Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

pablo

witam własnie ja trafiłem dobrze za posrednictwem Interimax , ale tez pracowałem dla innych agencji i było róznie i pisze wam ze nie tylko zalezy od firmy ktora nas zatrudni ale od nas samych czego oczekujemy pracowałem w paru krajach i roznych firmach i tez od razu nie było słodko , duzo zalezy tez od pracodawcy zagranicznego jakie warunki obieca a potem jest inaczej i ja rozumiem wszystkich co tu piszą , miałem rozne kontrakty fundowana podróz ale wypłata za miesiac to pracodawca wymagał zeby pracowac na maxa , najlepiej jest na godziny wtedy jest jasne ze za godzine zapłacą tak jest w Interimax . pracowałem dla Kaja, sidrom, eurocontakt , ale dla Interimax zawsze kiedy szef nie zadzwoni to jade opiekun spoko , papiery przez internet zero opłat dzwonia sami bo im zalezy na pracownikach , a jak jest zle to nie ma problemu sami mowia ze mozna wrocic bo pracodawca zagraniczny jest tylko klijentem i zawsze moga znalezc nam inna prace.na temat innych agencji nie wypowiadam sie , dla mnie Interimax jest firmą zaufaną i uczciwą i co wazne maja opiekuna spoko , wypłata na czas, zwracają kałcje polecam Interimax pozdrawiam Paweł

thomas

Dziwią mnie te negatywy to co na miejscu nie gra trzeba zgłaszać opiekunom. nie wiem co komuś da oczernianie agencji jesli coś dzieje sie z winy pracodawcy. Nie jeżdżę sam i nie znam nikogo kto dołoży się do tych opinii, więc mysle, ze firmy niesłowne nie sa tez na reke agencji... przeciez nie o to chodzi zeby tracic pracownikow

Barbara

To zależy gdzie i w jakim charakterze pracujesz. Sprzątaczki, kelnerki, pracownicy sezonowi maja najgorzej. U mnie na kontrakcie 2 miesięcznym chyba z 5 różnych koordynatorów było i żaden nic nie wiedział. Koordynatorzy wiedzą co się dzieje i szybko się zwalniają bo problemów nie chcą z ludźmi. Kaucja-niezwracana, zwolnili cię-"cyt. macie wyp==== z kampingu", pozatym zapomnieli że im sie umowa z kampingiem skończyła i ludzie z walizami musieli się po hotelach bujać, brak łóżka? ( na 6 osób tylko 3)-cyt." prosze iść do IKei i sobie kupić", płaca za nadgodziny? uwaga tu był bunt pracowników za propozycje stawki 1euro za dodatkowo posprzątany pokój (ok 30 min), zaliczka?-tak, jak masz wypadek, aby cie do domu odesłać i żeby francuskie L4 straciło ważność. Posiadam szereg rozmów nagranych incognito z szefostwem, zastanawiam sie czy tego na Youtube nie wrzucić

pablo

witam jeszcze sie taki nie urodził zeby wszystkim dogodził byłem dwa razy juz z tej firmy w pracy i co spoko dzieki im spłaciłem długi a jadąc do pracy do innego kraju trzeba sie liczyc ze nikt tam nas nie povadzi i ja rozumie ze ludzie tu maja zale ale Interimax jest ok pracowałem w innych agencji i tak juz nie było wesoło. a to trzeba było zapłacic za wyjazd , a to kontrakt płatny za mieviąc a nie za godziny gdzie agencja brała kase z gory i potem miała wszystko w dupie . Interimax ma odpowiedzialnego opiekuna kiedy bym nie zadzwonił to odebrał albo sam zadzwonił o kazdej porze , co w innych firmach nie jest tak po godzinach nie chcą gadac albo zeby smsa wysłac i tak to jest, duzo zalezy od ludzi jak podchodzą do tematu.nie wiem jak wam ale mi wypłacono zawsze na czas i co jak potrzebowałem kasy to i zaliczke dali , kałcje tez zwracaja tak wiec nie miałem problemow z Interimax z innymi agencjami pojawiały sie problemy i nie płaca mi za to ze tu pisze tylko mi szkoda tych ludzi co zle trafili w innych firmach bo wiem jak to jest bo sam zle trafiłem ,polecam wam Interimax i pozdrawiam Paweł

@pablo

Pablo,masz w zupełności rację,jeszcze się taki nie urodził... Zastanawia mnie,dlaczego ludzie są tak okrutni. Co im daje oczernianie Interimax? To naprawdę porządna,odpowiedzialna firma!! Ludzie,którzy tam pracują ( może nie znam całej kadry) emanują empatią,chęcią pomocy swoim pracownikom! Pani Basia na przykład,dostępna o każdej porze dnia i nocy,Pani Joanna,również... Prezes,ze świecą takiego szukać! Ludzie,każdy z nas pracuje sam na siebie,wyrabiamy sobie opinię naszymi rękoma,chęcią do pracy,podejściem i zaangażowaniem! Mogę Wam tylko życzyć naprawdę dobrej współpracy z Interimax-em i kadrąktóra tam jest.

@Karolina

może niedomówienia? komu by się chciało coś wyjaśnić.. lepiej wylać tutaj żale nawet kompletnie nieobiektywne opinie które w niczym nie pomogą. Ludzie jak decydujecie się na pracę za granicą to bierzcie choć trochę odpowiedzialności,firma która pośredniczy POMAGA wam w znalezieniu pracy

Wosiek
@ja

Karolina zgadzam się! Dla jednych to i kiełbaska będzie żle przypieczona albo za mała albo za duża.Polak potrafi tylko smędzić.

Justa
@Wosiek

Witam Przeglądam to forum bo chciałam poznać opinie przed potencjalną umowę o pracę z tą firmą. Opinie się różnią, tak samo jak różnią się ludzie. Niestety negatywne opinie są skonstruowane dość wiarygodnie, natomiast pozytywne opinie brzmią niewiarygodnie. No bo jak traktować Pana powyższe wpisy dedykowane innym osobom? "cuchniesz'?. Czy Pan się urwał z gimnazjum. Takimi wpisami stracił Pan całą wiarygodność. Dobrze że obrażane przez Pana osoby nie dały się wciągnąć w tą gówniażerską potyczkę słowną i pokazały tym samym swoją wyższość. Pana opinia wogóle nie jest pomocna...ani zabawna. Dlatego zapytam wprost. Jest Pan pracownikiem firmy?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
thomas

Witam firma poszukiwała elektryków, nie zauważyłem nic co mogłoby świadczyć o nieuczciwości czy na niekorzyść pracodawcy, wręcz przeciwnie, trzeba spełnić pewne wymagania i pewnie dlatego nie każdy sie dostaje, albo po drodze pojawiają się problemy. Stąd ważne uczciwe podejście do pracy Pozdrawiam

Obserwator

Firma jest zarówno kompetentna, jak i wypłacalna - a szczątkowe opinie na jej niekorzyść piszą osoby, które z jakiegoś powodu natrafiły na trudności w przebiegu zatrudnienia. Oczywiście, że wyjazd za granicę w celach zarobkowych jest stresem, ale nie bez pokrycia są słowa firmy o pomocy i wsparciu konsultantów - i to się w przypadku Interimax zgadza. Przy każdej pracy może trafić się problem, ucięcie wypłaty - w przypadku pracy tymczaswoej wiele zależy też od samego pracodawcy, a nie tylko pośrednika. Nie jest Fair obwinianie agencji o wszystko co wydarza sie na linii pracodawca - pracownik

miki

Firma niekompetentna, niewypłacalna. Nie liczą się z ludźmi, których zatrudniają. Mają w nosie stracony czas na czekaniu aż łaskawie Cię NIE PRZYJMĄ do pracy. Obiecują gruszki na wierzbie i nawet tego nie są w stanie dotrzymać. Robią ludzi w balona. Umawiają na jakąś pracę a potem czekasz 3-4 godz. i nic. Okazuje się, że już nie ma miejsc a ty tracisz czas i mimo obietnic, że zapłacą Ci choć te parę groszy za czekanie to potem zwodzą przez miesiąc a na koniec przepraszają i tyle. NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z TEJ FIRMY i NIKOMU JEJ NIE POLECAM. FIRMA KNOT

paul85

Nie mam zastrzeżeń, ale płaccie wiecej !!!

MałaMi

do K. Pana/Pani wpis (przypinajacy mi imię) wskazuje dosadnie że pojawiaja się na tej stronie pracownicy biura. Co więcej potwierdza to fakt że wszystko co napisałam jest prawdą, ponieważ przypisali Państwo konkretne wydarzenia do danej osoby (przynajmniej tak się wam wydaje) Gdybym była podstawioną osobą z innego bura nie mogliby mnie Państwo w żaden sposób rozpoznać, prawda? Skoro znają Państwo jakaś Agnieszkę co nie dostała wypłaty i była przez państwa oszukana to znaczy że taka osoba istnieje i ta sytuacja wydarzyła sie naprawdę....i co teraz... znowu groźby... haha

pablo

Witam interimax to firma ok co tu piac ok wiecej na meil pawel72577@wp.pl pozdrawiam Paweł

kabała

nie płacą pieniędzy na czas i ucinają wynagrodzenie

mick

Proszę o opinie pracowników, którzy obecnie przebywają we Francji. Jakie warunki mieszkaniowe tam są ?

bilbo

Polecam pracę w tej firmie bo pracuje już drugi rok. Wypłaty zawsze płatne do 10, nie później.Mozna fajnie zarobic, pozwiedzać przy okazji ale trzeba się znac na robocie.Przy odrobinie szczescia trafia sie na fajnego pracodawce-Francuza i tak mozna robic. Mialem fajna kwatere wiec tu tez nie ma co narzekac

Boże widzisz i nie grzmisz! Pracuje w Interimaxie ponad dwa lata. NIGDY nie zdarzyło mi się nie dostać pensji,zawsze przed czasem,ewenualnie,tak jak w umowie 10go każdego miesiąca! Personel w Krakowie,Pani Basia,Pani Joanna,Pani Karolina,Pan Andrzej i Prezes,ludzie z którymi można konie kraść! Na każde zawołanie pracowników! Powiem tak,jak się komuś nie chce robić,to nie będzie robił i już!

Stasiek
@Karolina

Karolino tam jest redukacja etatów w tej firmie nawet w biurze już wcześniej był ten temat ogarnięty przez innych pracowników. Pracujesz w Francji?

@Stasiek

Panie Stasiek,czy jest redukcja etatów czy nie,czy w biurze nie wiem,nie moja sprawa. Ja pracuję w Belgii. Faktem jest,że Interimax prowadzi bardzo dużą rekrutację,ludzie się zmieniają,zjeżdżają,ale nie z winy Interimaxu... Nikt nigdy nie mówił,że praca na Zachodzie jest lekka. Jeśli ktoś chce pracować i fajnie zarabiać,to kosztem własnego życia prywatnego-nikt,nikogo na siłę,na żadne wygnanie nie wysyła! Wszyscy pracujemy z dobrej,nie przymuszonej woli,godzimy się lub nie na jakieś warunki,tak? W Belgii czy we Francji,wszystko jedno... Z czystym sumieniem polecam Wam tę firmę. Myślę,że jak każda agencja,muszą zarobić na ludziach,to jest normalne,ale stawki,jakie proponują,więcej,pensja na czas,bez opóznień i godziwe warunki mieszkaniowe to naprawdę dobry start... :)

Stasiek
@Karolina

Kala Interimax firma to rarytas? Ile takich firm jest?

tom

Jak to 3 zl ktos tyle zarobil zarabia bedzie widac za 2 tygodnie wyjezdzam jak przyjade to napisze

ediii

Opowiedz coś może o tych groszowych stawkach? 3zł na rękę we Francji?? Nie rozumiem

Obiektywna ocena firmy

Bardzo słabi, mało kompetentni pracownicy biurowi. Widać na lepszych tej firmy nie stać i tylko dają radę zatrudniać za góra 3 tys. zł na rękę pensji za pełen etat, to i taka jakość usług otrzymują od tak tanich i wybrakowanych pracowników biurowych potem przekazują ta kiepską jakość dalej i oferują ją kandydatom do pracy za granice, wiec nie dziwcie się, że to tak funkcjonuje skoro nie stać Interimax International sp. z o.o. na fachową obsługę w biurze w Polsce to i za granicą żadnych rewelacyjnych ofert pracy nie ma co się po nich spodziewać tylko dedykowanych dla zdesperowanych bezrobotnych którzy pójdą za grosze na poniewierkę, zdesperowanych popychadeł takich najtańszych. To ma tylko do zaoferowania ta firma pracę za groszę, gdzie prawdziwy fachowiec roześmiałby się firmie Interimax International sp. z o.o. prosto w twarz i odrzucił takie warunki pracy. Polacy jesteście sami sobie winni, bo gdybyście nie godzili się na tak ciężkie i bardzo słabo płatne warunki pracy to MIELIBYŚCIE LEPIEJ PŁATNĄ PRACE - NIE GÓDŹCIE SIĘ TO JEDYNA DROGA ŻEBY ZMUSIĆ FIRMY TYPU Interimax International sp. z o.o. DO PŁACENIA GODZIWYCH I UCZCIWYCH PIENIĘDZY A NIE WYZYSKU I TRAKTOWANIA PRACOWNIKA JAK BYDŁO.

tom

Dobre 3 pytania

nieposiadamnicka

mam 3 pytania - ile trzeba czekać na wyjazd -czy można zostać przejętym przez francuską firmę? - czy finansowo taki wyjazd się opłaca?

Gzesiek
@nieposiadamnicka

To naprawdę dziwne pytania ale postaram się w miarę odpowiedzieć. 1.Zależy od zapotrzebowania czy na już czy w innym terminie (pracodawca fr. ustala kiedy co i jak) anie polska agencja pracy 2.Wszystko zależy od firmy polskiej gdyż możesz mieć 6mies. pracy na polskiej umowie a jak się spiszesz to przechodzisz na kontrakt fr. 3.Zależy od agencji pracy i na co jedziesz, czasem rolnictwo lepiej się opłaca niż praca w zawodzie spawacz.Miesiecznie w euro powinnaś mieć minumum 1200 ale opłać mieszkanie,jedzenie,dojazd do pracy.Mieszkanie wydatek ok 200-300euro, jedzenie ok 200euro,dojazd 30euro.

wolność słowa

Panie Adamie agresywne odpieranie wypowiedzi przez Pana, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że nie powinnam iść tam na spotkanie kwalifikacyjne. Oto przecież na tym portalu chodzi prawda ? o własne opinie które mają na celu pomóc zdecydować się osobie chcącej poznać firmę(takiej jak Ja).

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.