Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

tom

Tz warto jechac do francji przez ta agencje jak oni moga nie wyplacic musza laski nie robia a chcialbym zapytac stawka w umowie jest wpisana a wogole jaka to jest umowa bo zaraz wyjezdzam przez ta agancje na filetowanie

małaMi

Witam Firma niekompetentna i niewypłacalna. Ucinają wypłaty, godziny oraz nie zwracają kasy za kaucje mieszkania. Umowy podpisują zdalnie. Pracowałam jako pokojówka we Francji, dostałam swoje pieniądze (zalegane przez firme przez 2,5 miesiąca) tylko dlatego bo sie zwolniłam (znalazłam prace bezposrednio u pracodoawcy francuskiego) i zgłosiłam skarge na złe warunki pracy i brak wypłacalności francuskiej inspekcji pracy .

@małaMi

małaMi jeżeli coś piszesz wiarygodnego przedstaw się bo po niku stwierdzam że jesteś zakompleksiona w wzroście jak i z wyglądu. Piszesz na forum a niewiesz co nawet, ponieważ umowy nie są podpisywane zdalnie w postaci że ktoś podrabia podpis twój tylko ty sama podpisujesz umowy na spotkaniu a firma trzyma w razie dobrej pracy twojej i co miesiąc je wysyła tobie.Czy tak nie jest? A ty stosujesz pomówienie tu za stroną internetu.A pomówienie jest przestępstwem wynikającym z treści art. 212 Kodeksu karnego Więc małaMi jak firma będzie chciała to wystosuje pismo do ciebie o zadość uczynienie np w kwocie 10 tyś zł albo kaucji nie dostaniesz za mieszkanie już teraz. Ip komputera łatwo namierzyć pamiętaj jesteś w kraju UE.Następnym razem wypowiadaj się kompetentnie.

@Adam

Hahaha czyżby sfrustrowany seksualnie pracownik biura? Nie powiedzałam że umowy fałszowane tylko podpisywane zdalnie ( nie wymagaja nawet wizyty w biurze ) co za tym idzie in blanco. Ja dostałam fałszywe świadectwo pracy, ponieważ moja umowa nie zakończyła sie w wyniku zakończenia kontraktu. Sprawdź defnicje pomówienia, bo to co piszę to czysta prawda podparta dowodami. Wniesienie sprawy do sądu to też pomówienie ignorancie?

K
@MałaMi

Pani agnieszko troche kultury osobistej

@K

do K. Pana/Pani wpis (przypinajacy mi imię) wskazuje dosadnie że pojawiaja się na tej stronie pracownicy biura. Co więcej potwierdza to fakt że wszystko co napisałam jest prawdą, ponieważ przypisali Państwo konkretne wydarzenia do danej osoby (przynajmniej tak się wam wydaje) Gdybym była podstawioną osobą z innego bura nie mogliby mnie Państwo w żaden sposób rozpoznać, prawda? Skoro znają Państwo jakaś Agnieszkę co nie dostała wypłaty i była przez państwa oszukana to znaczy że taka osoba istnieje i ta sytuacja wydarzyła sie naprawdę....i co teraz... znowu groźby... haha

Wosiek
@MałaMi

Pogłoski chodzą że ukradlaś coś z hotelu?

@Wosiek

buhahaha, widać pracownikom firmy argumenty się kończą? Gdybym coś ukradła to byłabym zwolniona dyscyplinarnie i miałabym sprawę karną i nie dostałabym propozycji dyrekcji hotelu aby pracować bezpośrednio dla nich. Pogłoski Wosiek chodzą że ty z własną matką zaraz po siostrze...

Wosiek
@MałaMi

umyj się bo cuchniesz chyba nie kąpiesz sie a mówił ci ktoś już to?

Ja bym radził odezwać się do konsultanta, wydaje mi się, ze nie ma tu żadnych "ukrytych treści" poza tym, że firma poszukuje konkretnych pracowników, tzn takich którzy znają się na tym co robią, bo takich poszukują pracodawcy fracuscy

S.

zależy od tego, dla kogo będziesz pracował tam ;-)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
tom

Tz jak ja np bede mial w akordzie to tez mnie moga oszukac

X
@tom

zgadza się ja to samo miałem .wiec forum nie kłamie

tom

Dalej nikt nie odpowiedzial na moje pytanie oszusci czy nie

miszmasz
@tom

interimax to podnóżek dla firm zagranicznych- nie walczący o swojego pracownika i zgadzający się na każde warunki zleceniodawcy. Przykład jeśli firma z zagranicy przekaże konsultantowi w Polsce ściemę że dany pracownik(delegowany do nich) nie pracował "dobrze" i dlatego obcięli mu wynagrodzenie (co nie jest prawdą- dodam z relacji innych pracowników z nim pracujących) konsultant interimax(rekruter) nie raczy wyjaśnić sytuacji- zapytać pracownika tylko automatem się zgadza na to. odradzam prace tam

tom

Ja juz nic nie rozumiem warto jechac z tej firmy czy nie moze ktos cos napisac konkretnego

pantera

ktos moze wyjezdza do francji na filetowanie ryb

mario

czytam opinie o nich i nie wierzę , całe szczęście że są ludzie którzy nie boją się pisać prawdy o takich przekrętach jak ta firma , wydzwaniali do mnie ostatnio z ofertą do Kanady i jakaś bardzo nie miła pani nawet nie raczyła przesyłać mi oferty na mejla tylko wszystko chciała załatwić telefonicznie to chyba jakaś kpina a nie firma na zapytanie jakie warunki płacy i jaka konkretnie oferta pracy -stanowisko usłyszałem odpowiedź że to ja im mam przedstawić swoje ponad 15 letnie doświadczenie z wszystkimi kategoriami prawa jazdy i doświadczeniu kierowca-mechanik ,Pani z Interimax nawet nie raczyła stawki godzinowej podać i żadnych innych warunków pracy całe szczęście że znalazłem te opinie o tych przekrętach na tej i stronie i innych również niech dalej szukają naiwnych idiotów co będą pracować za pół darmo i mieszkać w slamsach .

@mario

Mozesz cos wiecej napisac o tej firmie

peweien pan - gdzie pracowałeś? chodzi mi o kraj

S.

Tylko czy to zdarza się regularnie, czy to jest wyjątek od reguły? Z tego co się orientuję to nie jest tak źle, bo przynajmniej dba się o sprawy formalne, a te zgrzyty po drodze mogą wynikać ze strony klienta. Zawsze jest takie ryzyko w pracy tymczasowej :/

pewien pan

Potwierdzam, pracowałem za granicą dla nich. Wypłaty nie zgadzają się z godzinami i są ucinane stawki, co miesiąc są duże różnice. Nie potrafią odpowiedzieć na zapytanie dlaczego. Warunki mieszkaniowe, są bardzo marne. Obchodzi ich tylko kasa, na pewno nie człowiek, ale za to pięknie nawijają makaron na uszy.

lala

Witam ide tam jutro na rozmowe o stanowisko sekretarki recepcjonistki Myslicie ze warto czy nie zawracac sobie glowy ?

@lala

ile tam pracowałeś/łaś mies ? Ja znaczne dużej , marne zarobki, szanują tylko pracowników którzy wyjeżdżają za granice reszta to już inna sprawa

@doświadczona

zresztą pracownicy krakowskiego oddziału mogą potwierdzić, wystarczy zapytać

weare

oj możemy to potwierdzić :P

doświadczona

Firma nie traktuje swoich pracowników fair, woli na nich oszczędzać ile się da i jak się da, zatrudniają masowo osoby z orzeczeniem- dla obniżenia kosztów pracowniczych, do tego nie traktując ich dobrze, strasznie marnie płacą, dlatego ludzie odchodzą z tej firmy jak najszybciej. Firma uważa że najlepszym sposobem mobilizacji do pracy jest mobbing. Najlepszym dowodem jest duża rotacja pracowników w firmie zwłaszcza w oddziale Krakowskim, Nie polecam pracy w tej firmie, szkoda czasu i nerwów

K.
@doświadczona

Oj,chyba pomyliła Pani firmy... Interimax najlepsza firma z jaką współpracowałąm do tej pory. Pozdrawiam krakowską kadrę :-)

Fan

Ta firma może jest OK przy organizacji pracy przy rozładunku wagonów, ale nie przy "grubszych tematach". Najfajniejsza jest sfrustrowana Managerka w Gdańsku. Droga Pani, rozumiem że praca w tak mało znanej firmie może denerwować a samo miejsce pracy w zapyziałym budyneczku nie wzbudza zaufania... ale Pani chyba zapomniała, że pośrednik zarabia pieniądze na kojarzeniu stron - potencjalnych pracowników i pracodawców a nie robieniu z siebie pajaca w branży w której wszyscy się znają. skutek taki, że opinia o Pani małomiasteczkowych odzywkach poszła już daleko w Polskę..... Gratuluję i życzę sukcesów w dalszych wirtualnych rekrutacjach.

forumka

odezwij się do konsultanta ;)

miki

kiedy płaci interimax, tzn. pierwszego czy dziesiątego czy dwudziestego a może w dwóch turach jak większość agencji, oczywiscie chodzi o prace za granicą, możto ktoś opisać.

pablo72

stoomil masz racje ja miałem umowę podpisana z interimax a dorabiałem na czarno u innego franca bo ten się bał zle zrozuimiałes ale tak to ok agencja tylko jak każdy dbaja o swoje czyli pracowałem dla nich i tyle a jadąc zagranice to zawsze trzeba mieć umowę podpisaną i nic nie płacić do przodu a ryzyko zawsze jest ze można się nie prawdzic

whereisbono

Witam! Szukam opinii kogoś kto pracował we francji jako kelnerka. PILNE!

pablo72

nie wiem jak myślisz ale chyba zal ci albo jesteś pracownikiem agencji . u Niemca pracowałem dwa miesiące na czarno soboty i niedziele tez i nikt nie kablował po 12 godzin na maxa praca i praca

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.