Gordon (A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O.)

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
O firmieHurtownia motoryzacyjna GORDON powstała w 1991 roku. Początkowo zlokalizowana była w wynajmowanych pomieszczeniach w Bydgoszczy, jednak poprzez szybki rozwój firmy zaistniała konieczność rozszerzenia infrastruktury magazynowej i biurowej. W styczniu 1999 roku przeniesiono ją do nowo wybudowanego obiektu, zlokalizowanego na przedmieściach Bydgoszczy. Przez wiele lat firma przechodziła modernizację i na obecną chwilę powierzchnia magazynowa ma wielkość 35 tysięcy m2.

Od początku istnienia firma Gordon wyspecjalizowała się w szybkim dostarczaniu towarów do odbiorców, dzięki temu bardzo szybko pozyskała nowych klientów, których obecnie mamy ponad 150 tysięcy. Zamawiany towar dostarczany jest na miejsce najpóźniej do 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Z każdym miesiącem rozwijamy swój asortyment magazynowy o nowe produkty, co pociąga za sobą wzrost sprzedaży.

Poprzez tworzenie nowych punktów sprzedaży nastąpił bardzo dynamiczny rozwój. Ukoronowaniem takiego tempa wzrostu była nagroda przyznana przez gazetę Puls Biznesu w 2007 roku, w której nasza firma zajęła 11 miejsce w kraju, a 1 w województwie kujawsko-pomorskim w corocznym konkursie „Gazele Biznesu”. Jest to nagroda przyznawana przez niezależnych dziennikarzy i analityków rynku, w której główną zasadą jest osiągnąć jak najdynamiczniejszy wzrost, przy zachowaniu wiarygodności, rzetelności i uczciwości firmy.

Tak dynamiczny rozwój firmy był możliwy i jest dzięki właściwemu zarządzaniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze, a także dostosowywaniu się do wymagań klienta i zmieniających się warunków na rynku. Działalnością swą HM Gordon obejmuje teren całej Polski. Aktualnie posiadamy ponad 150 oddziałów w Polsce.

 


www.gordon.com.pl


Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.