Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Barnaba

Najlepsza zmiana jest u Mariana :)

Jeti

Za wszystko zabierają kasę ludzie powoli się tam cyrk robi oby nie było jak za Mariana bo powoli za te zabieranie pieniędzy znów wrócą stare czasy

@Jeti

Za Mariana? Ludzie będzie jeszcze gorzej za chwilę na wypłaty nie będzie...

Jerry
@@haha

Będzie najniższa krajowa bo za wszystko(usunięte przez administratora)

Robert

Witam Jestem z południa Polski w CN byłem tylko raz , a pracuje już 5 lat. Nie wiem kto to jest szarik,siwy i inne wymieniane tutaj osoby. Podejrzewam, że wszystkie krytyczne opinie tutaj są wypisywane w CN przez osoby które zamiast pracować tracą czas na "bicie piany" Sprzedawcy ,PH oraz kierownictwo wszyscy u nas zadowoleni. Ogólnie Polecam pracę w hurtowni Gordon. Pensja powyżej średniej krajowej i na czas.

Lala
@Robert

Słusznie napisane bo narazie to forum dla pracowników staje się jedynym źródłem informacji co się w firmie dzieje. Najważniejsze to jakieś konkretne informacje wysłać na placówki bo ludzie nie wiedzą co się dzieje A w takiej atmosferze się nie da pracować.

szimek

bo nie !

Isso
@Robert

A CN jest wogole jakiś kierownik magazynu?? Dzwoniłem kilka razy i tylko słyszę.... już Pana łączę i dalej... ja pana przełączę.... o co chodzi?

@Isso

Kierownik jaki Kierownik...

Martin

I to nie jednego dajcie spokój za wszystko karają mają swoich podpierd.i zapisują kazdy twoj błąd w kajetan

Niedawno kierownictwo centrali obiecywało złote gory do wypłaty a jest jeszcze gorzej niż było!

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
PM23

Czy to prawda że na okres próbny jest tylko umowa zlecenie? Stanowisko sprzedawca na oddziale.

Oki
@PM23

Tak najniższa krajowa a zapier.... Jak reks

Mat

Pierwszy raz, się spotykam z takim czymś żeby taki duży zakład nie dawal kompletnie nic na święta wstyd . Tylko słuchasz od znajomych Ci tyle i tyle a tu mniej niż zero a zapiera.... Jak pies!!!

Grupers

Wierzba wrócił i wszystko usunal

Michał9876

Przewidziane są w tym roku jakieś paczki świąteczne dla pracowników?

Ha ha
@Michał9876

Chyba jak se sami zrobimy w życiu w tej firmie paczek nie będzie

Yts
@Michał9876

Paczka to może być tylko jedna świąteczna ale z bombą czyli jak by mariano wrócił

Jakie godziny pracy obowiązują w Gordon Hurtownia Motoryzacyjna?

Dcxx

Zależy. Ja pracuję w gordonie od 2.5 roku (oddział). Moje godziny pracy to 7-17 lub 7-16.

@Dcxx

I zawsze wychodzisz o podanych przez Ciebie godzinach z pracy? Czy może czasami zdarzają się jakieś nadgodziny w Gordonie? Jeśli tak, to jak często i w jakich sytuacjach? Czy w ogóle istnieje możliwość brania płatnych nadgodzin?

Kierownik
@Monika

Nadgodziny? Normalnie tyle co najniższa krajowa. O ile wogóle wielmożny dyrektor regionalny ci je doliczy

Pracujesz na Kierowca w firmie Gordon Hurtownia Motoryzacyjna? Co sądzisz o rekrutacji?

Kierowca

Nie polecamy. Pracowałem Ok miesiąca i zrezygnowałam po 1 wypłacie.

Forever
@Kierowca

Ponieważ tam pracowałem...nie polecam

Titanic...

Weryu

Szału nie ma za te bieganie dźwiganie to zarobki przeciętne bardzo jestem ciekawy czy w końcu po tylu latach dostaniemy coś na święta bo to wstyd żeby tak potężna firma nie dawała kompletnie nic na święta . Tym bardziej że za soboty jest normalnie płacone

Przedstawiciel ten prawdziwy

Wpisy co niektorych wolaja o pomste do nieba, jestem przedstawicielem HM Gordon, lubie swoja prace, uwazam ze jestem dobrze wynagradzany (zawsze mogloby byc lepiej) i nie rozumiem wpisow czesci z was… poszecie jakies dyrdymaly, odnosicie sie do rzeczy zupelnie was nie dotyczacych… wyzywacie sie… sierio? Tak wam tutaj zle? To co tu jeszcze robicie??? Psujecie dobre imie firmy, na ktore pracuje wielu wartosciowych ludzi… Pisze to zebyscie dobrze to sobie przemysleli… Kazdy z was pracownikow ma stad chleb, tansze czesci, zgrana gromade wspolpracownikow… Na prawde jest wam tutaj zle? Wiem forum takie hak to jest miejscem gdzie kazdy wydaje sie byc anonimowy. Wstyd mi za was…

Poszukujący pracy

Chciałbym się dowiedzieć o zarobki w Firmie Gordon na poszczególnych szczeblach kariery. Z tego co widzę firma szuka na różne stanowiska czy jest duża rotacja czy się rozwija?

Przedstawiciel
@Poszukujący pracy

Jak bedziesz cos potrafil i sie staral to zarobisz calkiem niezle, jak nic nie wniesiesz to ktos cie zastapi zwykla kolej rzeczy, awans tak ale najpierw musi sie zwolnic stanowisko, wtedy jesli jestes najlepszym wyborem idziesz pietro wyzej

PH

A jestes na dzialalnosci czy na umowie? ja ostatnio w tamtym roku mialem wyplate ponizej 5k (na reke po podatkach zusie paliwie etc), w tym roku na prawde nie narzekam wiec nie wiem skad ta opinia... i jeszcze jedno, wysokie wyniki to ile twoim zdaniem?:) jaki masz wzrost marzy jaki obrot calkowity rok do roku? moze ci sie tylko wydaje ze to "duze wyniki"?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Gordon Hurtownia Motoryzacyjna. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Tomasz S.

Tak polecam firmę jako pracodawcę. Nie wiem jak jest w Centrali , pracuję na jednym z oddziałów jako sprzedawca .Jestem zadowolony z zarobków oraz pracy

Minionek

(usunięte przez administratora) Wyniki świadczą o tym czy jest dobry czy nie. Jak patrzę od 2 lat jak poszły w górę placówki z obrotami to stwierdzam ,ze jest mega fachowcem. Tym bardziej ,ze inne działy kuleją. Krzychu - super robota!

oddział
@Minionek

jako kier oddziału mogę jedynie powiedzieć, że wzrost oddziałów na pewno nie jest zasługą cn, a tym bardziej dyrektorów, którzy tylko myślą, jak nam utrudnić pracę. Tylko dzięki ciężkiej pracy kierowników i ich pracowników oddziały się rozwijają, posilając się "interwencyjnymi". Nie wiem co się dzieje w CN, ale martwi mnie, że zamiast skupić się na "walce" z konkurencją, walczą na górze sami ze sobą.

Handlowiec

Mam taka nadzieje, lubie swoja prace i ostatnie wydarzenia nie napelnily mnie radoscia, kazdy chyba sie zastanawia nad przyczyna takiego trzesienia ziemi i bardzo milo z twojej strony @Sedzia Dred ze uchyliles rabka tajemnicy, co i tak nie uspokaja nastroju ;) licze jednak na pozytywne rozwiazanie i powrot dyrektorow na swoje miejsca.

Bartosz

To wcześniej nie można było używać samochodów do celów prywatnych? Były zostawiane na terenie firmy i nikt nie jeździł nimi do domu jak jest w innych firmach? Bo nie do końca zrozumiałem.

Bartosz

To były już jakieś pomyłki w wypłatach? Nie doliczyła premii czy co?? Możesz wytłumaczyć?

ABC

a jak z wypłatami za sierpień czy wszyscy już dostali?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.