Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

pablo72

bo by musieli płacic podatek za nadgodziny albo kare VfpC

pablo72

dodam jeszcze ze jak mi się nudziło w soboty to 4godziny pracowałem za 100E ale to tak żeby firma nie wiedziała bo nie wolno było legalnie pracować , i tak to jest

pablo72

witam ja pracowałem dla tej firmy we Francji i jest ok za6tyg dostałem 11tys wszystkiego plus 500zł zwrot podatku a pracowałem po 8 godz wszystkie soboty niedziele wolne , o 8 zaczynałem , a 18 koniec pracy wtym 2godziny przerwy mieszkanie i zywnosc pracodawcy to co tu szukac , fajnie było ,pozdrawiam

pracoownik

tak, tylko najpierw trzeba "gdzieś' zarobić na kurs

@pracoownik

Urzad pracy daje za darmo kursy tylko trzeba isc popytać dla chcacego nic trudnego

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pracoownik

"We Francji od 1 stycznia 2014 roku obowiązuje podwyższona stawka minimalna SMIC. Po tegorocznej zmianie wynosi ona 1445,38 euro brutto w skali miesiąca – przy minimum 35 godzinach pracy tygodniowo..." toi tak nie tak źle 5tys wpadnie

@pracoownik

Może 5 tyś zł to dużo ale będąc ok 2 tys km z dala od rodziny jak włuczykij gdzie w polsce majac dobry kurs czy spawacz czy inny i majac doswiadczenie to jak chce to polak potrafi z 4tys zl zarobic i bedac w domu z rodzina i normalne jedzenie jesc polskie anie suchary! Rozumiałbym 15tys zł ale 5tys zl to nie jest duzo.

mariusz
@pracoownik

uwazajcie na to co podpisujecie,oni nie moga zatrudniac na umowe zlecenie,ja cos o tym wiem ,pracowalem w HSV radomsko,narazie wymusilem za umowe zlecenie stosunek pracy ale zobaczymy co im zrobi sad i inspekcja pracy

paw

a warunki mieszkanie jak wyglądają? nad godzin nie ma rozumiem tak? mi mówili że wyżywienia nie gwarantują....

pracoownik

mi mówili że 9.5e bez wyżywienia, to jak w końcu?

@pracoownik

9.53e jest kwotą brutto niecałe na reke netto czyli 7.5e już wiesz? skąd ta kwota a w firmie podali ci kwote najniższa ustawową Francji z dnia 1 stycznia 2014 roku.

@pracoownik

9.53.euro to kwota brutto na reke dostajesz netto 7.5 zgadza sie? tak przepisy mówia z 1 stycznai 214 roku gdzie była nowelizacja

Uwaga firma interimax nie wypłaca całego wynagrodzenia, ucina godziny pracy i potrąca z pensji nie wiadomo za co. Dodatkowo ignoruje prośby o wyjaśnienie całej sytuacji!!!

XYZ

Są ok.

zibi1978

Czy to nie jest jedna z tych agencji, która daje pracę jednemu a od pozostałych kandydatów chce wyłudzić dane osobowe?

@zibi1978

Nie nie jest to ta agencja źle usłyszałeś od osób trzecich i ktoś może plotę sieje niepotrzebną. Gdyby wyłudzała to już nad nimi wisi Rzecznik Praw Obywatelskich i jest sprawa nagłośniona przez media. Proponuje zasięgnąć porady u prawnika - darmowe porady przy Inspekcji pracy jak i przy PUP.

Emka

Czy ktoś kiedyś z tej firmy pracował może przy sprzątaniu hoteli we Francji?

Zatopek
@Emka

Być może ja pojadę :) okaże się.

Zatopek
@Emka

Prawdo podobnie ja pojadę okaże się ;)

scabre

nie znam Interimax, ale musicie w koncu rozumiec ze stawka nie zalezy od agencji ale od firmy gdzie pracujecie. To ona narzuca wynagrodzenie. Agencji zawsze zależy, aby było jak najwyższe, bo wtedy mają więcej obrotów i marży, ale to nie ona decydują.

www

Piszą, że praca pomocnicza, a tam się okazuje, że charówka przy produkcji bez chwili oddechu i wszystko byłoby ok gdy nie stawka. Za taką charówkę to dycha minimum a nie marne 7 zł...

Nordstjerne

Do Motyla, Firma przede wszystkim ma OBOWIĄZEK!!!! rzetelnie informowac o warunkach mieszkaniowych i pracy. W umowie nie było słowa o tym, że obowiązuje belgijski system pracy - jeśli podpisuje się umowę w Polsce, to na takich zasadach pracuje się tam - chyba że w umowie jest zawarte inaczej. Takiego wpisu nie było. Kontaktowałam się z prawnikiem, więc wiem, co mówię. Po obejrzeniu zdjęc z miejsca zamieszkania okazało się, że takie lokum nie miało prawa byc oddane do użytku (czyt. sterczające kable ze ścian). Jeśli ktoś jest zdesperowany i godzi się na coś takiego - proszę bardzo. Z poczucia czystego obowiązku i emptii informuję innych. Kwestia oszukiwania pracowników przed wyjazdem (m.in w sprawie Internetu) to inna sprawa..i to już raczej prawna...

Nordstjerne

Co za bzury!!!!!Dostałam informację, że Internet będzie..to był warunek wyjazdu. Jeśli ktoś się choc trochę zna to wie, że mieszkanie z wystającymi, niezabezpieczonymi kablami nie może byc oddane do użytku. Nagrania video i zdjęcia widział prawnik - także wiem, co mówię. Nigdzie nie spotkałam się z taką ignorancją rzekomego opiekuna na miejscu. Tak to jest, jak się zatrudnia osoby niekompetentne. Mam po prostu porównianie z innymi firmami i stąd taka opinia. Poza tym biuro nie informuje, że mieszkanie jest w stanie "surowym". Uprzedzano nas, że tam nie ma garnków, łyzek itp. Ale tam nie było nic! to ludzie w przyczepach mają lepsze warunki. I za coś takiego miałabym płacic 250 euro? I to bez rachunków? Wolne żarty. Mam nadzieję, że biuro wyciągnęło wnioski w własnych błędów a przyszli, potencjali pracownicy mocno się zastanowią, zanim wydadzą pieniądze na wyjazd. Pozdrawiam

adamand

nie kompetentna obsługa działu kadr . oszukują swoich klientów i pracowników również z Powarzeniem Adam Andrych

ostry

Witam.Prosze o wiarygodna informacje na temat pracy w Belgii na tasmie przy produkcji gotowych dan.Mam oferte wyjazdu i zobaczylem ,ze co miesiac szukaja ludzi.Dla mnie to dziwne ,poniewaz w ogloszeniu jest kontrakt nawet bezterminowy i stawka 12,54 euro brutto ,wiec nie jest tak zle.Jak naprawde wyglada tam praca itd.Jezdze od 6 lat ale do Francji ,wiec nie wiem jak wyglada to w Belgii.Dziekuje za informacje

maczet
@ostry

Witam!Nie powiem Ci jak jest bo sam nie wiem, a czy w ogóle można komuś tutaj zaufać? - jak tutaj jest tyle samo pozytywnych jak i negatywnych ocen!? moim zdaniem jak mówi stare powiedzenie: jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. A piszę do Ciebie bo sam jestem zainteresowany ich ofertą. Może jakiś kontakt - ja tremendum27@o2.pl. A nóż widelec by się wyjechało razem, zawsze raźniej, weselej a i podróż szybciej mija.Pozdrawiam

Klopotka
@ostry

Firma Interimax jest wiarygodna pod każdym względęm. Oferty pojawiają się cały czas,ponieważ ludzie się zmieniają. Albo nie pasuja pracodawcy,albo myślą że ''jadą na wakacje'' jak co niektórzy na tej stronie ;) Praca nie jest ciężka! Pensje są na czas,nawet przed terminem. Umowy na pełen etat,składki odprowadzane. Praca po około 9 do 10 godzin dziennie. Nie ma się co oszukiwać,każdy musi się przyzwyczaić. Na początku boli kręgosłup od stania,ale to minie. Weekendy wolne. Średnio w tygodniu wychodzi około 40 godzin. Czyli norma. Ja osobiście polecam. Jak zawsze firma jest pomocna w każdej sytuacji,o każdej porze. Na miejscu jest fajna dziewczyna,która wszystko organizuje,we wszystkim pomoże. Pozdrawiam!

Motyl

Witam wszystkich! W odpowiedzi na zarzuty do firmy Interimax przedstawione przez ''Pracownika'' i ''Nordstjerne'' odpowiadam,że oskarżenia te są bezpodstawne! Każda firma,która wysyła pracowników za granicę ma OBOWIĄZEK zapewnić dach nad głową i miejsce do spania. Nie MA OBOWIĄZKU dać mebli,garnków a tym bardziej internetu do wyposażenia mieszkania. Faktem jest ,że umowa jest polska,ale byliście Państwo oddelegowani do pracy w Belgii,co wiąże się ze zgodą belgijskiego prawa pracy. Czyli 9,5 godziny dziennie plus nadgodziny. Na każde 8 godzin przysługuje 30 minut przerwy plus 2 razy po 10 dodatkowej.Po kolejnej 9 godzinie następna przerwa pół godzinna. W Polsce na każde 8 godzin pracy przysługuje 15 minut,więc do czego te zarzuty o ''obozie pracy''?? Warunki pracy w Belgii,od firmy Interimax,która tu wysyła ludzi są znakomite! Mieszkania są wymalowane,odnowione. Zdarzają się wpadki,to normalne u każdego pracodawcy. Nikt nie ma wpływu na to jak zachowują się poprzedni lokatorzy! Czego Państwo chcieliście? Pałaców? Wakacji zamiast pracy? Nie rozumiem Państwa. Każdy wyjeżdza za granicę w poszukiwaniu lepszego życia,zarobku a Wy zachowujecie się jak Państwo na włościach! Sorry - będę troszkę niemiła . Firma Interimax jak do tej pory - najlepsza z jaką podjęłam współpracę. Można na nich polegać,wszystko jest na czas,pensja,urlopy,pomoc,zapłacone rachunki. O każdej porze dnia i nocy można na Nich liczyć! Tyle w tym temacie! Dziękuję.

motylem byłem ale utyłem
@Motyl

"Faktem jest ,że umowa jest polska,ale byliście Państwo oddelegowani do pracy w Belgii,co wiąże się ze zgodą belgijskiego prawa pracy. Czyli 9,5 godziny dziennie plus nadgodziny." motylku nielocie zanim coś napiszesz sprawdź jakie sa warunki pracy w Belgii: "Tydzień pracy w Belgii to 39 godzin - nie więcej niż 8 godzin dziennie. Liczba nadgodzin w ciągu trzech miesięcy nie może przekraczać 65. Za każdą powinieneś dostać 150 proc. zwykłej stawki godzinowej, lub 200 proc. - jeżeli praca w nadgodzinach obejmuje niedziele lub święta." później kotek komentuj....

Motyl

DO ''Pracownika'' i ''Nordstjerne'' : Wiele by się chciało odpowiedzieć na Państwa opinie... Ale szkoda nerwów... Firma INTERIMAX rewelacyjna!!!! Ach...

@Motyl

Rewelacja? zależy jak dla kogo...ja tylko ostrzegam ludzi przed rozczarowaniem, nerwami i stratą pieniędzy. Wielokrotnie pozytywne opinie pisza pracownicy biura bądź osoby opłacone..co wprowadza potensjalnych pracowników w błąd.

Nordstjerne

Dodam jeszcze, że na pytanie, gdzie są meble (jakaś szafka na rzeczy, stół i krzesła) usłyszałam - że stół i ławę nam pożyczą (tak tak, pożyczą-fajnie by się jadło - chyba po japońsku na takim mikrusie). Że każdy sobie sam urządza i można kupić tanio meble w pobliskim sklepie-profesjonalizm jak się patrzy.

niniejszym oswiadczam ze firma nie ma pojecia na temat z jakimi problemami lub sytuacjami pracownik sie boryka, moze opowiem swoja historie... pojechalem z dziewczyna do pracy w belgi i firma interimax przedstawiala wszystko w kolorowych kwiatkach a z uwagi ze jak i ja jak i moja dziewczyna mamy juz doswiadczenie w pracy za granicanie wiemy w czym jest rzecz. A no wlasnie firma mowiac nam ze wszystko jest zapewnione zarowno warunki mieszkaniowe jak i pracy oraz nie polegajac tylko na ich zatwierdzeniach pojechalismy na miejsce i wydajac pieniadze na paliwo jak i na inne potrzeby zwiazane z rozpoczeciem pracy w tej firmie co sie okazalo... a natomiast otrzymalismy calkowicie puste mieszkanie co pozniej sie okazalo ze firma miala info o zupelnie innym mieszkaniu. gole sciany kuchenka gazowa i nawet pradu nie bylo 2materace i nic wiecej swiatla pradu ani ogrzewania nie bylo. co sie pozniej okazalo z rozmowy z brygadzistka wynikalo jasno i na temat ze to jest (usunięte przez administratora) a ich umowa ktora podpisywalismy nie interesuje i ze tutaj sa takie a nie inne warunki ze tyle a tyle godzin (ok 50-60/tydz) malo tego za mieszkanie 180e plus media internetu ani telewizji nie bylo czyli ze w wlasnym zakresie, czyli dodatkowe koszta mieszkanie zabrudzone na tyle jak by ktos haral plul czy rzygal na sciany. malo tego pradu nie bylo na chwile obecna jak przyjechalismy a zamiast zyrandola stara kielbasa wisiala na kaboach. jak by ktos sie wybieral z ta firma do pracy od razu odradzam z pelnym przekonaniem umowa ktora podpisuje nie obowiazuje i mozna wyleciec z pracy za to ze wypelnilo sie warunki na niej wpisane odradzam pelna geba

paw
@pracownik

witam, jak wygladaja zarobki w hotelarstwie gastronomi przez ta firme?? gwarantuja jakas ilosc godzin?

@paw

Zarobki takie sobie 35godzin może 37 jak się uda stawka najniższa niecałe 7.5 euro reszte sam sobie dopowiedz.

@paw

Marne pieniądze 7.5 euro neicałe minimalna pensja jak i 35 godzin może uda się 37. Szkoda pisania

Nordstjerne

Chciałabym podzielić się swoja opinią na temat firmy INTERIMAX i przestrzec tych, którzy planują pracować dla nich. Aplikowałam z chłopakiem na stanowisko Operator taśmy w Belgii. Warunki przedstawione przez pracownika firmy - super. Dla mnie najważniejszy był dostęp do Internetu, ponieważ pracuję tez zdalnie. Otrzymałam odpowiedź, że Internet jest w każdym lokalu. Schody zaczęły się po kontakcie z brygadzistką w Belgii. Oto, co usłyszałam przez tel: ich nie interesuje, że czas pracy w umowie to 38/40 godzin - pracuje się tyle, ile jest de facto pracy (super, każdy jeździ, by zarobić, ale przymus pracy to przestępstwo-a umowa o prace jest podpisywana w Pl), mamy nie zabierać ubrań roboczych, bo wszystko dostaniemy, w mieszkaniu jest pusto, bo był remont(tzn mamy wziąć sztućce, garnki i pościel). Internetu nie ma, ale Polacy mieszkający poniżej na pewno udostępnią. Zadzwoniłam do biura, by wyjaśnić niejasności związane z pracą i godzinami - usłyszałam, że musieliśmy coś źle zrozumieć, bo nikt nikogo nie zmusza do pracy. Zaryzykowaliśmy - pojechaliśmy. Mimo zapewnień pani brygadzistki, że z Internetem nie będzie problemu, że ona pomoże wszystko załatwić - Polacy nie udostępnili Internetu (można było zamontować modem, ale umowa na rok). Praca po 10-11 godzin i nie wolno opuścić miejsca pracy-jak się wyjdzie, następnego dnia nie ma powrotu ( co innego chęć pracy, co innego jawny przymus). Mój chłopak miał dostać ubrania robocze dopiero po 4 dniach (czyli w tym czasie niszczy swoje codzienne), jedna przerwa 30-minutowa i z łaski ewentualnie dwie 10-minutowe na papierosa czy kanapkę. Nie wspomnę o niechęci i "zasadach" koleżeńskich. Mieszkanie ładne, ale kompletnie nieprzygotowane do zamieszkania (na szczęście mam zdjęcia). Nikt nas nie poinformował, że w cenę czynszu nie wliczone są opłaty za prąd, gaz i wodę! W takim syfie nie chcieliśmy zostać nawet chwili dłużej ani ryzykować rozpoczęcia pracy i dwutygodniowego wypowiedzenia..Historia jest długa..ponieśliśmy koszta, ale nikt nie będzie z nas robił bezmózgowych roboli. Zastanówcie się, zanim zdecydujecie się na wyjazd..ewentualnie dokładnie wypytajcie o warunki - nas oszukano..ale ponieważ mam doświadczenie w wyjazdach zagranicznych, tak tej sprawy nie zostawię.

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.