Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

Tomasz

xxl witam. Byłeś z nimi już we Francji? Jeżeli tak to skrobnij coś o warunkach jakie oferują? Czy praca jest na jakichś dużych budowach, czy podpierdułkach jednorodzinnych? Jak wygląda nadzór kierowniczy, czy kierownicy to normalni ludzie, czy tacy z gatunku którzy chcieli by mieć nad wejściem na budowę napis (usunięte przez administratora)? Za dużo już zaliczyłem psychopatów zagranicą, i nie tylko ja tylko dlatego, że byłem Polakiem.

xxl

Tomasz o język się nie martw 90% ludzi to matoły którzy jadą do Francji i twierdzą że znają język Francuski a potrafią tylko powiedzieć tylko Dzień Dobry. A z Interimaxem jest tak że są jak najbardziej wypłacalni ale nie mają ciągłości pracy ,czyli po zakończeniu kontraktu możesz długo czekać na następną ofertę, chyba że jest końcówka roku (ale to wtedy wszędzie jest robota) przynajmniej tak jest w przypadku stolarzy, cieśli. Ja Interimax polecam, dostaniesz więcej netto niż masz na umowie brutto. pozdro. A Angielski przyda ci się w bardzo szczątkowym stopniu.

@xxl

xxl mógłbyś nie obrażac osób trzecich bo matołem nikt nie jest a podpisując nikiem xxl co mam o Tobie myśleć? Zniesławienie na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).

Tomasz

Pytam bo już parę agencji w życiu zaliczyłem, i zdecydowana większość to niestety naciągacze, którzy wiele obiecują a na miejscu okazuję się, że nie jest tak różowo jak to w Polsce obiecywali. Dlatego lepiej się dopytać niż potem pluć sobie w brodę. O język się pytam ponieważ z angielskim nie mam problemów. Z tego co widzę agencja INTERIMAX jest agencją dość solidną i może warto zaaplikować?

tomko

nie jestem cieśla ale francuski podstawa- na miejscu trzeba dalej sie uczyc i dogadywac to chyba oczywiste. przelewy na konto polskie. tak jak pisalem z rozliczeniem bez problemow i z kolejnym zleceniem jak sie dobrze robi tez

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tomasz

Witam Chcę aplikować do INTERIMAX na stanowisko cieśli szalunkowego do Francji. Moje pytanie skierowane jest do ludzi którzy byli przez tę firmę. Jak to jest z językiem francuskim? Czy jak nie znam wcale to mam szansę na pracę? Jak długie są kontrakty? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe? Jak wyglądają płatności za wykonaną pracę? Czy przelewane jest na polskie czy na francuskie konto? Czy jest się zatrudnionym w Polsce i oddelegowanym do pracy we Francji, czy jest się zatrudnionym bezpośrednio u francuskiego pracodawcy? Jak wygląda sprawa dojazdu na miejsce pracy? Z góry bardzo dziękuję za informację. POZDRAWIAM Tomasz

@Tomasz

Panie Tomaszu nie idzie od tak odpowiedzieć na Pana pytania ponieważ nie wie Pan do jakiego pracodawcy fr trafi gdyby znał Pan już firmę fr nazwę to co innego. Co do wypłat może być przelewanie na konto PLN lub Euro kwestia indywidualna.Pan jest zatrudniony w Polsce i tu są składki opłacane dostanie Pan na E-mail RMUA.Zależy od pracy czasem trzeba coś z podstaw języka umieć lub też nie to pracodawca fr wybiera podkreślam a firma polska tylko przedstawia Pana kandydature, mieszkania zazwyczaj muszą spełniać wymogi mieszkalne i sanitarne, z dojazdem do pracy jest różnie nikt teraz na to pytanie Panu nie odpowie jak i odnośnie długości kontraktu.Firma jest ok. czasem tylko pracownicy oczerniają bezpodstawnie.Nie wiem czy nadal firma stosuje ale stosowała ubezpieczenie dodatkowe gdzie pracownikowi odciągnięto pare złoty więc chyba te ubezpieczenie na korzyść pracownika idzie.

tomko

podoba mi sie tak sprawne rozliczenie pitow:) dostalem info smsem a pit byl juz w polowie lutego !!

karol
@tomko

Tomek tylko czy rozliczenie pitów ciebie obejmuje

dariusz

witam, pytanie do kierowcow jak czesto zjezdzacie do kraju?

SALESKI
@dariusz

kolego, zjazdy są co trzy miesiące, ale się tu nie wybieraj. niech ci interimax opowie jak nas okradają z godzin, jak nie przestrzegany jest czas pracy i jazdy , jak nas blokują po bazach lub w samochodach. Praca tylko w nocy co jest poza całkowitą legalnością. opłacamy mieszkanie w których nie przebywamy, na dotatek jest nas tam za dużo. Jest tak że interimax jeszcze zarabia na tych mieszkaniach. niech powiedzą jaka jest prawda i ilu kierowców już odeszło. i dlaczego nie dają numerów do kierowców w celu informacyjnym. wiedzą doskonale ża po opini wystawionej od nas, nikt normalny tu nie przyjdzie pracować pozdrawiam

120-300 euro

"Rozliczenie podatkowe za rok 2014 pracowników oddelegowanych do pracy we Francji" kto dostał takiego maila od Crede Experto o co tu chodzi mam teraz zapłacić 300e . Pracowałem trochę w Interimax i w innych firmach i teraz mam się rozliczać w Polsce i we Francji.

r
@120-300 euro

Jeżeli pracujesz tylko w fr. w pracy sezonowej i nie przekracza 182 dni pracy w roku kelandarzowym to rozliczasz się w polsce pit 36 z załącznikiem ZGL jakoś a jeżeli powyzej 182 dni to w fr sie rozliczasz. Interimax poprostu nie kompetentnie wykonał zadanie wysyłajac pracownikom to ponieważ nie opisał tego.Ta notatka z Crede Experto dotyczy osób którzy pracowali np prez Interimax ponad 6miesiecy :)i tyle w temacie.A jadac do kraju warto zapoznać się na temat opodatkowania.

MałaMi

Witam Informuje że wpis ukazany w dniu 20/12/2014, wpis z dnia z 27/12/2014 oraz wpis z dnia 29/12/2014 NIE JEST moim wpisem. Ktoś (prawdopodobnie pracownicy) biura podszywają się pod mój NIK w celu podważenia mojej wiarygodności i oczernienia mojej osoby. Mimo, że wpisy te mogłyby zostać na moja prośbę usunięte, na prośbę wojewódzkiej komendy śledczej poproszono mnie o ich zostawienie. Informuje powyższe osoby, że do prokuratury rejonowej został już złożony wniosek o popełnienie przestępstwa. Proszę zatem nie usuwać powyższych wpisów bo Państwa IP zostało juz namierzone.

rafi

z perspektywy czasu moge napisac ze wlasnie ta firma porownujac z dwiema innymi traktuje pracownikow uczciwie dlatego po 2 nieudanych kontraktach do niej wracam. Radze nie sluchac krytycznych opini zanim sie nie sprawdzi.jestem ciekawy ofert z norwegi piszcie jak cos znajdziecie:)

Sebastian

Pierwszy miesiąc był ciężki ale da się przyzwyczaić. Obawa o wypłate za to niepotrzebna... mogę polecić firme bo z wypłatą za nadgodziny nie było problemu. Co do obsługi tez nie narzekam.

mar_gol

na tle innych posrednikow to to akurat bardzo profesjonalna agencja pracy, z odpowiedzialnym podejsciem do pracownikow...

Krzysztof

Pani Karolina ma rację, oddział z Krakowa to cudowni ludzie. Zawsze pomocni, mili i usmiechnieci, nie robia problemow, a wrecz przeciwnie ida na reke. Jestem we Francji juz ponad rok i mialem do czynienia z roznymi osobami z tej firmy i powiem ze wszyscy sa naprawde ok. Pozdrawiam oddział krakowski :-)

owen

kontrakty nie sa zle chyba ze ktos kreci nosem na Francje bo mu malo i tam nie przejdzie zadzieranie nosa. oczywiscie ze patrzy sie na rece polskim pracownikom ten kto pamieta ze jedzie pracowac nie bedzie mial problemu pozdrawiam prac.fizycny

Wróciłem z kontraktu na którym byłem 4 miesiace, praca fajna, warunki mieszkaniowe ok, jak mialem problemy zdrowotne to wszystko zostalo zalatwione szybko i z duzo pomoca wiec nie musialem sie martwic ze nie znam jezyka, nie zaplacilem ani grosza, wszystko poszlo z ubezpieczenia. Jak zacznie sie sezon znowu pojade

Jarosław

Byłem na kilku kontraktach z Interimaxem, może i cudów nie ma ale pieniadze zawsze o czasie na koncie, pracownicy ok, zawsze mozna sie do czegos przyczepic jak czlowiek chce ale napewno nie są to uszuśći, jak jest jakis problem na kontrakcie to zawsze mozna liczyc na pomoc, czlowiek nie jest pozostawiony sam sobie. Jak tylko bedzie praca to wyjade kolejny raz.

Jagoda

Firma Interimax to dobry pracodawca, a pracownicy bardzo pomocni. Pani Estera z kadr to kompetentna i miła osoba.

Firma godna zaufania.

thomas

prosze wyjasnij to z kim trzeba a nie tutaj. jednostkowe przyklady ktore oczerniaja cala firme nie pomoga czlowiekowi ktory szuka pracy a z roznych powodow zastanawia sie i trafia na opinie ktora w jego przypadku moze byc zupelnie nie prawdziwa...

marmar
@thomas

Panie Thomasie? Otóż forum to służy do wystawiania opinii o pracodawcy, tak więc mam prawo do wystawienia opinii. Osoby szukające informacji oczekują czegoś więcej niż ok/nie ok. Skoro jak Pan zakłada moja opinia oczernia firmę, to w takim razie co Pana zdaniem należy napisać aby wystawić obiektywna ocenę? Same pozytywy? Dodam w celu sprostowania że nie jest to ocena jednostkowa, gdyż razem ze mną aż 5 innych osób zgłosiło w ciągu tygodnia rezygnację. Wystarczy przefiltrować forum i znajdzie się tu dużo negatywnych wypowiedzi innych sprzątaczek. Nie wiem jak firma dba o pracowników innych branż więc się nie wypowiadam. Opisuje tylko i wyłącznie oferte pracy dla pokojówki i nie polecam wyjazdu z ta firma do tego typu pracy.

marek k.

wszystko ok i nie jestem odosobniony w swoim zdaniu,czekam na nowa umowe i wyjazd

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.