Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

operator

... jak podwyżki się podobają??

mały
@operator

tyle my dali bo tyle my chcieli. oszczędzamy na nowe auta dla reszty zarządu.

samotna matka

DZIEKUJE mojej firmie NP za to że odebrali moim dzieciom ziarno chleba...

samotna matka
@samotna matka

życze im tego samego żeby zobaczyli o czym mówie ....

Kris

No a czego sie spodziewaliscie tepaczki ... ? Podwyzek ha ha ha ... apropos to wy robicie na hotele i autka frajerzy... trzeba sie było uczyc i jezdzic w delegacje albo chodzic po hali i rozkazywac

@Kris

A Ty kolego umiesz pisać poprawnie, są takie litery jak: ą, ę, ż ... Słoma gryzie w stopy ?

kris
@?

Dla takich matołów nie warto się wysilac !!! I jak zawsze nie macie tumany nic więcej do powiedzenia :)

@kris

Ooooo,jednak litera ę jest Panu znana! Proszę jeszcze odkryć ć - podpowiedz: c plus alt! Zapomniała mama WYSKROBAĆ garnka i są efekty.

@?

Czy mamy na forum zwracać się do znaku zapytania jako odzwierciedlenia człowieka??? To jednak dziwne będzie w odbiorze. Chcę tylko powiedzieć, iż może kolega Kris pisze z telefonu więc twoje rady na nic się zdają...Technika idzie do przodu. Nie stoi tak jak rozwój Człowieka i Cywilizacji przemysłowej na street Zone 29!!!!

Kris

Brawo brawo brawko :)

@Kris

Cześć Kris. A wiesz coś na temat zmian na górze, coś się święci?

ŁG

Będą podwyżki z 1680 na 1750. A jak maja dawać po 20zł (5 EURO) to niech we Francji tez tyle dadzą. Niech nie obrażają nas taką kwotą i lepiej nic nie dawają.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
a

A obiecane podwyżki poszły na PEUGEOTA?

@a

1750 brutto to płaca minimalna w Naszym kraju, więc niech nikt, nikt nie nazywa tego podwyżkami, to tylko rewaloryzacja. Bo muszą. Co roku ten sam temat. Jak mają cokolwiek dać jak wydają na hotele i żarcie małego i ekspertów z węgier i francyji, a oni kosztują, im się należy bo są w delegacji. A nowy samochód to jeden z kilku do zmiany w tym roku. Polska zapłaci szkoda że produkcja tak marna a koszty są. przestańcie się oszukiwać.

POLSKA

JE SUIS CHARLIE.

np

Ja też się fajnie bawiłem. Potańczyłem, podrinkowałem było super. Pozdrowienia dla wszystkich.

operatorka Jolka

Co jak co ale w tym roku bawiłam się świetnie. Nie było dużego pijanstwa. Aż się chce wracac po nowym roku. A jaka atmosfera ciesze się że pracuje w tej chwili w tej firmie. Nie szukam nic innego dodatkowo będzie lepsza kasa w styczniu. .

A stateczek dalej pływa ma racje. Nie trzeba wiele wysiłku włożyć żeby znaleźć lepiej płatną prace nawet w tej samej branży. Wystarczy odrobina odwagi bo większość ludzi boi się zmian. Płace w NP to jakaś kpina i czysty wyzysk. Co tak na prawdę trzyma Was w tej firmie? Bo na pewno nie zarobki. Znajomi? Nie trzeba pracować w tej samej firmie by utrzymywać nadal te same znajomości. Pewnie za niedługo pojawią się wpisy na forum osób które pojadą po mnie z góry na dół. Nie liczcie na to że będzie lepiej. Pozdrawiam Wszystkich i powodzenia :)

lolo

Dajcie już spokój,, jest praca..to sie liczy.. i Wesołych Świąt :)

a stateczek dalej pływa :)

Tak jak myślałem dalej część z was ma problemy z korzystaniem z mózgu czyż nie Panie Ptyś - naucz się Pan czytać z zrozumieniem. Napisałem co napisałem bo chciałem was zmotywować do poprawienia swojego losu i uświadomić wam nowym ludzikom że nie macie żadnych szans z starym układem, wiem to bo sam do niego kiedyś należałem ale mam większe ambicje niźli pracować całe życie na hali w Tychach za marne grosze(choć było to ok 3700 netto, miałeś ty kiedyś "ptysiek" na pasku aby 2500 na rękę ?), wdychając przy okazji unoszące się wszędzie rakotwórcze opary duro, termo, pył z młynków czy spalony olej na metalu, więc pięknie podziękowałem. I jeszcze jedno Panie Ptyś "(usunięte przez administratora) żeś Pan widział i (usunięte przez administratora) Pan wie..." tyle Panu Powiem i przy okazji nikogo nie "cyt. opluwam" tylko stwierdzam fakty, a poza tym jakbym "opluwał" to tak jakbym sam siebie oczerniał. To mój ostatni wpis na tym forum mam nadzieję że część osób potrafi czytać z zrozumieniem i poszuka sobie lepszej pracy. Wierzcie mi da się i nie jest problemem zarabiać powyżej 5000zł netto na miesiąc robiąc przy okazji coś co się lubi, trzeba tylko CHCIEĆ. Pozdrawiam wszystkich i Powodzenia.

ptyś
@a stateczek dalej pływa :)

Pan miał 3700 netto, pracował na hali, i BYŁ W UKŁADZIE (chyba w układzie Warszawskim - jak jeszcze istniał). W tym układzie czyścił Pan buty kierownictwu?. Taka stawka i w układzie - hahahahahha.Czytała Panu mamusia za dużo bajek do snu i teraz są efekty. Co do mojego wynagrodzenia to ma Pan racje, nigdy na pasku nie widziałam 2500 netto - mam inną stawkę:). Jak był Pan w tym niby układzie to było cacy, a jak wywalili Pana na zbity pysk - przepraszam (zwolnił się Pan bo opary, pył z młynków, spalony olej na metalu ) to teraz WSZYSCY SĄ DO BANI! Teraz tekst roku: 3700 netto i byłem w układzie hahahhahhahahahhahahahahaha!

a stateczek dalej pływa :)

Wszedłem na to forum przez przypadek (chciałem sobie zrobić wspomnień czar...) miałem zapisany adres w przeglądarce. Pracowałem tam kiedyś u was nim jeszcze Tomuś i jego zacni przyjaciele nie zaczęli rządzić na dobre. To forum już wtedy istniało i o zgrozo widzę że nic się tam u was nie pozmieniało z mentalnością i podejściem do życia. Rządzą wami pewnie moi ówcześni współpracownicy i pewnie mają niezły ubaw jak się wam przyglądają czy tu w tym śmietnisku a nie forum czy to w pracy jak zapier... z kibelkami czy z kartonikami i z czym tam jeszcze... Zaprawdę powiadam wam fascynujące i rozwijające macie zajęcie... Oni zapewne dalej wszyscy jadą lewiznę. Więc niech żyją spadkobiercy nie swoich zasług - ProjLech, LogisMichu, ŁysyMag, KaderEdit with Brzydula, LaborPedals, LizoWujcik (ooo ten był udany), and many many more m.in. na Produjkszon, Technolodży i Mekanikal department, no i najbardziej zasłużeni w tej elitarnej drużynie - byli pracownicy przejętego jeszcze za czasów IP Plastmetu tzw. MetalHamer Department (ci to potrafili wynieść...) :P ... Jak widzicie nowi ludkowie Stara Gwardia ma się dobrze i jest wszechobecna, kasując przy okazji nie małe wypracowane kiedyś jak jeszcze się dało $$$ waszym kosztem. Wiec jak macie mózgi, a nie móżdżki to się spakujcie i opuście ten lokal bo nie macie szans na wygraną i zamiast wypisywać tu brednie o (usunięte przez administratora) kablowaniu, pseudo szacunku itp. skupcie się lepiej na odnalezieniu swojej drogi. Jak zmotywowałem przynajmniej jednego czy jedną z was to się bardzo cieszę i pamiętajcie DO ROBOTY, głowa do góry i uśmiech na twarz - sami sobie musicie poprawić los. Mam jeszcze jedno zdanie dla myślących o pracy tam, powiem krótko szukajcie dalej, bo tam nic nie zdziałacie. Powodzenia.

ptyś
@a stateczek dalej pływa :)

Kolega został wylany i teraz opluwa wszystkich? Widocznie byłeś nieudacznikiem lub leniem - hahahahahaha.

piotr
@ptyś

Kolega napisał prawdę !!!a was cioty ,nieudacznik prawda zbolała :) każdy wie ze ta firma to dno ... Ktoś na górę i resztę elity musi (usunięte przez administratora) wiec do roboty ptysiu

@piotr

Wszyscy źli: produkcja, magazyn, warsztat, logistyka, kadry .... jak ktoś jest gamon to tylko ... Co do ciot to sam chyba lubisz mieć zasadzone w ... donicy kwiaty. Jak jesteś cepem to napisz do stateczka i będzie komplet.

operator

Czytaj na stronie wcześniej tam jest odpowiedź.

chetny

A struktura...

@chetny

twarda

chętny
@operator

A więcej...twarda, czyli "cisną"?

operator

Czytaj na stronie wcześniej tam jest odpowiedź.

technolog

mam ofert u Państawa, jakie macie maszyny i roboty, to duza Firma?

@technolog

Super firma, cała praca polega na udawaniu. Zakład(dyrekcja)udaje, że nam płaci a my udajemy, że pracujemy!

technolog
@pracownik

Jakie maszyny ile, jakie roboty, jaka struktura - dyrektor, kier.prod.itd prosze o odpowiedz

ona

Ja 20zl podwyżki hahaha

swój
@ona

..a co nie mamy kierownika..?

plotka

maja być jakieś zmiany na górze, nowy kierownik produkcji?

@plotka

a tylko kierownik, czy inne zmiany też? te o których się mówi.

on

I kobiety bez mózgu!!!!!!!

jo

a jakie bony mają byc?

?

Halo, halo jakie dali, kasa na paczki jest z FSS - ta firma jeszcze nigdy nic nie dała od siebie. Mogli się dołożyć jako firma! Impreza jest z FSS. Bony z FSS - co Wam dali od siebie!!! Mały stworek i pani z wiecznym pąsem jeszcze chcieliby zabrać a nie dawać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)