Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Hjujuk

Firma jest na domykaniu do sprzedazy brak bhp srodkow, lotto 500 wszystko sie skonczylo.

I tak dychnąć od tej świńskiego ryja jutro do 14

korekta

Boss koledze Zenon chodziło o wycieczki zwiedzające nasz zakład

Zenon

Kiedy kolejna wycieczka Panie Dyrektorze

Boss
@Zenon

W tym roku nie będzie wycieczki bo knór ze swoją tłustą lochą przeżarli budrzet w KFC na ten i przyszły rok, A firmie wręcz grozi plajta

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
HR

Rozsyła bo do nas przyszło - ale nic z tego znowu był położył firmę

Lol

Zwalniajcie się z tej firmy bo ona tak dlugo nie pociągnie. Piotruś jusz cw swe rozsyła.

I tak, poniedziałek i za 3,5 godziny oglądać ten ryj knóra. :

captain america
@Pan Havranek

No dokładnie takiego okazu nawet w wrocławskim zoo nie mają.

Anty knór
@captain america

Idź po 14 do KFC to zobaczysz knóra i jego lochę

captain america

konfitura broni konfiturę po drugie czy w tym zakładzie pracuje jakiś "Sraczyk" ????

...
@captain america

Każdy dobrze wie o kogo chodzi a jak nie to przypominam że to brzydki chudy synek o wyglądzie rumuna. :)

Patrycja

@Tłoczarz rozumiem Twoje rozgoryczenie, że nie dostałeś premii. Ale niestety nie możesz na forum nikogo obrażać na forum. Takie wpisy mogą zostać usunięte przez admina forum, bo łamią regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. A powiedz czy to, że nie wyrobiłeś premii spowodowane jest dużą ilością obowiązków? Polecałbyś tam pracę? Dużo jest ofert pracy: http://www.die-tech.biz/pl/praca.

Tłoczarz

Tak dziś dzień wypłaty ale co z tego jak goła bez premii bo nie dałem rady wyrobić :( a taki śmieć Sraczyk łazi kapuje, kupsko robi a ma zawsze premię taki to po żyje. Dziwię się ludzką którzy z nim jeszcze gadają i na Was przyjdzie czas jak Was zakabluje.

Zeflik

Arek zbliżają się święta chca od związków motor :) Pisza tak wczas co byście już zbierali ewentualnie dźwignijcie sie składki na ta okazjo do świąt. Z góry dziękuja Zefel

Pablo

Nie spamujcie tylko odpowiedźcie na powyższe pytanie...

Zawsze Najwazniejsza Norma:)

Panie Havranek troche Kultury jalmuzne nie placisz Nam tylko do zwiazkow. Wazelinka jest spytaj sie kolegow co Kapuja i Donosza do kierownictwa. Sprzedam kolege za nadgodziny haha. Cwaniaczki forumowe na palarni jestescie Tacy Madrzy a przychodzi do konkretow to glowa w piasek.Arek z chlopakami nie bali sie zalozyc zwiazkow .Kolego jak chcesz wiedziec co zwiazki zrobily w sprawie Lukasz to zapraszam jutro Od 6 do 14zwiazkowcy ci Wyjasnia ,jak masz druga zmiane to tez pewnie pogadaja z Toba .ZOBACZYMY CZY JESTES TAKI TWARDZIEL I PRZYJDZIESZ :-)

@Zawsze Najwazniejsza Norma:)

Pewnie że przyjdę ciekawe czy zorientują się kim jestem w końcu już mnie straszyli że do mnie dojdą, będę się uśmiechać a w sobie drwić patrząc w ich twarze :)

Pan Havranek

No Panie Arek oprócz paczki za 50zł na święta liczę na mega (usunięte przez administratora)podwyżkę w przyszłym roku ;)

Troll
@Pan Havranek

Najpierw zostań członkiem miękka fajo, nie licz po cichu że coś dostaniesz przyglądając się z boku.

@Troll

Miękką fają zrobiony jesteś ty❗❗❗ Coś śmiecia zrobił jak charpagana wydupili siedziałaś cicho , ewentualnie na palarni robiłeś z siebie dupnego związkowca i jakie to nie sprawiedliwe. Co już si (usunięte przez administratora) rozglądasz za jakąś tanią hurtownią. Wielki obrońca się znalazł podwyżkę mi (usunięte przez administratora) załatw to może do tej waszej wazeliniarskiej sfory dołączę i będę wam płacił jałmużnę hieny.

Anty knór

Spieszcie się kupować kubki za 9.99 w KFC bo Zdzichu z Mariką wykupują w całej Polsce a zapasy się kończą bo kurczaki nie nadążają rosnąć.

koniec

Nie ma roboty ludzi na urlop wysyłają, i tu się nasuwa pytanie co ja jeszcze tu robię?

Młody ojciec czwórki dzieci
@koniec

Jesteś obiektem do kapowania przez Sraczyka buhahahaha. Bo jeśli wszyscy dupną tą robotą to rumunisko nie będzie miało na kogo odnosić.

zenon

Dlaczego postępy stoją

Gol

Z taką stawką też byś go nie trzymał bo za jego stawke 2 ukraincow morzna przyjąć

Związki też chcą normalności i sprawiedliwości

Krzysiek będzie pracował tak długo jak firma będzie istnieć w końcu dyrektor R docenił jego zaangaźowanie takich ludzi nam potrzeba może czasem jest nadgorliwy ale wszystko co robi i już zrobił było zawsze dla dobra zakładu mówię tutaj o ewentualnych reklamacjach jak i funkcjonowanie spawalni.Jakoś Staszenia na siłe Ry....r nie trzymał ,całe szczęście bo w końcu sie na nim poznali może docenią ludzi którym zależy na zakładzie i jego dobru by pracować w nim jak naj dłużej i dobrze zarabiać.

Kesserling
@Związki też chcą normalności i sprawiedliwości

Gołym okiem widać że liżecie już kakao wierchuszce, za to was na pewno docenią. Łukasz jakoś robił normy i go nie docenili. Więc skończ dupczyć fleki o docenianiu. Doceniają to Sraczyka za kapowanie, a wy im włazcie do rzici to pewnie też was docenią.

Syf
@Kesserling

Tak tak docenią wyklina montuje boksy jak w stajni dla bydła jeszcze mają kupić krzeslo/sedesy w Japonii a z toalet będa pokoje do jebniecia z ucha tak pięknie tu jest kur....!!!!!

Pol

Panowie rynek pracy jest tak ogromny że glowa boli.A jeszcze jedno słyszałem że Koszyk miał się zwalniac i zostal, zobaczycie chłop nieporobi długo bo z nimi tak się niepogrywa.Oni go zwolnią jak zrobi swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy