Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

Dyrekcja INTERIMAX

Szanowny Panie, Proszę o konkretne zarzuty w kontekście oszustwa. Oczywiście możemy rozmawiać przez portal ale doskonale Pan wie, iż mamy ustalony sposób by wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Dotrzymujemy wszelkich ustaleń, które z Panami zostały uzgodnione. Czy nie otrzymał Pan pełnego wynagrodzenia, które zostało ustalone? Propozycja zmian, która ostatnio w spotkaniu osobistym z Panami została przedstawiona, jest dla Panów opcją do wyboru a nie przymusem. Doskonale Pan wie, iż nie ma przymusu pracy. Żyjemy w dobie dobrowolnych wyborów. Nieustannie pracujemy nad wdrożeniem nowych rozwiązań, których celem jest zapewnienie komfortu pracy naszych pracowników. Kończąc - zarzucenie nam oszustwa jest poważnym krokiem, który w tym momencie spowodował znaczące konsekwencje dla nas. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Dyrekcja INTERIMAX

A

Istnieje grupa bylych pracownikow INTERIMAXu - mamy prawnika - tylko nie dajemy ogloszen na forach, zostaw num tel lub adres mailowy - tak, sprawa jest juz zgloszona do Prokuratury

Pracownik_
@A

Podaj kontakt odpiszę priv lub zadzwonię

Pracownik_

Pracując w 2014 roku dla Interimax-u polska umowa o pracę, wykonywałem swoją pracę w Francji dla firmy zewnętrznej gdzie Interimax współpracował. W 2015 roku przyszedł mi PIT 11 za okres 2014 rozliczyłem się w skarbówce jako PIT 36 z załacznikiem ZG. Firma Interimax każe mi się rozliczać w francji wystawia mi jakieś dziwne świstki apodkreślam pracowałem sezonowo mniej niż 6miesięcy czyli moim krajem rozliczania jest POLSKA. No tak bo firma francuska wystawiła PIT Interimaxowi a ktoś podatek musi zapłacić a kto jak nie my pracownicy! Jak moge rozliczyć się w Francji jeżeli nie otrzymałem PIT fR ani nie miałem FR umowy a to że francuz płacił polakowi Interimaxowi to mnie nie interesuje zbytnio.! Bedzię grubo bo jeżeli będe miał dopłatę to zgłaszam to do prokuratury w Krakowie o przestępstwie. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie jak można płacić za coś....

miko

nie polecam tej firmy i ostrzegam.

redlak
@miko

co z tą firmą nie tak ze ostrzegasz?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
siwy

proszę oinformację na temat pracy w alpach na stolarniach ;po ile godzin sie pracuje i jakie stawki mozna uzyskac

mmm

Ktos na magazynie w Belgi sie wypowie? Z gory dziekuje

Magazynier
@mmm

Jak to na magazynie, sporo pracy jest, godziny rowniez sa i nie ma przestojow. Pracuje sie w grubszych rzeczach bo tam chlodnia i praca przy zywnosci.

widcocznie jestem szczesliwcem bo od roku nie spotkały mnie te wsyzystkie sytuacje a firma odnawia ze mna wspolprace;)

koki

Witam wszystkich i pozdrawiam uczciwych pracowników a nie turystów którzy azliczają firmy i wszędzie ich okradają i są dla nich nieuczciwi i mało płacą,bo tak jest wszędzie że turysta płaci a nie jemu płacą.A jeżeli chodzi o Interimax Kraków to mogę to powiedzieć że pracuje od nich już od 2-uch lat i nie miałem żadnych problemów a wręcz przeciwnie jak potrzebowałem pomocy to zawsze ją miałem,teraz też czekam na nową oferte pracy i nie szukam innej agencji tylko od nich chcę wyjechać i wiem że w najbliższych tygodniach wyjade.Wszystkich nieudaczników pozdrawiam i radzę siedcie na (usunięte przez administratora) w domu bo wszędzie wam będzie źle.jak ktoś ma ochotę pogadać na ten temat to to jest mój skype;koki 217.

Dyrekcja INTERIMAX

Agencja pracy tymczasowej INTERIMAX działa od wielu lat delegując pracowników do pracy za granicę. Delegowanie odbywa się zgodnie z zasadami obowiązującego prawa na terenie Unii Europejskiej. Dziękujemy za spostrzeżenia, które na pewno będą dogłębnie sprawdzane. Wszelkie uwagi są dla nas zawsze bardzo cenne.

@Dyrekcja INTERIMAX

Oczywiście :)))

N7 froid, salesky, GB.,
@Dyrekcja INTERIMAX

Wszelkie uwagi są dla nas cenne

jova

interimax zatrudnia dużą ilość pracowników nie sądze zeby to była reguła - niedopatrzenia o ktorych panstwo piszecie... fakt ze znajomosc prawa Francuskiego pozwala uniknac takich nieprzyjemnych sytuacji

@jova

Czyli według Pani część pracowników delegowanych objęta jest korzystnym francuskim prawem pracy, inni jak kolega kierowca są poszkodowani. Jaki procent stanowią pracownicy którzy padli ofiarą tych niedopatrzeń?

marek

Z opisanej przez Pana sytuacji jednoznacznie wynika ze firma INterimax nie przestrzega artykułu R1262-8 francuskiego kodeksu pracy według którego pracodawca nie ma prawa (w tym przypadku Interimax ) obciążać pracownika kosztami zakwaterowania.

marek

Panie Dariuszu skoro taka jest sytuacja należy napisać skargę do INSPECTION DE TRAVAIL. Proszę mi podać nazwę firmy francuskiej dla jakiej Pan jeździ

Oszukany kierowca.
@marek

Cały czas szukają kierowców,',! Oszusty jedne. Teraz to nawet umowy o pracę nie dają , tylko zlecenie. Tak okradać biednych pracowników, gdzie ta moralność. Może dyrekcja opisze co wyprawia, ZŁODZIEJE

mirabell

nie no gratuluję mizzo przeklejenia tresći ze strony tej firmy marek - opisałeś właśnie "wolny rynek". Tymi cytatami. Francja ma strasznie nieszczelne granice, wiemy jaki to kraj... piękny ale niestabilny :(((

marek

Panie Tomaszu zasada jest prosta musisz znać porostu swoje prawa a jak jesteś we Francji to obowiązuje ciebie prawo francuskie i twojego pracodawce również tzn. agencje pracy Jeżeli pojawiają się jakieś anomalia i po zgłoszeniu problemu stronie polskiej nie pojawia się sprostowanie, problem zgłaszasz stronie francuskiej np szefowi budowy. Rozwiązanie problemu jest gwarantowane w trybie natychmiastowym ponieważ klient francuski odpowiada prawnie za wszelkie anomalia ze strony polskiej czyli agencji pracy i na pewno nie biedzie się narażał na płacenie kary która może wynieść nawet 2500000e. Oczywiście w praktyce nikt nie chodzi i nie donosi bo to się nie opłaca -odzyskasz swoje pieniądze ale zjedziesz do kraju bo nie przedłużą ci umowy.( nie jest to aluzja do firmy interimax ponieważ z tą firmą nie mam żadnego doświadczenia)

marek

Dzięki Polakom i Rumunom firmy budowlane zarabiają kupę kasy bo unikają w ten sposób płacenia francuskiego ZUS, i na pewno żaden fachowiec ani pseudo fachowiec z francuskim obywatelstwem nie będzie zapierd... na budowie za 9.58h. Pojawili się Polacy, Rumuny, Bułgarzy i popsuli rynek pracy. Dlatego wcale nie dziwi mnie wrogie nastawienie "tubylców". Nie dość że zabieramy im stanowiska pracy to jeszcze zaniżamy stawki. Spotkałem się nawet z określeniem POLSKA SZARAŃCZA

marek

Panie Tomku! Firma Interimax zatrudnia Pana w Polsce i deleguje do pracy we Francji inaczej klient francuski nie miałby najmniejszego interesu żeby Pana zatrudnić. Godzina Pana pracy kosztuje klienta francuskiego ok. 25euro (tyle dostaje za 1h Pana pracy agencja polska ) jakby Pan chciał być zatrudniony we Francji ta godzina pracy kosztowała by go ok 40euro oczywiście Pana wynagrodzenie netto by się nie zmieniło ( ale emerytura na pewno )Jest to związane z bardzo wysokimi kosztami zatrudnienia we Francji -I dlatego POLSCY FACHOWCY SĄ TAK CENIENI WE FRANCJI mimo że pracodawca francuski musi się z nimi porozumiewać na migi

@marek

to nie Polacy zaniżają stawki we Francji tylko własnie te biura które na tym niezle zarabiaja tak jest nie tylko we Francji ale tez w innych krajach Niemcy Wielka Brytania HOlandia a pracodawca wszedzie ma interes tylko wtedy jak potrzebuje pracownika ja miałem ciekzo znalesc prace bo chcialem an godzine 15 euro za tyle to oni wola swojego zatrudnic a nam z amniejsze pienaidze juz sie nie opłaca pracowac to nie lata 80-te ze liczyło sie zarobki wg dolara przyjechałes do Polski i byłes Panem Bogiem...

@pracownik

Idź się jebnij w ten głupi łeb baranie

marek

Witam! Ja pracowałem ok 10 lat we Francji. Raz trafiłem tylko na lekko nie zrównoważonego który z równowagi nawet najbardziej zrównoważonego potrafił wyprowadzić. Po dwóch tygodniach zjechałem do Polski jak zresztą cała ekipa. Francuzi to nacja która nie lubi się przepracowywać i dlatego bardzo lubię z nimi pracować. Radzę żebyś za bardzo się nie wykazywał i nie nie podnosił normy pracy bo miejscowi koledzy po fachu albo zrobią z ciebie pośmiewisko albo będą w ciebie rzucać kamyczkami. Oczywiście kierownictwo będzie cię poklepywać po ramieniu i uśmiechać się do ciebie żeby jeszcze bardziej cię podkręcić.

marek

Witam! Czy ktoś z Was miał okazję współpracować z tą firmą i może mi powiedzieć czy firma Interimax respektuje FRANCUSKI KODEKS PRACY do czego jest oczywiście zobowiązana Według tegoż firma musi pokryć wszystkie koszty związane z dojazdem do pracy tzn PL-FR oraz dojazdy na miejscu, pokryć koszty zakwaterowania, wypłacać premie wyżywieniową w wysokości ok 9e dziennie w dni robocze. Stawka minimalna to 9.58 brutto (oprócz Polków i od niedawna Rumunów nie ma nikogo na budowach we Francji kto pracuje za taką stawkę, nawet POMOCNIK POMOCNIKA CIEŚLI SZALUNKOWEGO zarabia więcej ). Firma jest zobowiązana wypłacać wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych 25% i 50%. Normalny tydzień pracy to 35h za dodatkowe 8h należy się +25%, powyżej 43H należy się już +50% stawki.

ola

@pracownik, do póki wpisujesz nicka "Pracownik" nie udowonisz nikomu ze Ciebie obraża. jesteśmy anonimowi i nie strasz kodeksem... jest taka zaleznosc ze ludzie ktorzy naprawde pracuja nie traca czasu na wylewanie zali na forum

Tomasz

Ps. Pracy się nie boję bo większość życia zawodowego przepracowałem w akordzie.

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.