Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Troll

@Kosiarz kto szuka ten znajdzie jak nie w tychach to poza nimi masz przykład Stacha znalazł chłop za 5645 brutto da się - DA. Zamknie na kłódkę chyba chlewik na działce. @gość123 proszę się o Łukasza nie martwić ma już pracę nagraną za 3205 brutto + premia m-czna z możliwością pracy w soboty za 100% lub niedziela 200% Frajer to w tym momencie jesteś ty pisząc na kogoś kto jest lepiej ustawiony na dzień dobry od Ciebie. Zainteresuj się lepiej rynkiem pracy a wnet przyjdziesz z wypowiedzeniem na zakład :)

Lolek

Niech związki zawodowe rosną w siłę to pracodawca będzie się z nami liczył

Kosiarz
@Lolek

Będzie się liczył hahaha dobre dawno się tak nie ubawiłem. Przyjedzie zawiesi kłóte na bramie i wypier...... ci powie haha. Potem bedziesz szukal pracy za 2500 na reke bo taka ciezko znalezc w tychach. ????????????

Zawsze Najwazniejsza Norma:)

Kolego o nicku Wykarz sie Arek ,nie pisz w imieniu Daniela chyba ze nim jestes:)?. Zeby Arek mial dodatkowe pol etatu lub caly musialo by zapisac sie prawie caly zaklad lacznie z Gora :-). Jesli chodzi o palenie i tak palicie po katach, a Zakaz obowiazywal wczesniej spytaj sie p. Rymera co powiedzial na spotkaniach z chlopakami. Kazdy jest cwany ale jak przyszlo zapisac sie do zwiazkow to ilu z Was sie Posralo ze strachu i tlumaczenia bo mam rodzine umowa mi sie konczy. A ci co sie zapisali to co rodzin nie maja!.Dyrekcja chce Nas sklucic miedzy soba. A pan kierownik Zdzislaw przechodzi sam siebie zero kultury i szacunku ale niech nie zapomina KIJ MA DWA KONCE .

@Zawsze Najwazniejsza Norma:)

No właśnie widzisz Łukasz się zapisał i stracił pracę, a ja mam 4 dzieci to dopiero rodzina. No więc widzisz dlatego mam wątpliwości co do zapisania się choć masz rację każdy kozak a boji się zapisać do związków.

Troll

Nie wypowiadaj się na temat NSZZ „Solidarność" jak nie masz zielonego pojęcia, jak by miał etat to by nie jeździł na wózku. Chłop ma jaja, nie tak jak ty w robocie pyska nie otworzysz ale za to na forum jesteś kozak.

@Troll

Gościu ja musze utrzymać czwórkę dzieci to po pierwsze a po drugie to tępaku 1 jego etat wózkowego i pół za to że jest przewodniczącym co daje buraku półtorej etatu. Widoczniej Charpagan miał większe jaja bo poleciał z roboty. Nie mam nic do Arka no ale po co te związki w takim razie mają być ? Jak na razie na was zwalili ze nie można palić przez was w co nie wierzę bo was chcą skłócić więc pokażcie co możecie zrobic dla pracownika a na pewno więcej ludzi wstąpi do związków. A pierwszy ja choć mam 4 małych brzdąców ale będę miał pewność że mi może knór razem Gamonien naskakać na fujare w razie co.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Wykarz się Arek ;)

Ciekawe Arek czy teraz to coś da że wstąpił do związków Charpagan , czy wyratujecie mu (usunięte przez administratora) jeśli tak to i ja wstąpię do związków. Bo założę się że miedzyinnymi to dlatego go wydupili bo się zapisał do związków. A związki nie po to biorą składki żeby potem dostać paczkę na święta za 50 zł z produktami co za tydzień się przeterminują bo kupione za grosze z hurtowni co się wyzbywa towaru. Tylko po to żeby ratować tyłki nawet takim nadgorliwcom jak Charpagan których się wywala z roboty niepodstawnie, teraz zobaczę czy założyłes te związki żeby faktycznie broniły pracowników czy to tylko pic na wodę i żebyś miał półtorej etatu płacone i kasę wyciągał od pracowników. Działaj , powodzenia ❗❗❗

gość123

Charpagan poleciał dlatego też bo tam Jagiełło mu robił za plecami u knóra w szopie jedna dupna klika.

gość123

Charpagan poleciał dlatego też bo tam Jagiełło mu robił za plecami u knóra w szopie jedna dumna klika.

Zawsze Najwazniejsza Norma:)

Nie ma litosci dla konfidentow i kapusi zwiazki takich ludzi niech nie bronia!!!

Smutny los nadgorliwego pracusiu :(

I po co Ci to było Łukaszku tak się spuszczać robić normy, pół godziny wcześniej już koło prasy latać, pracować do dechy PO CO ❓odpowiedz sobie sam :( i taka dobra rada na przyszłość nie spuszczaj się tak w nowej robocie bo jak widzisz co najwyżej to Ci podziekują wypowiedzeniem ;)

Xxx
@Smutny los nadgorliwego pracusiu :(

Dokładnie przez parówe ale przyjdzie Kryska na matyska i knur trafi pod nóż

!!!!!!!!!!!
@Xxx

Taki kozak niech pokarze i zapie....że się da a nie troli cały dzień w klimie fachman tycia masz na produkcji pozamiatane jesteś zerem tak jak żeś załatwił wcześniej kierownika dawnego

Syf
@!!!!!!!!!!!

Tak tak zgłoś nie da się tyle zrobić to cię czeka zwolnienie to pokażcie jakie z was fachowcy i zróbcie a jak nie to się również zwolnijcie bo tak dyrygujecie że bym wam budki z hot dogogiem nie zostawił Kur co tu się dzieje.....

!!!!!!!!!!!
@Syf

Przepraszam teraz ruch związków!!!!!!!!!

Nik

Prorok ty masz coś z deklem w (usunięte przez administratora) rady nie umiesz sobie dać jaka fala odejść mówisz o tych kapusiach jaka to strata dla zakładu polityka firmy wygląda tak nikt ich na siłę tu nie trzyma a zostają ludzie którzy są naprawdę potrzebni i znają się na robocie usiąść i naciskać guziki to umieją koledzy z Ukrainy ale przynajmniej nie kapują a roboty też zdążą się nauczyć.

@Nik

-Firma nie daje widoków na przyszłość dlatego wiekszosc osób które tam pracuja ma coś z deklem -Jak ktoś po 5-9 latach pracy w Die-Techu na okresie próbnym w innej firmie dostaje więcej niż tutaj to podziękuje sknerowatemu pracodawcy który szuka oszczędności w kieszeniach szarych pracowników -A ty dajesz radę pracować non stop ? Na hali oddycha się tak swobodnie jak w piecu hutniczym a o dodatkowych napojach albo przerwach możesz pomarzyć -Fali odejsc może nie było co miesiąc odpadają 2-3 osoby przez te kilkanaście miesięcy od kiedy pan P jest dyrektorem pewnie podpisał 20-40 wypowiedzen -Nawet jak kogoś zakapujesz ( czego nie popieram ) to swoje i tak musisz zrobić a normy takie ze zamiast motywować do pracy denerwują jak na początku miesiąca trafisz na detal gdzie masz max 60-70% a żeby dostać 350zł trzeba mieć min 90% to machniesz ręką na robienie norm do końca miesiąca -Tutaj czasami trzeba być operatorem mechanikiem kontrolerem i sprzątaczem w jednym a wypłata jakby płacili za to ostatnie ( z całym szacunkiem do firmy sprzątającej ) za 8h stania w hałasie i oparach oleju to za mało -Absurdalna polityka w tej firmie wygląda tak że pozwala się odejść cennym pracownika którzy chcą pracować i mają jakieś doświadczenia a na ich miejsce zatrudnia się osoby które nie chcą pracować albo chcą pracować ale nie mają doświadczenia ( ludzi traktuje się jak mięso armatnie ) -Koledzy z ukrainy jak każdy potrafią naciskać guziki ale tutaj to za mało żeby uniknąć reklamacji

@Nik

Chyba ci się pomyliło kapusie zostaną bo firma ich potrzebuje tylko nie zorientują się jak im tylko zostaną pracownicy którzy nic nie robią oprócz malowania hahahaha

prorok

Nadchodzi kolejna fala odejść pracowników z firmy, a ponoć jesienią mamy ruszyć na trzy zmiany. No tak ale nie wiadomo w którym roku ta jesień. Najważniejsze że konfitury wypoczęte przyszły do pracy w pełni zmobilizowane aby składać co dzienne raporty swym wodzom, a w nagrodę nadgodziny do drugiej lub sobota/niedziela.

Jak można się tak zmienić

Jakby nie gnoił ludzi to by się nie zwalniali nasz pan dyrektor R jest na tyle inteligentny że w końcu to zrozumi i podejmie odpowiednie decyzję szacunek to podstawa a on pracowników mimo że są dużo od niego starsi traktuje jak śmieci trochę kultury bo się miara przebiera jak się na to patrzy.Nie daj boże jak asy zaczną się zwalniać coraz więcej się słyszy że napewno mu tego nie zapomną.

Lukaku
@Jak można się tak zmienić

No i w tej firmie zostaną tylko krasnal, Gamoń , knór i ten konfident Sraczyk.

Podobno Zdzichu będzie robil na tradycyjnych lub postępach jak się ludzie pozwalniaja czy to prawda

Patrycja

@Lecimy na wczasy tylko ni ma kasy czy wiedziałeś wcześniej, że takie będziesz miał wynagrodzenie? Czy wynika to z liczby przepracowanych h? Czy może zaszła jakaś pomyłka w wypłacie, że byłeś pewien, że powinna wynosić x10? Rozmawiałeś ze swoim pracodawcą na temat swojej wypłaty?

Burczymucha

Wlasnie jade na wczasy sponsorowane przez Nasza kochana firme. Zatankowalem, zalaczylem nawigacje jest super. Jade (usunięte przez administratora) autostrada, nagle czerwona lampka....sory zolta tzw. kogut samochodowy czyli rezerwa. Miga i miga, wiec zajezdzam na pobliska stacje i tankuje do fulla.... Tankuje tankuje, a tu nagle czar prysl, braklo piniedzy na paliwo bo wczasy pod grusza okazaly sie wczasami na przystani w remizie u Janka na zjezdzie nr 9832 w strefie 51 gdzie karmia kury z plastikowych pojemnikow, a psy sa weganami i wpierdalaja liscie kakaowca. Ale damy rady bedziemy improwizowac jak to nas nauczyli w Die Techu :) Takze pozdrawiam ekipe zlotego lotosu

Wow
@Burczymucha

Jak ci za mało to se dorob lub zbieraj jak każdy co ty myślisz że firma ci da na wakacje powiedz która Jedz na lysine

Łukasz
@Wow

W Nexteer dostałem 724zł na rękę a jestem bezdzietnym kawalerem hehe wiem wiem co to jest na wakacje no ale praktycznie 3razy więcej niż w die Tech

Lecimy na wczasy tylko ni ma kasy

Przychodzę do domu sms, otwieram patrzę przelew ,serce zaczyna bić coraz mocniej, wchodzę dalej widzę wczasy pod gruszą ,kochanie lecimy na wakacje żona pyta ile 2850 hura pokaż telefon ,podaje go by po chwili dostać nim w zęby myślę za co za jajco odpowiada, podnosze telefon z podłogi a tu całe 285 złoty.Teraz to baranie za te pieniądze możesz sobie wprawić pół zęba bo na cały ci nie starczy.I tak właśnie prysnął czar wymarzonych wakacji.

Tobokip

Wiadomo, że Ci co w budzie z majstrami siedzą to kapusie nie trzeba być super spostrzegawczym. W budzie ma być sam majster a nie grupa kolegów i opierdalanie kawałów w czasie pracy. panie mamon cy Pan tego nie Widzi????

młody ojciec czwórki dzieci
@Tobokip

Słuchaj Gamoń to bardzo dobrze widzi i zależy mu na tym bo przecież majstrzy zbierają dla niego donosy. Druga sprawa to taka że toleruje to bo w ten sposób załoga jest podzielony przynajmniej na dwie grupy kapusiów no i normalnych, a czyż nie lepiej się rozgrywa podzielonych. No i tak już będzie nigdy się nie zgra ekipa bo zawsze się znajdą takie gnidy a prym w zakładzie wiedzie Sraczyk który nawet się nie kryje z kupowaniem.

laptop

Dziś wielki grill państwo M. (nie mylić z państwem Gamoni ) będą piec wielką świnię na rożnie. Będzie wielka uczta, niestety jutro będą zdychać z przeżarcia. Taki to finał weekendu będzie, no ale co tam jutro byle się dzisiaj niewyobrażalnie na wdupiać WIEPRZE!!!

..........

Patrzcie na siebie ile wy sprzedaliście ludzi za Kolnego każdy się chce jakoś ustawić wy przez lata nie umieliście i to was teraz boli.A od Patrycji się odp....ja też siedzę i co z tego.Weźcie się zainteresujcie tymi co gówno robią gówno imieją na zakładzie a jeszcze chodz (usunięte przez administratora) i zarabiają ponad 3 tysiące starczy przypomnieć słowa Pana Rafała Og.....o który kominy płacowe skomentował jako nienormalne bo jak jeden pracownik może na produkcji zarabiać tyle co dwaj inni razem wzięci podwyżki mają być za zaangażowanie umiejętności efektywność i frekwencję bo dochodzimy do momentu gdzie pół zakładu pracuje a drugie pół kapuje i pozoruje pracę.

Grrrr
@..........

Widzę że jesteś inteligentny sam podales jedną z tych osób co przesiaduja zarazem potwierdzasz ze takie sytuacje mają miejsce.....

jochan
@..........

Hahaha no to żeś Pati wjebał na minę inteligencie, akurat do niej nic nie mam w przeciwieństwie co do Srakersa rumuńskiego

antos
@..........

A to ty postanowiłeś zacząć kapować za czasów Gamonia hahaha brawo ❗❗❗ rumuńska sraka kapowała za srolnego i teraz za gamonitsu

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy