Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Jola

Warto do was aplikować? Czy rzeczywiście znajdę tu "pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie" i "atrakcyjne wynagrodzenie" jak w ogłoszeniu o pracę?

Guzik
@Jola

Niepchaj się tam

Guzik
@Jola

Co taka cisza na tym forum wystarczyło że jeden sprawdził i zawory się pozamykaly.A zawsze tyle do powiwdzenia mieliście.

Olek

Chcę się zapisać do związków o ile mi ktoś racjonalnie napisze jak działają te związki i w czym mi pomogą w razie czego itd.Dodam tylko że umowa na stałe.Dzieki

Pablo

Ślusarz Narzędziowy - Pytanie, czy na początek dostane 3 tyś na ręke bez żadnych premii ? Jak nie to na ile mogę liczyć ? z góry dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam.

Pracus
@Pablo

Mozesz liczyc na na łaske Pana ojca dyrektora:)

USA

niekompetentni ludzie zarządzają firmą......

Prof. Jan Miodek
@USA

Słowo "zarządzają" odbieram w kategoriach żartu, ale mało śmiesznego żartu. Często mówię swoim studentom, że każdego z nas dopada czasami amnezja językowa. Dlatego przypominam, że zarządzanie to zbiór działań zmierzających do osiągnięcia określonego celu związanego z interesem (potrzebą) danego przedmiotu zarządzania, realizowanych w następującej sekwencji: planowanie (wybór celów i sposobów ich osiągania oraz precyzowanie stosownych zadań i terminów ich wykonania); organizowanie (przydzielanie i zapewnianie zasobów, niezbędnych do realizacji zaplanowanych działań, w sposób gwarantujący skuteczność i sprawność zarządzania); przewodzenie (kierowanie, motywowanie do współpracy w trakcie realizacji zadań); kontrolowanie (stała obserwacja postępów i podejmowanie korygujących decyzji).

mecenas
@Prof. Jan Miodek

To ja tak z czystej ciekawości napisałem e-mail do profesora czy udzielił tej odpowiedzi tu na forum, czy ktoś się za niego podaje i kopiuj/wklej z WIKIPEDII e-mail: jan.miodek@uwr.edu.pl

Leszno
Ojoj

Oj oj co to sie narobilo...

Pan Havranek

Sraczyk przyznaj się no, kolegą ile wypłaty szarpłeś za to że kapujesz na nich.

Ksiegowy

Zeby przez kilka lat nic sie nie dzialo na zakladzie w sensie nowych projektow, tych od markjetingu powinni dawno zwolnic bo zrobili zaklad widmo, a biora niemale pieniadze.

Pol

Dla polowy zakladu bo mają was gdzieś.A face ktury odpowiada za zalatwienie zleceń siedzi kase bierze i tylek plaszczy.

Zagadka

Ciekawe dla kogo jutro nie będzie roboty, macie jeszcze urlop?

Aston

Bedzie dzisiaj wyplata? Kto wie reka do gory????

Kosiarz
@Aston

Ja wiem????

Zmiany

Panie dyrektorze.Czy nie powinno byc tak ze osobami zarzadzajacymi powinny byc osoby inteligentne opanowane uczciwe oraz sumienne.Moze na miejsce pani K.postawic kogos kto rownie dobrze zna sie na detalach a nawet i lepiej ma dlugi staz w firmie oraz jest osoba mila dla innych pracownikow.Mam tutaj na mysli pania Agnieszke Pajak.Wtedy wszystkie klotnie i spory pojda w niepamiec.Pozdrawiam.

SPAWACZ

Róbcie po 1000 bo taka norma zaznaczył Staszek a robił po 1100 tak młodych w konia robił ,niegdyś czytali kto ma ile wyrobienia to kolega miał 110% Na co odpowiedział że Kierownik się pomylił po trzy cztery aneksy w jednym roku argumentował że on stary potrafi zrobić a młodzi nie bo w kulki grają.Jestem ciekaw jakie są obecnie normy myśle ze raz takie Płenta, jak średnio ludzie pracowali po 5 godzin na osiem a taki Pękala to po trzech już miał normę to zakład zamiast zarabiać dokładał do niektórych detali wiec nie dziw że zaklad pracuje podobno na pół gwizdka.Pozdro dla wszystkich którzy jeszcze pracują.

STACHU

I jeszcze jedno wiecie dobrze że dyrekcja niema szacunku do ludzi poco sie wspinać.Są przydupasy i robole ulubieńcy i robole.Więc robole zwolnijcie się to zobaczycie co się staniie.

STACHU

Ludzie co wy piszecie jeden na drogiego i co wam stego przychodzi.Namnie tez pisali że kapuje wale w (usunięte przez administratora) e braki podkładem ale to doczasu przychodzi taki moment że masz dość atmosfery i szukasz pracy.Zwalniajcie się praca jest wszędzie.POZDRAWIAM....

Sensacja !!!

Prawdopodobnie flaka się zwolnił bo Sraczyk chciał ujawnić że są wspólnikami w kapowaniu.

Hjujuk

Moze zrobia impreze pozegnalna???

nie będzie chleba z tej mąki

Decyzja o sprzedaży firmy zapadła w Ameryce już dawno, ale my (pracownicy produkcji) dowiemy się o tym w dniu, w którym dostaniemy wypowiedzenia. A do tego czasu będą zwalniać pojedyncze osoby pod byle pretekstem. Ta firma upada i nie potrwa to długo, bo roboty tak mało, że produkcja zostanie wygaszona do końca roku albo wcześniej.

Zawsze Najwazniejsza Norma:)

Panie Rymer czas juz minal na wydanie srodkow czystosci ,dlatego w zwiazku z tym napisalem do PIP . Moze to Was zmusi do glebokich przemyslen??? ,Arek trzeba ich dalej gnebic pismami

Od nowa

Zwolnic kogos kto ma dwójkę dzieci przed koncem roku Brawo ciekawe czy ta co byla na l4 praiwe rok i co tydzien byly wrzucane zdiecie z blubrry to mozna ciekawe czy mamuska tez sprawdzala detal na szerokosc watpie no ale ani jedna ani drugo nie do ruszenia bo z kims cza sie napic po pracy piwka a tak nie bedzie z kim malo razy bylo czuc odur od pani k.... A w szatni to co chwile a na kontroli mobing bo odezwac sie nie mozna tylko jak w zakladzie pogrzebowym cisza. A jak soe straci to wszyscy zadowoleni panie R prosze sie temu przyjzec

ODA DO KASIUNI

Miłość znowu mnie olała Kasia mnie nie pokochała i tak teraz siedzę płacze jej oblicza nie zobaczę i choć kocham ją nad życie wszyscy zaraz zobaczycie jak z miłości do mej Kasi odebieram sobie życie.A jej głos jest tak uroczy nie przestaje płakać w nocy a gdy szybko wstaje z rana biegnę bo tam będzie ma kochana.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy