Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Byly juz pracownik

Weszlem sobie na wasze forum po jakims czasie z ciekawosci, troszke umarlo po sprawdzeniu przez Lukasza. Ja z pespektywy czasu dziekuje Wspanialej Dyrekcji tego zakladu ze nie przedluzyliscie mi umowy WSZYSCY WIEDZA ZA CO. Panowie czas na zmiany a nie tylko Narzekanie.Wiem ze swiete krowy zostana ale wiekszosc z Was dostaje tyle co na innych zakladach lub nawet mniej.Powodzenia

olx

@Piotr o pracowników się nie martw na olx pojawiło się ogłoszenie z rekrutacją pracowników do waszej firmy, zamieszczam treść: "Die-Tech operator maszyn- praca od zaraz dla mężczyzn Firma znajdująca się w centrum Tychów poszukuje mężczyzn na stanowisko operatora maszyn. Oferujemy: - stawkę podstawową 2500 zł brutto na start (po 3 miesiącach pracy podwyżka) - premia miesięczna - bogaty pakiet socjalny - umowę o prace Gwarantujemy możliwość zobaczenia zakładu oraz stanowiska pracy." ID ogłoszenia: 409255879

Slawomir
@olx

Ogloszenie kolego juz jest od 3 miesiecy tylko co pare dni zmieniaja jego treść bo tu nikt nie chce przyjsc

To prawda na wszystkim się oszczędza ,zdrowie pracownika tu nie ma znaczenia.Pracownikow brak.Zwalnia sie nawet jak pracownik nie jest winny.Podobno jeden z pracowników złożył pozew do sadu pracy ,z powodu zatrucia chemikaliami .Tak nas truja.

admin

Odpowiadam że tej firmie już nic nie pomoże, obecni pracownicy pracują tu z przyzwyczajenia a nowi odchodzą po dwóch tygodniach. Daje do myślenia co? Na wszystkim oszczędzają a najbardziej na pracownikach aż tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki NOWY GOLF za 90tysi stoi. A na zebraniu jakościowym będzie płakał ile to musimy zapłacić za reklamacje od klienta.

Nowy rok
@admin

Od grudnia do stycznia przyjeli trzech i sladu po nich nie ma. Chyba jednak tutaj do eldorado troszkę brakuje tak jak mysli Góra....

Patrycja

@Slawomir nie jestem niczyim adwokatem. Nie jestem również w żaden inny sposób związana z firmą Die Tech. Za to jestem moderatorem forum GoWork.pl. Jestem tutaj, by Wam pomagać, dawać wskazówki, dopytywać w miejscu mało konkretnych komentarzy. Wszystkie takie działania będą w stanie komuś pomóc podczas szukania informacji o pracy w tej firmie.

Goral

Witam Kiedy beda podwyzki?? Bo w takim tempie "rozwoju" to szybciej nas minimalna pensja krajowa dogoni niz zarobimy. Kiedy karty multispor na ktore dwa lata temu byly zbierane podpisy? Kiedy prywatna opieka medyczna?? Wszystko to większość zakladow tego pokroju oferuje, wiec co z nami?? Klapki na oczy i znowu jakos rok przeleci w obietnicach?? Chyba czas z tym skonczyc...dobry staly pracownik to wartosc dodatnia dla firmy, ale dbajac tak o pracownikow chyba niedlugo bedzie inaczej.

Mariusz Penkalla przeprasza Łukasza Zaczyka za to iż w dniach 7.10.16r 28.29.10.16r 1.11.16r za pomocą środków masowego komunikowania się t.j poprzez portal internetowy gowork.pl pomawiał Łukasza Zaczyka o obserwowanie współpracowników w firmie die tech w czasie wykonywania obowiązków zawodowych i donoszenie przełożonym na ich uchybienia w zamian za korzyści majątkowe i osobiste w tym o bycie idealnym kandydatem na tajnego agenta t.j o postępowanie które mogło poniżyć go w opini publicznej i narazić go na utratę zaufania potrzebnego dla zajmowanego przez niego stanowiska.

Ee
@,

Ale cos w tym jest

olx

Kto śledzi rynek pracy ten wie jak stoi pod względem zarobków, proszę pierwsze lepsze ogłoszenie z olx : Montażystka - firma HUF Polska sp. z o.o zarobek brutto: 2 300 - 2 600 zł/mies. I to dla kobiety, u was tego nowy nie dostanie - mężczyzna. Firma która zamieszcza ogłoszenie na olx i chce pozyskać nowych pracowników nie podając widełek zarobku brutto ? na co chcecie złapać nowych ? na wpis: - ATRAKCYJNY SYSTEM WYNAGRODZEŃ A może liczycie na wolontariuszy ?

@olx

Proszę następne ogłoszenie: Zatrudnię sprzątaczkę zarobek brutto: 2 100 - 3000 zł/mies. A co oferują :) Oferujemy: -zatrudnienie na umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym. - samochód służbowy. - możliwe zakwaterowanie.

kajzen 2018

Lejcie więcej oleju na W5874K może będzie pękać co czwarta a nie co trzecia sztuka dajcie ten rakotworczy pewnie jest najtanszy to się nie wykosztujecie detalowi nie zaszkodzi a jak ludzie zaczną chorować to ich wyślecie do tego lekarza co bez badań wystawia lewe papiery a na ich podstawie wy dajecie wypowiedzenie albo podniescie norme na kontroli tabeleczki czarno na białym pokazały że jak robimy więcej to jest trzy razy mniej bubli i zamiast 15 tys za reklamacje zapłacimy 5 tylko nie szalejcie z tą normą tak z 9000 do max 20000 żebym dał rade przesypać z pojemnika do pojemnika i dostał premie jak to zrobicie to zmiencie w technologi 100% kontroli na 5% wtedy podpisze że sie zapoznałem i nie mam uwag kajzen napisany żeby pomóc firmie dlatego jest na forum a nie w skrzynce a 500 zł za kajzena dajcie najbardziej potrzebującym w biurze albo kupcie troche czerwonej taśmy bo zaczyna brakować

Rafał.G

Witam chciałem aplikować do państwa firmy lecz nie potrafie znaleźć bardziej szczegółowych informacji na temat płacy czy też maszyn lub urzadzeń które posiadacie a na których miałbym ewentualnie pracować prosze o merytoryczne odpowiedzi z góry dziekuje i pozdrawiam.

Rock
@Rafał.G

Jako kto chcesz aplikować , stanowisko .

Rafał.G
@Rock

Mam doswiadczenie w pracy na produkcji kurs na maszyny cnc znam tez podstawy z zakresu pracy na prasach postepowych jak i tradycyjnych ,nie jest mi rowniez obce spawanie tigiem ale nie mam ukonczonego kursu.

Patrycja

@olx jedne firmy piszą, a inne nie w swoich ogłoszeniach o wysokości wynagrodzenia. Oczywiście byłoby lepiej, gdyby wszystkie firmy pisały, ale nie jest to żaden wymóg. Można zawsze zaaplikować i umówić się na spotkanie, na którym można porozmawiać o zarobkach na danym stanowisku w firmie Die Tech.

Slawomir
@Patrycja

A Ty co adwokat die techu?

Pytanie do Darka

Panie dyrektorze na ostatnim zebraniu mówił pan że bezpieczenstwo pracownikow jest najwazniejsze jeśli tak jest naprawde to dlaczego do produkcji detali uzywacie rakotworczych olejów ??

Ankur

Mam pytanie , ile moze u was zarobic nowo przyjety ? Zastanawiam sie nad prsyjeciem do was.

Kosiarz
@Ankur

Przyjdz zloz papiery i sie dowiesz.

admin

Pani Jola dostała wyraźną odpowiedź by nie aplikować.

@admin

nadal aktualne

Patrycja

@Atrakcyjne wynagrodzenie a może jest to spowodowane tym, że na tym samym stanowisku są osoby o różnych kwalifikacjach, doświadczeniu? Jednak kwestia wynagrodzenia może być różna, bo właśnie zależy od wielu czynników. Tak pewnie też jest w przypadku pracowników firmy Die Tech, więc zamiast porównywać samo stanowisko i płacę, może trzeba zapytać kolegów czy nie mają więcej doświadczenia?

Zwiazkowiec

załatw to może do tej waszej wazeliniarskiej sfory dołączę i będę wam płacił jałmużnę hieny. Havranek wazeliniarz to wlasnie typ czlowieka jak ty. Obsrany, że go zwolnia i wchodzi w (usunięte przez administratora) gdzie popadnie tylko bez latarki super led zawiele niezdzialasz. Najwiecej narzekacie a do zwiazkow sie boisz zapisac.Tacy jak ty duzo gadaja a sa miekkimi fajami robieni. Pozdrawiam

Pan Havranek
@Zwiazkowiec

Nie jestem wazelina poprostu nie mam zamiaru płacić na was a gó...no z tego mieć a jak co do czego przyjdzie to macie gó..no do gadania i tak samo boicie się odezwać a potem nawet takie harpagany lecą z roboty Te paczki na święta za 30 zł to sobie możecie wsadzić w odbytu....

Ten dynamiczny rozwój z ogłoszenia to jakaś ściema ? Czy może mi ktoś ze starych pracowników jak są tacy napisać jakie inwestycje były na produkcji w ostatnich latach bo na hali wieje biedą i nędzą prasy wyglądają tak jakby się miały zaraz rozlecieć jedyna maszyna do której nie boje sie podejśc to automat z kawą . Stan techniczny całej reszty woła o pomste do nieba . Pierwsze wrażenie mam takie że wszystko w tej firmie robi się jak najmiejszym kosztem czy dobrze myśle ? Czy na pracownikach oszczędza się tak jak na maszynach ? Na forum przeczytałem o zwolnieniach jak to wygląda z rotacją pracowników ? Po okresie próbnym przedłużąją umowe ? Jak z podwyżkami dla nowych ?

Andzelika

Ciekawe to, co piszecie bo widziałam dziś ogłoszenie o pracę w tej firmie.

Patrycja

@Jola zadała ważne pytania. Na forum pojawia się dużo niepochlebnych komentarzy na temat pracy w Die Tech. A w ogłoszeniach znajdujemy informacje, że firma się rozwija, dostaje się atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i pracę w miłym zespole http://www.die-tech.biz/pl/praca/50 Co do tego ostatniego to już widać po ilości agresji między użytkownikami jaki przyjazny jest ten zespół. A co z resztą atutów pracy w Die Tech? Czemu jesteście niezadowoleni skoro takie powinny być wasze warunki pracy?

Atrakcyjne wynagrodzenie
@Patrycja

Z cyklu w ogłoszeniu nie napiszą: Pracodawca bez obiektywnych powodów różnicuje wynagrodzenie osób wykonujących jednakową pracę lub pracę o takiej samej wartości. Zaowocowało to totalnym rozjazdem płac i statusem pracowników wewnątrz firmy. Z jednej strony mamy, więc sowicie (nie gorzej niż liderzy) wynagradzane "gwiazdy". Z drugiej sprekaryzowane, pozbawione kodeksowych praw i traktowane jak balast "doły", z którymi nikt się nie liczy.

Ffff

Co taka cisza na forum wystarczyło ze jeden sprawdził i zawory się po zamykały.A zawsze tyle do powiedzenia mieliście.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy