INTERIMAX POLSKA Sp. z o.o. S.K.A.

Katowice

Opinie o INTERIMAX POLSKA Sp. z o.o. S.K.A.

Budowlaniec

Mam pytanie bo jest malo opinii na temat tej firmy czy moze ktos opisac jak jest naprawde bo kolega mi polecil ta firme maja warunki i place na. Papierze rewelacyjne ale czy tak jest naprawde czy tylko jak w i innch Podobnych firmach aby tylko ludzi wyslac Aby kasa leciala a za granica niech sami sobie radza... dziekuje z gory za odp

tomek

ja bym się więcej nie spodziewał, dlatego bym się nie wahał :)

Pal_ma

Nie mam zastrzeżeń, na tle innych agencji pracy tymczasowej, firma dobrze wypada i dba o pracownika...

Poziomka

Pracowałam w markecie i przy inwentaryzacji dla tej agencji. Wszystko było ok i dograne, miła obsługa - polecam.

Interimax Polska

Godziny pracy są w nielicznych przypadkach modyfikowane. Najczęściej za poleceniem klienta naszej firmy, dla którego pracownik wykonuje zlecenie. Prosimy o wyrozumiałość i nie zrażanie się z tego powodu do samych ofert pracy. W razie wątpliwości - prosimy o kontakt z osobami d.s. rekrutacji.

ciastko2_1

Jak to nie wiadomo za co?

pracownik zagraniczny

Mało profesjonalna, firma, mają gdzieś pracownika i nie chcą oddać ciężko zarobionych pieniędzy!!!

Justyna75
@pracownik zagraniczny 21.08.2014 21:25

Załatwiłam mojemu facetowi kilka lat temu we fr.kasa niezła. On pociągnął za sobą swoich znajomych ci ,którzy są dobrzy pracują,na ściemnianiu Noe pojedziesz długo.warunki mieszkaniowe w a ustawieniu z innymi firmami cudowne.był w Belgii z inną firmą trzy dni na podłodze nierizymię negatywnych opinii bo jak ktoś jedzie pracować to pracuje i w każdej firmie zdarzają się poślizgu choć ja osobiście nie kojarzę żeby kiedykolwiek były później może dzień max dwa.osobiście polecam

bąbel

marna kasa i idąc do pracy, z dnia na dzień dowiadujesz się na która masz jutro być, 0 grafiku, spóźniają się z wypłatami, nie polecam.

ciastko2_1

Ciekawe rekrutacje, nie jest trudno się załapać o ile ma się odpowiednie kwalifikacje (np. książeczka sanepidu przy pracy w gastronomii), firma prowadzi wiele projektów jednocześnie na Polskę, ale niestety nie widać ich na stronie głównej firmy :( trzeba szukać np. na OLX

kierowca
@ciastko2_1 21.08.2014 12:35

Uwaga firma interimax nie wypłaca całego wynagrodzenia, ucina godziny pracy i potrąca z pensji nie wiadomo za co. Dodatkowo ignoruje prośby o wyjaśnienie całej sytuacji!!!

Zostaw opinię o INTERIMAX POLSKA Sp. z o.o. S.K.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERIMAX POLSKA Sp. z o.o. S.K.A.