Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Pracowałem dla Divy w BMW co do samej pracy nie mogę powiedzieć żeby była jakaś mega ciężka itp dużo przerw i sympatyczna atmosfera % . Minusy kierownicy nic nie mówią nikt nie zna dnia ani godziny kiedy go zwolnią przeniosą itp.Wszystko po cichutku. Za dużo ludzi za mało pracy. zatrudniają a potem przychodzę do pracy a tu urlop bezpłatny ze mam iść do domu itp. Co do divy warunki mieszkaniowe bardzo słabe - pokoje nawet 6-8 osobowe łózka piętrowe itp . Ponoć w niektórych mieszkaniach biegają szczury . I DIVA za takie warunki mieszkaniowe bierze 350 E . Patologia codziennie % itp . Do pracy do niektórzy dośledzali z miejsca zakwaterowania po 40 km w jedną. Zarobki niby 2500 burto a na konto wpływało tylko 1100-1200 E MAX Klasa podatkowa 1 . przy przepracowanych 153 H Pieniądze biorą za wszystko klucze do mieszkania ciuchy robocze itp Co do koordynatorów w Niemczech to się starają ale wiadomo nie rozdwoją się maj ponad 500 osób pod sobą .

Szanowny Panie, na wstępie pragnę zaznaczyć, że komentarz, który Pan skonstruował tyczy się w bezpośrednim stopniu Diwy München. Należy pamiętać, że jesteśmy pośrednikiem, a Pana zatrudniła Diwa w Niemczech, dlatego powyższy komentarz nie tyczy się nas. Proszę jednak o szersze opisanie sprawy i przesłanie maila na pytana@diwa-personalservice.pl Postaramy się pomóc i przedstawić również sprawę Diwie Niemcy.

@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Tak zgadza się państwo są tylko pośrednikiem ale chyba nieruchomości dla Diwy München.

Dzień Dobry, proszę sobie darować te uszczypliwości i zgłosić problem na pytania@diwa-personalservice.pl

Jurek

Odradzam właśnie od nich wracam brud smród w mieszkaniach w pracy non stop poniżanie człowiek śpi w mieszkaniu na podłodze bez telewizora bez pralki a pensja obiecują ci 1600 netto po kosztach mieszkania a wypłata to dokładnie 587,54 euro netto.Masakra

@Jurek

Dzień Dobry, nie wraca Pan od Nas, tylko z Diwy w Niemczech, jeśli tyle wyniosło wynagrodzenie to widocznie za coś Panu potrącono, lub nie przepracował Pan pełnego miesiąca. Proszę się do tego odnieść na pytania@diwa-personalservice.pl

PP.

Witam. Czy ktoś był lub jest aktualnie w pracy w miejscowości Gunzenhausen w Niemczech? Jakie są warunki pracy i mieszkaniowe? Mam propozycję wyjazdu od lipca. Może ktoś się wybiera?

Sławek

Nie polecam ozukuję wypłata się zgadza miało być 2000 euro netto a dostałem zaledwie 1100 za mieszkanie mieli brać 300 euro a nie 500!!! Dodatkowo obiecali mi 2 osobowy pokój a nie 8!!!! Tragedia nie tego się spodziewałem robiłem przez kilka agencji ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem

@Sławek

Dzień Dobry. Problem, który Pan tutaj opisuje tyczy się bezpośrednio Diwy w Niemczech, nie nas. Nasza agencja jest pośrednikiem, umowę podpisuje Pan z Diwą w Niemczech. Proszę jednak o kontakt na pytania@diwa-personalservice.pl Spróbujemy pomóc

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Menelozaur

tragedia z daleko od nich oszustów

@Menelozaur

Dzień Dobry, proszę przybliżyć sytuację, przesłać na pytania@diwa-personalservice.pl Każdy może sobie napisać, że ktoś jest oszustem, proszę o informacje, do których możemy się ustosunkować.

Menelozaur
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Witam nie mam zamiaru wam pisać nie dośc że warunki pracy i mieszkania były zupełnie inne niż obiecaliście to jeszcze po co mam pisać na pytania diwa jak tam nie chcecie odpisywać? Piszecie że kontakt tylko telefoniczny a i nawet zadzwonić nie chcecie to jest jedna wielka tragedia z daleka od nich oszukują a potem niby na pokaz proszą o kontakt a zamiast odpisać wykręcają się kontaktem telefonicznym którego jak się okazuję również nie ma!!!

@Menelozaur

Dzień Dobry, tak się składa, że cały czas odpisujemy właśnie na tym mailu, także śmiało. Proszę podać numer telefonu i gwarantujemy, że jeszcze dzisiaj ktoś się skontaktuje.

Panicz Karabasz

Ta agencja to dopiero (usunięte przez administratora) nie odbierają telefonów warunki na miejscu zupełnie inne niż obiecywali miało być blisko do pracy a tu dojeżdżam po 30 km w jedna stronę a obiecywali 10 km max! pokoje miały być 2 osobowe a nie 7!!!!! praca stała a nie 3 czy nawet 2 razy w tygodniu!! i najgorsze obiecywali zarobki na poziomie 1500 euro a jak dostałem wypłatę to miałem ochotę skoczyć z mostu wiecie ile dostałem 800 eur!!!!! Banda złodzieji już pewnie nigdy nie odzyskam moich pieniędzy dlatego ostrzegam was trzymajcie się z dala od tej agencji

@Panicz Karabasz

Dzień Dobry, aby móc odnieść się do sytuacji, oraz postarać się rozwiązać ten problem, który de facto tyczy się jednego z naszych partnerów z Niemiec, potrzebujemy od Pana wszystkich informacji i opisania problemu. Dlatego proszę o przedstawienie problemu w mailu, który proszę wysłać na adres pytania@diwa-personalservice.pl Wówczas odniesiemy się do tego i postaramy pomóc.

Maks

Odradzam Firma na początku robi dobre wrażenie a przy wypłacie każdego szczegółu sie czepiają zeby nie płacić. I czytajcie powoli wszystko zanim podpisujecie papiery! Z wielka laska później płacą i pretensje ze auto za duzo spala i takie rachunki. W nie których ogłoszeniach jest ze zwrot kosztów dojazdu własnym autem i zwracają tylko za paliwo a amortyzacja ? Szukają frejerów bo na miejscu by o wiele wiecej kosztowało jakby mieli busa wynająć o opłacić dojazd np bilet autobusu. Na miejscu wykorzystują ludzi z Diwy i traktują jak szmaty . Brak godności. Szukajcie w niemieckich agencjach jak już

Nati

Stanowczo odradzam

Nicki

Ja jestem z mężem na kosmetykach przez tą firmę i nie możemy narzekać praca fajna tyle że monotonna, dobrze tez płacą. Z agencja też utrzymujemy kontakt więc nie wiem czemu mają zle opinie . My też się balismy ł Jechać ze względu na opinie ale chcieliśmy sprawdzić i co ? Nie żałujemy . Jesteśmy bardzo zadowoleni.

@Nicki

Dzień Dobry. Bardzo nas ten fakt cieszy :)

zainteresowany
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

To jest nieprawda ja chciałem aplikować to pracy przez tę agencję a oni nie odpisują mi na pytania ciągle zmianiają terminy miał być wyjazd po świętach teraz się okazuje że maj ciągle mnie ignorują chciałem wyjechać do pracy a oni mnie ignorują!!!

@zainteresowany

Dzień Dobry. Jest nam bardzo przykro. Proszę o opisanie sytuacji i wysłanie maila na pytania@diwa-personalservice.pl

zainteresowany
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Oczywiście sytuacja wygląda tak jestem zainteresowany wyjazdem do Niemiec do jednej z prac.Pisałem pytania na maila do Konsultantów do wtorku było wszystko ok a potem nikt nie odpisuje kontakt się urwał nie mgoę się doprosić o jakąkolwiek odpowiedź narobili tylko człowiekowi nadzieję na dobrą pracę i lepsze życie a teraz mają gdzieś i nawet nie raczą się odezwać

Fifilipo
@zainteresowany

No to standard.Oni tak robią później nawet nie raczą odbierać telefonów.Nie szanują ludzi poprostu!

@Fifilipo

Dzień Dobry, staramy się odbierać wszystkie telefony, nie zawsze jednak jest to możliwe, możemy w tym czasie prowadzić rozmowę, być na spotkaniu etc. Prosimy o wyrozumiałość. Stwierdzenie, że nie szanujemy ludzi jest zdecydowanie nieodpowiednie. Mimo wszystko przepraszamy za zaistniałą sytuację.

cha cha cha

@Nicki

Nie widzieliście jeszcze dobrych zarobków.

Jacek

Czy wyjezdza ktos na 12 lutego 2018 do pracy przy pakowaniu kosmetykow miejsce pracy : Muggensturm pani z biura mowila darmowe zakwaterowanie 20 km trzeba dojechac samochodem do pracy pracuje moze ktos tam jakies opinie?

Woy787
@Jacek

Nie polecam, zresztą same negatywne opinie, więc coś o tym świadczy..

@Jacek

Jak wyżej. Agencja to banda oszustów - kłamią i kręca z wypłatami. Nie wypłacają zgodnie z umową. W rzeczywistości "rzucają" po ok. 7 euro. Kilkadziesiąt ero gdzieś zawsze "ginie". Przelewają za sumy licząc, że ktos się nie upomni. Lokalizacja to zapewne bad herrenalb - stary robotniczy hotel. Oddalony tak na prawdę o ponad 25 km od Muggenstrurm, 40 min jazdy w jedną stronę. Mając na 6 musisz wstać o 4. Pracę na dugą zmiane konczysz o 23+ powrót. Pracownicy agencji mili są tylko, gdy werbują ludzi, później nie grzeszą kulturą. Jeżeli masz jakieś pytania to się odezwij, prześlę kontakt.

Anastazja
@Jacek

Witaj Jacek . Czy podjąłeś prace z kosmetykami ? Jestem ciekawa opinii i czy polecasz ?

R.
@Anastazja

Nikt nie podjął pracy 12 lutego. Po miesiącu powrót do kraju. Brak wypłaty zgodnie z umową oraz przelano za małą kwotę. Wszystkie komentarze poniższe są prawdziwe. Są dużo lepsze agencje.

Elżbieta

Dzień dobry, dostałam propozycję pracy przy pakowaniu kosmetyków w Muggensturm, czytam opinie i poważnie się zastanawiam co dalej mam zrobić. Przy każdej agencji pracy na jaką nie trafię są negatywne opinie. Czy ktoś może mi polecić sprawdzoną agencje pracy? Mój mail: emejcher458@gmail.com, proszę także o opinie o sortowaniu kosmetyków przez Diwę :)

@Elżbieta

Wybierz każdą inną. Ta nie zapewnia transportu do pracy, nie pokrywa kosztów dojazdu. Pokoje są kiepskie i kiepsko wyposażone, w dodatku zimno. Daleko do centrum. Mieszkanie ok. 300 euro w górę, pokrywają pracownicy z wypłat, także każda agencja będzie lepsza. Nie płacą za soboty. Z innych agencji polecam Otto Work. Większość pracowników się zwalnia, dlatego szukają naiwnych. Pozdrawiam i życzę mądrej decyzji.

życzliwy
@anonymous

Nie płacą za soboty?? Coś ci się pomieszało

@R.

Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, w celu wyjaśnienia problemu, proszę o kontakt na pytania@diwa-personalservice.pl

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie Nam swojej opinii, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Proszę o kontakt na nasz adres pytania@diwa-personalservice.pl na pewno wspólnie uda nam się rozwiązać Pański problem.

@życzliwy

Lepiej policz dokładnie swoje wynagrodzenie

Mandy

Czy ktoś pracuje na MAGAZYNIE jako operator wozka widlowego i mógłby się wypowiedzieć? Czy są wyplacalni ??

Józef
@Mandy

Nie bo z nimi do pracy raczej nie wyjedziesz oni ani nie odbierają telefonów ani nie odpisują na maile chciałem wyjechać włąśnie na wózki ale pisałem chyba z 20 maili zero odezwu

@Józef

Dzień Dobry, nie jest to prawdą, staramy się każdemu odpisywać i poświęcać uwagę, może się zdarzyć, że jesteśmy na jakimś spotkaniu, lub prowadzimy inną rozmowę i wtedy rzeczywiście nie odbierzemy. Proszę nas zrozumieć. Jeśli pojawiają się jakieś konkretne sytuacje i problemy proszę o maila na pytania@diwa-personalservice.pl

Pablo
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o rozmowe telefoniczna to faktycznie mozecie tłumaczyć sie spotkaniem, druga rozmowa itd, ale mejla mozecie odpisać chocby kilka godzin pozniej albo nawet na nastepny dzien ale wkoncu odpisać. A ja czekałem 2 tygodnie i musialem wkońcu znaleźć inna agencje i inna prace. I jak widać cos w tym jest skoro tyle osób narzeka na to.

Cezary

Podpowiedzcie coś na temat pracy wakacyjnej dla studentów.

@Cezary

Daj sobie z nimi spokój czytałęm tu na forum że banda ignorantów i to święta prawda ja sam pisałem do nich w wiadomościach o pracę myślisz że ci odpiszą ignorują człowieka unikają jak ognia nie pojechałem do pracy mimo że chciałem bo jak miałem to zrobić skoro nie ma z nimi kontaktu? pisze po 10 maili a oni nie odpisują nawet nie wiadomo czy ta agencja w ogóle istnieje skoro na 10 maili nikt nie odpisuje ja bym się bał z nimi pojechać bo pojedziesz i niech będzie coś nie tak i co nie odpowiedzą ci Potwierdzam w 100% banda ignorantów nikt więcej.!

@Marek

Dzień Dobry, zapewniam Pana, że nasi pracownicy odbierają każdy telefon, odpisują na każdego maila. Jeśli w danym momencie jesteśmy na spotkaniu, rozmawiamy z kimś innym, to nie mamy fizycznej możliwości na odebranie drugiego telefonu i prowadzenia równoległej konwersacji. W razie jakichkolwiek pytań proszę maila na pytania @diwa-personalservice.pl

zawiedziony

Ta firma to banda ignorantów chciałem wyjechać z nimi do pracy ale oni nie dość żę non stop przekładali termin to jeszcze nie odpisują na maile nie odbierają telefonów unikają człowieka jak ognia bardzo się zawiodłem bo chciałem jechać do pracy a oni mnie permanentnie ignorują wysyłam po 1o maili dziennie a oni nie raczą odpisać skandal!!!!

@zawiedziony

Dzień Dobry, chcielibyśmy zaznaczyć, że nie wszystko jest zależne od nas, proszę pamiętać, że współpracujemy z wieloma agencjami w Niemczech i są sytuacje, na które nie mamy bezpośredniego wpływu. W razie jakichkolwiek pytań proszę napisać na maila pytania@diwa-personalservice.pl

Nicki

My wraz z mężem jesteśmy na pakowaniu kosmetyków i wcale nie jest źle nam się podoba kasa jest cała z agencją mamy kontakt , warunki domowe są też dobre . Praca ciezka nie jest. Wiec nie wymyślajcie że jest źle tylko że się obijacie

Nie polecam oszukują! a te pozytywne opinie sami sobie wystawiają! :D bo na nic więcej ich nie stać taka prawda.

nick
@anonymous

Komentarze ą prawdziwe. Byłem wróciłem po miesiącu. Zmarnowany czas i pieniądze. Wypłata była za mała. Nie oddali tego, co się należy. Oszukują wszystkich, którzy tam przyjeżdżają. Sama praca nudna. Faworyzują Niemców i Francuzów, a Polaków wiadomo, dając same najgorsze prace. Warunki mieszkaniowe kiepskie. W pokojach nie ma światła, łazienkach i niektórych pokojach grzejników. Jest zimno. Kontakt z agencją po wyjeździe zerowy. Nie interesują się pracownikiem. Mają za nic prośby czy skargi. Nie zapewniają odzieży ochronnej. Nie oddają pieniędzy za badania lekarskie, które tak obiecują. Odradzam, wszyscy, którzy przyjechali sami się przekonali.

@nick

Bardzo proszę o przesłanie wszystkich istotnych informacji dotyczących problemu na adres pytania@diwa-personalservice.pl, a my postaramy się rozwiązać ten problem.

Tymon

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Idealnej firmy nie ma, każdemu zdarzy się wpadka.

@Tymon

Dziękujemy i w pełni się z Panem zgadzamy

Xyz

Nie polecam

@Xyz

Dzień Dobry, prosimy o rozwinięcie opinii, oraz kontakt na pytania@diwa-personalservice.pl

@Xyz

Ktosik

TRAGEDIA

@Ktosik

Czemu?

@Ktosik

Bardzo nas ta informacja smuci, chcielibyśmy pomóc w związku z tym proszę o kontakt na pytania@diwa-personalservice.pl

witam , kto pracował w BMW w Munchen przez Diwe , jakie opinie , jakie zarobki , warunki do spania i dojazd do pracy z hotelu ? dzięki za odpowiedź

Dejw
@Marek

Pracowałem w grudniu tydzień. Do tej pory nie dostałem kasy. Dojazd sam sobie musisz załatwić.. Mieszkanie jak w akademiku 2 pokoje ma 6 ludzi. Nie pozdrawiam i nie polecam

Krzysiek
@Marek

pracowałem przed świętami 3 tygodnie , kasy nie ma do dzisiaj ............ Hotel w standardzie mniej niż 0 , w 2 pokojach 8 osób . Czy to Diwa ? czy Bmw organizuje nie mam pojecia , Z pracy do hotelu 14 km potrzebuje 1,5 H na dojazd

@Dejw

Dzień Dobry. Bardzo proszę o kontakt na pytania@diwa-personalservice.pl w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby Panu pomóc

Witam pracowałem przez Diwę parę lat temu i jestem zadowolony Wtedy jeszcze w firmie s-oliver coca-cola i jakaś piekarnia, kasa się zgadzała bardzo fajnie wspominam te lata.

@były pracownik

Dzień Dobry, niezmiernie nas ta informacja cieszy

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.