Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

dsd

INTERIMAX International poszukuje ludzi na tasme czy ktos sie wybiera?

pablo

witam nie jestem pracownikiem INTERIMAX ale pracowałem dla nich i co ? wszystko ok , a pisac to można , i wiem jedni są zadowoleni , a inni nie i tak to jest pozdrawiam paweł

Korg

Miałem pozytywne zdanie o tej firmie. Ale się przewiozłem może firma spoko ale panie w tej firmie nieodpowiedzialne olewające swoje obowiązki, nieraczą nawet powiadomić osoby z którą się już rozpoczęło proces rekrutacji. Pracowałem w firmie na terenie Francji, otrzymuję propozycję z Interimax niejaka Pani (usunięte przez administratora) z Krakowa zapewnia mnie jakie mają być zasady pracy itp: ok, zrywam z obecną firmą kontrakt i czekam, praca ma się rozpocząć w połowie stycznia 2014, mija termin wyjazdu nic cisza. Dzwonię w odpowiedzi słyszę od niejakiej Pani kotrahent nie odpowiada. I słyszę słowa dobry fachowiec znajdzie sobie pracę, i owszem znalazłem, jaki wniosek płynie nawet nie potrafią powiadomić osoby, po prostu olewają klienta który pracowałby lub pracuje na firmę i na nie same. Może jak zmienią się co niektóre osoby firma znowu będzie miała reputację obecnie daję duży minus ale to duży. Na szczęście wyjeżdżam przez inną kompetentną firmę do Francji.

gość
@Korg

Pracowałem przez Interimax we Francji jakiś czas temu jako spawacz. Było ok. Dziwię się "Korg", że zerwałeś obecny kontrakt jak nie dostałeś umowy o pracę z agencji. Przekonałem się z inną agencją, że dopóki nie ma umowy, nie ma co rezygnować z obecnej pracy...

Korg
@gość

To nie jest tak Kolego że jedni są OK drudzy Negatywni jeżeli ktoś a zwłaszcza firma która chwali się taką renomą odstawia tak nieodpowiedzialne i lekceważące podejście wobec przyszłego pracownika, to przekreśla w moich oczach taką firmę, i dla tego ta firma jest spalona w moich oczach.

Bill

Co chwile pisze pracownik INTERMAX, zalosne...

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
Kinio

Już któryś ras przejechałem się na Interimaksie w sensie negatywnym. Mimo że wiele słyszałem pozytywów wobec tej firmy ja jestem odrębnego zdania, przesyłają ofertę pracy zachwalają miejsce, pracodawcę a w końcu spełza to na niczym i nawet nie raczą się zainteresować ażeby wytłumaczyć dlaczego jaki powód mają ludzi za śmiecia, i nie zmienię o nich zdania.

kneć

Dobrze wiesz ze maja 1000 spraw w sadzie

work

INTERIMAX jest nowoczesną agencją z zaufaniem ja już piąty raz jestem zagranica Francja, Belgia

fazi 23@inter.com

naprawdę super agencja można z nimi się dogadac i kasa na czas OK polecam

paweł72

A precyzja : pracuję w biurze INTERIMAX

pawel72577

ja tez nie miałem problemu INTERIMAX ok ok ok ok polecam

paweł72

powiem tak ze zawsze znajdzie się szuja co napisze na złośc dla mnie INTERIMAX jest najlebszym agencyjnym biurem jakie może być pozdrawiam

pawel

agencja ok polecam

pawel72577

masz racje gościu człowiek się uczy od innych rozumu dzięki za info pozdrawiam Z poważaniem Paweł

pawel72577@wp.pl

a o prokuratorze nic nie wiem ktoś podszywa się pod mojego meila proszę admina o sprawdzenie pawel72577@wp.pl to jest mój meil

pablo72

witam ktoś używa mojego meila kurcze naprawdę ta firma jest ok

pablo72

witam ja tego nie napisałem ktoś sobie jaja robi

pawel72577@wp.pl

witam wszystkich właśnie byłem we france dzięki INTERIMAX i wszystko ok , nic nie mogę złego powiedzieć pozdrawiam i zapraszam do pisania więcej na meil

wico ktory chcial jechac od nich

panie so uprzejme grzeczne papierow moc do podpisania w pewnym momencie reka przestala mi trzymac dlugopis (usunięte przez administratora) opieka przez caly okres pobytu godne warunki pracy i mieszkania . ta firma z krakowa to tacy jacys fajnie prozachodni(usunięte przez administratora)

Karolina S.

Chyba usunięto moją pozytywna opinię na temat Interimax-u... Niestety. Firma fenomenalna. Uczciwi ludzie. Zawsze wszystko na czas. Polecam z całego serca!

qq

sorry do Belgii, w okolice Brukseli

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.