Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Tak to wygląda

W firmie są tzw progi zarobkowe, 2200 jest całkiem prawdopodobne by zachęcić tzw "świeżakow" ale jeżeli nowym pracownikom dają tyle tzn ze starsi pracownicy są jeszcze bardziej oszukiwani, dlaczego ? bo ludzie którzy tam pracują 5..7 .. 10 lat mają stawkę 2350 brutto plus dodatek za nocki, za tydzień nocek wychodzi ok 80 90 zł brtt i ta żałosna premia która jest non stop systematycznie ucinana i oscyluje w granicach 10 /18 max procent od danej stawki jaką aktualnie masz , premia może być wyższa ale musisz zasuwac jak wariat klapki na oczy i może dostaniesz 20 albo 23 ale to musisz jeszcze kierownikowi powiedzieć co nieco o innych tak żeby innemu zabrał a tobie dał a jak nikt nic nie powie to kierownik albo ktoś inny wyżej znajdzie sobie powód do obcięcia premii. Podsumowanie jest bolesne bo starzy pracownicy magazynu zarabiają ledwo 2000 netto albo troszkę ponad. Atmosfera jest taka ze coraz więcej młodych ludzi tu pracuje, którymi się łatwo steruje, ale oni popracuja trochę zdobędą doświadczenie i nara ! A co do starych pracowników : ) to już się zwalniają i zwalniać się będą jak się nic nie zmieni w kwestii zarobków i podejścia do nich, bo w tej firmie nie ma nawet dobrego socjalu jest jeden marny bon na święta w tamtym roku było to 250 zł. Jest jeszcze premia roczna, wiecznie wielka niewiadoma czy będzie czy nie? wypłacana w KWIETNIU!! dobrze ze nie w listopadzie albo za dwa lata ha ha ha, jej wysokość jest zależna od absencji chorobowej i urlopów na żądanie, pełna premia roczna to coś ok 50 60 procent twojej stawki. I to by było na tyle w kwestii zarobków itp. co do tego jaka jest atmosfera firmie to hoho !!

Krispin

Ponoć zachęcają i dają 2200brutto, ale według mnie to dalej lipa, ponieważ brak jakiegokolwiek socjalu. Teraz większość dobrych magazynów na start można dostać 2400brutto plus premia, socjal typu opieka medyczna, karta multisport itd.

Nieznany
@Krispin

Być może jest 2200 brutto ale napewno nie na umowie tylko z dodatkami ( premia i dodatek nocny)

kasa

mówisz, że pracy coraz wiecej, ale poszukują nowych pracowników z tego co widzę nie wiem czy akurat do twojego miasta ale szukają spedytorów i nie tylko, poszukiwani są rownież pracownicy na stanowiska biurowe, wiec możesz podpytac kierownika kiedy zatrudnia kogoś

wolność123
@kasa

Po dziesięciu latach 2350 brutto czyli niespełna 1700 do ręki, o premii nie pisze bo szkoda pisać, dobrze się zastanów czy chcesz tu pracować, i zmarnować swój ceny czas. Pracownika maja za nic. Teoria kierownika magazynu na Twoje miejsce czeka juz dziesięciu za brama. Na umowie MAGAZYNIER, czyli od wszystkiego i od niczego jak to wygląda w CV. Czy warto utknąć, byle by było?

Ciekawy
@wolność123

To w takim razie ile jest na początek skoro po tylu latach tak mało??? Czyżby najniższa krajowa ?

Krispin

Ostatnio nie ma nadgodzin i raczej już nie będzie, a premie ucinaja.... Roboty coraz więcej, kasy coraz mniej. Firma ma takie obroty, a płacą bardzo mało. Jak na pierwszą pracę to polecam pracować Maks 3miechy i w tym czasie szukać czegoś lepszego.

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services

Tramwajarz

I co byś jeszcze chciał

elmo

Jak to od czego, od wydajności i absencji a tak naprawdę to teraz od widzi mi się góry. Zawsze znajdą jakiś dobry powód do jej obcięcia. Praca nie jest wcale od poniedziałku do piątku jak niektórzy myślą bo jest grafik więc pracuje się też w soboty za inny dzień wolny w tygodniu. Zdarza się też praca w święto np. majówka czy Boże Ciało i to nie są nadgodziny bo ich po prostu nie ma.

skoczę z helikoptera

a jakby panom M.C. i A.S. przyszło do głowy żeby z tym wpisem iść do sądu to niech się grubo zastanowią bo świadków ich zachowania mam tyle że niech sobie pieluchy założą :D:D

kup sobie helikopter

oddziałem w Dąbrowie Górniczej rządzą 2 osoby Marcin C. kierownik zmiany który skończył tylko gimnazjum i Artur S. ten pan jakimś cudem został kierownikiem magazynu. Z tego co wiem dochodzi tam już do zastraszania pracowników którzy chcą się zwolnić wyżej wymienieni panowie straszą "dyscyplinarką" . największa wypłata jaką wziąłem tam z pełną premią to 1840zł, ogólnie wypłaty oscylują tam w przedziale (1450-1700) zaznaczam że nie pracowałem na najniższej startowej stawce. Kierownik Marcin C. wielokrotnie na mnie krzyczał, wygrażał pięściami, była nawet taka sytuacja że gonił mnie na terenie magazynu. Co do BHP nie dają ubrań roboczych miałem jedną koszulkę przez 15mcy, podarta bluzę kierownik zmiany kazał mi sobie(cyt. "scerować"). Na koniec kiedy zostałem zwolniony z wielkiej łaski dostałem urlop bezpłatny ponieważ dwaj w.wymienieni panowie chcieli abym na wypowiedzeniu pracował dla nich jeszcze przez miesiąc . Tam ręka rękę myje że już nie wspomnę o dziwnych układach pana Artura S. z byłym pracownikiem "Widlatexu" Adamem

elmo

Premia jest uznaniowa więc mogą ci dać wyższą lub niższą.

elmo

Co z tego że terminowa jak niska bo znowu premia ucięta i to już nie pierwszy raz w tym roku

Franek

@koment: Wypłata jak najbardziej terminowa, czasem nawet dzień wcześniej przychodzi.

Paweł job

Odradzam firmę fiege przepracowalem tam 3miesiace przez agencje, nie ma żadnych socjali nic, ludzie chcieli założyć karty multisport, ale prezes oczywiście nie wyraził na to zgody, bo mniej kasy miałby w kieszeni. Buduje się tyle firm konkurencyjnych że ludzie na pewno znajdą coś ciekawszego. Bo drugie kolega Darek dobrze pisze, jest mobinng i tyle. Wymyślone są jakieś grafiki że w tyg masz wolne, a w sobotę idziesz za darmo do roboty.

Darek

Powiedzenie do pracownika że ma 5min na wymianę bateria, jeżeli tego nie zrobi to cie zwolnie. No sory! Pan boczek Marcin czy jak mu tam wydaje mu się trochę jak by to była jego firma, moim zdaniem powinien być zwolniony za takie zachowanie..... Słyszałem dużo podobnych wersji jak straszy pracowników magazynu jak i administracji!!

Darek

2200 brutto + 15%premi niestety, ale wyżej stawki już nie ma, więc najlepiej zdobyć doświadczenie i spadać dalej. tzn zależy na jaką zmianę trafisz, ja jestem u S. I jest w miarę w porządku. Najgorzej na transporcie i u Marcina. O tej firmie chodzą legendy! Najlepiej by było wymienić kierowników zmian, bo wprowadzają nie którzy niezły mobinng, ale karma podobno powraca!

Jurek

Tym razem nie o pracy w magazynie, lecz w dziale spedycji międzynarodowej. Praca dobra na sam początek kariery zawodowej, można zdobyć trochę doświadczenia i potem z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami iść dalej. Startując od samego początku, czyli od stażu, nawet po jakimś czasie nie ma szans na płacę adekwatną do obecnych trendów na rynku, także najlepiej nauczyć się i uciekać. Najlepiej nie prosić o podwyżki, bo usłyszysz żenujące tłumaczenie że przecież są siatki płac, a refleksja osoby przełożonej jest dopiero jak człowiek decyduje się odejść - czyli najczęściej w momencie, kiedy jest już za późno na jakiekolwiek negocjacje. Jeszcze jeden drobiazg - faworyzowanie i niedostrzeganie niekompetencji niektórych osób w dziale przez osobę przełożoną woła o pomstę do nieba i niesamowicie demotywuje pozostałych. Docenić trzeba za to fakt, że dali szansę człowiekowi bez doświadczenia, nauczyli różnych istotnych rzeczy, a wypłata zawsze była na czas.

człowiek sraczka

Prawda. Cała prawda. Minimalna krajowa pod firme w dodatku człowiek warzywo ciśnie srake jakby to była jego firma. Nikt go nie lubi i nie szanuje bo jak można buraka o aparycji ziemniaka nazwać inaczej skoro ostatnie co ukończył to gimnazjum. Bez wyróżnienia z resztą. Żre ryż z kurczakiem i goni ludzi jak gebels w auschwitz zabierając i tak już marną premie za byle co. Lubi to bo lubi sobie zjechać pod biurkiem pełny satysfakcji że pracownik dostaje prawie gołą pensje. Najlepsze jest to że jak już sie uśmiecha to od tego ryżu uśmiech ma jak chciwy koreańczyk ze stadionie 10-lecia który cie wydymał na 50zł. Dla chcących podłapać doświadczenie jest ok do roku czasu. Potem to tylko zostają ci co lubią sado-maso w kiepskim wykonaniu. Aha. Pozdrawiam typa który notorycznie zatyka sraką kibel w szatni. Masz gościu fantazje. Półobrót i do przodu frajerzy.

bbbbb

na ten magazyn zatrudniają każdego kto wyrazi chęć tam pracować a najgorzej jest na zmianie pana Cz. który po ukończeniu szkoły gimnazjalnej został kierownikiem, współczuję magazynierom z tej zmiany

xxs

Wydaje mi się ze kolega, który pisze o gównie to pewnie sam te (usunięte przez administratora) przynosił, bo odkąd nie pracujesz to na stołówce nie śmierdzi. Pozdrawiam

dąbrowa

drogi potencjalny pracowniku w dąbrowie w oddziale fiege możesz spotkać ludzi nie potrafiących pisać i czytać, ponieważ wymogiem jest posiadanie uprawnień na wózek i matematyka od 0 do 10, spotkać można też także ludzi którzy mówią do siebie, modlą się w czasie jazdy na wózku( jeżeli można to nazwać jazdą), użycie folii i taśmy klejącej to szczyt możliwości intelektualnych, przynoszą do pracy jedzenie ze śmietnika w najlepszym wypadku ich celem jest dobić wózkiem do jak największej ilości rzeczy w ciągu 8 godzin, najbardziej nienawidzą regałów i innych wózków które akurat znajdują się w zasięgu ich wideł czują wręcz potrzebę dobicia do nich, no cóż mogę to porównać jedynie do małpy która rozłupuje kokos kamieniem(choć nie wiem czy nie obrażam w tym momencie małp), jest także grupa osób które tak się wczuwają w pracę że po każdej zakończonej zmianie natychmiast się masturbują jest to tak zamknięta grupa ze być może robią to sobie nawzajem. Ale pociesze Cię potencjalny pracowniku nie wszyscy są tacy, jest tu także duża część normalnych ludzi z którymi się normalnie pracuje normalnie rozmawia, nie jedzą gówna na stołówce i coś tak oczywistego jak myślenie nie jest nam obce

hiszpan PMI

LUDZIE NIE IDŹCIE DO PMI Kraków PRZEZ FIEGĘ WYKOŃCZĄ WAS TAK JAK MNIE !!! Wracam chyba znów na pomarańcze do Hiszpanii, pisał HISZPAN znany z PMI

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.