Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

pablo

witam wszystkich pracowałem kilka razy dla tej firmy i są spoko . jak chce sie zarobic i robota pasi to dadzą zarobic kałcje zwracają i płacą dobrze ,pisałem tu juz nie raz nie ma co narzekac

opi

ja na spedycji robiłem i mi pasowało jak ktoś nauczony roboty to wszedzie da rade hajs mi sie zgadzal duzo nadgodzin

maciej pl

WItam na wstepnie chcialbym poinformowac ze nie chodzi o oczernianie firmy a ukazanie reali rodak ! wiadomo kazdy ma czasem tak zwany nóz na gardle ale wspolpraca z ta firma nie rozwiaze waszych problemow finansowych bedziecie stac w miejscu dalej nie tylko ta firma ale tego typu w belgi nie ma ich tak duzo jak w holandi ale powiem wam jedno o interimax- polskie umowy tymczasowe o prace to juz samo za siebie mowi -brak belgijskich warunkow pracy brak wakacyjnego urlopowego platnego nadgodzin platnych nocki dwa razy platne to wszystko jest na belgijskich warunkach tutaj nie macie nic pozdrawiam szukajcie normalnych agencji pracy

Gru

Hej Mam prośbę o konkretne info czy ktoś z Was pracował w liege przy produkcji dana azjatyckich. Jak realnie wyglądaj godziny i warunki mieszkaniowe. Czy warto wogole myślec o wyjeździe tam? Czy jest duży zapiernicz czy standardowo-jak to na taśmie?. Mam propozycje zeby tam jechać ale nie wiem czy jest sens. Zeby nie wpaść z deszczu pod rynnę. Prosze o opinie tylko osoby które faktycznie maja bądź miały styczność z tematem. Z góry dziękuje.

vervierska
@Gru

Witam byłam na tym projekcie i szczerze mówiąc trafiłam z deszczu pod rynnę. Wiadomo było o której zacznie się prace, ale o której skończy to zawsze było nie uzgodnione. zaczynałeś o 14 kończyłeś o 4.30 nad ranem i na 11 do pracy. Grafik potrafi się codziennie zmieniać więc co dzień trzeba sprawdzać na którą zmianę się idzie. Mieszkania szału nie ma, ale to zależy gdzie się mieszka. Ja osobiście nie narzekałam na warunki mieszkaniowe. Po przepracowanym miesiącu i przedłużeniu umowy pobierają kaucje w wysokości 400 euro od osoby. Mieszkanie było płatne jakieś 250 euro od osoby. Jeśli chodzi o nadgodziny i płatność to jest wielki wał. Sawka to jakieś 7 euro na rękę na godzinę a nadgodziny liczone 8 euro na godzinę. Ogólnie nie masz czasu dla siebie nawet na podstawowe czynności jedzenie spanie i mycie się. Weekendy są wolne, lecz nie wszystkie . odległość od pracy jeśli dobrze trafisz to 3 km czyli 30 minut drogi pieszo, jeśli źle trafisz to 10 km co wiąże się z dodatkowym kosztem i utraconym czasem na sen.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zzz

a ja jestem zadowolony, stolarz w tej firmie dobrze zarobi

tfu!

Firma oszukuje na godzinach. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby liczba zanotowanych godzin przeze mnie zgodziła się z ilością godzin na pasku wypłaty. Oczywiście tłumaczą, że to w premii jest. G...o prawda. Skoro tak to dlaczego nie jest to w przepracowanych godzinach? A premię to jak chcą to mogą dać dodatkowo. I nie mam szczęścia do pani "koordynator" Baba nie dość, że jest tępa to jeszcze na każdym kroku kłamie. A to co w biurze mówią na spotkaniu to nic innego jak kiełbasa wyborcza.

arto79

czesc czy ktos slyszal o kontrakcie na spawaczy? dwonili do mnie ostatnio z intermiaxu z oferta ale pani rekruterka nie byla w stanie powiedziec mi zadnych szczegolow. stawka nie najlepsza a do tego brutto tylko, netto nie podaja...czy ktos wie jak wyglada mieszkanie na miejscu i czy zwracaja za dojazdy?

Krzychu

Ile miesięcznie zarabia się w Weviers i Liege?

Robol
@Krzychu

Verviers. To zalezy ile godzin przepracujesz. Średnio kolo 1800 mozna wyciagnac.Tylko warunki mieszkalne nie najlepsze. Ale da sie wytrzymać. Nie ma przeludnienia. Trzy osoby max na mieszkaniu.

Bozia1

Witam,czy jedzie ktoś moze w pazdzierniku do pracy na linii z zywnościa azjatycką do LIEGE?dostałam własnie taka ofertę i ma zamiar jechac,a może ktos juz tam pracował i cos więcej napisze o warunkach.

happy patologia

wezcie sie ludzie do roboty w ogole co to za dyskusja... jak firma jest dobra to nie ma co nad nia rozprawiac a jak gniot to nie warto sie nia interesowac

ciekawy

wyjechal ktos do tej Belgii? bo nie ma od dluzszego czasu zadnych nowych wypowiedzi

doda

Może we Francji wszystko zgodnie z kodeksem a mąż dostał kiedyś od nich właśnie do Belgii i nic nie było zgodne w tej ofercie z tym co jest w kodeksie co napisała pani kasik poniżej.ktoś tu oszukuje na forum bo jak dobre opinie to tylko napisane w stylu jakby ktoś z interimaxu z agencji pisał haha wiadomo komu zależy na tym żeby pracownicy tam pojechali a na miejscu to już każdemu szkoda od razu wracać!!!

lolo
@doda

co jest zetelna prosze cie bardzo to tylko wielka sciema ciekaw jestem na ile cie kazdego miesiaca cie rzna na kase??????????

gaju819
@lolo

dostalem od nich propozycje pracy we francji-ktos moze odpisac rzetelnie co i jak jest z ta firma? niby robota fajna,ale mam dylemat czy sie nie przejade na tej firmie,bo roznie tu piszecie-jezeli ktos pracowal,pracuje z nimi lub tak jak ja ma propozycje oferty na juz to odpiszcie- z gory wielkie dzieki

mario

Witam Bardzo Solidna, Rzetelna i Uczciwa Agencja Pracy. Współpracowałem z firmą INTERIMAX przez ostatnie cztery lata, pracując we Francji jako ogrodnik, współpracowałem też z innymi firmami pracując we Francji, ale muszę powiedzieć, że INTERIMAX jest jedną z najrzetelniejszych firm. Wypłata zawsze do 10-go każdego miesiąca, zawsze wypłacane nadgodziny według francuskiego prawa pracy, dobry kontakt z koordynatorem. Czytając poprzednie wpisy uważam, że narzekają ci, którzy się nie sprawdzili albo niedostali. Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam i życzę miłej współpracy, pozdrawiam.

kasik

Ludzie ta kobieta co dodaje takie dobre opinie to jest z biura.Przeczytajcie teraz jakie mają byc warunki pracy a nie jak w tej firmie-Czas pracy Belgijskie ustawodawstwo nakłada podwójne ograniczenie godzin pracy. Czas pracy nie może przekroczyć 8 godzin dziennie oraz 38 godzin tygodniowo. Różne poprawki do przepisów skutkują tym, że w rzeczywistości limity wynoszą 9 godzin dziennie i 40 godzin tygodniowo. Dzień wolny w niedzielę jest obowiązkowy. System i godziny pracy są określone w regulaminach pracy. Pracodawca musi doręczyć ten dokument całemu personelowi. Należy się upewnić, że rzeczywiście się go otrzymało i przeczytać go dokładnie. Jeśli czas pracy przekroczy godziny określone w regulaminie, wówczas pracownik ma prawo do zapłaty za nadgodziny. Liczba nadgodzin w ciągu dnia nie może przekraczać 11 godzin, a w okresie 3 miesięcy 65 godzin. Wynagrodzenie przysługujące pracownikowi za każdą nadgodzinę stanowi: · 50 % zwykłej stawki godzinowej, · 100 % stawki godzinowej, jeżeli praca w nadgodzinach obejmuje niedziele lub święta. Pracownik ma prawo do przerwy w trakcie pracy w wymiarze 15 minut po przepracowaniu 6 godzin. To jest przepisane z kodeksu belgijskiego i tak muszą płacić nie oszukiwać.

jatoja
@kasik

Każdy może przytaczać artykuły z kodeksów pracy. Proszę sobie zobaczyć na polski kodeks pracy i sprawdzić czy w każdej firmie respektowane są te prawa i obowiązki. Pracowała Pani w Belgii przez tą firmę że się Pani tak oburza? Była Pani na miejscu? Polecam wyjazd do Holandii, gdzie umowa jest holenderska i pracuje się 3 dni w tygodniu, a pieniążki za mieszkanie pobierają. Jeśli ktoś chce pracować to będzie, po Polakom wyjeżdżającym za granicę najbardziej zależy na nadgodzinach.

warunki

Dopytujcie się o wszystkie warunki i szczegóły pracy bo trochę za bardzo koloryzuje ta agencja oferty pracy. Robi się szaro. Nic specjalnego jak dla mnie.

nowy 7

HEJ,Czy Ktos pracuje w Bonne jako ogrodnik,jakie tam sa warunki ,pracodawca oraz sama praca .Dostalem ofertę i zastanawiam sie co z tym zrobic ,.za wszelkie informacje bede wdzięczny POZDRAWIAM Z POLSKI

Witam i od razu chciałbym przejść do sedna.Czy ta Pani,która tu określa się mianem Pracownika,mogłaby mi dać jakiś namiar na siebie.Wszystko wskazuje na to,że w następnym tygodniu zacznę pracę w Belgii i chciałbym zapytać o kilka kwestii formalnych,tzn co zabrać itp.mój mail pawelset9@wp.pl Z góry dziękuję :)

@Nowy

Co zabrac? Myślę,że to co zwykle się zabiera na wyjazdy za granice,chodz w mieszkaniach prawie wszystko jest. Jakiś swój talerz,kubek,sztućce,pościel (kołdrę,poduszkę). Może drugi tel,na karte belgijską? Ubranie na zmianę do pracy,są dwa pomieszczenia ''ciepłe'' i ''zimne'',czyli dwa rodzaje ubrań. Lżejsze i drugie cieplejsze. To chyba tyle :) W razie pytań piszcie :)

centus.
@Nowy

INTERIMAX to daremna firma "kogucik" ot co ... po tym jak byłem w ich katowickim biurze na rozmowie rekrutacyjnej a jakiś czas później zjawiłem się z własnej woli w sprawie innej rekrutacji to nie chcieli ze mną rozmawiać, jak spytałem czemu, usłyszałem "bo nie" .

Mietek

No powiedzcie jak tam jest tak jest strasznie?

@Mietek

Widzisz Mietek, Polaczki to taki naród, który nie pomaga sobie nawzajem, tym bardziej za granicą :) przykre to

@forumowicz

Hmm... Nie zawsze człowiek człowiekowi wilkiem. Przynajmniej tutaj w Liege tak nie jest. Wszyscy raczej to zgrana ekipa. Wiadomo jakieś małe niedociągnięcia są,ale w porównaniu z Holandią (gdzie się pracowało) to naprawdę super. Kązdy stara się tutaj jak może,ludzie są dla siebie uprzejmi i pomagają sobie. Nie jestem tu długo,tylko pół roku,ale wyczuwam naprawdę fajna ekipę i ich podejście do pracy,zycia w ''komunie'' i integracji z drugim człowiekiem... Więc nie postrzegajmy nas jako ''polaczków'' tylko POLAKÓW :)

Mietek

Hej Pracownicy w Bonne!we Francji Jest ktoś kto obecnie tam pracuje jako Ogrodnik? Jeżeli tak to powiedzcie jak tam jest bo mam od nich propozycje pracy. Z góry dzięki.

forumowicz

jesli bedziecie mieli wiecej info odnosnie tej pracy w okolicach Liege to napiszcie mi bo tez dostalem taka oferte, jaro171188@wp.pl

@forumowicz

Nie,nie płacą mi za dodawanie dobrych opinii. Pisze jak jest. Pieniądze są dobre. Warunki mieszkaniowe też. Nie jest to szczyt moich marzeń,ale nie ma tragedii. Ludzie pytają,więc dlaczego mam nie powiedzieć jak jest? Masz z tym jakiś problem? Przyjedz,zobacz,zarób. Nie będzie Ci się podobać-zjedziesz. Nikt tu nie jest za kare :)

forumowicz

wiecej szczegolow podaj odnosnie pracy, mieszkania itp

@forumowicz

Mieszkania trzy osobowe. Wyposażone. Do pracy 2,5km (piechota 25 min). Godzin sporo. Minimum 8 jest.Zawsze. Jeśli chcesz,zostajesz i robisz nadgodziny,nie chcesz idziesz do domu. Jest kilka mieszkań.Wszędzie internet. Koszt utrzymania się na miesiąc to około 120 euro. Chyba że palisz to więcej. Koszta mieszkania to około 220 euro. Tyle. Myślę,że warto spróbować. Ja też byłam na ''nie''. Ale póki nie spróbujesz,nie będziesz wiedział. Zawsze można po miesiącu zjechać... Przede wszystkim,wypłata jest na czas! Godziny się zgadzają. Pani,która się nami tutaj zajmuje,zawsze pomocna,o każdej porze dnia i nocy.Można na nią liczyć w każdej sprawie i sytuacji. Nie jesteśmy pozostawieni sami sobie. Spróbuj,nic nie tracisz. Pozdrawiam.

forumowicz

co to za miejscowosc dokladnie i firma? na czym polega praca? dzieki z gory za odp

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.