Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Opinie o Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Dobre sobie . :D

Tzn?

Patrycja

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Cortex Chemicals? Czy któryś z obecnych lub byłych pracowników pracowników mógłby napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Każda Wasza opinia z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym miejscu.

Mig

Proponuję się jednak skupić na meritum.

Munia

Tak się dzieje jak ktoś nie ma swojego życia :(

Miron

Słyszałem o Cortex Chemicals, że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiecie coś więcej dla zainteresowanego praca w firmie?

fred
@Miron

Skoro słyszałeś to trzeba było spytać tego, kto Ci powiedział, że to "bardzo dobry pracodawca". Mam zgoła odmienne zdanie. Argument "wypłata na czas" nigdy do mnie nie przemawia, to obowiązek pracodawcy a nie przywilej. Jeśli nie jesteś znajomym albo "z polecenia" długo miejsca nie zagrzejesz.

@Miron

Tak, dobry pracodawca.Jeśli chodzi o traktowanie to liczy się uczciwa praca i zaangażowanie niezależnie kim jesteś.

Stara
@fred

Nie zgadzam się z Twoją opnią. Większość z nas pracuje tam od wielu lat. Czasy znajomych i "poleceń" na szczęście mamy w Polsce już dawno za sobą.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortex Chemicals Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Asystent / Asystentka Dyrektora Zarządzającego?
Patrycja

@YYY to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w Cortex Chemicals. Czy powiesz jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku jesteś? @xxxx proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o pracy w firmie, które są pomocne dla tych co chcą przyjąć się do firmy.

Wandziulka

@OLX Z takimi pracownikami jak ty Cortex Chemicals nie będzie miał lekko. Atmosfera w firmie zależy w największym stopniu od ludzi ale niektórzy nawet nie chcieliby spróbować? Dobrze, że w firmie jest więcej fajnych osób to może damy radę, przecież tu przebywamy dużo godzin!

@Wandziulka

Nawet bym tam nie chciała pracować, nie zbyt podoba mi się (usunięte przez administratora)!:)

w trawie
@OLX

hmmm wizualnie ;D ? haha

@w trawie

Mentalnie :D:D

A tak jest ktoś taki jak Wiceprezes???? istnieje taka pozycja??? :D :D

YYY
@OLX

OLX -Szef jaki by nie był to akurat od "podobania się" nie jest. Dobra rada: licz się ze słowami o każdym o kim się wypowiadasz.Takim podejściem do życia, pogardą do ludzi za daleko nie zajdziesz w ŻADNEJ FIRMIE.Poziom Twoich wypowiedzi sugeruje z jakiej epoki pochodzisz..trochę refleksji i pokory życzę z dobrego serca, może wtedy znajdziesz jaką robotę ..

@YYY

Na brak pracy nie narzekam w porównaniu do innych !!:D

WS

a kto taki na ten przykład ? ;D

xxxx
@WS

Przykład :D

YYY

tak, pracuję.Jestem zwykłym pracownikiem, mam trochę doświadczenia co też nie oznacza że wszystko idzie gładko i samo się robi.Specyfika pracy w każdej firmie a szczególnie handlowej polega na sytuacjach nie do końca dających się przewidzieć, potwierdzi to każdy z podobnej branży.Są wzloty i upadki,ale istotne jest żeby się nie poddawać i mieć wokół siebie ludzi na których można polegać.A tu tak jest na każdym szczeblu.Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i do doskonałości nam daleko, choć pewnie by się chciało :) Uczciwie powiem, że polecam pracę w Cortexie,powołując się na wpisy innych :polecam osobom,którzy naprawdę chcą pracować, i wymagają tak samo od innych jak i od siebie.

Berry

Prawda jest po środku, mniej więcej połowa ludzi tam G robi, i taka jest prawda! - papierosek, ploteczki, układanie fryza w kiblu, mejk ap nad rańcem (bo przecież rano się nie zdążyło), zakupy, itp itp, bo przecież się już jest w pracy i czas leci. I tak się kręci. Wszyscy wiedzą , ze tak jest ! ;) Natomiast - druga część - coś tam robi, kręci tym biznesem, niestety ta część to asystenci asystentów asystentek, czyli sztuczny tłok. Dobra rada - przyjrzeć się po co kto tam siedzi i czy robi coś więcej niż skok na papieroska i dwa maile dziennie, liczba zatrudnionych się zmniejszy to i bilans firmy się polepszy. A niech tylko ktoś nie przyzna mi racji.... haaaa :)

Patrycja

@Wątek czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w Cortex Chemicals? @była dlaczego nie byłaś zadowolona z pracy w firmie? Powiesz nam coś więcej o tym? @Kandydat czy udało Ci się aplikować do firmy? Jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna?

Cezary

Mam swoje doświadczenie zawodowe i wiem, że jak człowiek pracuje i potrafi dogadać się ze współpracownikami to zupełnie inna bajka. Chce się pracować!

Wątek

Dlaczego niektórzy uważają , że dobre zdanie o firmie może mieć jedynie dyrektor? Jestem zwykłym pracownikiem, jest mi tu dobrze i nie widzę powodu żeby wypisywać coś na firmę. Nie ma ideałów ale szanujmy co mamy. Bardzo często jak już stracimy to dopiero żałujemy.

Karo
@Wątek

dokładnie, koleżance od "bólu brzucha" jedno zdanie: nie każdy nadaje się do każdej pracy,trzeba mierzyć siły na zamiary, fajnie że udało się znaleźć pracę,która pasuje.Ja też jestem "zwykłym pracownikiem" i mam dobre zdanie o firmie,polecam każdemu kto nie boi się rozwoju, wyzwań i pracy, i z własnego doświadczenia potwierdzam,że to procentuje :)

Cortex Chemicals to świetnie rozwijająca się firma. Słyszałem o nich sporo dobrego i chcę aplikować . Mam pytanie jak pracuje się w firmie? Czy macie dodatki socjalne może jakieś inne? Może cos jeszcze się dowiem?

OLEK
@Kandydat

AMEN!

była

Swoją prace w tej firmie kojarzę tylko z bólem brzucha. Jak rano trzeba bylo wstac i iść tam do pracy to po drodze sie modliłam żeby juz wracać do domu. Na szczęście teraz mam inną prace która sprawia mi same przyjemnosci i do której chętnie idę.

Wątek

Cortex Chemicals jest spoko firmą. Nigdzie nie jest idealnie bo to jest niemożliwe. Jeśli komuś jest tu bardzo źle zawsze może zmienić na inną , może lepszą?

Jestem cały w trawie

To tylko moja prywatna, obiektywna opinia, nikogo nie chciałem urazić, nic nikomu nie zarzucam. Zdrowia życzę !

Władzia
@Jestem cały w trawie

Masz na myśli "subiektywna" Pozdrawiam Cię :)

Wątek

@Jestem cały w trawie Bardzo łatwo idzie Ci krytykowanie innych, wychwytywanie najdrobniejszych wad oraz zarzucanie innym, że nie potrafią prowadzi firmy. Ale po co to robisz?

Cze

Dajcie już spokój z tym pluciem.Żyjemy w wolnym kraju, wolny rynek, nie ma przymusu pracy w tej czy innej firmie, komu nie pasuje zawsze może zmienić pracodawcę.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. A kamieniem rzucić najprościej.. Życzę Zdrowia Wszystkim bo to najważniejsze..reszta zależy od nas :)

oo
@Cze

To nie plucie !! Chyba ktos tutaj sie czegos obawia!! jak to napisał Eze ( Co kto sieje Panowie to i zbierać będzie musiał i tak jak traktuje tak jego potraktują.:)

Jestem cały w trawie

Przepraszam, to nie złośliwości, nikogo też nie obrażam a myślę, że .... no, może dam Komuś do myślenia.

Pr
@Jestem cały w trawie

Dokladnie!!moze w koncu pewnym sprawom najwyzszy czas sie przygladnąć .Dokladniej!

Wacek

@Jestem cały w trawie Może trzeba założyć własną firmę i nie będziesz miał czasu pisać takich złośliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Cortex Chemicals Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortex Chemicals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortex Chemicals Sp. z o.o.