Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Patrycja

@Ndjdjrosoe a może trzeba przypominać, jakie były obietnice? Tak do skutku? @Troll okres próbny w firmie Die Tech trwa rok? Czy ta kwota jest kwotą netto? @olx proszę nie udostępniać ogłoszeń innych firm. Wątek dotyczy firmy Die Tech i tylko o niej można tutaj pisać.

Troll

Na start dla mężczyzny 1800 zł bez premii na okresie próbnym, a po roku niewolniczej pracy o ile przedłużą umowę, bo nie każdy zasługuje podwyżka do 90 zł no, chyba że się było na L-4 powyżej 5 dni to od 30 do aż 70 zł. Ludzie 10 late temu te zarobki były atrakcyjne, ale teraz są niskie jak dyrektor i za tak ciężką prace nigdzie nie dostaniecie mniej. No może z wyjątkiem pracy jako czyściciel kanałów ściekowych w Kalkucie.

stachu
@Troll

Już wam kiedyś pisałem walcie tą firmę bo to dno i sama się wykończy z takim dyrektorem.A co do kasy za tą kasy zawsze znajdziecie prace i się nie narobicie

Brawo TY

Wieść o nadchodzących podwyżkach w firmie zasiała spustoszenie na stanowiskach pracy, dosłownie nie ma komu robić. Firma mlekiem i miodem płynąca, następna fala odejść po świętach.

Śmiechu warte

W tym zakładzie nie liczy się pracownik, spytajcie pani kadrowej, według niej obserwuje rynek pracy i dobrze zarabiacie i nigdzie więcej nie zarobicie, i że z firmy ludzie nie odchodzą.Tylko oni umów nie przedłużają. A podwyżki to jak pisaliście śmiechu warte.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Śmiechu warte

Dynamicznie rozijająca się międzynarodowa firma która szanuje i dba o swoich pracowników podnosi większość norm o kilkadziesiąt procent bo nagle nie opłaca się produkować a w zamian oferuje podwyżki od 2 do 5 procent hahaha sami z siebie robicie pośmiewisko

@Śmiechu warte

Dopóki nie zmieni się obecny dyrektor to niestety ale tak będzie, możemy sobie jedynie powspominać byłych dyrektorów i kasę jaką żeśmy zarabiali za ich czasów. Z taką stawką co teraz mamy to na start w pośredniaku mamy jak nie lepiej, czyli nic nie tracę a mogę zyskać. Ilu jeszcze ma z tej firmy odejść fachowców aby dyrekcja w końcu zrozumiała że kapitał pracowników jest na 1 miejscu, że jest to czas pracownika nie pracodawcy!!! To my pracownicy decydujemy gdzie pracujemy i za ile!!!

Nasz pryncypal dziś zeznawal w sądzie pracy.Ciekawe czy sobie poradził .pan Zdzisław

@Piotr

ZENON

Co z karami multisport

@ZENON

Kara jest - multisportu nie będzie

Patrycja

@Ndjdjrosoe każdy ma swoje obowiązki, ale jednak ktoś powinien wdrożyć nowego pracownika.@ZENON dostaliście informację, że firma chce wprowadzić benefity jak karta multisport? Każdy pracownik będzie mógł ją wyrobić?

@Patrycja

Pani Patrycjo, w tej firmie wszystko kończy się na obietnicach.

Grrr

Brak słów i żenada elo Szefie obudź się bo nie jest dobrze ostatni okres to tragedia Przestańcie patrzeć w kamery bo to was bawi lecz problemów kupa za czasów Leo pół biurowca by już robiło na dole amatorka a gość z planowania chyba pomylił zawody sypiemy się Mało tego chcemy dobrze a każdy ma nas w..... Proszę o konkretne zebranie!!!!!!!!?!

BYŁY S.B
@Grrr

Sami wdzicie co się dzieje w tej firmie.Nierozumie tylko jednego narzekacie,marudzicie zwolnijcie się sami piszecie że rynek pracy w Tychach jest ogromny i poza Tychami tagrze.Ta firma sama sie wykonczy prędzej czy później.POZDRAWIAM

Kokolino

Lidl juz dawno przegonil ta super nowoczesna firme z amerykanskim kapitalem prosze poczytac.....dyrektorzy chyba przespali swoja kadencję nie mając pojecia co sie dzieje na rynku pracy https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,146,0,2398866.html

@Kokolino

dobrze napisane - "Kto nie podnosi pensji swoim pracownikom, po prostu ich traci."

Patrycja

@Ndjdjrosoe to pierwszego dnia nowy pracownik zostaje od razu przydzielony do pracy bez żadnego wytłumaczenia? Nie ma osoby odpowiedzialnej, która by była za to odpowiedzialna, tylko trzeba liczyć na uprzejmość kolegi?

@Patrycja

Jak umiesz liczyc to licz na siebie,koledzy sa tak zapracowani/zarobieni wyrobieniem normy ze nie maja czasu na szkolenie.

nowy

Witam, jestem w tej firmie nowy i mam pytanie przyjmując się mówili coś że co miesiąc losowanie nagrody w wysokości 2 000 zł na pracownika z 100% frekwencją. Chciałem to zobaczyć wiem że ja jeszcze nie będę brał udziału w losowaniu ale chciałem widzieć jak się to odbywa, taka ludzka ciekawość. Kiedy te losowanie się odbywa, czy to jest w ogóle prawda czy ściema byle nowego złapać :) Bo z tego co widzę to ogłoszenie dalej jest na olx i tam pisze o tym losowaniu.

@nowy

Ten totolotek tak nie dziala podziel sobie te 2 tys na cztery osoby .... Raz na miesiac.

Patrycja

@nowy dobrze, że zadałeś pytanie, bo to ciekawa kwestia i pewnie wiele osób to może zainteresować szczególnie po przeczytaniu ogłoszenia o pracę do firmy Die Tech. Moim kolejnym pytaniem do ogłoszenia @Olx 2 jest pytanie jak wygląda ta kwestia przeszkolenia. Jak ono się odbywa?

@Patrycja

pytasz o przeszkolenie w tej firmie hahaha.... Głównie sam sie szkolisz, ja nie ogarniesz kiepskich technologi masz lipe.

@Ndjdjrosoe

albo jak ktos z wlasnej woli ci cos wytlumaczy ....

nowy

Zapomniałem napisać że nowych pracowników przyjmują do pracy za pośrednictwem Agencji Zatrudnienia Trenkwalder a miało być bezpośrednio pod firmę. Tak więc szukam czegoś lepszego, bo długo tu nie popracuję.

Grrr

Zabranie!!!!!! tak długie i konkretne mamy też już dość czy wy jesteście ślepi i gdzie ktokolwiek jest nikogo nie ma i nikomu nie można nic przekazać graty dla liderów stają na głowie a wysluchuja najwięcej najgorsze że za nic Już to widzę jak ruszą nowe produkty pójdą tak pełna parą że magazyn pęknie

Olx 2

Czyzby kolejne ogłoszenie z olx naszego zakladziku: Poszukujemy kobiet oraz mężczyzn do pracy na produkcji. Praca przy obsłudze maszyn (nitownice i zgrzewarki)- nie wymagamy doświadczenia zapewniamy przeszkolenie!! Stawka 2500 brutto po 3 miesiącach pracy podwyżka Nadgodziny wypłacane (tydzień 50%, weekend 100%) Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku Umowa o prace Dodatki: - co miesiąc losowanie nagrody w wysokości 2 000 zł na pracownika z 100% frekwencją - premia miesięczna do 500 zł brutto po okresie próbny - fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premie na święta) Jeśli chce pracować w firmie, która szanuje oraz dba o swoim pracowników zgłoś się do nas już dziś!!

mecenas
@Olx 2

"szanuje oraz dba o swoich pracowników" Jak mam to rozumieć? bo po ostatnim zwolnieniu naszego kolegi który ma uczulenie na oleje i substancje chemiczne który prosi kierownika aby go na te stanowisko nie posyłał a kierownik mu proponuje przynieść zaświadczenie od lekarza aby mieć podstawę by wysłać go na badania do medycyny pracy po czym go zwalniają. To ja się pytam gdzie tu jest poszanowanie i dbanie o tego pracownika? Czy w tej firmie nie ma innych stanowisk pracy? chłop przerobił dobre 6 lat pracując na innych stanowiskach i nie było problemu. Teraz sprawa w sądzie i życzę mu z całego serca żeby tą sprawę wygrał i jak najwięcej kasy wydoił od firmy - "która szanuje oraz dba o swoich pracowników"

angie

zostałam jutro zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko kontrolera jakości. więc moje pytanie jest takie - czy w ogóle się fatygować i jakie są warunki? :)

@angie

podpinam sie pod tym pytaniem

Patrycja

@angie i co pofatygowałaś się do pracy? Byłabyś już po rozmowie kwalifikacyjnej do Die Tech. Może powiesz co dokładnie się na niej wydarzyło? Jaki konkretnie miała przebieg? Czy w ogóle udało się i firma zaproponowała Ci pracę?

angie
@Patrycja

Nie, odpuściłam sobie bo znalazłam lepszą ofertę pracy za większe wynagrodzenie.

olx

Od dwoch lat nie moge się doprosić o podwyzke a wy piszecie o dynamicznej firmie z mozliwością rozwoju panie Rymer za te kłamstwa powinien być kryminał . ID ogłoszenia: 412278037 ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY Miejsce pracy: TYCHY CENTRUM Wymagania: •Doświadczenie w pracy w narzędziowni •Mile widziana znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych •Znajomość zagadnień tłoczenia metali •Znajomość rysunku technicznego •Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego’0’ •Umiejętność analitycznego myślenia •Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym Oferujemy: •Stabilność zatrudnienia •Atrakcyjną stawkę (stawka uzależniona od doświadczenia) •Bogaty pakiet socjalny •Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym •Prace w dynamicznej oraz międzynarodowej firmie z realną możliwością rozwoju Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez "aplikuj". Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Patrycja

@Slawomir a co dokładnie zmienia się co jakiś czas w tym ogłoszeniu? Znasz jego wcześniejsze treści? @Piotr a co to za sytuacje się zdarzają w firmie Die Tech, że pracownicy mają być winni i są zwalniani? Jakieś poważne sprawy?

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy