Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

jo

wiecznie narzekacie a co mają powiedzieć osoby które pracują tak samo jak wy a maja juz starsze dzieci albo ich wogole nie maja i psińco dostaja a jakoś nie widze by takie osoby miały ale?cieżcie się ze co kolwiek dostajecie a nie wiecznie niezadowolone pyski!!

jak zawsze narzekanie.. nie powinni nic dac i bylby spokoj. Daja źle- nie daja też źle. Ludzie dajcie spokoj juz. Nie pasuje to sie zwolnijcie idzcie do innego zakladu.

?

Słyszałam, że wartość paczek to 29zł - ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ptyś

Jeszcze tylko ponad miesiąc i podwyżki - obstawiam 30 może nawet 50zł. Po tańcu z małym obleśnym stworkiem nawet 100!!!!!!!!!!!!

baba jaga
@ptyś

U Aski jest lista Kto będzie chciał tańczyć ze stworkiem. Podobno już pierwszych 15 tańców jest obstawionych.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
rura

12zł dopłaty jest

blondynka

A za ile jest dopłata do rury aby zrobic pokaz.

lix

magazyn już obstawiony... a "bieganie na rowerze " - sa i tacy co jezdza ale wymaga to poswiecen bo w takich warunkach malo komu sie chce

obcy

Są u was przyjęcia na magazyn? Jakie warunki?

operator

Zazdrosna to ja moge byc o chlopa mojego a nie o tlustom!!!

poirytowany
@operator

Ja o chlopa co ty nie powiesz hahaha ,,, jak już coś to pisze się tłustą ... I co dziewczyno ulżyło Ci ? Wyładowałaś swoją złość i flustracje? Musisz być strasznie nieszczęśliwą osoba że wyżywasz się ubliżając niczego winnej osobie. Spójrz na siebie zanim zaczniesz oceniać innych!!! Poza tym chyba pomyliłas forum , a skoro taka wyszczekana jesteś to pisz z imienia i nazwiska ... Co brak Ci odwagi ? Kogoś łatwo jest obrażać mam nadzieje ze ta osoba jeśli to przeczytać to zgłosi to gdzie trzeba. I zacznijcie pisać na temat albo nie piszcie w ogóle . Nie ma się co dziwić z poziomu tego forum jak tu tacy płytcy ludzie wypisują !

ccc

czy wiadomo juzz gdzie bedzie wigilia?

ccc

frajerzy od poczatku staja na pozycji spalonej :P

steskniony

Gdzie jest moje dziewczyna z montażu??????? Juz miałem zagadac a ona zniknęła :((((((

ona
@steskniony

Pewnie pudruje syfy na twarzy i biega na rowerku zeby z sadla zrzucic haha nie spij pieknosc to natura a nie kilo tapety i syf na swfie.

kris
@ona

Hahaha odezwała się jakaś zazdrosna , brzydka, zawistna , samotna monsterka z montazu:) kto mądry ten ucieka z tego syfu wiec nie ma się co dziwić, a Wy zazdrośnice lepiej pracy szukajcie zamiast wypisywac takie bzdury

koksu
@ona

Jjak można biegać na rowerku? Dziewczyno na rowerze się jeździ ... Nie macie szkoły ww tej wsi swojej? Masz Ty dziecko chociaż maturę? na tym montażu pracuja okropne protaczki

@koksu

Kłania się stylistyka - jest nauczana w podstawówce. Protaczki - co to jest? CZAS DO SZKOŁY MATOŁKU!!!

koksu
@a

Literówka :) poprawiam dla tych którzy nie potrafią ogarnąć prostego błędu ... Miało być oczywiście proStaczki :) pozdro i roboą się zajmijcie a nie bzdurami chyba za cos wam płacą ta najniższa :-)

@koksu

roboą - co to jest?

a

Ta firma idzie na dno, jeszcze kilka miesięcy (może dni) i posypią się nominacje do...!:)

operator

Nie indyjską, sprawdź w internecie, więc jak cie kreci bolywood to sie odnajdziesz,

mam oferte

Czy y jesteście firma niemiecka?

operator

30 sztuk Arburg od 35 Ton do 400 Ton.

pytania
@operator

Dzięki, co może zarobić ustawiacz 3?

@pytania

Kolego ta firma to (usunięte przez administratora) kiepska kasa!!! Praca dobra na start, człowiek się zaczepi i szuka innej roboty!!!

fajkus
@pytania

Ha ha ha 3 tysiące?? W 3 miesiące to tak :)) ale się uśmiałem hehe

ofertowany
@fajkus

ustawiacz za klocek, to chyba kolezko przesadziles, to ile ma ustawiacz netto 2? 2,5? 3?

Oferta

Mam ofertę na ustawiacza, ile macie wtryskarek i jakie?

matias

jasne, bedzie kasa, jest ciagle i to wielka, ale na naprawe mlynkow ktore miela wtopki bo ktos nie mysli i wrzuca tam wszystko co popadnie a potem pretensje ze nie ma niczego od firmy ... nie ma sie co dziwic z jednej strony - premia motywacyjna raczej nie motywuje wiec jest jak jest i tu kolo sie zamyka .. nic z tego nie bedzie jak obie strony nie zrozumieja o co tu chodzi

@matias

wreszcie jakies madre slowa napisane na tym forum , prawda jest taka ze tylko kasa jest motywacja do dobrej pracy , trzeba bolesnie karac za bledy ale tez dobrze nagradzac za prace , to przeciez tak dziecinnie proste , dlaczego nasza wladza tego nie stosuje ? traktuja nas jak tania sile robocza

@operator

Oj jak mi was szkoda a jak nie bylo mlynkow to co dostaliscie kase? Chyba mocno sie o ten mlynek pier....

operator

No to fajnie, ale nie wiesz czy w PLN czy w Euro? Już myślę o zakupach. A co z imprezą będzie w końcu? Podjeli już decyzję?

jo

słyszeliście czy będzie jakaś kasa na świeta tak jak w zeszłym roku?

@jo

Tak po 1000 - hahahahahahhahahahaha!

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)