Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

BHP

Widzę, że Fiege ma ofertę pracy dla specjalisty ds.BHP. Słyszałem o nich dobre opinie i chcę aplikować. Może ktoś miałby czas i podzielił się info o firmie i atmosferze pracy?

Górka

Fiege jak każda firma musi borykać się z hejtem. Szkoda, że ludzie którym praca tu nie odpowiada jeszcze tak się udzielają zamiast wziąć się za coś innego! Może ktoś was inspiruje to tego oczerniania?

D. G.
@Górka

Tak, mnóstwo tych tablic które nam wiszą nad głowami. I wiele innych rzeczy które zostały w ostatnim czasie zrobione na magazynie. Spora część ich pomysłów idzie potem do kosza bo się nie sprawdza. Mają ich mnóstwo co chwile jakiś nowy. A to wszystko kosztuje,więc firma ma pieniądze ale nie dla pracowników. Konkurencja lepiej motywuje swoich pracowników dając m.in. benefity i fundusz socjalny. Więc niech oni się nie dziwią że mają braki kadrowe na magazynie. Czy Ukraincy wypełnią im tą sporą luke to się sami przekonają. Owszem ludzie nieraz przesadzają z opiniami o firmie na tym forum ale jest tu też sporo prawdy w tym co piszą. To co się dzieje ostatnio w firmie nie jest dla mnie żadną inspiracją tylko motywacją do zmiany pracy. I myśle że nie nie jestem jedyną osobą która tak chce zrobić.

Górka

Uważa, że Fiege jest dobra firmą jedynie powinni zrobić wietrzenie kadry pracowniczej.

Szo...
@Górka

wywietrz sobie mózg, sorry zapomniałem ze nie masz czegoś takiego

Benek

Fiege można przedstawić w dobrym i złym świetle zalety pracy na magazynie: 1) - 1 REGAŁ KTÓREGO KAMERA NIE OBEJMUJE CZYLI MIEJSCE NA BAJERE 2) - brak wady 1) karczek - gosc ma nasrane w glowie jak cholera pozwalniał ludzi myśląc ze go podpieprzyli a my nadal tu pracujemy i podpieprzamy go dalej :) 2) straszenie wyzwiska poniżanie i zmuszanie do pracy niezgodnej z zasadami bhp (karczek bo od początku u niego na zmianie robie) 3) co kilka tyg wysyłąmy pisemka do PIPU chyba dzięki temu poniekąd dostaliśmy podwyzki by nam mordy zamknąć ale... nie da sie 4) Artur S mogę powiedziec że jest w porządku ale ślepy jak kret nie widzi co karczek dowala za jego plecami, nadal myśli że jest karczek jest ok i ze jest po jego stronie a podkopuje Artura do nowego kiera dosłownie ze wszystkim aż dziwne ze mimo to go jeszcze zostawili w pracy Artur nie martw się Karczek dopnie swego :) ty będzies zszukał nowej roboty a karczek cieszył sie z nowego stanowiska 5) Kiero Karczek siedzi wyłącznie przy kompie- jeden z niewielu ludzi ktorzy przjerzeli cały internet i to ze 2 razy Pozdro dla zwolnionych przypadkiem przez nas na przestrzeni ostatnich 2 lat wybaczcie ze padło na was ale nie taki był plan ale nic nie tracicie, a my w koncu dobierzemy sie temu Mobbingowemu maniakowi do skóry z pomocą Pipu i wszystkich innych organizacji walczacych z mobbingiem jak wygląda praca Nowi maja mało czasu by wszytkiego się nauczyć są ciagle gnębieni ale ci któzy żyją w zgodzie z Karczkiem... zgadnijcie dlaczego sprzedaja wszytkich jak leci dzięki czemu nei musza prawie nic robic a dostaja wyzsze premie roboty jest coraz więcej i wiecej zarobki po podwyzce zrownaly sie z tymi jakie razem z podstawowa premią byly 3-4 lata tem... cos dodac? coś kosztem czegoś systematycznie obnizali premie, nie dawali podwyzek lub symboliczne 50zł brutto teraz poszła wieksza ale premie spadaja w dół wymogi rosną kasa stoi w miejscu mimo ze na papierze widac cos innego mobbing do przesady bo karczek mysli ze sie nas pozbyl :) jest chroniony przez Artura S mimo ze dolki pod nim kopie to sie z dnia na dzien coraz bardziej rozjusza i na coraz wiecej pozwala zamykanie jadalni w celu kopulacji z pracownicami koopakingu (pryzpuszczenia ale po dluugim czasi e wychodza razem) w zasadzie obrabia ponoc 3 ale plotki plotkami przylapnay byl z jedna :)

W końcu
@Benek

I stało się. Artur S zostanie zdegradowany. Czyżby firma zaczęła stawiać na wykształcenie. Kierownicy zmian radze zainwestować w wykształcenie wyższe :-) Machina już ruszyła.

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Gośka

Każdą firmę można przedstawić w złym świetle, tylko zastanawiam się w jakim celu ludzie to robią? Jak można tak ośmieszać swoje miejsce pracy i współpracowników?

Hanna

Wiecie, że Polacy wytypowali pracodawców marzeń? Firma Fiege znalazła się na 4 miejscu w kategorii 'Transport, spedycja, logistyka'! Więcej przeczytacie pod linkiem: http://hrstandard.pl/2017/04/26/polacy-wytypowali-pracodawcow-marzen-jednak-oczekuja-nich-coraz-wiecej/

hahaha

chyba karczki :D:D:D:D:D:D

s
@Hanna

fiege w tym rankingu ma tylko 6% więc chyba kadra kierownicza głosowała sama na siebie hahahhahahahahahahahah:D:D:D:D:D:D

Szo...

"scenka sytuacyjna z Fiege 2" karczek: stachu mam problem z kilkoma magazynierami stachu: o co chodzi? karczek: zauważyłem ostatnio że ci starsi potrafią pisać, czytać i liczyć powyżej 10 stachu: to w czym problem? karczek: no bo wiesz że ja nie potrafię stachu: ale ogarniasz wszystko w tej firmie karczek: bo dobre gimnazjum skończyłem stachu: szkoda że za moich czasów nie było takich szkół też bym takie gimnazjum skończył jak ty karczek: no ja kończyłem profilowane, z zawodu jestem kierownikiem stachu: marcin ty to jesteś ale dobra nie będę ci przeszkadzał bo przegapiłeś już 5 minut na kamerach

Gośka

Czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi tablicami? Ale interesuje mnie ogólnie atmosfera w firmie, mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds.BHP. Może ktoś orientuje się jakie wymagania ma firma na początek? Czy do pensji są jeszcze jakieś dodatki? Może coś socjalnego?

@Gośka

jeżeli chcesz pracować w biurze to musisz umieć pisać, czytać i liczyć do 10, pracownik fizyczny w fiege nie musi tego umieć jest tam kilku starszych magazynierów którzy to potrafią ale ogólnie nie są to konieczne umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w tej firmie

D. G.

Tablice, tablice i jeszcze raz tablice.

Hanna

@Operator, dlaczego gorzej? Co się zmieniło?

Hanna

@Grażka nowe oferty pracy pojawiają się cały czas. Obecnie Fiege Sp. z o.o. poszukuje osób m.in. na stanowisko Business Development Manager. Jakie macie doświadczenia z tą firmą?

Operator
@Hanna

3 lata pracuje w tej firmie, a dokładnie w Dąbrowie Górn. I powiem tak, z roku na rok jest coraz gorzej a szczególnie jak przyszedł ten nowy kierownik. Który żeby wszystko było idealnie co mu raczej sie nie uda bo logistyka a produkcja to są dwie różne branże.

to ja

Praca na oplu nawet ok. Małe zarobki brak premii przez tego pseudo kierowniczka Andzejka. Gość jest głupi a uważa się za nie wiadomo kogo.

Grażka

Świetna firma, tylko szkoda że nie ma nowych ofert.

Karo

Dostałem ofertę pracy na stanowisko magazyniera/operatora wózka widłowego w firmie Fiege w Dąbrowie Górniczej. Mam przyjść na magazyn i spotkać się z kierownikiem Arturem S. i moje pytanie jest takie czy warto przyjść czy od razu sobie odpuścić bo widzę tutaj opinie nie najlepsze i jestem zmieszany trochę , jak jest na prawdę aktualnie w tej firmie ?

Sami
@Karo

Jest spoko, Artur normalny czlowiek, zarobki na start 2250zl brutto plus premia okolo 18%

Sami
@Karo

OPeratoor
@Sami

Ciekawe że 18% premii , bo od roku nie było takiej premii wyjściowej na magazynie. Premia miesięczna waha się pomiędzy 12 a 16 procent. I nic nie wskazuje na to by coś się zmieniło na lepsze a wręcz odwrotnie.

Ryszarda

Mam zgłosić się na rozmowę w sprawie pracy jako specjalista ds personalnych. O co pytają na rozmowie, czy są jakieś trudne pytania?

Piotrek85

Witam Ostatnio dostałem propozycję pracy w firmie FIEGE/ACTION na stanowisko Operator wózka widłowego w Niemczech - Biblis. Proszę o jakieś informację na temat zarobków i atmosfery w pracy.

Niko
@Piotrek85

Goścu tu jest forum dla pracowników w Dąbrowie Górn. a nie w Niemczech więc te pytania gdzie indziej rozumesz!

Luk
@Niko

Widać Gościu że burak z Ciebie, nawet grzecznie opisać nie potrafisz rozumiesz!

LLLLl

Dostałem ofertę pracy na magazyniera w fiege Dąbrowa Górnicza. Chciałbym się zapytać jak wygląda praca, jakie są zarobki i jacy są ludzie i atmosfera w pracy. Z góry dzięki .

Zagłębiak
@LLLLl

Przyjdź, przekonaj się jak jest. Zobaczysz co będziesz robił, z kim i za ile. A i jeszcze jaki będzie twój przełożony. Zarobki nie są powalające, chociaż w tym roku się szarpneli i dali konkretniejsze podwyżki ( chyba wkońcu dostrzegli że coraz więcej ludzi odchodzi właśnie z tego powodu ). Nie ma funduszu socjalnego i żadnych benefitów tak jak to jest w innych podobnej wielkości firmach. Mam na myśli pakiet multisport i pakiet medyczny. Jest tylko raz w roku karta na świetą na średnią kwotę . Mając 4 osobową rodzine jest to bardzo niewiele. Co do roboty to nie jest zła, ale jest jej coraz więcej szczególnie dla doświadczonych pracowników. Szczególnie na exportach. Ale kto ma to robić jak świeżaki nawet dobrze palety w regał nie potrafią wstawić czy pobrać towaru z palety.

Górka

Słyszałem że firma jest wporzo i chciałbym się zatrudnić. Może ktoś wie czy są teraz przyjęcia i jakie są zarobki ?

Franek
@Górka

Przyjęcia są cały czas wystarczy wejść na pracuj.pl

True

Pracuje już jakiś czas w Fiege. Ogólnie było okej dopóki nie przyszedł nowy dyrektor i nie zaczął realizować swoich pomysłów.Wprowadzone zostały normy o które się teraz kierownicy czepiają. Wypłaty są zawsze na czas,nie sa to jakieś kokosy ale jak ktoś nie ma nic innego to na przeżycie chociaz jest do czasu znalezienia czegos innego. Praca zalezy od dnia raz jest lzej a raz gorzej. Do mojego kierownika nic nie mam,wiadomo czepia się jak dostaje zjebe z góry.Fakt faktem nie jestem na zmianie u ,,Karczka''- o którym opinie z forum są prawdą, wnioskuje tak po rozmowie z chlopakami z jego zmiany. Moja ogólna opinia o tym zakładzie jest średnia. Nie jest dobrze nie jest źle, są o wiele gorsze zakłady

wolność123

Ciekawe ile jeszcze osób musi się zwolnic ze zmiany kierownika Marcina Cz. Żeby jego zwolnili i przejrzeli w końcu jakie metody stosuje łamiąc przy tym prawa pracy oraz prawa pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.