Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

GREY

Dlaczego ktoś z góry w Dzień Kobiet nakazał ubrać się części(?) kobiet na biało-fioletowo ??? W tych barwach np.w Hiszpanii feministki dziś strajkują , wątpię by kobiety w lear świadomie popierały ich protesty.Skojarzenie jednak jest.

Zosia
@GREY

Bo "kobiety" w Lear jak zobacza byle jakiego chlopa traca rozum , nie maja wygorowanych wymagan , dlatego mozna nimi latwo sterowac , dla chlopa zrobia wszystko

ON
@Zosia

Zwlaszcza te od strony ukrainy :D od Jaro poprzez Radymno ,Przemyśl ...

Zosia
@ON

Te szczegolnie sa zajadle :D ale one wszystkie sa "proste w obsludze" , a faceci maja ubaw ...

Nie ma rekrutacji narazie

W jaki dzień jest rekrutacja ?

c
@Nowy

sobota/niedziela

Joker

Czyżby biurowcy szukali (usunięte przez administratora)od siebie?

Szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Jarosław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Zaciekawiony

Witam, czy jest możliwość przejscia się po Learze, po produkcji? Jakies wycieczki na specjalną okazje :D Bardzo mnie ciekawi jak to wszystko wygląda ;)

Dorota
@Zaciekawiony

Po produkcji chodzą tylko Lady w bordowych fartuszkach,bo nic innego nie potrafia

Yyy
@Zaciekawiony

Legenda głosi, że ludzie stamtąd nie wracają..

StaryLear

Hahaha ????????????

Gary
@Yyy

Wracaja tylko "normalni inaczej"!

Megi

Ten zakład do (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Lear Corporation Poland II: Bardzo ciężka praca

Przyszło ja dostalem2 dni temu

JAAA
@W kwietniu

Noo właśnie przyszło z Leara a z agencji jeszcze nie.. już tam nie pracuje i nie wiem jak to jest bo w tamtym roku byłem na agencji do maja potem już przeszedłem na Leara

Torebki

Dziewczyny do kogo mam zagadać żeby Jola na zm C uszyła mi taką fajna torebkę ze skóry?

Golka
@Torebki

Najlepiej pogadaj z kierowniczka Marzena

Carlo
@Torebki

Gdyby Jola miała za dużo zamówień to jeszcze Gosia trenera takie torebki szyje

Kiedyś lir i tak padnie

W kwietniu

Wy tam z biur logistyki myjecie ręce sam widziałem haa

Czekolada

Skoro lecą ludzie z produkcji z krojowni audytorki już na maszyny ściągnięte czekać które to brygadzistki i majstrowe poleca i zobaczymy która bardziej będzie w gacie robić ze strachu A stołek

Igła

Witam. Czy zwalniają pracowników z umowami na czas nieokreślony?

Snowden
@Igła

W czwartek zobaczymy. Ostatni dzień miesiąca . Tak tu ludzie pisali o kwietniu i dwóch zmianach, że logiczne są wypowiedzenia wynikające z umów o prace z miesiecznym okresem. Zakład jeśli prawdą są dwie zmiany od kwietnia będzie funkcjonował z korzyścią dla wszystkich pracowników bo nie będzie nocek, za co powinniśmy być wdzięczni dyrekcji.

whatever
@Snowden

Jakie dwie zmiany, jak już są zaległości np. na krojowni skóry i zapisują na nadgodziny ( 4h) bo nie wyrabiamy się... Teraz widać braki dopiero w ludziach.

Czekolada

Najpierw niech majstrowe i brygadzistki pozwalają darmozjady tylko paznokciami się potrafią chwalić

Jagna

Jedno mnie zastanawia w tym zakładzie likwiduja zmiany modele zwalniają ludzi a majstrowych brygadzistek i auditorow coraz więcej czy ktoś wreszcie to zauważy jak spacerują auditorki grupami jak dzieci na wycieczce jak obawiają ludzi jakim tepym trzeba być żeby nie zauważyć jak majstrowe tworzą kółko na środku i zdjęcia oglądają w telefonach z Panią (usunięte przez administratora)na czele!!!!! Jak ma być w tym zakładzie dobrze????? Skoro tyle pieniędzy szanowny Pan (usunięte przez administratora)wydaje na takich nierobow a nas rozlicza ja z kawałka popsutej skóry ŻENADA!!!!!!

Jagna

To co tu czytam to jedno wielkie nieporozumienie obrazacie siebie nawzajem!!!!! A pytam się dlaczego????? Przecież jak komuś nie podoba się ta praca to poprostu niech się zwolni!!!! Czy ktoś kogoś tu trzyma na siłę????? Ludzie jesteście dorośli a zachowujecie się jak dzieci wiem coś o tym bo pracowałam tu 12 lat i powiem wam jestem szczęśliwa że już tam mnie nie ma mam nową pracę za lepsze pieniądze i dużo lepsze traktowanie pozdrawiam wszystkich!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przyjrzeć się ludziom z dozoru jak zachowują się wobec ludzi

Andżela

Mam pytanie czy wiecie co z pitami czy trzeba isc samemu po nie czy wysyłają pod wskazany adres ?

W kwietniu

Brawo młody tych nierobow z biur jest o połowę za dużo

To kiedy ten koniec zakładu i dwie zmiany? Nikt nic nie pisze ostatnio?

Myślę że kto mądrzejszy z pracowników produkcji czy biur czy innego działu w Lear powinien poszukać innej pracy i to już to ostatni dzwonek bo po co sie denerwowac i zastanawiac czy mnie zwolnią czy nie

Rusek-Rusek

Plecy to ma dopiero Rusek (-Szmi€Giel-) ze zmiany A. Mamusia Marcinkowi załatwiła przyjęcie na magazyn a teraz jakieś stanowisko w biurze bo juz go u nas na nocce biurowi uczyli pracy na komputerze.I gdzie tu jest sprawiedliwość ja się pytam! Lider rzuca go po różnych działach bo tępak się nigdzie nie nadaje to do biura tym bardziej się nie powinien nadawać. Andrzej W gdzie Ty masz oczy. Familiada pełną gembą. Jakiś konkurs albo oficjalna rekrutacja powinna być chyba ogłoszona na stanowiska biurowe a nie za plecami pod biurkiem się załatwia rodzinie stanowisko. Tyle osób po studiach wyższych logistycznych pracuje na najniższych szczeblach w naszej firmie a takim którzy na niczym się nie znają załatwia się stanowiska!!! Andrzej przejrzyj zanim będzie po ptakach!

@Rusek-Rusek

Dramat tego zakładu tych kadr tego dyrektora,kierownictwa logistyki centralnej i jak ma być dobrze dziwcie się że tak słabo wypadł zakład pod względem ankiety zakładowej oto właśnie jest odpowiedź dlaczego tak jest takich przykładów można mnożyć więcej miezycie czasy ludziom na zakładzie a może ktoś by się pofatygował zagladnac do wszystkich biur i zobaczył ile tam zbędnych osób siedzi.ZBEDNYCH niech wresci ktoś się otrzasnie by nie było za PÓŹNO PANIE DYREKTORZE.

Paula
@Rusek-Rusek

Maciek? masz problem bo Ty nie masz plecow w Urzedzie Miasta? Chyba masz świadomość tego ze w dzisiejszych czasach liczą sie ,,plecy" a nie wykształcenie. Zazdrość?

Biurowiec
@Rusek-Rusek

To się zwolnij. Patologia w Lear jest spowodowana przez taki pleb co się na to godzi. Zamiast powiedzieć rezygnuje, i nich same biuro pójdzie szyć to przychodzisz do pracy, a w internecie się żalisz. Jesteś winny tej patologii.

Kalisi
@Biurowiec

Podpisuje sie pod tym co napisales , ci nieudacznicy zyciowi nie maja wlasnego zdania i tylko zazdroszcza innym , patolo ciesz sie z malych rzeczy , bo inni maja gorzej i nie narzekaja , masz rozum to z niego korzystaj !!!

Kalisi

Stary Lear

Patologia to Ty!!!

Kogut

Na tym komputerze uczyli go pisac czy czytać?

Marika
@Paula

A czy zawod "znajomosci" i "siostra" to powod do dumy , czy raczej do pietnowania , ja osobiscie brzydze sie takimi ludzmi . Wiem , ze lizusy i donosiciele maja w tym zakladzie latwe zycie moga spac spokojnie , ze dostana wypowiedzenie , pracuja calymi rodzinami , z krotkim stazem pracy np liderka ze zmiany "a" i kj ,ktora ma siostre w bordowym fartuchu .

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II