Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Czy ktos wie kiedy będą płacone bony świąteczne ?

@Ania

Bieeedronka55

Witam co się dzieje na zmianie b linia 494. Same układy ukladziki. I te panie co noszą brązowe fartuszki one nic nie robią czy tego nikt nie widzi obgaduja ludzi ja się da chodzą na przerwę kiedy chcą ciągle w telefonach i nic nie wiedzą na swojej pracy się nie znają tylko ploty ich interesują śmieszne jest to że jak idzie kierowniczka to one tak uciekają w proces sze szok. Szkoda że nikt nie zrobi z tym

Stokrotka
@Bieeedronka55

Tych nierobów jest tam więcej,a kierownictwo wie o wielu rzeczach,wie o stosowanym mobbingu przez majstrowe,wie o odgadywaniu, ośmieszaniu(usunięte przez administratora),ale nic z tym nie robią,ręka rękę myje...

Ja.
@Bieeedronka55

Nie one jedne tak robią ...

Real
@Bieeedronka55

Niektóre majstrowe ze zmiany b ( każdy chyba wie o które chodzi) powinny dostać pisemna naganę a nawet degradację ze stanowiska za stosowany mobbing, poniżanie i zastraszanie,ile razy były skargi, kierownictwo wie o wszystkim,ale niestety układy i ukladziki... W normalnym zakładzie pracy by to nie przeszło!

Szwaczka alfa
@Bieeedronka55

Układziki były zawsze co chcą to robią np Pani kierownik Renata i kilka majstrowych robią sobie Kawiarnię przy wejsciu do BHP i czy jest to zmiana ranna czy nocna czy popołudniowa to jest zawsze Przerwa na kawkę w miłym towarzystwie i obgadywanie wszystkich dookoła może by Pan Dyrektor na czele z Panią Marzeną by zrobili z tym porządek bo jeszcze chwile i będą tam pili cos mocniejszego niż kawę

Majka

Czy będą w tym roku bony świąteczne?

Elka
@Majka

Tak 400zl z tego jakiś podatek

@Elka

Nigdy nie biorą podatku

Cola

Jak nie biorą podatku jak wyrażnie pisze 450 425 400zł brutto

Szwaczka1983

Tak to prawda te panie jak mogę je tak nazwać to ludzi strasznie obgaduja a szczególnie kajotke jedna.

Szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Jarosław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Jaro

Co słychać w zakładzie? Pracy jest dużo?

Bieeedronka55

Jaka zmiana jest najlepsza.

Maninblack
@Bieeedronka55

Zmiana Lear na inny zakład pracy...

Ccccc
@Maninblack

Ja też potwierdzam ta zmiana jest najlepsza.

tedi

co sądzicie o dziale HR ??

BlackMamba
@tedi

Sądzę, że taka drobna czarnulka, która tam pracuje jest bardzo fajna :)

Off
@BlackMamba

Nie taka fajna,Musicie poznać ją bliżej na wyjeździe firmowym jeżeli wiecie co pisze

Uff
@Off

Ktoś poznał ją bliżej i jest gdzie jest...

Zmiana
@Uff

O kogo chodzi ? Jaka dziewczynę z której zmiany?

Czas wywalic Niebieskich

A ja mam żal do majstrowej Magdy Migas że mnie oddała na Krojownię Tkaniny tylu przydupasów zostawiła sobie a ludzi którzy się starają i nie chodzą na chorobowe ma gdzies mam Nadzieje że Ciebie też wywalą Wielka Majstrowo ponoc masz przyjsc na tkaninę Współczuje tym ludziom że będą pracowac z taką Wredną Babą

Ja.
@Czas wywalic Niebieskich

Z przydupasem się lepiej pracuje ;)

Previous
@Czas wywalic Niebieskich

Akurat to wiadomo od dawna, że ta majstrowa ma grono (usunięte przez administratora), którzy mają u niej względy. Głównie młodzi faceci, choć starszych też lubi. Najlepiej ma grupa liderek i osób które donoszą i plotkują. Majstrowa nie jest złą osobą, ale jej humorki, nierówne traktowanie ludzi, złośliwe dogadywanie i niepotrzebne nie raz uwagi są mega irytujące. Największą jednak wadą jest traktowanie ludzi zależnie od jej widzimisię. To jest najgorsze... Jeżeli sie nie śmiejesz, nie opowiadasz pierdół i sprośnych głupich żartów, nie donosisz, nie masz szans.

Nerwus
@Previous

Niebiescy mają u niej jak w Niebie taka Wiola to robi co chce pije pepsi i zajada się w tej swojej Szafetce tak samo jak Sabinka która nigdy nic nie robi a o reszcie Niebieskich szkoda gadac Najlepszych wydalono na Tkaninę a Cymbałów i Donosicieli się trzyma bo kto będzię kablował ten Zostanie przy Lady Migas taka jest prawda

Taka Prawda
@Ja.

Tylko uważaj żeby Cię ten (usunięte przez administratora) nie sprzedał za 5 urlop na żądanie lub przepustkę o której się chce :-D

@Czas wywalic Niebieskich

Pozdrowienia dla Kamilka, wybitnego pracownika krojowni, niestrudzonego pogromcy skaz, najbardziej cenionego fachmistrza premarkingu i KJ. Sam wielokrotnie upokarzałeś innych i naśmiewałeś się z ich pracy, lub z nich samych, głowę nosiłeś niezwykle wysoko, uważałeś się za lepszego, byłeś pewien swojej pozycji... Tymczasem czas pokazał Ci, że byłeś tylko trybikiem w tej machinie, którzy przy problemach w funkcjonowaniu całej maszyny po prostu wyleciał jak gdyby nigdy nic... niech Ci to da do myślenia na przyszłość, żebyś nauczył się szacunku.

@Krojownia

Powiem ci tak są ludzie ogarnięci i tacy co sobie takim zachowanie (usunięte przez administratora) zasłużyli na to, żeby się z nich naśmiewać, i (usunięte przez administratora) pizdo, o jakim Ty pozycji pisze byłem normalny pracownikiem, a to, że byłaś szmacona na krojowni i robili z tobą co chcieli to już nie moja wina, widać (usunięte przez administratora) ze życia nie masz poza pracą, bo nie jestem pierwsza osoba, której tutaj koło (usunięte przez administratora) robisz pozdrawiam.

@Kamil

Poziom umysłowy jaki był, taki został... no nic, zawsze trzeba mieć nadzieję, choć powiadają że to matka głupich....

kamil
@Krojownia

Szkoda, że taka wyszczekana nie byłaś jak tam pracowałem tylko naprałaś odwagi jak się zwolniłem wiesz dobrze, że jak byś to napisała a bym tam jeszcze pracował zgnoiłbym, cię tak jak zasługują (usunięte przez administratora) jaką jesteś.

@kamil

Jeżeli w życiu potrafisz tylko gnoić, to niestety znaczy, że całe życie gnojony byłeś, co nazbierasz, to później oddajesz- prosta logika, a czysta psychologia. Ale dojrzały człowiek nie będzie naśmiewał się z czyjegoś nieszczęśliwego dzieciństwa i trudnej przeszłości,bo nie ma z czego. A nie trzeba być wybitnym obserwatorem, żeby po kimś to zobaczyć... Nie życzę Ci źle, pomimo wszystko ;) Ale Twoje zachowanie i aktualny poziom umysłowy to jest dramat. Szkoda czasu na dalsze pisanie z osobą, która prezentuje teksty na poziomie ameby. Mam nadzieje, że dostałeś choć małą nauczke i kiedyś sie nad sobą zastanowisz, bo jedyne co aktualnie potrafisz to pluć jadem na wszystkich dookoła. Jakby nie było, powodzenia ;)

@Krojownia

Tak od małego byłem gnojony bity i tam coś sobie jeszcze pododawaj, ale (twoje słowa) dojrzały człowiek ty siebie nazywasz dojrzałym człowiekiem robisz ludziom koło (usunięte przez administratora) nie masz odwagi powiedzieć prosto w twarz tylko ukrywasz się na tym (usunięte przez administratora) forum a później w robocie tym ludziom podajesz rękę zastanów się (usunięte przez administratora) nad swoim zachowaniem.

Włala
@Nerwus

Od Wioli się odstosunkuj... Bardzo sympatyczna i atrakcyjna kobieta. Niebieska koszulka super podkreśla jej apetyczne kształty

Obiektywny

Zmiana B nie potrafi się zachowac na Przepustce (usunięte przez administratora) spiewają zataczają się jak Zwykłe (usunięte przez administratora) spod Sklepu wychodzi brak Wychowania i nie ma to jak(usunięte przez administratora) i spiewac jakby się było na Festiwalu Piosenki Biesiadnej !!!Nauczcie się Chamiary że kultury osobistej nie macie ani trochę wymalowane jak Modelki z Victoria Secret a Słoma co drugiej tak wystaje z butów że jak piją to z tej słomki

Jeżeli praca mi nie odpowiada to zmieniam ją na inną lepszą tam gdzie bede czuc sie lepiej swobodniej. Takie obrazanie obrzucanie sie wyzwiskami tu na forum jest conajmniej chore!!! Mądry człowiek nie zachowuje się w ten sposób. Mądry człowiek idzie swoją drogą w takim przypadku dla wielu zmiana pracy byla by najlepszym rozwiazaniem!!!

Staszek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaką umowę otrzymuje nowy pracownik?

Asia

Landryna komu dałaś kogo to dziecko cooo

Antoni

Witam wszystkich mam prośbę do dyrektora niech Pan zrobi zebranie z tą swoją kadrą i niech Pan wytłumaczy co grozi za mobbing i jakie są tego skutki. Próbowałem się z Panem skontaktować jednak bezskutecznie nawet firma nie odbiera tel ale do rzeczy, firma Pana to jest zakład pracy czy zakład karny?? Co tzn ze pracownik nie może wyjść do ubikacji?? A gdy już wyjdzie to pani kierownik krzyczy że przez niego nie zeszła produkcja i obwinia go za wszystko winą!!! tzn ze co w 3 min zakład upadnie?? Są sprawy fizjologiczne chyba normalne 21 wieku !!! To nie jedyna taka sytuacja. Jeżeli jeszcze raz dowiem się że szantazujecie że na twoje miejsce jest inny i wyrzywacie się na pracownikach psychicznie to podam was o mobbing. Co to znaczy że pracownicy są traktowani jak w jakimś obozie !!! Co to znaczy że człowiek wraca do domu i płacze bo się nad nim ktoś zneca. Proszę to załatwić po swojemu w przeciwnym razie ja to załatwię po mojemu. Nie pozdrawiam Antek

Belzebub.
@Antoni

Mobbing to 2 nazwa tego zakladu.Zrozumiem jeszcze korpo-szczury w biurach ,ale na produkcji ? 3 świat. Ludzie traktowani jak bydło (wiem że różni tam pracują).Nadzór ponizej krytyki.W kazdym momencie wyzysk szwaczek.Upodlenie.

On

A co z kategoriami

Wanda
@On

@On Drodzy forumowicze obrażanie kogo kolwiek nie jest tutaj na miejscu, tym bardziej, że nie jest to zgodne z regulaminem Gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin, gdyby ktoś zapomniał zasad wklejam link do regulaminu. Bardzo proszę abyście zamieszczali posty z merytorycznym przekazem dla osób interesujących się pracą w Lear Corporation Poland II. Co napiszecie na temat rozwoju zawodowego, istnieje w tej firmie?

krojczy
@Wanda

@Wanda według legend na jakikolwiek awans potrzebujesz rodziny/kochanka/itp a co do realnych zasad to jest kilka osob u ktorych nikt sie nie doszukal zadnych znajmosci a przeszli droge od szwalni/krojowni do biurka od 8 do 16

szwaczka
@krojczy

serio?

@krojczy

Witam , jest dziewczyna ktòra mnie się podoba na 494zmiana"a",jest bardzo ładna.Zostaw cos po sobie . Kamil

Król Pudełek
@Wanda

Wandziu daj sobie spokój z pisaniem swoich cudownych mysli o tej pożal się Boże Wielkiej Korporacji jeszcze chwila i będziesz warzywa na straganie sprzedawała bo ta Łajba zwana Learem ma coraz więcej dziur i wkrótce zatonie i wtedy zostanie Ci tylko Wspomnienie pitej kawy i wspominanie swoich bzdetów

@Wanda

Krojczy dobrze pisze,pozatym jak ma być tam dobrze,skoro awanse dostawane są za mobbing,przykładem są majstrowe,które powinny dostać jakaś naganę za swoje zachowanie,za poniżanie pracowników,za brak szacunku,a tu proszę sprawa zamieciona pod dywan i cisza,w normalnej firmie by to nie przeszło ale tu ręka rękę myje,ze szwalni uciekają bo już mają dość,a w biurach siedzą jak sardynki...ciotki wujki i kuzynki

Biuro
@Adam

Adam, działa program "expect-respect", wszelkie podejrzenia przemocy/mobbingu rozpatrywane są na bieżąco. Wystarczy zgłosić swoje podejrzenie - email/telefon do centrali w USA obsługiwany jest w języku polskim. I pisze to nie ciotek/wujek/kuzynek. Pozdrawiam.

@Kamil

Tam jest jakieś 80 dziewczyn ????

Wanda
@Król Pudełek

Ja po prostu chcę dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w Learze - stąd też taka dociekliwość. Wiem już, iż raczej trudno tam o awans. A czy firma organizuje od czasu do czasu jakieś szkolenia branżowe?

@494

Jesli te starsze panie uwazasz za atrakcyjne to musze Cie rozczarowac ,a jesli chodzi o ta dziewczyne to dowiedzialem sie ze jej juz nie ma.

Ona1

Czy to potwierdzona informacja, że zakład funkcjonuje tylko do końca 2020?

Mam Dosyć

Wystarczyło dzisiejsze zebranie w trakcie pracy na M-Sporcie.Kultura nadzoru , a raczej jej brak nie zmienia się od lat.

Widz
@Mam Dosyć

A co się dziwić,od pługa oderwane,bez szkoły i talentu,dzięki takiemu dozorowi zostają (usunięte przez administratora) a dobrzy pracownicy uciekają bo mają dość takiego traktowania i mobbingu

Przyznac się Dziewczynki kto walnął klocka na stojaka tak że Wszystkich Biurowców na czele z Naszym Wszechmogącym Kochanym Dyrektorem Andrzejem Wspaniałym tak oburzyło hehe :-D

Wiwiwiwwi

Co dalej z tym zakładem jest jakaś nadzieja

Ccccc
@Wiwiwiwwi

To uciekaj niczym utonie

dojazd

Czy ktoś dojeżdża z dębicy lub okolic? Z kimś można dojeżdżać? Jakie zmiany??? Dajcie znać.

Jebniety lear

A kto to jest?

Jadzga

Rozbiesz się i Ty i nie wypisuj głupot , bo to świadczy o twoim zacofaniu i braku mòzgu , ale głodnemu chleb na myśli Janusz i Grażynka z Lear już tak mają obrobić komuś tyłek ,a potem wybrać się na promocje do biedronki po 4paki piwa i kiełbache i pomyśleć sobie "ale jestem fajny".

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II