@haha

No mogłaby w sumie angielskiego się nauczyć bo dajrektorka w firmie handlowej międzynarodowej bez znajomości angielskiego to słabiutkooo. Widocznie lubi pisać dyrdymały na forum niż się doszkalać.

Gandalf

Pracowałem w Cortexie kilka lat, więc mogłem obserwować zachodzące zmiany i z różnymi ludźmi na przestrzeni lat mieć do czynienia. Firma - jak każda inna w zasadzie, miała swoje lepsze i gorsze chwile. Daleki jestem od stwierdzenia, że była super, ekstra i bez wad, bo znalazłbym rzeczy, do których mógłbym się śmiało przyczepić. Ale wolę się skupiać na pozytywach, zwłaszcza, że to nie jest moje obecne miejsce pracy, więc nie ma co wracać do gorszych momentów. Sam miałem trochę doświadczenia, ale nie wszystko szło gładko, nie ma tak, że samo się robi. Jak ktoś jest ambitny i skoncentrowany na rozwój, to dają szanse, ale trzeba mieć na uwadze, że to nie jest światowa korporacja.

Rozbawiony
@Gandalf

Ambitny? Rozwój? To nie w tej firmie.

@Rozbawiony

Pozwól że każdy oceni sam wedle własnych doświadczeń :) nie musisz wmawiać innym swojego zdania

Zniesmaczony
@Zażenowany

Pozwól, że każdy wyrazi swoje zdanie. Po to istnieje forum :)

@Zniesmaczony

Tylko wyrażasz je tam gdzie nikt o to nawet nie prosił. Robisz to celowo pod postem kogoś innego gdzie wydźwięk był całkowicie inny

Gandalf
@Zniesmaczony

Słuchaj, nie moja wina, że do ambitnych nie należałeś, a jeżeli już to najwyraźniej tylko we własnym przeświadczeniu (ale kwestionując ambicje kogokolwiek w tej firmie, podejrzewam, że jednak opcja numer jeden). Dodam tylko, że rozwój nie jest jednoznaczy tylko z pięciem się po szczeblach kariery najlepiej do stanowiska kierowniczego. Rozwój wiele imion ma ;) I mogę równie dobrze mówić o tym osobistym. Bo mów co chcesz, dla mnie każde doświadczenie zawodowe jest okazją do rozwoju. No, ale wdawać się w większą dyskusję nie zamierzam, bo i po co. Ty już tu nie pracujesz, ja już tu nie pracuję, nie ma co się rozwodzić. Nie zgodziłeś się ze mną i ok, Ty przedstawiłeś swoje zdanie, ja moje. Pozdrawam!

Zażenowany

Powtarzasz się, daj już sobie spokój

Zostaw merytoryczną opinię o Cortex Chemicals Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortex Chemicals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortex Chemicals Sp. z o.o.