Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Ja.

Za duzo siłki i mozg rozwala :D

Gagarin

Co się dzieje na tej Krojowni Skóry że tulu ludzi poodawano na Szmatę na każdej Zmianie jest to samo ???

@Gagarin

Brak pracy - to samo na szwalni.

Jebniety lear

Niech się w końcu ten lear rozpadnie nie ma co to żałować to nie jest polska firma tylko anglosaska czy jankeska zwykły okupant co wyzyskuje Polaków

@Jebniety lear

To źle czy dobrze ,przecież mamy nową galeirię w Jarosławiu

@Anonim

A galeria to co to jest

@Ccccc

A tam kto swoje miejce znalazł to ma.

Szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Jarosław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Ccccc

Tam kto miejse swoje miejsce znalazł to ma.

Praca w lear Jarosław za 1900 netto po 15 latach mojej pracy! Żałosne! Tyle serca oddałam,, tej,, firmie! Ci żałosni,, przełożeni,,... Są wyjątki jak Pan Tomasz K. Brygadzista albo Pani Bożena pełniąca funkcje majstrowej! Przecież w tym zakładzie nie szyję się worków na przysłowiowe,, ziemniaki,,!!!! Żenada!!! Ktoś powie no tak są pieniądze na czas, 8 godzin, czysto! No ale to ciągłe,, mało,, źle,, można więcej!!! Albo jeden pracownik może być,, tylko od jednego,, a drugi,, od wszystkiego,,!!!! Na plus bardzo duży to uważam działa związkowa,, solidarność,,... Choć są pewne niedociągnięcia, jak większa nie zależność od dyrekcji lub np dbanie o pracowników z długim stażem! (choć nie jestem w związkach) Kończąc to uważam że jest to praca dla ludzi którzy,, siedzą,, jeszcze na garnuszku młodego człowieka lub kogoś komu brakuje mało do emerytury Serdecznie pozdrawiam

@Ania

Chyba mało wiesz na temat związków skoro ich pochwalasz. Tym pisem to człowiek już rzyga To co dodają na fb i podpisują się pod tym jako Lear aż w oczyu razi. Dziwne że kadry lub ktokolwiek się na to godzi

@Ania

I dlatego coraz więcej starych pracowników się zwalnia. Na 3 zmiany, ciągle stojąc, za te pieniądze nie będą pracowac.

Lady Perła
@Ania

A czemu nie napiszesz ile masz po 15-stu latach kategorii , i dlaczego wy starzy wyjadacze trzymacie sie tego zakladu jak tonacy brzytwy . Nie skladaj wszystkiego na przelozonych , jesli tak dlugo tam pracujesz to niezle z Ciebie ziolko , "do celu po trupach" .

Agnieszka
@Lady Perła

Skoro osoby z takim stażem jak 15 lat otrzymują takie wynagrodzenie, to na co mogą liczyć osoby, które dopiero planują zatrudnić się w Lear Corporation Poland II? Pozdrawiam

Lady Perła
@Agnieszka

Osoby z takim stazem zarabiaja o wiele wiecej niz pisza ,dlatego wygryzaja nowych pracownikow , poniewaz boja sie o swoje stanowisko pracy , a jesli chodzi o nowych pracownikow to chyba wiesz ile wynosi najnizsza krajowa , w tym zakladzie pracuja ludzie ktorzy maja znajomosci i dostaja proste stanowiska pracy albo desperaci .Najlepsze sa babska tam pracujace plotkary i zazdrosnice, a teraz hejt , bo prawda boli.

Najniższa krajowa , a jak masz znajomości , wazelinę... To szybko awansujesz

Ja.

Ci najstarsi juz dawno maja zakwaterowanie na skórzanej krojowni

JA.

Oferujemy: Pracę w Jarosławiu w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz Pracę 3-zmianową od poniedziałku do piątku na pełny etat Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej Możliwość zdobycia doświadczenia Benefity pracownicze Zadania: Wykonywanie prac manualnych na produkcji Obsługa maszyny szyjącej Dbanie o porządek na stanowisku pracy Przestrzeganie zasad autokontroli Przestrzeganie zasad BHP Wymagania: Gotowość do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00 i 22:00-06:00) Rzetelność w wykonywaniu obowiązków Chęć długofalowej współpracy

Byly
@JA.

Nie polecam psychicznie się można skończyć

@Byly

Kto chce pracować to wszędzie sobie poradzi.????

Jowita

Nikt już nie odwiedza tego forum????? A może sytuacja w lear jest tak beznadziejna że nikt nie chce się wypowiadać???? Ja już na szczęście nie pracuje w tym zakładzie ale ciekawa jestem co tam słychać czy zmieniło się podejście do ludzi?????? Czy majstrowe i brygadzistki szukają już pracy???? Bo chyba koniec lear jest bliski pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tu pracują!!!!! A czy elektryk Marcin że zm c pracuje jeszcze?????? Jak tak to pozdrowionka dla niego????

płakać każdy potafi
@Jowita

a co poczytała byś jakąś gównoburzę bez konkretnych argumentów tylko z lamentem jak to nie jest źle w zakładzie który brał z ulicy każdego jak szło?

@płakać każdy potafi

No w sumie masz rację nasluchalam się tego biadolenia ale podobno ludzie cały czas się zwalniają. Pozdrawiam!!!!!!

Były Learowiec
@Jowita

Sytuacja jest taka że Nasz kochany Dyrektor wie co będzię dalej ale obiecuje gruszki na wierzbie żeby tylko panika nie wybuchła ale Koniec jest Bardzo blisko także Kochani szukajcie sobie powoli pracy bo wiele rzeczy nikt wam nie powie że ta Korporacja jest na padnięciu jak to wszystko szlag trafi to wielu to się chyba Powiesi bo gdzie będą tak rządzic

@Były Learowiec

Dzięki za odpowiedź!!! Masz rację ja to bym chciała tylko zobaczyć miny tych wszystkich w czerwonych fartuszkach co to ani wykształcenia ani doświadczenia a żeby trafiły na takich przełożonych co im dobrze śrubę dokręcą ale karma powraca szybciej czy później doczekają się tego dla mnie ten zakład to już przeszłość i bardzo się cieszę że podjęłam taką decyzję pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!

@Jowita

Sytuacja jest ok.Ludzie sami się zwalniają ????

@Były Learowiec

Statrzy pracownicy aię zwalniają. O co chodzi Ktoś coś.

@Ccccc

Po mają dosyć ,ile można słuchać że ciągle wszystko jest źle ,że ciągle mało... Zresztą po przepracowaniu 10-15 lat w tym zakladzie Ci właśnie starzy pracownicy są już jak zużyta guma do żucia... Nie wiadomo czy się na głowę leczyć czy na resztę ciała.

@Jowita

Jak widzisz głucha cisza. Ciągle nic.

Marcysia
@Ccccc

Jaka cisza ?Maja dawac 500+ od kazdej dobrze uszytej sztuki, tak wiec lizusy i donosiciele do roboty , raj istnieje nawet w Lear!

@Były Learowiec

Mają być przyjęcia do leara. Więc chyba sytuacja się poprawia.

...

Czy może mi ktoś napisać telefonu kadr? Na ten stary nr jak dzwonię to nikt nie odbiera. Dziękuję

Mgr.

Siemka były przyznawane kategorie? I jak jesteście zadowoleni z tego że zabrali premię 30zł za kubki ???? żal...

Em
@Mgr.

Chyba Tobie

@Mgr.

Za kubki no i wczasy tuż tuż

@Ccccc

Co was tak dziwi? Tu ciągle zabierają premie najpierw za wydajność potem za jakość za kubki za zużyte powietrze jeszcze nie przyzwyczailiscie się?? A imprezy dla czarno czerwonych za co będą robić??? Przez cały rok trzeba nazbierac na andrzejki na opłatek na sylwestra no dużo tych biesiad przecież robią a szary co ma????? Premia na minus pozdrawiam!!!

On

2021 koniec zakładu pracy Lear Jarosław :)))))) Systematyczne wygaszanie !!! To jest To !!!!!!!!

Justi
@On

Serio?

Saken
@On

Skąd takie informacje? 100% prawda? może coś uda się uratować chociaż małą część aby praca nadal była?

Obiektywny
@Saken

Co się da Wyratowac chyba z pare maszyn do szycia a reszte przejmnie Apis ????

Mirek

Skąd takie rewelacje macie? Na stronie firmy nie ma takich planów!!

Obiektywny
@Mirek

Drogi Panie Lear to Kolos na glinianych nogach jeszcze chwile i to całkiem padnie a dużo rzeczy Ci nie powiedzą bo wybuchła by panika Zacznij myslec nad szukaniem nowej pracy bo Złote Czasy Leara mają się ku koncowi ????

Dionizy

Co słychać...

JAAA

Mam trochę inne pytanie , potrzebuje numer tel do agencji z Leara , chodzi o pit czy trzeba go samemu odebrać czy wyślą pocztą jak ktoś się zwolnił ?

Justi
@JAAA

Przesla Ci poczta

Golka

Superowe!!!!!! Szacun!!!!!

KIERO

Pan\i z biura, przestańcie (usunięte przez administratora) głupoty, gdyby nie krojownia i szwalnia, nie mielibyscie by tej pracy siedzącej w smierdzących stołeczkach, nie zazdroszcze wam 12 lat byłem w Anglii wasz ANGIELSKI jest żałosny hehe moje dzieci lepiej Angielski potrafią

Sakwa
@KIERO

Słuchaj Baranie gdyby nie ludzie z biura to ty też nie miał byś pracy na produkcji czy krojowni a poza tym skoro twój angielski jest taki perfekcyjny to co ty tutaj robisz z takim doświadczeniem. Dobrze napisałeś że w tej Anglii tylko byłeś bo jakbyś tam pracował to byś nie wrócił do Leara do tych nieudaczników na śmierdzących stołeczkach, lepiej podziękuj że ci dali szansę tu pracować i zamknij gębę a jak nie to czekają tam w Anglii na ciebie z otwartymi drzwiami Baranie....i.t.p

Golka
@KIERO

12 lat byłeś w Anglii a teraz w lear pracujesz????? Widocznie tylko języka się nauczyłeś bo wykształcenia nie masz żadnego skoro wybrałeś lear bo tylko ten zakład przyjmuje nawet takich co ledwo podstawowe skonczyli

Relax
@Sakwa

Jedni najeżdżają na drugich. A nikt nie pomyśli,że biuro zależy od produkcji a produkcja od biura. Nie wszyscy mają szczęście i muszą robić to co robią. Szacunek należy się każdemu.

@Sakwa

Barana to ty w lusterku widzisz,i obok ciebie dużo ich siedzi????

Stary Lear

Jak tak dalej będzie to zakład pujdzie w rozsypke.(usunięte przez administratora)

Wafel

Serwus , powiedzcie mi prosze jaka teraz zmiane ma zmiana C , dzieki

Krzys
@Wafel

2 Ga zmianę

Były Learowiec
@Stary Lear

Niech idzie w Rozsypkę ten Zakład dla Czubków człowieku jest tyle pracy dookoła że jest w czym wybierac jesli jestes zdrowy to praca Czeka a Za Guwniane pieniądze to niech pracują Służbisci i Niedorajdy

bjurotochooje

"Bjuro" szuka jeleni..

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II