Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Opinie o Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Dwa biura są? Warszawa i Tarnów?, bo w ogłoszeniach jest napisane właśnie miejsce pracy: biuro Tarnów/Warszawa

Może

Może po prostu sa dwie lokalizacje i w obu szukaja...??

Nick Nolte

Główna siedziba to Tarnów. Są również biura w Warszawie i Krakowie, swoją drogą nie wiem po co. Można pracować w dowolnym z tych biur.

@Może

Cortex cały czas szuka ludzi do pracy. Wynika to z faktu że większość pracownikó po pewnym czasie odchodzi. Dlaczego? To chyba jasne dlacvzego pracownicy odchodzą.

drakas
@Nick Nolte

gdzie w Krakowie mają biuro?

@drakas

Piszesz tu więc masz internet. Cięzko sprawdzić?

Kanister
@Nick Nolte

może po prostu chłopak zagadać chciał, a ty go tak zbywasz. ale no nie będę mówił, że nie jest to uzasadnione.

Kacpi
@Kanister

Tylko, że to nie jest portal do "zagadywania"

draks
@Kacpi

dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi .... Macie coś na święta? jakieś benefity ogolnie?

@draks

po świętach już dawno chłopie, chyba że o następne pytasz?

Key

Key Account Manager ktoś się wypowie? Ogólnie to doświadczenie w sprzedaży B2B jak duże być powinno? szczerze powiedziawszy to ja mam taki roczny staż pracy stricte w tym i nie wiem czy to starczy?

Mao
@Key

Niestety ale oczekują min 3 lata doświadczenia, tak czy owak warto wysłać cv, może akurat się uda

Beata
@Mao

te 3 lata to muszą być udokumentowane jakoś konkretniej? A wiadomo coś odnośnie rozbicia tego w czasie czy ciągiem musi być? Generalnie to patrzą w razie czego na coś jeszcze jeśli sugerujesz, żeby i tak składać papiery?

Jankes

Biorą ludzi bez doświadczenia

mat

no według mnie masz w sumie mieć 3 lata doświadczenia, wpisane w cv i tyle

Beata
@Jankes

Bez? to tak po prostu po kolei biorą czy jednak jest jakaś selekcja? przytoczysz dla jasności minimalne wymagania, żeby w ogóle kandydować?

frez
@Beata

no bez przesady, masz ogłoszenie, po coś są tam zapisane te informacje.?

@frez

wypadałoby przeczytać.

Kolka

Jak sprawdzana jest znajomość języka angielskiego?

@Kolka

W czasie rozmowy. Żadne formalne certyfikaty nie są wymagane.

Kolka
@Rejent

ok dzięki i jak często się używa angielskiego w pracy (dział handlowy), bardzo dobrze trzeba wypaść na tej rozmowie?

frez

no to chyba logiczne.

@Kolka

Praktycznie codziennie. Zawsze warto dobrze wypaść w czasie rozmowy.

@Rejent

To jest poziom komunikatywny czy jakis mocno zaawansowany?

@Jotka

To jest poziom komunikatywny czy jakis mocno zaawansowany?

@Jotka

To jest sprawa umowna. Masz się umieć efektywnie porozumieć

@Rejent

a techniczne słownictwo trzeba znać na wejściu czy z tego można się później tutaj jakoś doszkolić?

@Jotka

jeszcze propo języka, najcześciej w mowie czy piśmie jest używany? czy tak i tak?

@Rejent

a prócz angielskiego, potrzebują jeszcze kogoś ze znajomością innych języków??

Olll
@abc

I tak i tak. Raczej jak umiesz język, to całościowo, a nie tylko w piśmie, bądź tylko w mowie, więc wymaga się znajomości obu tych kwestii z automatu

@Olll

nie no jasne, bardziej mnie interesowało jak to w praktyce się rozkłada, ale ok, a ogólnie to tylko angielski czy jakiś inny też język byłby potrzebny?

Sofokles
@abc

Najprościej zadzwoń do firmy i się zapytaj. Naprawdę wierzysz , że tutaj otrzymasz odpowiedź?

poziom
@abc

Przecież to są informacje bezpośrednio wyłożone jak krowie na rowie w każdym ogłoszeniu

jasny
@abc

z włoskim kogoś szukają jak coś, ale no masz na ich stronie podane jak na tacy, szukaj sam, bo to aż źle wygląda jak już na etapie szukania pracy, chcesz mieć wszystko na gotowo, może cv za ciebie też złożyć??

@jasny

a pytanko mam, jeśli chodzi o składanie papierów to jedyną metodą jest przez ten ich cały formularz na stronie interentowej??

@hary

i(usunięte przez administratora)

X
@hary

Jedyną to nie, można jeszcze przez pracuj.pl lub np. wysłać maila, ale moim zdaniem nie ma co kombinować skoro można to zrobić w prosty sposób.

@X

no w sumie racja... ja się przyzwyczaiłem do aplikowania właśnie przez pracuj, ale chyba jak piszesz, ogarnę przez formularz

ciekawy

Z uwagi na cenzurowanie wpisów i usuwanie niewygodnych opinii, nie będę więcej zamieszczał swoich opinii.

Ciekawszy
@ciekawy

Właśnie to zrobiłeś ;)

X
@ciekawy

Okej. Dzięki za info. Może gdybyś pisał zgodnie z regulaminem serwisu, to nie byłoby "cenzurowania".

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortex Chemicals Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Asystent / Asystentka Dyrektora Zarządzającego?
godziny

Jakie godziny pracy są na stanowisku pracownik magazynowy?? widze, że ogłoszenie się pojawiło i w sumie szukam roboty, więc dobrze by było znać konkrety, a nie chce od razu tam dopytywać, także mam nadzieje, że tu dostane informacje..

@godziny

Tutaj takiej informacji nie dostaniesz.

@godziny

wydaje mi się że jak wszędzie przy tego typu pracy czyli pewnie około 6 potem 14 i 22. ale nie wiem tez patrze na ogłoszenie

Bożena
@godziny

I jak tam, wysłałeś może cv lub planujesz wysłać? Dasz znać jak Cię zaproszą na rozmowę jak było?

???
@Bożena

A co ciebie to obchodzi?

@Bożena

jeszcze nie, a co?

@???

Bożena chce wybadać konkurencję....

godziny

ahaa..a poza tym wszystko ok?

drop

przedstawiciel handlowy może pracować hybrydowo lub zdalnie?

drop
@drop

maja tutaj jakieś szkolenia wewnętrzne bądź jesteśmy na jakieś wysyłani? zależy mi na rozwoju

kotperski
@drop

na każde z tych pytań znajdziesz odpowiedź w samym ogłoszeniu o pracę, radzę przeczytać zanim zadasz kolejne pytanie

Pantenorek
@drop

A ty wiesz w ogóle jak praca PH wygląda?

Można

pracować

zdalnie.

@Jan Serce

dobitnie powiedziane

rozczarowany z lekka

Miałem tu rozmowę jakiś czas temu. Ogólnie przebiegła bardzo okej, nie było nic co by mnie jakoś zaszokowało, był flow, generalnie myślałem, że mi poszło dobrze i robota już na mnie czeka. Noo i wygląda na to, że się myliłem. Pracy nie dostałem. Zdziwiłem się trochę, no ale trudno, życie się kreci dalej, jak nie teraz to kiedyś, jak nie tu, to gdzieś indziej. Dobrze, że się chociaż odezwali i dali znać, że nic z tego. Trochę się rozczarowałem, bo serio myślałem, że to pewniak, może aż za bardzo najwyraźniej. Cóż, wieszać psów na firmie nie zamierzam, bo nawet nie dane mi jej było poznać od środka.

@rozczarowany z lekka

Co było? Flow? Pracy się nie dostaje, prace się podejmuje.

Coach
@Nigel

Aczkolwiek ofertę pracy można dostać bądź nie. Gra słów...

@Coach

Pracy się nie dostaje. Prace się podejmuje. Tylko homo sovieticus nie rozumie różnicy.

rozczarowany z lekka

No flow. A co?

kopara
@Nigel

W jego przypadku ani sie dostaje, ani podejmuje he he Moze znalazl sie ktos lepszy i tyle..

kopara
@Coach

sami filozofowie.. no no

kotperski
@Nigel

flow to takie angielskie słowo. Nie wiem czy znasz jakieś języki obce, skoro zadajesz takie pytania, ale tak na przyszłość - jak nie znasz jakiegoś słowa to istnieje coś takiego jak słownik lub wyszukiwarka Google, wystarczy sobie tam sprawdzić zanim się napisze (usunięte przez administratora) komentarz. A pracę można zarówno dostać jak i podjąć, wszystko zależy od kontekstu ;)

@kotperski

A bo to po angielsku było. Dziękuję Jaśnie Panie żeś wyjaśnił. PS. Pracę dostaje tylko człowiek o mentalności homo sovieticusa.

@kopara

Raczej tańszy.

Piwo

ogólnie spoko ale bardziej bym na zdalnej chciał.

Drank Frebin
@Piwo

dzięki za info

Nieparzysty
@Piwo

I pewnie jeszcze żeby wypłata bez pracy na konto wpadała, co?

tyks

póki co to dobrze się układa moja współpraca z tą firmą. jako sprzedawca mam obowiązki takie standardowe, nie ma jakichś wygórowanych udziwnień. trochę na początku musiałem się podszkolić z technicznych rzeczy, ale już raczej ogarniam. atmosfera całkiem przyjemna

yrtek
@tyks

Ale nikt ciebie nie pytał o zdanie i nikogo nie interesują twoje doznania (niekoniecznie prawdziwe chyba, że typ pantofelka) z tą firmą.

Luis
@yrtek

Jezu, to forum do wyrażania opinii, nikt nie musi pytać. Ciebie też nikt nie pytał, a jakoś dzielisz się swoimi wypocinami.

tyks

aha, czyli jak ktoś ma inną opinię od twojej to od razu jest kłamcą? fajnie wiedzieć

tyks

no, czyli ja się do tego grona nie zaliczam. spadam z tego forum, bo tylko się nerwicy człowiek nabawi, gadaj jak do ściany.

mino

a skąd niby wiesz ile mają tu ludzi?

studentka

Witajcie! jestem na etapie szukania pracy, jestem po iberystyce więc mam język angielski b2 i hiszpański c1. widziałam że szukają specjalisty do spraw sprzedaży z językiem ukraińskim... Orientujecie się czy jest może jakaś inna oferta w tym momencie?

Ser
@studentka

Wiesz, że wystarczy sprawdzić pracuj i stronę, żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie?

Ser
@studentka

Nie kojarzę, żeby w ogóle działali na rynek hiszpański tbh

handlowiec

skoro w ogłoszeniu jest napisane praca stacjonarna/praca zdalna, to rozumiem, że głównie mailowo i telefonicznie się kontaktuje z klientami?

@handlowiec

eh, zapomniałem dopisać, że chodzi o stanowisko specjalisty ds sprzedaży. czy umawia się też normalnie na spotkania face2face? i czy można full zdalnie tutaj pracować?

Takiten
@handlowiec

na chłopski rozum, jak zdalnie to mail/ tel, ale to do dopytania na rozmowie

x
@handlowiec

Umawia się też f2f. Na tym stanowisku musisz mieć gotowość do wyjazdów (więc prawko to mus) w kraju i za granicą, w zależności na jakie rynki działasz, ale obecnie szukają na czeski i słowacki, więc zgaduję, że o to chodzi? A jak chodzi o to czy zdalnie, to można, w sensie nie zawsze będziesz pracować z zacisza domowego, bo różne są questy, ale w biurze być nie musisz

Frontem

Pierwsza rozmowa ok,2 etap rozmowa z dyrektorem sprzedaży(usunięte przez administratora)skoro kwestionujesz moje osiągnięcia ,to nie marnuj czasu,minimum szacunku się należy,więc omijajcie firmę z daleka

Frela

Firma organizuje staże/praktyki śródrocznie, czy wyłącznie w wakacje? Jak to wygląda u was?

dax

z tego co wyczytałem na stronie to praktyki do 3 miesiecy, a staż do 6

pomocna odpowiedź...

Karalo
@handlowiec

E tam, wrzuć na luz, właściwie to w pewien sposób ma rację ;)

@Karalo

szkoda tylko, że takie odp nic nie dają... ale dobra nie istotne

Cortex Chemicals Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Kraków zatrudnia na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

pomocny

Ja nie byłem i znam kogoś kto też nie był.

Alibaba
@pomocny

Kolega faktycznie pomocny, nie ma co ;)

Alibaba

Z drugiej strony, skoro jest administratorem, to pracę już ma, więc po co mu takie info

Quietlife

Prawdopodobnie po nic.

Quietlife
@Alibaba

Chodzi o to, żebyście odpowiadali i wtedy ruch na forum się zgadza.

Rozbawiony
@Alibaba

Czy ona na to zasługuje?

handlowiec

ale przecież nie trzeba dawać gwiazdek jak sie tu pisze, ja nie daje i normalnie można napisać pytanie bez tego

Karalo

Nie sądzę, żeby adminom forum na tym zależało tbh

Arnold

Czy odnośnie tego stanowiska na Asystenta Handlowego, wykształcenie wyższe musi być po jednym z wymienionych kierunków i nie ma przebacz, jak studiowałem coś innego to lipa?

Orenburg
@Arnold

Konkretny kierunek studiów nie ma praktycznie żadnego znaczenia.

leonidas
@Arnold

ja nie wiem osobiście, ale napisz prosze jakie te kierunki są wymienione

@leonidas

Jest wymienione tak: wykształcenie chemiczne/biochemiczne/technologia żywności (lub ostatni rok studiów magisterskich)

Rumcajs
@Arnold

Nie sadze, aby inne kierunki nie były wystarczające.

iso
@Arnold

No to najpierw powiedz jak bardzo odbiegają twoje ukończone studia od tych wymienionych. Napisz co studiowałeś, jeśli to nie jest tajemnica, bo to może trochę pomóc w ocenie sytuacji

iso
@Rumcajs

To chyba zależy mocno, bo jakąś wiedzę na ten temat pasowałoby jednak mieć

Frank
@iso

Balet mongolski może być?

@iso

Zarządzanie, a drugi stopień Zarządzanie w biznesie i sektorze publicznym na UE we Wrocku. Więc z chemią na studiach nie miałem za wiele wspólnego. Co prawda chodziłem do Zespołu Szkół Chemicznych, ale to na poziomie szkoły średniej, więc nie wiem na ile to przydatne w tym zakresie.

@Frank

Ciężko mi znaleźć jakąkolwiek dziedzinę, gdzie byłby to pożądany kierunek ;) No, gdyby tylko istniał

Seler
@Arnold

No to próbuj. Jest wyraźnie napisane, że wykształcenie o takim charakterze jest mile widziane, a nie wymagane, więc co ci szkodzi?

@Seler

No też fakt, ale obawiam się na ile będą wymagali ode mnie wiedzy w tym temacie już na wstępie i jak dużo będę musiał nadganiać.

@Seler

Myślisz, że faktycznie jakoś przyuczą czy dadzą jakieś materiały, z których będzie można uzupełnić taką wiedzę?

Były
@Arnold

Wykształcenie wyższe? Co? To jakas nowosc...ah tak, " panie kierowniczko-dyrektorki" nie muszą go miec, ale asystenci tak, jezyk obcy perfekt, bo ktos musi sie komunikowac z zagranicznym klientem, " heloł, łan minut" nie wystarczy. No i kultura, tak! To wazne, przyda sie, zobaczą co to :)

@Były

Nie mam pojęcia co masz na myśli

@Były

O języku obcym nic nawet nie wspominałem

Były
@Arnold

Mam na myśli to, ze musisz go znac, bo kierownictwo mowi tylko " łaciną".

Florez

Od kiedy Cortex posiada markę własną? Do tej pory myślałem, że zajmują się wyłącznie dystrybucją, ale teraz widzę ogłoszenie do rozwoju marki własnej. To jakiś nowy projekt?

Florez

Aha... tylko że ja na poważnie pytam, a nie po to, żeby wczytywać się w czyjeś dziwne teorie

Florez

Dobra, ale ja nie pytałem nigdzie o opinię, pytałem od kiedy.

Lisa
@Florez

Jak nie pytałeś o opinię to jesteś na złej stronie, na tej stronie uzyskasz opinię na temat tej czy tej firmy a nie odnośnie ich produktów. Na siłę starasz się pokazać plusy firmy ale słabo ci to wychodzi i jak już pisałam ta strony dotyczy opinii a nie uzyskiwania informacji na temat produktów.

@Lisa

Gdzie ja pokazuję plusy firmy? Nie dorabiaj rybie uszu, nigdzie nie napisałem cokolwiek o firmie, bo jej nawet nie znam od środka. A co szkodzi zapytać o produkty na forum? W regulaminie goworka nigdzie nie znalazłem adnotacji, jakoby było to zakazane, czy nie na miejscu.

Lisa
@Florez

Nigdzie na ich stronie www nie ma informacji, że mają markę własną(marka własna nie jest plusem?). To wiadomo kto to pisze i w jakim celu :)

@Lisa

Na stronie nie, nigdzie nie napisałem, że mam stamtąd to info. A wręcz przeciwnie, przecież napisałem, że z ogłoszenia.

oemp
@Florez

Tak to jest jak niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem

@oemp

To się zdarza, ale nie rozumiem od razu ataku na mnie i imputowanie mi czegoś co nie jest prawdą, bo mnie to ani grzeje ani ziębi jaki firma ma wizerunek na goworku i nie mam zamiaru go ani poprawiać, ani pogarszać, zwykłe, zupełnie neutralne pytanie, a czuje się jakbym jakąś zbrodnię popełnił

oemp
@Florez

A gdzie tu na ciebie widzisz atak? Przecież mówię o koleżance, która się na siłę wykłóca

@Florez

Zajmowanie się wyłącznie sprzedażą nie wyklucza posiadania marki własnej.

cC
@Florez

Jeśli chodzi o markę własną Cortex zapewne miał na myśli sklep Enkio. Można tam kupić np. Płatki drożdżowe lub taurynę od naszych producentów więc szukamy osoby która pomogłaby nam poszerzyć zasięgi i rozwinąć maksymalnie Enkio będący tworem Cortex. Pozdrawiam

job

Przyjmują tutaj z niewielkim doświadczeniem? Tak do przyszkolenia?

@job

jeżeli masz wykształcenie, to może się tak zdarzyć

np. jako asystent

@job

ale jednak raczej celują w specjalistów

Papuga
@deusex

Może tak umieść od razu z 6 wpisów żeby podnieść szybciej ocenę firmy? Żenującą masz pracę.

Frank Drebin
@Papuga

Z braku elementarnych kwalifikacji to można i tak.

@Papuga

żenujące to są twoje teorie spiskowe. folia aluminiowa nie uciska za bardzo?

Papuga
@deusex

Oj ktoś się zdenerwował, idź po maść na ból (usunięte przez administratora) może ci przejdzie.

@Papuga

Oj jejku, no miał prawo. Nie każdy musi mieć dystans

Frank Drebin
@Vamos

Pewnie otrzymał takie polecenie.

@Frank Drebin

Polecenie nieposiadania dystansu?

Aha, good to know

@Vamos

Dlaczego się podemnie podszywasz?

@Vamos®

Może chce być bardziej anonimowym anonimem heh

Amagatano
@Vamos®

Jezu serio, dajcie sobie już siana, dziecinadę odwalacie jeden z drugim i trzecim, czy ilu was tam jest. Nic nie można napisać, bo zaraz się zlecą goście insynuujący jakieś teoryjki, albo piszący z cudzych nicków opinie o sprzecznym do oryginalnego wydźwięku

Paaani
@Amagatano

moja droga asfaltowa przecież wszystko pisze jak krowie na rowie no

Amagatano
@Paaani

Nie rozumiem co masz na myśli

Paaani
@Amagatano

wielu rzeczy nie rozumiesz

Kandydat_2022

Rozważam podjęcie pracy w Cortex Chemicals na stanowisku PH. Przeczytałem dużą część opinii, niestety w większości mocno krytycznych. Jedna kwestia mnie mocno zaintrygowała. Firma ma 1207 opinii, w większości jednak krytycznych oraz 1385 ocen i średnią ocenę 3.8/5. Jakim sposobem jest więcej ocen niż opinii i wynik jest tak nieprawdopodobnie wysoki. A wszystko dotyczy firmy, w której pracuje kilkadziesiąt osób.

@Kandydat_2022

Że też ci się chciało liczyć

@Kandydat_2022

Ale kiedyś można było dodawać same gwiazdki, bez opinii. Może to miało jakiś wpływ.

@Looney

Nic nie trzeba liczyć, wszystko jest napisane. A zagadka zastanawiająco wysokiej oceny się rozwiązała. Dlaczego odpowiedziałeś dwa razy? Żeby dwa razy kliknąć pięć gwiazdek.

Aaa
@Kandydat_2022

A Ty dlaczego odpowiedziałeś 3 razy „kandydacie”… ;)

@Kandydat_2022

A ten dalej swoje jakieś śmieszne teorie, no nie przetłumaczysz

@Looney

Nasza firma jest regularnie atakowana.

@Vamos

Właśnie widzę, podszywacze też są

@Vamos

Co właściwie to ludziom daje to ja nie wiem

@sunikon

Ja tez nie wiem

@sunikon

Ale to ich problem

Czy ktoś pracował tutaj jako analityk procesów biznesowych? Jestem po zarządzaniu biznesem i chciałbym się przekonać na własnej skórze jak się pracuje w tej firmie

@Paweł

Nie pracowałem, ale co zatem ci szkodzi się przekonać? Chyba nie potrzebujesz aprobaty nikogo z forum ;)

@Looney

Nie pracowałeś, a określasz się jako pracownik?

Widać się pomylił

@Kandydat_2022

Nie pracowałem na wymienionym wyżej stanowisku. Co wynikało bezpośrednio z zadanego pytania. Myślałem, że to dość klarowne, ale może jednak niekoniecznie.

Czasem słońce, czasem deszcz

Kini

Co myślicie o asystencie ds. handlowych? Jest duża presja czasu na tym stanowisku?

TinTin
@Kini

Jakaś tam zawsze jest, wydaje mi się, że to nieodłączny element pracy w handlu.

Kini
@TinTin

Tak jasne, tylko chciałam wiedzieć jak jest mniej więcej. Czy tak w miarę idzie się wyrobić

TinTin

Tak, idzie się wyrobić

Elon
@Kini

To zależy głównie od ciebie

@Kini

Presja w tej firmie jest ogromna. Co jest zupełnie niepotrzebne i przekłada się na gorsze wyniki.

?
@Jan Serce

Skąd Klient wie czy jest presja czasu w firmie?

@?

To jest bezczelna prowokacja wiadomych sił

@Vamos

Dobra dobra, ale nicka to już sobie własnego mogłeś opracować, zamiast podpierdzielać mojego. Chyba, że się za bardzo wstydzisz i wolisz się chować za kimś innym

@TinTin

Gdzie się można wyrobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Cortex Chemicals Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortex Chemicals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortex Chemicals Sp. z o.o.