Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

Masło maślane cały czas... No cóż,są ludzie i ludziska. Nie można ''dogodzić'' wszystkim... Mam wrażenie,że co niektórzy z Państwa chcą ''tak robić aby się nie narobić i zarobić'' - coś w stylu Ferdka Kiepskiego,ale niestety mili Państwo,tak se ne da ;) Skoro decydujemy się na wyjazd za granicę,musimy zdawać sobie sprawę z tego,iż aby zarobić,musimy się narobić... :) Nie oczekujmy pałaców i cholera wie czego,bo tego,co dostajemy za granicą nie dostaniemy w naszej Ojczyznie. A już kiedyś wspomniałam,w innej wypowiedzi,NIKT WAS NA SIŁĘ I NA WYGNANIE NIE WYGANIA! JESTEŚMY TUTAJ Z WŁASNEJ,NIE PRZYMUSZONEJ WOLI :) Szukajcie dalej,lepszej,spokojniejszej i bardziej opłacalnej firmy. Mocno trzymam za Państwa kciuki. A ja nadal zostanę z INTERIMAX-em :) Bo mnie u nich dobrze :)

''j'' widzę,że coraz więcej tu,na tej stronie,obrazliwych słów... Nie wiem,skąd ''j'' masz takie informacje,ale skoro tak mówisz to pewnie tak jest. Więc zostaję :) A ''ty'' zostań na swoim miejscu :)

aska

to jedna znajlepszych film jakie z których koysłałam na rynku.Pracę zapewnia,wwynagrodzeniena czas.Pytania nie pozostają bez odpowiedzi.

vito

Mam pytanie do zatrudnionych przez firmę Czy wypłacano Wam należne diety?

Danio
@vito

Niema diety ani na pasku płac ani w umowie.Masz stawkę godzinową.A diety popatrz keidy Ci sie przysługują i zaleznosci od umowy :)

Pokojówka
@vito

Witam Nie wypłacają diet, całości wypłat, ucinają nadgodziny i nie zwracają kaucji za mieszkanie, ale to już na początku możesz się domyśleć jak ci powiedzą na rekrutacji, że aneks pobrania kaucji na mieszkanie masz podpisać w jednym egzemplarzu (tylko dla nich)...to wiadomo o co chodzi. Pięknie mamią i na tym się kończy, za granicą radzisz sobie sam... a jeżeli ci powiedzą że na mieszkaniu jset wszystko, typu pościel, kołdra, sprzęty kuchenne wliczone w cene mieszkania... to uwaga i tak będziesz musiał za to wszystko zapłacić potem

Danio
@Pokojówka

Pokojówka - mała mi my wiemy że to ty daruj sobie to!

kasja

Pracuje od roku dzięki tej firmie.Kwatera dobra.Pieniadze na czas.Pracuje jako operator linie produkcyjnej w Belgi przy pakowaniu zywności.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
fiołek

dokładnie, masa bzdur.. każdy to swietny pracownik tylko firma nie dobra... nie chce mi sie tego czytac. co niektorym polecam wziac sie do pracy zamiast siedziec na forum

Cezary
@fiołek

Fiołek zgadza się a w szczególności MałaMi smrodzi firmie wystarczy popatrzyć na jej charakter pisma zapewne z dobrej rodziny nie pochodzi.Owszem firma musi zarobić na nas ale nigdy zapewne firma tak nas nie oszukała abym zle na tym wyszli.Komuś sie nie podoba niech idzie pracować na straganie odwazanki w krakowie sprzedawać za 5zł netto !

@Cezary

Brawo Panie Cezary!! Trafione w sedno. I tacy ludzie mi sie podobaja

Chyba pomylil Pan firmy. Prezes nie ma ani nazwiska ani tez imienia na litere P. Tego,ktory jest Prezesem,to po rekach calowac. Moze to inna firma a nie Interimax?? Bardzo dobrze wspolpracuje mi sie z ta firma! Od kilku lat. Jestem na jednym projekcie od ponad 7. Dlaczego taka zawisc w Was,ludzie. Rozumiem,ze ciezko jest pracowac po tyle godzin,jestesmy tylko ludzmi i kazdy ma prawo do bycia zmeczonym. Ja tez czasami jestem. Kwestia odpowiedniej rozmowy z pracodawca... A akurat Interimax czy sam Prezes jest ok. Powodzenia zycze w dalszym szukaniu "odpowiedniej" pracy.

@Karolina

Otóż Pani Karolino nie pomyliłam firm. Pracowałam w Grasse jako pokojówka. Zakwaterowanie na campingu o bardzo niskim standardzie. Praca ciężka ale tego w końcu można sie spodziewać jak się jedzie zarobić. Czego nie można sie było spodziwać to tego że pracować bedziemy po 10 godzin codziennie 7 dni w tygodniu a płaca bedzie za 7 godzin za 5 dni w tygodniu, to coś jest chyba nie tak. Guwernantki tytułuja sprzataczki cyt. polonaise chien- czyli polski pies. Potrafia wejść na całym pietrze do posprzatanych pokoi i wywrócic wszystkie łóżka i mówia że nie posprzatane, albo dosłownie wejdą do posprzatanego pokoju zbrobia 2 w toalecie i beda stały nad toba patrząc jak sprzatasz ich (usunięte przez administratora) Co do osoby prezesa to niejaki Pan Przemysław zadzwoniłi( z numeru firmowego) kazał nam dosłownie wyp... z kwatery po tym jak złożyłam rezygnacje...a jeżeli dalej Pani wątpi to prosze podać maila to wysle Pani kopie umowy z kim podpisywałam o pracę. To że Pani się dobrze trafiło to nie znaczy że wszyscy tak mają...więc poprostu przestrzegam

Konrad
@marmar

Pracowałaś w Opio a mieszkałaś na pograniczu Grasse :) a to jest różnica. Pani i córka nie mają prawa się wypowiadać na temat tej firmy. A co najważniejsze akurat kontrachent tak upierdliwy się im trafił polskiej agencji że musieli wysłuchiwać i zapewne zamiast mieć przychód to jeszcze dopłacali do interesu.To że interimax miał podpisaną umowę z Derisburgiem a Deri... z clubem.. to nie ani Twoja wina ani Interimaxa. Kupując czekoladę wisz co się kryje w środku? Więc skończ pisać bzdury. A pracując u arabów każdy będzie narzekał.

@marmar

Szanowna Pani, Pan wyżej ''Thomas'' napisał : ''prosze wyjasnij to z kim trzeba a nie tutaj. jednostkowe przyklady ktore oczerniaja cala firme nie pomoga czlowiekowi ktory szuka pracy a z roznych powodow zastanawia sie i trafia na opinie ktora w jego przypadku moze byc zupelnie nie prawdziwa... '' INTERIMAX ma różne oddziały w Polsce! Nie pisz,proszę że cała firma Cię oszukała! Bo tak nie jest. Może spróbuj z oddziałem z Krakowa? Ktoś wyżej napisał,że ludzie tam są uprzejmi i zawsze służą pomocą. Na przykład Pani Estera,Pani Justyna,Pani Basia. Tak naprawdę jest! A prezesem jest tam Pan Mirek. Konie z nim kraść! Podobnie jak z całą ekipą z tego oddziału.:) Słyszałam rózne opinie,np. w Gdańsku,może nie jest tak samo,nie ta sama kadra,inni ludzie,inne priorytety. Masz racje,nie można nas,pracowników oszukiwać ani nikt z nas nie może być wyzyskiwany,skoro cieżko pracujemy należy nam się godziwe wynagrodzenie za naszą pracę. Może warto spróbować tam?? Pozdrawiam serdecznie!

@Konrad

Panie Konradzie jak najbardziej mam prawo wystawiać tu swoja opinie ponieważ to forum do tego służy. Pan natomiast nie ma prawa wystawiać swojej opinii o mnie bo ja pana pracodawca nie byłam. To że jest Pan pracownikiem biura tej firmy łatwo odgadnąć ponieważ nikt podstawiony lub obiektywny nie wiedziałby gdzie dokładnie pracowałam ani z kim... ani dla jakiego pośrednika.

wioleta
@marmar

Koleżanko jest coś takiego jak wolność słowa.Czytając twoje wypowiedzi nasuwa się pytanie co chcesz osiągnąć masz spór z firmą to są instytucje od tego a nie samo sąd.

Saleski
@marmar

ty bucu Opowiec co się dzieje u (usunięte przez administratora) i jak ci wspaniali ludzie się nami opiekują!

marmar

witam, ostrzegam przed firma, przyjechalam do pracy we francji z ta firma z mama (kobieta50 lat). kazano nam pracowac przez siedem dni w ciagu po 10-12 godzin bez przerwy. moja mama psychicznie nie dala rady, po tygodniu prezes firmy, pan P. D. kazal nam doslownie wyp... z miejsca zakwaterowania, ta firma to czysty wyzysk, za ciebie maja 2000 tys euro a tobie zaplaca 1000...

Debil za debilem

Małami & FIUTEK

Witam, widze ze już do tego doszło że pracownicy biura podszywają sie pod mój nick... (wypowiedź wyżej)hmmm może w takim razie ja zaczne podpisywać się od teraz imionami i nazwiskami pracowników bura...? Uważajcie na Interimax, zwolnią was za domaganie sie wypłaty bez wypowiedzenia, następnie wystawią świadectwo pracy że kontrakt został zakończony terminowo, a jak zaczniecie się domagać 10 procent premii za zakończenie kontraktu to powiedza wam że porzuciliście przecież prace z dnia na dzień, bierzcie więc w takim przypadku potwierdzenie od pracodawcy francuskiego że się w firmie stawiliście ( ja mam dzieki temu dowód na maja korzyść). Wkrótce podam link do strony na facebooku gdzie umieszczę cała korespondencje miedzy mna i interimaxem to zobaczycie że to oszuści.

fiołek

moim zdaniem nic, forum sluzy chyba do wylewania zali tym ktorym nie wyszlo. polecam isc na rozmowe i samemu sie zorientowac... ja swoim znajomym firme polecam i jeszcze nikogo nie mam na sumieniu

Katrina

Witam, czy ktoś się orientuje - chce wyjechac do Niemiec do sprzatania hotelu, czy firma ma takie oferty? z gory dziekuje za odp.

andrew75

bylem z interimaxem 2 lata jako stolarz i zawsze bylo ok, nigdy sie z kasa nie spozniali, mieszkanie zalatwiali i umowy byly ok. ci co tak sie skarza przewaznie to nie potrafia dobrze pracowac tylo chca jechac na platne wakacje chyba... pracuje za granica juz 10 lat i roznie bywalo, anielskie agencje dopiero dymaja czlowieka. Sa tez takie firmy co wysylaja wszystko na mejla i nie maja stalego biura to jest przekret!interimax dla mnie ok i zawsze mily kontakt jak cos potrzebowalem jakis papier czy cos.

Ostry

W ogóle nie płacą, winni (m) są 12 000 pln ........................... Prokurator, Polica, PIP, ZUS, ............ A nawet AMBASADA i KONSULAT, także TVN!!!!!

MalaMi
@Ostry

Witam, ja równiez jestem oszukana, fałszywe świadectwo pracy, przywłaszczenie pieniędzy, złe rozliczenie podatków, tez zakładam sprawe jak wróce do Polski, możesz podac jakiś kontakt do siebie to wymienimy sie informacjami. Pozdrawiam

karp73
@Ostry

dziwne że ludzie tak psy wieszaja na tej firmie... przychodzi sie - wszystkie kwestie do obgadania czekam na wznowienie naboru i dla mnie ok. może nie kazdy sie nadaje do pracy za granica ja juz bylem i jade znow

Ostry

INTERMAX to MEGA OSZUSTWO!!!!!! Prokurator już bada sprawę - zainteresowani pisać do mnie

Noe
@Ostry

Czyli co z nimi tak na prawdę nie tak??

fiołek

Zakezy na jakim stanowisku... Interimax to firma zajmująca się pośrednictwem pracy, więc oferuje wiele róznych stanowisk. Jak każda firma pośrednicząca, zależna jest bezpośrednio od pracodawców z ktorymi podpisuje umowe... Polecam świadome korzystanie z posrednictwa... Ja nie mam nic do zarzucenia, a pracowałem 3 mies, zrezygnowałem z zupełnie innych powodów - teraz mam własną działalność - niestety w PL

@fiołek

Musze ci się przyznać Ostry że wykiwałam Interimax na spaniu gdzie już nie powinnam zamieszkiwać apartamentu.A do tego ukradłam z miejsca pracy drobiazg dlatego zostałam zwolniona.

master_x

wesołych świąt życzy były pracownik ;)

pablo

tyle tu złego a prawda taka Interimax agencja ok i tyle, a juta to co ma do Ali chyba zazdro........

Ala___

Korzystałam z różnych agencji, ta wcale nie jest zła... niektórzy skarżą się na wynagrodzenie ale gdzie teraz jest z tym dobrze..?

mam dobre zdanie o firmie, mimo iż nie pracuję ja, a mój mąż. mało jest na tym forum informacji które mogą się przydać. polecam kontakt bezpośrednio z pracownikami, jeszcze nigdy nas nie zawiedli. marta

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.