Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Masakra.

Audyt średnio idzie.Na pocieszenie Król Lear na Cinemax HD o 20:00. :)

Obserwator

Czy to prawda że pracownicy sur za sobote biorą kasę jak kiedyś a reszta może przyjść za odbiór ? Jeśli tak to jest to jakaś patologia ,gdzie są związki zawodowe?(w sumie co się dziwić związkami rządzi sur ) .

Byly
@Obserwator

Zwiazkami rzadzi dyrektor

Niech to Zamkną i będzię spokó

Audyt od jutra a taka jakby mieli strzelac do tych ludzi ja wiem że się Bordowe Damy i Niebieskie Księżniczki biegają i każą uczyc się Cudów bo Będą pytac Audytorzy Ludzie ogarnijcie się to nie Jest Szkoła żeby robic Zamieszanie

Niech to Zamkną i będzię spokó

Szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Jarosław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Kierownik logistyki B.... i jego otoczenie pożegnali się z firmą, sytuacja dająca dużo do myślenia. Szkoda że wszyscy z "góry" mydlą oczy pracownikom że nic się nie dzieje i każą czekać do momentu aż obudzą się z ręką w nocniku. Smutny ale prawdziwy fakt.

Pipcia
@Paweł

Nie mysl za dużo ,bo myśliwym zostaniesz , a jesli nie chcesz obudzic się z ręką w nocniku zròb to samo co kierownik logistyki , ktòry miał odwagę zostawić tą patologię , a Ty tylko wypisujesz głupoty i zastanawiasz się co będzie jak zamkną Lear . Oj biedny Ty biedny , co poczniesz jak zamkną wrota "sodomy i gomory "...

@Pipcia

W którym miejscu napisałem że ja jeszcze tam pracuje?;) może miałem na tyle odwagi jak tam piszesz i już to zrobiłem ;) pozdro

Ktoś
@Paweł

Co to znaczy "i jego otoczenie"? Jeszcze jakiś kierownik się zwalnia?

Pipka
@Paweł

No to jest nas wiecej ;) pozdro

Były Learowiec
@Paweł

Jak padnie to padnie Lear to nie wszystko nie znam drugiej takiej roboty gdzie jest taki Wyzysk na ludziach mnie tam już na szczęscie nie ma nie przedłużono ze mną umowy ale nie płaczę bo roboty jest sporo wystarczy chciec i podjąc wyzwanie a nie siedziec i byc gnojony za byle co czasem się czułem jakbym nie wiadomo ile zarabiał taka była presja ciągle było mało a jak było dużo to znowu zle Powiem wam koledzy i koleżanki nie załamujcie się tym i nie przejmujcie bo Życie po Learze istnieje wystarczy chciec i miec chęci a reszta sama przyjdzie pozdro

Witam. Pytanie. Szukam kogoś z okolic chrzanowa co pracuje w lear. Chodzi mi transport, czy jest jakiś bus dla pracowników z tych okolic A może ktoś dojeżdża samochodem i ma miejsce. Będę wdzięczny za pomoc

W kwietniu

To jest prawda na chorobowe się nie chodzi a niektórzy 3 razy w roku bo myślą że są na lirze to im wszystko wolno we wszystkim masz kolego racje

PacoJanosik
@W kwietniu

Weźta sie cepy do pracy albo idźta na kuronia i nie narzekajta, na chleb wam dają kajże chceta browara żłopieta pod lirem humor po tym mata. Lear powstał i kiedyś paść musi nie knujta ależcik idźta do gnoju.

To ja
@PacoJanosik

Ale się wyrażasz...

Hrabia
@PacoJanosik

Panie Janosik nie kozakuj bo i Ciebie za żeberko na haku powieszą i będziesz mógł sobie zbójowac na Miescie ile razy tylko chcesz

Smyk
@Hrabia

My przetrwa y a biura

To ja

W tym zakladzie jest zła organizacja pracy. Zbyt dużo jest osób nadzorujących w stsunku do nadzorowanych. Dyrektor powinuen kilka razy wejsc w tlum pracownikow i zobaczyć kto i co tak naprawdę robi. Panie z tzw wyższym wyksztalceniem niech nie zabieraja głosu poniżającego innych bo tak naprawde to co one reprezentuja tym wyksztalceniem akurat w tym zakładzie. Każdego kto jest zwolniony bez uzasadnionej przyczyny jest szkoda.

Człowiek haruje jak wół stara się a tu nagle trzeba go zwolnic bo jest na agencji tymczasowej a pupile majstrowej jeden z drugim chodzą na chorobowe cały czas na przepustki i robią co chcą bo są bezkarni pozdrawiam panią Magdę z Krojowni mam nadzieję że nie długo i ty wylecisz z hukiem na bruk wtedy zobaczysz jak to jest bez pracy

Pracownick

Ponoć Dyrektor wstrzymał przyjęcie do biura logistyki zakładowej BRAWO wrescie ktoś to kontroluje jeszcze niech wstrzyma pseudomagazyniera do LC.

Ktoś

Tak kierownik logistyki B... zwalnia się ucieka jak szczur z tonącego okrętu. A nie tak dawno zapewniał że pracy będzie dużo , żeby się nie martwić i ble ble ble. Podobnie pan dyrektor na wigilli obiecywał stabilizację i ciągłość pracy , ale wiemy jak to dziś wygląda . A więc co panowie waszymi słowami można sobie (usunięte przez administratora) podetrzeć . Wstydźcie się bo jest czego .

Kogut
@Ktoś

Pan dyrektor ma słowo tam gdzie kura jajo

W kwietniu

Śmiech audytorki zobaczą skazy i audytorki z krojownie maja dać pieczątkę a co tamte nie wiedzą jak z tym postąpić bez komentarza

W kwietniu

Po co wogole są audytorki na produkcji jak one przychodzą z poszyciami do audytorek na krojownie

Xyz
@W kwietniu

Po to gdy krojownia wypuszcza na produkcję (usunięte przez administratora) w postaci skazy niech się pod tym podpisze co pusciliscie

2 zmiany

Snowden
@Tom

Tom widać jesteś dobrze poinformowany. Mam pytanie w związku z tymi dwoma zmianami odnośnie nadzoru. Czy coś wiesz na temat wypowiedzeń dla kierowniczki zmianowej, majstrowych, brygadzistek i np audytorek? A co z krojowniami i mistrzami czy tu również będzie redukcja etatów? Wierzę, że dyrekcja zostawi odpowiednie osoby abyśmy mogli pracować długo w naszym zakładzie. Osobiście wątpię aby były dwie zmiany od kwietnia bo widać, że produkcja caly czas szyje i nie ma przestojów. Pewnie to jakaś ściema.

Zzz
@Snowden

Słyszałam ze produkcja ma być zmniejszona także możliwe ze wejdą dwie zmiany tylko pytanie czy w kwietniu. A dozorem sie martw, wezmą ich do biura. Biurka sie scisnie i się zmieszczą :D

kiedy

a co bedzie w kwietniu?

kiedy

kiedy koniec zwolnien?

Tom

Jaki kierownik bo nic nie slyszalem

JA.

Logistyka.

Tom

Bardzo ładnie to koleżanka napisała każdy wie jak to jest z tymi z biur plecy i to się skończy jak lear upadnie

Magazyn
@Tom

Coś się dzieje - kierownicy zaczynają się zwalniać. Ciekawe który następny i kiedy kolej na biurowych?

Biuro

Czytam i nie wierzę. Większość z was nie nadaje się do niczego. Będziecie gnój świniom przerzucać albo zostaniecie bez pracy. Biuro, mechanicy czy inni ludzie z wykształceniem albo doświadczeniem znajdą prace od razu. A was to mi nawet nie żal. Psioczycie na ten lear, a gdyby nie on to stalibyście w kolejce do mopsu bo na nic więcej was nie stać. Myślenia biedaka nie da się zmienić. Stójcie na tonącym okręcie. I liczcie na cud który nigdy nie przyjdzie.

MASAKRA.

:D

Jaciewidze
@Biuro

Oj biedny jesteś biedny,ty masz doświadczenie? Dobrze że plecy masz cwaniaku i siedzisz na 4 literach,gdyby nie ten Lear też byś stał w kolejce gdzie trzeba,inny jesteś?!

Produkcja
@Biuro

Myślenie biedaka? Powiedział co wiedział Richi milioner ????

L405
@Biuro

Wystarczyło tylko trochę szacunku ze strony tych ponoć wykształconych, no ale ...

@Biuro

Jak tak w ogóle można traktować ludzi i tak się o nich wyrażać, to jest nie do pomyślenia. Ten wpis właśnie pokazuje jacy ludzie pracują w biurze, i wy piszecie o sobie, że jesteście wykształceni? Jeśli człowiek “wykształcony" nie potrafi się inaczej wyrazić o człowieku to chyba siedzi w biurze dzięki tzw. "plecom" a nie dzięki wykształceniu. Myślenia ludzi, którzy siedzą na stołku za biurkiem dzięki "plecom" nie da się zmienić.

MASAKRA.
@Biuro

Załatwił Ci już ktos posadę biurową w innej firmie ??? Tam też będziesz odrabiać (usunięte przez administratora)pracownikom niższego szczebla ???

Ty mądry

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II