Opinie o Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. w Kielce

Małgosia Nowy wpis

Tak sobie szukałam w sieci jakiś etatów, które by mnie interesowały i znalazłam etat dla analityka kosztów, ale niestety było to dwa lata temu.... Myślicie, że ja teraz będę aplikowała to mam jakieś szanse? Od razu pisano o stałej umowie, którą poprzedza umowa na czas określony. Ale ile czasu musi minąć zanim zaproponują umowę na stałe?

Spejson

Jedna wielka ściema mobbing faworyzowanie swojaków, związkowców. Wyzysk wykorzystywanie pracowników i marne podwyżki gdzie inflacja wynosi 14%.

Renata
@Spejson

Słabo brzmi. :( A skoro inflacja 14% to ile % podwyżki wleciało?

Janek
@Renata

z pustego i salomon nie naleje

Renata
@Janek

Nie za fajnie to zabrzmiało.. :( Czyli firma ma aktualnie jakieś problemy finansowe po prostu i dlatego tak to na dzień dzisiejszy wygląda? Jak wiadomo aktualnie dość ciężko jest na rynku niestety

Janek
@Renata

wymień mi nazwy firm, które dały pracownikom w tym roku podwyżkę powyżej inflacji. A potem zadawaj pytania

69 Nowy wpis
@Janek

W woldzwagen polska wszyscy pracownicy dostali po osiem tysiecy złotych zapomogi bezzwrotnej w wrześniu. Da się? Da się!!!

Janek Nowy wpis
@69

1. Nie ma co porównywać Poznania do Kielc (Polska A, do Polski B), porównuj do firm z regionu 2. Jakie zyski ma taki Volkswagen a jakie ma Iskra 3. poczytaj sobie opinie o Volkswagen na goworku, tam tez jest wesoło :)

Xxx Nowy wpis
@Janek

WW Polska dał swoim pracownikom 8000zł premi w wrześniu. Wszystkim. A CNS na nich pracuje. Taka jest prawda.

Jak obecnie wygląda sprawa z traktowaniem pracowników? Poprawiło się coś? Bo starsze wpisy wyglądają niepokojąco...

Ola

@Kobieta pracujaca a nie zgłaszał tego nikt nigdzie? Czy zero reakcji?

@Ola

Reakcja taka że ciężej będzie udowodnić

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnie budowlancow z doswiadczeniem w firmie Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
Iza

@kobieta pracująca takie coś powinno być zgłoszone

@Iza

Łatwo powiedzieć tylko nie wiadomo kto z kim trzyma i jak to sie skończy.

Kobieta pracujaca

Panie chcace pracowac w tym miejscu musza byc gotowe na seksistowskie traktowanie , flirtowanie i zaloty na pograniczu molestowania , patologia

obserwator
@Kobieta pracujaca

najwyraźniej nie wszyscy mają z tym problem bo powstało kilka nieformalnych par firmowych które dobrze się mają i nie ukrywają

Molestator
@Kobieta pracujaca

Panie tam pracujące w większości są w mocno zaawansowanym wieku. Młodsze wcale nie są już młode i z ich atrakcyjnościa tez bywa różnie. I jak widać na żartach tez się nie znają.

Pani
@Molestator

A co ma do tego wiek? Krzywda jest krzywda! Takie żarty to do żółtej się nadają

Pan
@Pani

do żółtej to nie ma co wrzucać. Są inne ścieżki.

@Pan

To po co ona, też na pozór jak większość tam? Jakie inne?

Jarek

Czy można liczyć na benefity dla pracowników ?

Leszek

Czy firma funkcjonuje bez zmian? Liczyłem na informacje od pracowników, dlaczego nie piszecie?

admin

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. ? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.?

Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.

Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.