Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

mamuśka

jak ktoś może podać jakieś info apropos tej pracy z pominięciem niejakiego PRACOWNIK bo jemu chyba płacą za dodawanie dobrych opinii.tez zamierzam wyjechać przez tą firmę.

Nie rezygnujcie. Dosc dobra praca :-) Mozna zarobic. Godziny sa. Jestem tu pol roku. Nie narzekam. Pozdrawiam niezdecydowanych.

kasik

no cze i ja dostałam do pracy w Belgi,już wcześniej byłam w tym kraju tylko przez inne biuro.naprawdę jest tak źle?może lepiej zrezygnować i poszukać czegoś innego

kowal5

Cześć,ja dostałem w Liege,na jakieś żywności.Masz może to samo?Jak ktoś tam jest,to niech da znać na priv pawel.kowal5@onet.pl może coś razem ustalimy,bo opinie są różne.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Aga

Witam witam. Czy ktos dostal oferte pracy w Belgii?

kasik
@Aga

taa ale coś nie tak z nadgodzinami.w prawie pracy w belgi jest ze za kazdą nadgodzinę dostaje się 50% a tu ile?to jest bezprawne.lepiej nie dajcie się naciągać na tą firmę bo będą przez to problemy.każdy chce zarobić a nie zostać robiony w konia!!!

Zawiedziona

Interimax nie respektuje francuskiego ani polskiego kodeksu pracy. Wystawia fałszywe świadectwa pracy. Po rozwiązaniu stosunku pracy dostajesz pismo od ich prawnika, że nie stawiłeś się do pracy-czyli uciekłeś i nie należy ci się dodatek na zakończenie kontraktu. Zgodnie z francuskim kodeksem pracy najniższa krajowa stawka to 9,50 e brutto, do tego masz płacone + 2razy 9,50 razy 7 godzin w miesiącu-jest to dodatek za niewykorzystany urlop, do tego za każdy dzień pracy wypadajacy w święto narodowe płacona jest setka, a po zakonczeniu kontraktu + 10% od całości zarobionych pieniądzy....dostaliścietyle, przeliczcie sobie jak oszukują. Aha, pobieranie kaucji za kwatere to też ściema, bo wg kodeksu pracy we Francji mieszkanie dla pracownika z innego kraju to nie przywilej ale obowiązek. Zobaczcie profil Wosia-prezesa firmy na profilu goldenline a od razu zniknie zaufanie do firmy...jedna wielka porażka

Piesnimf

Owa firma nie potrafi się wywiązać z umowy spóźniając się z wypłatami oraz nie odbieraniem telefonu... Myślę że sporo osób w tej firmie powinno się pożegnać z taką ciepłą posadką i odstąpić miejsca bardziej kompetentnym ludziom. Jakikolwiek brak kontaktu z ich strony... Żenada

L.

Ehh... Szkoda slow. Powiedzialbym cos,ale przemilcze,lepiej dla ciebie. Po drugie autobus bedzie 20 min I do pracy masz 7 piechota. Ludzie cie widzieli co tam wyrabiasz... Wiec moze nie komentuj,bo robisz z siebie ofiare a tak naprawde nia nie jestes... Ludzie obudzcie sie!! Za robote sie chlopie wez a nie za... Pfff.... Smiech na sali.

jarek

a poza tym...nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz prace!!!!codziennie musisz sie dowiadywac na ktora idziesz....mialem dojezdzac autem...a okazalo sie ze jednak autobusem 30min +15-20min na nogach+ musisz jeszcze miec czas na przebranie sie..haha a nie tak mialo byc!!! i okazalo sie ze wcale nie ma tak duzo godz!!!wrecz przeciwnie(usunięte przez administratora)

jarek

nie polecam tej firmy z jednego powodu...!jak zajedziesz na miejsce nie mozesz byc pewien NICZEGO!!!!!!gdzie tak naprawde bedziesz pracowac!!!!czym bedziesz dojezdzac do pracy!!!ile godz bedziesz pracowac!!!!w ile osob bedziesz dzielil salon..!!!!niektorzy gnija po 3 osoby na salonie...haha na materacach!!!!zero mebli ino 4 sciany a o reszte martw sie sam!!!!to sa kawalerki z jednym pokojem a reszta na salon!!!jeden kolo lodowki..jeden kolo okna i nastepny na korytarzu...hahaZENADA pozdrawiam pracownika..haha a to co uslyszycie w biurze to mozna do smieci wyrzucic!!!na miejscu czekac bedzie niespodzianka!!!

jarek

smieszna firma...haha pojechalem na magazyny na chlodnie z gwarancja godzin i tak tam jest lecz na miejscu okazalo sie ze zmiana pracy i wyladowalem na kuchni...warunki pracy straszne plus malo godzin...i niech mi ktos jeszcze powie o co tu chodzi...zenada...znikam stad i nie polecam....

@jarek

Chlopie,jak trafiles na kuchnie to rewelacja!! O niebo lzejsza robota jak na magazynach. Jak sie nie chce robic to sie nie bedzie robic. I tyle. Zenada to jest jak ludzie rezygnuja po kilku dniach nie wdrazajac sie w prace...

jarek

i czy za nocki sa dodatki jakies i czy robota jest do przyjecia czy harowka

@jarek

Praca jest ok. Lekko nie jest. Dostales propozycje jaka kase mozesz zarobic,wiec latwo policzyc. Kazdy ma inna stawke. Mieszkania to nie hotele. Normalne mieszkania w kamienicy.

jarek

ok...a jakie te mieszkania?kuchnia i lazienka jest?czy to jakies hotele robotnicze?napisz od ilu do ilu mozna zarobic...bo mam kilka ofert i nie moge sie zdecydowacc

jarek

czy ktos na magazynie w okolicach Liege?prosze o opinie na ten temat jakie warunki itd...

@jarek

Magazyny w Liege... Nie jest zle. Trzeba tylko wytrzymać tempo pracy i presje czasu. Z pracy do domu jest ok. 20 km. Mieszkania fajne,nie ma przeladowania. Ok 3 osób na mieszkanie. Zarobki całkiem niezle. Wyplaty na czas. Zawsze. Godziny są,minimum 40 tygodniowo zdarza sie wiecej. Polecam ogólnie.

jarek

Dziekuje za info...jakis internet jest lub tv?ile mozna wyciagnac na miecha bo babka mi mowila ze sie robi po 50-60h na tydzien...jak mozesz to napisz jak jest realnie...

@jarek

Godziny są. Mozna zarobic. Kazdy ma swoja stawke. Nie moge powiedzieć dokladnie ile zarobisz. Tyle ile godzin zrobisz a ich nie brakuje. Mieszkania są czyste i zadbane. Nie są to typowe mieszkania pracownicze jak np.w Holandii,przeladowane. Internet zależy na jakie mieszkanie trafisz. Tv we własnym zakresie. Kuchnie umeblowane,lazienki plus pralnie. Jak masz wlasny samochod dodatkowo to jeszcze lepiej dla ciebie,jeśli chodzi o dojazdy. Spoko sie pracuje jak chce sie pracować.

paolo

Ale oni w ogłoszeniu napisali, że te 7,4 zł netto to ATRAKCYJNA STAWKA GODZINOWA...

ferdek

Nie rozumiem waszego niezadowolenia. W ogóle nie rozumiecie jak to działa. Wg mnie pośrednictwo pracy jest dla osób, które chcą się gdzieś zatrzymać na chwilę i poszukać czwgoś lepszego. Jeśli komuś nie odpowiada stawka, niech szuka pracy w firmach, a nie w agencjach pracy. Firma, która zraca się do biura pośrednictwa z prośbą o zatrudnienie pracowników tymczasowych, narzuca swoją stawkę, czasemi nawet trudno negocjowalną. Z tej stawki agencja pracy musi sobie jeszcze coś dla siebie zostawić, żeby miała sens istnieć. A reszta jest dla pracownika, dlatego nie dziwcie się, że dostaniecie np 7zł. Może czasem lepiej się trochę potrudzić i znaleźć pracę na własną rękę niż siedzieć i marudzić jak to jest źle za te 7 zł. Poza tym z tego co się orientuję, to ta strona jest poświęcona pośrednictwie pracy za granicą, a nie w Polsce.

paolo

To już na ulotkach idzie lepiej zarobić... Oni naprawdę chcą byśmy klaskali uszami ze szczęścia, za te 7zł na produkcji

ojej

co do atrakcyjnych stawek -- to już nie 6.90 ? ej ludzie czemu ta firma jeszcze istnieje :D :D :D :D

paolo

mam takie pytanie - czy atrakcyjna stawka to 7.40 na godzinę na 3 zmiany?? Proszę tak nie pisać w ogłoszeniach bo to jest śmieszne

tfu!

No cóż... Na plus jest to że podstawowa wypłata za pracę jest w terminie. Reszta już różnie. Zwrot za dojazdy do pracy wypłacany w terminie zależnym od (no właśnie nie jestem tego w stanie ustalić). Warunki mieszkaniowe - no tu jest ciekawie i to bardzo. Możesz co dwa tygodnie przenosić się na nową lokalizację, możesz trafić na zakwaterowanie w 4 osoby na kilkunastu metrach bez pralki. Na telefony do biura wydasz połowę tego co zarobisz i dalej nikt nie odpowie konkretnie na twoje pytania. Ogólnie w biurze mają bałagan i cholerną sklerozę. Jeżeli nie dysponujesz autem i nie ogarniasz podstaw języka to odpuść tą agencję. Nie doczekasz się pomocy. A frazesy jacy to my nie jesteśmy operatywni i co potrafimy zrobić niech wsadzą sobie w ... Najlepiej jak to jeden PAN mówi: nie zawracajcie mi... Ja jestem od spraw ważnych, (a takich w tej firmie nie ma). I zarobki też do rewelacyjnych nie należą... Ogólnie to słabiutko... Trzy na szynach.

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.