CARBOAUTOMATYKA SA

Opinie o CARBOAUTOMATYKA SA

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania aktualnych ogłoszeń, dostępnych w zakładce Oferty pracy

Zbi

Jak wygląda sprawa świadczeń socjalnych? Wysokość (wczasy pod gruszą)?

@Zbi

Zgodnie z obowiązującymi dokumentami w Firmie funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Pracownicy w trudnej sytuacji materialnej i w przypadku zdarzeń losowych mogą liczyć na dodatkowe świadczenia. Nadmieniam również, iż istnieje nagroda z okazji „Dnia Górnika”, wypłacana w grudniu, a dzień 04 grudnia jest dla nas dodatkowym dniem wolnym od pracy. Ponadto Firma wypłaca nagrody jubileuszowe, a także inne świadczenia socjalne związane ze Świętami.

Długoletni pracownik
@CARBOAUTOMATYKA SA

W praktyce za pieniądze z funduszu świadczeń socjalnych prezes organizuje imprezy, na których wręcza nagrody pieniężne pochodzące z tego samego funduszu - wbrew woli większości załogi. Zdaniem większości pracowników, w formie anonimowej został przeprowadzone ankiety, środki z funduszu miały być przeznaczone na tzw. karty sportowe, ale tak się nie stało. Nikt nie wie, po co przeprowadzano ankietę...

@Długoletni pracownik

Dzień Dobry, Zarówno spotkania firmowe, jak i nagrody dla pracowników nie są finansowane ze środków Funduszu Świadczeń Socjalnych. Fundusz Socjalny wspomaga przede wszystkim naszych Pracowników, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. W Spółce rzeczywiście została przeprowadzona ankieta. W sprawie jej wyników zapraszamy do kontaktu z Komisją Socjalną.

Luk

Dzień dobry. Zauważyłem że poszukujecie ślusarzy, w ofercie pracy "Ślusarz-Mikołów". Czy miejscem wykonywania pracy jest centrum Mikołowa. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Luk

Dzień dobry. Tak, praca w Mikołowie zlokalizowana jest niedaleko Dworca (bliskie centrum miasta).

Asystent Projektanta Konstrukcji

punktualnie rozpoczęta, długość trwania około 30 min, wysokie kompetencje i wiedza rekrutera

doświadczenie zawodowe , wiedza wymagana na aplikowanym stanowisku

Czy pracodawca CARBOAUTOMATYKA SA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oj, na początku nie licz na to - zalezy do jakiego działu uderzasz. W niektórych jak nie bedziesz prowadzić tematów, nie wykażesz się nadazagażowaniem to raczej nie licz na cos wiecej.

Ankieter

Jest pomysł, aby przeprowadzić ankietę w naszej komórce. Ankieta będzie zbierać informacje takie jak np. co chcesz zmienić w pracy, skąd biorą się pomyłki i inne pytania badające panującą atmosferę. Nasz przełożony dał nam do zrozumienia, że negatywne wypowiadanie się w ankiecie w kierunku zarządzających komórką i kierownictwa nie jest mile widziane i będzie żutować na wszystkich pracowników w danej komórce.

Roman
@Ankieter

Skąd wziął się pomysł przeprowadzenia ankiety? Dziwne jest to, że pracodawca nie dał wolnej ręki pracownikowi w wypełnianiu ankiety, tylko zasugerował, aby nie wypowiadać się negatywnie w kierunku zarządu danej komórki.

Iwona

Pomimo niskich zarobków piszesz, że praca w firmie CARBOAUTOMATYKA SA jest ciekawa. Możesz rozwinąć nieco co miałeś na myśli? Twój przedmówca wspominał, że poza podstawowym wynagrodzeniem firma przydziela również premię, jednak zasady jej przyznawania nie są jasne. Wiesz może na czym polega system premiowy w firmie CARBOAUTOMATYKA SA?

Alojz
@Iwona

System premiowy zależy od... Tego, ile masz nagodzin/weekendów - zrobisz więcej, niż pownieneś to Ci premię pomniejszą.(usunięte przez administratora) Dodatkowo bywa, że jest to premia "widzi mi się" a nie uznaniowa.

Roman
@Alojz

Skoro są działy, gdzie nadgodziny nie wpływają na wysokość premii, to zastanawia mnie, czy pracownik ma możliwość odbioru tych godzin w formie np. wcześniejszych wyjść z pracy? Z góry dzięki za pomoc.

Pracownik miesiąca

Moja płaca zasadnicza była na bardzo niskim poziomie, dodatkowo otrzymywałem premię w wysokości ponad połowy stawki zasadniczej - śmieszne. Nadgodziny obliczane były na bazie stawki podstawowej.(usunięte przez administratora)

@Pracownik miesiąca

Zapraszam do kontaktu z pracownikami Działu Spraw Pracowniczych - wyjaśnimy wątpliwości dotyczące wypłaty wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych

Al Bundy
@Pracownik miesiąca

To widzę, że dalej po staremu.

Elektron

Przy obecnych cenach w sklepach, opłatach i wypłatach to wegetacja, firemka dobra dla początkujących, nie dla ambitnych. Dłuższy czas w tej firmie to zastój dla jednostki. Organizacja pracy kuleje, byle do przodu, za kilka lat przy takim zarządzaniu firma może mieć problemy na rynku

Igor

Posiadam wizę na pracę, aby pracować jako elektryk w twojej firmie! Chcę być pewny właściwego wyboru!

@Igor

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres kadry@carbo.com.pl

technik

czy specjalista techniczny moze liczyc na umowe o pracę mawet po jakimś czasie?

@technik

Tak, osoba na stanowisku specjalisty technicznego jest zatrudniana na umowę o pracę od pierwszego dnia pracy.

Grzegorz

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem a o wyższe zarobki trzeba pisać

miki
@Grzegorz

Chyba dział HR zaczął działać. O czym ty człowieku piszesz. Nie ma co szerzyć kłamstw.

mikołaj

Niestety firma ta ,to już przeszłość. Praktycznie cała kadra inżynierska odeszła (pozostały rodzynki). Zarządzanie jest 1 osobowe relacji prezes-pracownik (kierownicy,dyrektorzy,vice są zbędni). Firma podzielona jest na dwa kierunki dołowy i powierzchniowy. Żaden o drugim nie chce słyszeć. Pracownicy z 10-20 letnim stażem pouciekali-czy to nie dziwne? W czasach rynku pracowniczego zdecydowanie odradzam

ExCarbo
@mikołaj

To była tylko kwestia czasu. Jeżeli zarobki są dalej na poziomie takim jak odchodziłem to pomnóżcie sobie je x2 i startujcie do normalnej firmy.

Ja również słyszałem sporo dobrego o firmie.

Może ktoś napisze jak się pracuje? Warto aplikować?

amper
@Adam

A jakie stanowisko cię interesuje?

Spawaczy szukają??Ktoś wie??Oczywiscie nie za 13zl...

Witam, chcę składac papiery na stanowisko Specjalista Techniczny w Carboautomatyce z tego co wiem jest to praca w oddziale dołowym. Czy ktoś mógł by się wypowiedziec na temat tego stanowiska i działu firmy ?? Nie wiem... Zarobki, "klimat w pracy", podejście do pracownika, czy robota pewna czy potrzebują pracowników jak jest robota. Za jakąkolwiek opinie dziękuje.

BrakZaufania

Jakie są zarobki? Mam na myśli produkcję, serwis i konstrukcyjny...

wpis

a ja uwazam ze fajnie jest w tej firmie, sie nie wyhylam i mam co mi sie nalezy

herbata bez prądu

Cześć kochani Carbole! Nawiązując do poprzednich komentarzy kogoś tam wcześniej, pragnę stwierdzić, że niezbitym faktem jest rzeczywiście sumienne wypłacanie zarobionych uczciwie pieniążków dla każdego „frajerka” na jego osobiste konto. Bardzo fajną sprawą w Carboautomatyce jest i również zaplecze w biurowcu (tutaj ukłon dla p. Szabli), bardzo dużo w tej materii uczynił, wielkie brawa dla pana. Na budowach już nie jest tak wesoło, ale i tak nie jest źle. Bardzo fajnie, że są organizowane dla załogi imprezy, pikniki, etc. Wszystko fajnie, bardzo się cieszymy (ale im mniejsze morale tym większa absencja), tylko pogratulować i dalej pracować. Pracować…hmmm… właśnie, czym jest praca dla normalnej uczciwej osoby, która chce przychodzić do pracy a spotyka się na co dzień z dziwnymi praktykami, które potrafią jedynie zdemotywować pracownika a nawet upodlić! Dlaczego? Komu to służy aby współpracować z lawirantami i bazyliszkami koloryzującymi się dla jaśnie pana wszechmogącego? Jest w tym jakiś sens, oj na pewno jest, po to ta cała zabawa. Jedni się bawią i cieszą inni są pełni obaw i zadają sobie jedno pytanie… A kto czyta ten post i ma trochę intelektu w łebku to wie jakie… „Aneta” drżyj z nami i Ty również!

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOAUTOMATYKA SA - Tychy

• Jak się pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOAUTOMATYKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOAUTOMATYKA SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOAUTOMATYKA SA?

Kandydaci do pracy w CARBOAUTOMATYKA SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOAUTOMATYKA SA