Centrum języków obcych Moose

Opinie o Centrum języków obcych Moose

Emm

trwa chwilę, nie wiem czy ma wpływ, dotyczy cech osobowości, nie pamietam już jakie były tam wypisane.

Emm

Pierwszy etap zaczyna się krótkim testem kompetencji. Nie trzeba się bać ;) Potem pytania m.in. o doświadczenie zawodowe, oczekiwania zawodowe, standardowe pytania rozmowy kwalifikacyjnej, pytania o oczekiwania finansowe. Rekruter podaje Informacje na temat warunków pracy, rodzaju umowy itp. Nic strasznego :) Miła rozmowa :) Pozdr..

Majka

a możesz napisać jak wygląda 1 etap?

Emm

Beata a jak wyglądał drugi etap rozmowy ? Bo na pierwszym i tak już sporo wypytywali. Wiem, że jest to rozmowa z Prezesem.

Lektor

- ze względu na warunki pracy - mało chętnych, dlatego Pani dzwoniła do mnie w sprawie pracy z numeru prywatnego po godzinie 19 (jak skończyłam zajęcia) - 1. etap: wylosowanie pytania i udzielenie odpowiedzi w j. obcym(nagrywane) - test językowy - po 2 tygodniach odpowiedź, zaproszenie na podpisanie umowy, która omawiana jest na miejscu przez Panie z biura w sposób, który kandydatowi ma się wydać atrakcyjny

- czemu lubi Pani uczyć - jakie ma Pani metody aktywizacji uczniów - dlaczego taka praca - ile chce Pani zarabiać na rękę - jaką pracę chciałaby Pani wykonywać za pięć lat - jak z dojazdami do uczniów, którzy są w różnych częściach miasta - czy jestem w stanie sama opłacić dojazdy

Beata

w szkołach językowych to normalne,że zatrudniają w wakacje bo wtedy szykują się na rok szkolny, słyszałam,że pod koniec roku części słabszych osób dziękują, ale jak dobrze pracujesz to jest u nich duża szansa na dobrą i stałą pracę, Oni się dobrze rozwijają więc pracy raczej będzie przybywać, zatrudniają teraz chyba w 3 miastach.

Emm

No ja mam zaproszenie na drugi. Też mi mówili, że od sierpnia praca. Czyli we wszystkich miastach praca od sierpnia ? To jakieś zbiorowe zatrudnienie ;)

Beata

lepiej idź na rozmowę, byłam w piątek na 2 etapie w innym mieście i dowiedziałam się,że do pracy biurowej już teraz każdy dostaje umowę o pracę od 1 dnia , niezależnie od miasta. Minus jest taki ,że praca zaczyna się dopiero w sierpniu.

Emm

Witam Czy ktoś pracował jako Pracownik Działu obsługi klienta ? Na rozmowie oferują 3 miesiące próbne na umowę o dzieło a potem niby umowa o pracę....ale obawiam się, że potem nie przedłużają umowy i zatrudniają inne osoby na takich samych warunkach. Proszę o jakieś informację jeśli to możliwe.

Katowiczanka

Dla mnie Moose w Katowicach to dobra szkoła. Każdy z Katowic wie,że u nas liczy się głównie Profi i właśnie Moose . Inne szkoły to raczej komuna. Profi to wielki konglomerat i opinie o nich są różne. Natomiast opinie o Moose są jak najbardziej pozytywne. Dla mnie trudno osobiście wyobrazić sobie milszej Pani w sekretariacie niż (usunięte przez administratora) zawsze uśmiechnięta i pełna wielkiego entuzjazmu. Jeżeli ktoś ma coś do Moose w Katowicach to chyba nigdy tu nie pracował. Z całego serca mogę napisać,że Moose to najlepsza szkoła na Śląsku a może nawet w Polsce.Oczywiście małe problemy są jak wszędzie ale to nie jest forum o małych problemach to ogólna ocena pracodawców i tutaj Moose można ocenić bardzo dobrze.

Aga

Szkoła jest naprawdę dobra i dlatego zaskoczyły mnie negatywne oceny na innych forach, podejrzewam że to zazdrosna konkurencja wypisuje bzdury. Polecam Moose !

Bartek

Prawda jest taka,że Moose to dobra szkoła. Nie jest ona jednak lubiana przez prywatnych korepetytorów, którzy udzielają lekcji bez podatku, szczególnie przez panie nauczycielki ze szkoły, które dorabiają sobie po godzinach ucząc prywatnie bez podatku. Stąd pojawiają się negatywne opinie - bo Moose to dla nich bardzo groźna konkurencja. W internecie jest jednak o nich także dużo dobrych opinii. Każda szkoła broni się przez swoich uczniów. Jak widać Moose otwiera coraz więcej oddziałów a to o czymś świadczy.

Pati

Wiem co mówie , chodziło o język polski dla obcokrajowców, dziwne, że tam pracujesz, a nie wiesz, ze macie coś takiego w ofercie. Profesjonalizm pełna gęba jak widać

Asia

Pracuje od kilku lat w Moose , to bardzo solidna szkoła, wynagrodzenie jest zawsze na czas i nigdy nie było żadnych opóźnień a to bardzo rzadkie na rynku edukacyjnym

misiek

Chyba żartujesz, ja pracuje w innej szkole bo nie dostałem się do Moose- jestem u nich na liście rezerwowej. U mnie w innej szkole gdzie teraz pracuje kara za zerwanie umowy (usunięte przez administratora) . Więc to co oferują w Moose to prawdziwa bajka. W Katowicach jest u nich ponad 100 osób na jedno miejsce a to chyba o czymś świadczy.Dodatkowo ta szkoła słynie na Śląsku z solidności

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum języków obcych Moose - Katowice

• Jak się pracuje w Centrum języków obcych Moose?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum języków obcych Moose tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum języków obcych Moose?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum języków obcych Moose?

Kandydaci do pracy w Centrum języków obcych Moose napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum języków obcych Moose