CARBOAUTOMATYKA SA

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CARBOAUTOMATYKA SA

Prawda Nowy wpis
Pracownik

Niestety jako były pracownik , który odszedł z własnej inicjatywy mogę tylko powiedzieć tyle , że mentalność też firmy to dalej lata 90%. Czas się zatrzymał w miejscu. Szef zamiast pchać firmę do przodu to ją uwstecznia. Atmosfera fatalna - wyscig szczurów. Ludzie wzajemnie sobie zatruwają życie. A na czele tego sekretarka , która wyżej.... zero kultury

Mike Nowy wpis
Pracownik

Firma kiedyś miała pozycję na rynku teraz tylko kuleje . Ludzie którzy kiedyś pracowali byli fachowcami w swojej dziedzinie teraz tylko są tam tacy ludzie którzy tylko umizgają się kierownikom , podpiepierdalaja się wzajemnie kultury żadnej no i ta inwigilacja kamer więcej niż pracowników nie polecam nikomu pracy

Anetka Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. nie widzimy z chłopakiem by pisano o wymaganym doświadczeniu w ofercie dla elektromontera. Bez niego technicznie ma szanse teraz się dostać? jeśli tak to możecie opisać te szkolenia z opisu?

Idealny Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Ciągle kogoś szukają do księgowości. Co tam jest taka duża rotacja?czemu ludzie odchodzą...już chyba 4 oferta pracy.

Asystent Projektanta Konstrukcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

punktualnie rozpoczęta, długość trwania około 30 min, wysokie kompetencje i wiedza rekrutera

Pytania

doświadczenie zawodowe , wiedza wymagana na aplikowanym stanowisku

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
anonim
Inne

Hej, jestem tu z oferta dla pracownika ds. personalnych i rekrutacji. po pierwsze chce się upewnić co do ostatnich komentarzy, dział BHP jest 1-osobowy, tak? a w HR ile osób jest? też chciałabym się dowiedzieć z iloma osobami będę współpracować

Kasia
Pracownik
@anonim

Dział był czteroosobowy. W BHP zawsze była jedna osoba.

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, oferta pracy na stanowisko pracownik ds. personalnych i rekrutacji jest już nieaktualna.

anonim
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwość odbycia miesięcznych praktyk w biurze w Tychach?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, przyjmujemy na praktyki zawodowe. Zależy w jakim kierunku dana osoba się kształci i w jakim terminie praktyki miałby się odbyć. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego można kierować pytanie dotyczące praktyk na maila: kadry@carbo.com.pl

Alka
Inne

Hej. Była w zeszłym roku dodawana oferta dla programisty / serwisanta. Ona już bankowo do dziś nie będzie aktualna? Pytam, ponieważ spełniam te główne wymogi i ciekawa byłam czy kobiety także są przyjmowane do zakładu.

anonim
Inne

Elektromontera widzę, że od paru dni szukają. Przy tych niektórych opisach zastanawiam się czy będzie to dla mnie gra warta świeczki. SEPy mam, uprawnienia na wózki i suwnice też. Jaka podstawa w tym przypadku może mi przysługiwać?

Nowy
Kandydat

Nie mam pojęcia co się tam robi ale słyszałem że odchodzi dużo doświadczonych pracowników i ja jako nowy pracownik praktykant na pewno nie chce tam pracować po szkole

Hanka
Inne

Na pewnym portalu widnieje teraz oferta dla specjalisty ds. BHP. Ze względu na własne doświadczenie raczej będę aplikować. możecie jednak napisać parę słów przy tym na temat pracy na dziale? atmosfera jest dla mnie istotna ale również zarobki

Pracodawca

@Hanka

Dzień dobry, dział BHP w naszej Spółce jest jednoosobowy. Zapraszamy do aplikowania.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Hej, jest oferta pracy na kontrolera jakości. Warto aplikować? Co możecie powiedzieć o tym stanowisku i ile można zarobić?

anonim
Inne

Z ta wspomniana możliwością awansu a raczej jej braku to może być zależne od stanowiska? tak teraz napisano a mnie w ofercie dla specjalisty technicznego od razu wpadła w oko fraza odnosząca się do możliwości rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji. To na jakiej zasadzie ma to miejsce?

Waldi
Pracownik
@anonim

Potrzebują ludzi do roboty to zaczęli wysyłać na szkolenia. Jak wszędzie. W każdej robocie człowiek uczy się czegoś nowego. Carbo to nie więzięnie - można iść dalej.

anonim
Inne
@Waldi

No i gdzie dalej można postawić te kroki w firmie? ciekawi mnie po jakim czasie ludziom udaje się osiągać awanse i na jakich zasadach? Czy podwyżki płac można uznać za wysokie?

Mirosław
Kandydat

Firma porażka sługusy kierownictwa czyli emeryci kopalniani chodzą i podpierają innych pracowników szczególnie nowych. starych mają za nic według rozmów z niektórymi ludźmi niewiem czy bende tam pracować

Mirosław
Były pracownik

Szkoda czasu tę firmę (usunięte przez administratora) i śmieszni kierownicy którzy nie potrafią nic załatwić. W oddziale w Mikołowie praca ślusarz spawacz na hali montażowej 1 stopień ciepła żadnych powodów do pracy nie ma. W Tychach w halach produkcyjnych i na budynku głównym mnóstwo kamer śledzą wszystko i inwigilacja na pracowników niemiła atmosfera w pracy . Firma nie daje żadnych szans na awans nie polecam nikomu tej firmy

Tajniak
Pracownik
@Mirosław

Nie działam w interesie firmy, ale wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. Kamery są obecnie w większości firm i ich celem jest dbanie bezpieczeństwo ludzi tam pracujących i wiadomo, że o mienie pracodawcy.

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

anonim
Inne

To mnie przy takiej liczbie ciekawią integracje. :) raczej nie ma możliwości, by każdy dział jakoś specjalnie się znał? Biuro bardziej się integruje czy jedna pracownicy fizyczni również? Pracodawca jakkolwiek wpływa na atmosferę?

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Ktoś
Inne

Cześć, gdzie masz ofertę do księgowości bo jej to chyba nie widzę? Albo mi się przeoczyła? Mimo wszystko co piszą w warunkach, czy są podane widełki placowe i jakieś konkretne benefity? I zastanawiam się przy tym dlaczego kogoś teraz szukają, czy wiadomo? To bardziej rotacja czy rozwój?

Pracodawca

@Ktoś

Dzień dobry, oferta pracy na stanowisko Księgowa, jest zamieszczona w naszych ofertach pracy na portalu go.work.pl. Można również ją znaleźć na naszej stronie internetowej: https://carbo.com.pl/ksiegowy-ksiegowa/. Poniżej przesyłam treść ogłoszenia: Księgowy/Księgowa Miejsce pracy: Tychy Zakres zadań: księgowanie transakcji i dokumentów księgowych oraz ich kontrola pod względem formalnym i rachunkowym, wystawianie i dekretowanie faktur krajowych i zagranicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie ewidencji księgowej i magazynowej, prowadzenie ewidencji środków trwałych uczestnictwo w procesie zamykania ksiąg rachunkowych i uzgadniania kont, sporządzanie sprawozdań finansowych sporządzanie JPK_V7 przygotowanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków i płatności współpraca z działami operacyjnymi, przygotowanie analiz, zestawień, sprawozdań na wewnętrzne i zewnętrzne potrzeby, wyjaśnianie niezgodności, udział w projektach mających na celu udoskonalenie procesów księgowych, kontakty i współpraca z podmiotami zapewniającymi finansowanie zewnętrzne Spółki, miesięczna kontrola sald kont księgowych, sporządzanie zleconych sprawozdań do GUS i NBP. Wymagania: minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego pełna i praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów WORD, EXEL, wysokie poczucie odpowiedzialności, wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów, umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań, umiejętność radzenia sobie ze stresem, pracy pod presją czasu. Dodatkowym atutem będzie: znajomość systemu Impuls, Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę pełną wyzwań i niestandardowych zadań. dodatkowy dzień wolny (jeżeli wypada w dniu roboczym)

Sasza
Pracownik

Polecam Ja chwilę tam pracowałem zostałem (usunięte przez administratora)przez właściciela. Chcesz być następny to pracuj w tej firmie. Jak chcesz tam gdzieś się wspiąć to musisz dobrze lizać (usunięte przez administratora)

Klarysa
Inne
@Sasza

Ta pierwsza fraza mnie zastanowiła, ostatecznie polecasz czy nie? Chwile robiłeś, ale na jakich standardach? O jakim stanowisku mowa, jaki zakres obowiązków? na każdym ma się bezpośrednia styczność z Pracodawca?

Bogdan
Kandydat
 Pytanie

Jakie duże jest biuro projektów w carbo? Zatrudnia wielu projektantów? Czy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej jest dużo pracy? Jakiego typu projekty robią najczęściej? Warto aplikowac, jest możliwosc rozwoju? Pozdrawiam

Carbo
Pracownik
@Bogdan

Na brak pracy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej nie narzekamy. Najczęściej wykonujemy projekty konstrukcyjne obiektów przemysłowych związanych z przeróbką węgla. Zapraszamy do złożenia CV. Ze względu na różnorodny charakter wykonywanych projektów projektanci cały czas się rozwijają.

Bogdan
Kandydat
 Pytanie
@Carbo

W ogłoszeniu jest napisane, że można zdobyć praktyke do uprawnień wykonawczych. Jak to jest realizowane? Jakieś dni na budowie? Nadzór?

Carbo
Pracodawca
@Bogdan

Aktualnie biuro projektowe składa się z 15 wykwalifikowanych projektantów z uprawnieniami oraz kilku asystentów projektantów, którzy zdobywając praktykę i wiedzę przygotowują się do egzaminów. Głównie specjalizujemy się kompleksowych projektach modernizacji czy budowy obiektów przemysłowych, czy też całych węzłów technologicznych. Dominujące branże to konstrukcyjno-budowlana, elektryczna i mechaniczna, ale działamy również w branży architektonicznej, instalacyjnej czy drogowej. Zapraszamy do współpracy, możliwości i ścieżek rozwoju jest naprawdę sporo od asystenta projektanta po projektanta z pełnymi uprawnieniami (również wykonawczymi) czy też koordynatora projektów.

Administrator

Pracujesz w firmie CARBOAUTOMATYKA SA? Jaką masz umowę?

Pracownik
Były pracownik
@Administrator

Umowa o pracę. W tej firmie nie ma żadnego kombinowania z zatrudnieniem.

Cz3s
Inne
 Pytanie
@Pracownik

A czy wypłata jest jakoś dzielona? Typu podstawa +premia? Jesli tak to czy premia jest raczej wypłacana czy w zależności od humoru szefostwa?

Pracownik
Pracownik
@Cz3s

jest dzielona, a premia przyznawana przez dyrektora/kierownika

Laura
Kandydat
@Pracownik

A zna ktoś sekrety odnośnie sposoby przyznawania tych wspomnianych premii? jest ona sztywna w oparciu o wyniki czy jednak bardziej uznaniowa? W pierwszym przypadku o jaki efekt może chodzić, jakie są normy? A w tym drugim to są ewentualne porady?

Cz3s
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak wygląda sprawa z pracą w dziale projektowania konstrucji ? Widze, że szukają Asystenta Projektanta Branży Budowlanej.

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOAUTOMATYKA SA - Tychy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

  Zobacz opinie na temat firmy CARBOAUTOMATYKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOAUTOMATYKA SA?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOAUTOMATYKA SA?

  Kandydaci do pracy w CARBOAUTOMATYKA SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOAUTOMATYKA SA
Przejdź do nowych opinii