Opinie o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NSK o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

operator

Mi się tam podoba praca w NSK,zarobki nie są złe pare sobót i jest nawet dobrze,pracuje tam pół roku i nic przykrego ze strony innych pracowników mnie nie spotkało,Pan (usunięte przez administratora)naprawdę bardzo angażuje się w swoją prace,ludzie u niego na zmianie w porządku.jest to nie moja pierwsza praca i miałem lepiej płatne ale ta mi odpowiada najbardziej z tych które miałem. Będę się starał pracować tam jak najdłużej. pozdrówka dla zmiany (usunięte przez administratora)

robol

Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) i tyle! Dobrze ,że Osowskiego (usunięte przez administratora) nafetowanego typa!

gosc

Witam wszystkich.Proszę mi powiedzieć jaki system pracy jest w NSK i jakie zarobki na początek.Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

NSK

A weźcie się może by tak porządnie "(usunięte przez administratora)w kadrach tej firmy to może troszkę zmądrzejecie, bo już durniejsi to już napewno nie będziecie... Przecież ten wpis jak i parę innych to od razu widać, że pisany przez kadry mający niby zachęcić ludzi do aplikowania, że niby super praca, super firma itp. No cóż podczas procesu rekrutacyjnego również kandydaci osądzają was co za firmą jesteście. Już sam fakt, że na rozmowie mówicie, ze na pewno zadzwonicie (czy ktoś przejdzie rozmowę czy nie przejdzie) a później zero odzewu od was świadczy o bardzo niskim poziomie waszej firmy. Zresztą pisanie takich komentarzy nic nie da. Ktoś kto przejdzie rekrutację i tak później pracując u was zobaczy na własne oczy co wy i wasza firma tak naprawdę sobą reprezentujecie. Samo to "zadzwonimy" a później g... a nie dzwonicie dużo o was mówi.., Tak więc zamiast pisać debilowate komentarze zachwalające pod niebiosy waszą firmę sugeruję poprostu wprowadzić jakąs kulturę i poziom w waszej firmie a nie pisać bzdury. Jak będziecie porządną firmą na poziomie to i bedą chętni do pracy u was. Zastanówcie się kogo szukacie. Na SQA trzeba kogos mądrego, a liczenie na to że ktoś poczyta bzdurny komentarz i we wszystko naiwnie uwierzy to niestety nie jest szukanie ludzi mądrych tylko naiwnych durni. Tak więc zastanówcie się czy ktoś durny, naiwny, skłonny uwierzyć w wasze kłamliwe komentarze nadaje się na SQA i czy z kolei ktoś mądry nadający się na SQA będzie wierzyc we wszystko co mu napiszecie na jakimś forum. Niestety ale jedno z drugim w parze nie idzie. Tak więc świadczy to o tym, że kompletnie nie nadajecie się do selekcji specjalistów. Bo nie ma ludzi mądrych i durnych, a wasze wiejsko-marketingowe komentarze świadczą że takich próbójecie szukać.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NSK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
venividi

Miałam przyjemność pracować na machiningu. Praca ciężka, ale naprawdę spoko. Pracowałam z wymienionym wyżej Panem K i myślę, że to bardzo dobry pracownik. Niektórzy widać nie potrafili być w porządku, skoro piszą co piszą. Ogólnie atmosfera mi się podobała, ale to może być kwestia towarzystwa, które jeśli to czyta pozdrawiam :) W skrócie : pieniądze były okej jak dla osoby bez doświadczenia i na czas, dodatkowo w zakładzie są przerwy co dwie godziny, co jest ogromnym plusem :) Ogólnie polecam dla osób, które wiedzą, że praca to nie siedzenie na (usunięte przez administratora) i marudzenie :)

Przypadkowo nadziałam się na nieprzyjemnego tłustego buraka, co lubi drzeć koparę i wyżywać się na młodszych, ewidentnie słabszych pracownikach, sama jestem świadkiem. Drze się jak stara baba na straganie zamiast powiedzieć normalnie, odziwo robi tak tylko przy ludziach (zeby wzbudzić respekt? załosne). Podobno jest expertem, nie zazdroszcze nikomu kto ma z nim na co dzień styczność, choć wielu takich - jego pokroju - można znaleźć. Firma NSK'a zatrudnia byle kogo, byle jak i daje posady rownie byle komu. Z dobre 50% pracowników powinno wylecieć na zbity pysk, zero szacunku do drugiego czlowieka, poniżanie widać wszedzie. Ale żeby nie było tak źle to i są fajni ludzie, jak sie jeszcze z takimi pracuje to jest bardzo przyjemnie... ale niestety tak jest tylko kiedy są w miarę "nowi" pracownicy i młody ekspert, starsze roczniki to... aż brzydko dokończyć, choć zdarzają się drobne wyjątki od reguły tam panującej. PS. Ci co planują się załapać na pracę tam to doradzę: Jeżeli na początku bedziecie upokarzani, bądź co bądź gnębieni itp to odrazu rezygnujcie, bo będziecie się tylko łudzić że będzie lepsza atmosfera, albo zmieniajcie jak najszybciej dział/zmianę i liczcie na szczęście. Jedna wielka PATOLOGIA.

operatorka NSK

Odp. Na post kogoś pod Nick-iem gość. Mam przyjemność pracować z panem Krzysztofem S. Jest expertem jednej z lini. Jest rowniesz miłym, kompetentnym pracownikiem naszego zakładu. Można polegać na nim w każdej sytuacji. Pomaga innym robiąc to bez interesownie. Znany jest co prawda z głośnego i nie znoszącego sprzeciwu podejściu do operatora ale jest miły i nawet lubiany. Pan o którym mowa jest też nauczony pracy na wszystkich stanowiskach na swojej hali. Myślę że potrzeba tam takich pracowników. Dziękuję że mogę pracować z tym panem i nabierać od niego wiedzy z nią związanej.

mała

Jestem operatorką w NSK. Jestem na innej zmianie, ale miałam przyjemność pracować z panem Krzysztofem. Jest miły, uprzejmy i pomaga każdemu nowemu pracownikowi. Ja osobiście nie zauważyłam żeby naruszał drastycznie relacje między ludzkie. Ja odebrałam tego pana pozytywnie i nie mam do jego osoby żadnych zastrzeżeń. Jest osobą miłą, ciepłą i wyrozumiałą. To prawda że wymagającą no ale to NSK a nie przedszkole. Jest dobrym brygadzistą i wiele mnie nauczył. Znam też tego pana prywatnie. Jest kochającym mężem i ojcem. A takie pomówienia wobec jego osoby są grubo zakłamane. Proszę o poznanie pana Krzysztofa prywatnie a zmienicie zdanie. Z poważaniem op. z firmy NSK. Panie Krzysztofie szacunek i podziękowania. Mała.

Były spawacz
@mała

Mała, chyba Tobie dobrze koło pióra (czyt. piczy) zrobił, że tak cukrujesz :D

Robert

Omijać z daleka za dużo cwaniaków

debile, i tyle

były pracownik Nsk

hej znany... Mam nadzieje że pan Rafał dowie się kim jesteś pewnie w pracy jesteście kolegami czyż nie? ..

znany

Jasne nikt tak nie zapierdala jak pan Rafał... by chciał zapierdalać :)

Były pracownik NSK

Mobbing to dalekie stwierdzenie od prawdy . W moim przypadku utrata pracy była uzasadniona , bolesna , ale uzasadniona Zakład na PLUS często go wspominam ...

były

W tej firmie kazdy kazdego mobinguje i odradzam tam prace

Były pracownik NSK

Tak czytam wasze wpisy o pani J... to?...Jestem rozczarowany ... . Nie oceniajcie innych zacznijcie od siebie .

babol

Racja .Firma dość specyficzna ale do wytrzymania. Robiłem w cersanicie i jest bardzo podobnie. A co do tej pani GL to pewnie piszecie o tej miej pani która nawet nie stosuje ubioru wymaganego przez nsk. Nas ścigaja za wyciągnięta koszulę ze spodni a Ona śmiga sobie w prywatnych ciuszkach zadowolona

Były pracownik NSK

Jest takie powiedzenie nie oceniaj książki po okładce . Rozumiem że nie jest Ci lekko (nowy pracownik )ale ocenianie firmy po pierwszym tygodniu pracy jest dalekie od prawdy . Moja rada ..porozmawiaj z przełożonym ...byle szczerze i pamiętaj twoi przełożeni to nie Cyborgi tylko ludzie którzy w miarę swoich kompetencji postarają się rozwiązać problem . pozdrawiam .

Patt
@Były pracownik NSK

Być może na hali której Pan pracował, przełożony był taką osobą. W moim przypadku tak nie było. Piszę w czasie przeszłym, bowiem opuściłem już ten zakład. Nie mam ochoty pracować w takich warunkach, z przełożonymi którzy wykorzystują Cię abyś "odwalił" za nich całą robotę, tymczasem jak ty robisz na 2 stanowiskach oni smacznie sobie śpią w szatni. Jeżeli musisz szybko znaleźć jakąś pracę i jesteś gotów robić wiele za niewiele idź do NSK. Jeżeli nie, omijaj ten zakład szerokim łukiem.

Patt

Pracuję tam pierwszy tydzień i prawdopodobnie ostatni, najgorsza firma z jaką miałem do tej pory styczność. A o niektórych "mistrzach"i wyżej się nie wypowiem, bo nie chcę używać wulgaryzmów.

fufu

Wszyscy o tym doskonale wiedzą ale nikt z tym nic nie robi, a może by nowy menadżer wkoncu zrobił porządek z ta panią g/l która tak fajnie awansowała nie wypracowała stanowiska rękoma tylko du... ha ha ha szlajala się po krzakach i osiągnęła co chciała :-) i ma kasę??Ma!

Gambler
@fufu

Dokladnie.Oby nowy Senior mgr wreszcie rozliczyl panią GL.I tak jak piszesz każy wie ale nikt nic z tym nie robi

Bzium

Z tym multiskillem to faktycznie niezłe jaja :) - preferowane wyższe wykształcenie, znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym, itd. , tymczasem niejeden ekspert ma ledwo zawodówke, i ledwo zna polski w stopniu komunikatywnym, heheh.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK - Wałbrzych

• Jak się pracuje w NSK?

Zobacz opinie na temat firmy NSK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NSK
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.