CARBOAUTOMATYKA SA

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o CARBOAUTOMATYKA SA

on

Hej. Dlaczego zniknęło pytanie na temat Pani Ani ?

Waldi Nowy wpis
@on

Też mnie to zaciekawiło? Kto to był?

JK

Hej, jestem tu z oferta dla pracownika ds. personalnych i rekrutacji. po pierwsze chce się upewnić co do ostatnich komentarzy, dział BHP jest 1-osobowy, tak? a w HR ile osób jest? też chciałabym się dowiedzieć z iloma osobami będę współpracować

Kasia Nowy wpis
@JK

Dział był czteroosobowy. W BHP zawsze była jedna osoba.

Nowy Nowy wpis

Nie mam pojęcia co się tam robi ale słyszałem że odchodzi dużo doświadczonych pracowników i ja jako nowy pracownik praktykant na pewno nie chce tam pracować po szkole

Waldi Nowy wpis
@Nowy

Z ciekawości zapytam czemu?

Hanka

Na pewnym portalu widnieje teraz oferta dla specjalisty ds. BHP. Ze względu na własne doświadczenie raczej będę aplikować. możecie jednak napisać parę słów przy tym na temat pracy na dziale? atmosfera jest dla mnie istotna ale również zarobki

@Hanka

Dzień dobry, dział BHP w naszej Spółce jest jednoosobowy. Zapraszamy do aplikowania.

Asystent Projektanta Konstrukcji

punktualnie rozpoczęta, długość trwania około 30 min, wysokie kompetencje i wiedza rekrutera

doświadczenie zawodowe , wiedza wymagana na aplikowanym stanowisku

Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Hej, jest oferta pracy na kontrolera jakości. Warto aplikować? Co możecie powiedzieć o tym stanowisku i ile można zarobić?

PP

Z ta wspomniana możliwością awansu a raczej jej braku to może być zależne od stanowiska? tak teraz napisano a mnie w ofercie dla specjalisty technicznego od razu wpadła w oko fraza odnosząca się do możliwości rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji. To na jakiej zasadzie ma to miejsce?

Waldi
@PP

Potrzebują ludzi do roboty to zaczęli wysyłać na szkolenia. Jak wszędzie. W każdej robocie człowiek uczy się czegoś nowego. Carbo to nie więzięnie - można iść dalej.

HI
@Waldi

No i gdzie dalej można postawić te kroki w firmie? ciekawi mnie po jakim czasie ludziom udaje się osiągać awanse i na jakich zasadach? Czy podwyżki płac można uznać za wysokie?

Mirosław

Firma porażka sługusy kierownictwa czyli emeryci kopalniani chodzą i podpierają innych pracowników szczególnie nowych. starych mają za nic według rozmów z niektórymi ludźmi niewiem czy bende tam pracować

Mirosław

Szkoda czasu tę firmę (usunięte przez administratora) i śmieszni kierownicy którzy nie potrafią nic załatwić. W oddziale w Mikołowie praca ślusarz spawacz na hali montażowej 1 stopień ciepła żadnych powodów do pracy nie ma. W Tychach w halach produkcyjnych i na budynku głównym mnóstwo kamer śledzą wszystko i inwigilacja na pracowników niemiła atmosfera w pracy . Firma nie daje żadnych szans na awans nie polecam nikomu tej firmy

Tajniak
@Mirosław

Nie działam w interesie firmy, ale wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. Kamery są obecnie w większości firm i ich celem jest dbanie bezpieczeństwo ludzi tam pracujących i wiadomo, że o mienie pracodawcy.

Jak dużo osób pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

EH

To mnie przy takiej liczbie ciekawią integracje. :) raczej nie ma możliwości, by każdy dział jakoś specjalnie się znał? Biuro bardziej się integruje czy jedna pracownicy fizyczni również? Pracodawca jakkolwiek wpływa na atmosferę?

Ktoś

Cześć, gdzie masz ofertę do księgowości bo jej to chyba nie widzę? Albo mi się przeoczyła? Mimo wszystko co piszą w warunkach, czy są podane widełki placowe i jakieś konkretne benefity? I zastanawiam się przy tym dlaczego kogoś teraz szukają, czy wiadomo? To bardziej rotacja czy rozwój?

@Ktoś

Dzień dobry, oferta pracy na stanowisko Księgowa, jest zamieszczona w naszych ofertach pracy na portalu go.work.pl. Można również ją znaleźć na naszej stronie internetowej: https://carbo.com.pl/ksiegowy-ksiegowa/. Poniżej przesyłam treść ogłoszenia: Księgowy/Księgowa Miejsce pracy: Tychy Zakres zadań: księgowanie transakcji i dokumentów księgowych oraz ich kontrola pod względem formalnym i rachunkowym, wystawianie i dekretowanie faktur krajowych i zagranicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie ewidencji księgowej i magazynowej, prowadzenie ewidencji środków trwałych uczestnictwo w procesie zamykania ksiąg rachunkowych i uzgadniania kont, sporządzanie sprawozdań finansowych sporządzanie JPK_V7 przygotowanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków i płatności współpraca z działami operacyjnymi, przygotowanie analiz, zestawień, sprawozdań na wewnętrzne i zewnętrzne potrzeby, wyjaśnianie niezgodności, udział w projektach mających na celu udoskonalenie procesów księgowych, kontakty i współpraca z podmiotami zapewniającymi finansowanie zewnętrzne Spółki, miesięczna kontrola sald kont księgowych, sporządzanie zleconych sprawozdań do GUS i NBP. Wymagania: minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego pełna i praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów WORD, EXEL, wysokie poczucie odpowiedzialności, wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów, umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań, umiejętność radzenia sobie ze stresem, pracy pod presją czasu. Dodatkowym atutem będzie: znajomość systemu Impuls, Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę pełną wyzwań i niestandardowych zadań. dodatkowy dzień wolny (jeżeli wypada w dniu roboczym)

Sasza

Polecam Ja chwilę tam pracowałem zostałem (usunięte przez administratora)przez właściciela. Chcesz być następny to pracuj w tej firmie. Jak chcesz tam gdzieś się wspiąć to musisz dobrze lizać (usunięte przez administratora)

Klarysa
@Sasza

Ta pierwsza fraza mnie zastanowiła, ostatecznie polecasz czy nie? Chwile robiłeś, ale na jakich standardach? O jakim stanowisku mowa, jaki zakres obowiązków? na każdym ma się bezpośrednia styczność z Pracodawca?

Bogdan

Jakie duże jest biuro projektów w carbo? Zatrudnia wielu projektantów? Czy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej jest dużo pracy? Jakiego typu projekty robią najczęściej? Warto aplikowac, jest możliwosc rozwoju? Pozdrawiam

Carbo
@Bogdan

Na brak pracy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej nie narzekamy. Najczęściej wykonujemy projekty konstrukcyjne obiektów przemysłowych związanych z przeróbką węgla. Zapraszamy do złożenia CV. Ze względu na różnorodny charakter wykonywanych projektów projektanci cały czas się rozwijają.

Bogdan
@Carbo

W ogłoszeniu jest napisane, że można zdobyć praktyke do uprawnień wykonawczych. Jak to jest realizowane? Jakieś dni na budowie? Nadzór?

Carbo
@Bogdan

Aktualnie biuro projektowe składa się z 15 wykwalifikowanych projektantów z uprawnieniami oraz kilku asystentów projektantów, którzy zdobywając praktykę i wiedzę przygotowują się do egzaminów. Głównie specjalizujemy się kompleksowych projektach modernizacji czy budowy obiektów przemysłowych, czy też całych węzłów technologicznych. Dominujące branże to konstrukcyjno-budowlana, elektryczna i mechaniczna, ale działamy również w branży architektonicznej, instalacyjnej czy drogowej. Zapraszamy do współpracy, możliwości i ścieżek rozwoju jest naprawdę sporo od asystenta projektanta po projektanta z pełnymi uprawnieniami (również wykonawczymi) czy też koordynatora projektów.

Pracujesz w firmie CARBOAUTOMATYKA SA? Jaką masz umowę?

Umowa o pracę. W tej firmie nie ma żadnego kombinowania z zatrudnieniem.

Cz3s

A czy wypłata jest jakoś dzielona? Typu podstawa +premia? Jesli tak to czy premia jest raczej wypłacana czy w zależności od humoru szefostwa?

@Cz3s

jest dzielona, a premia przyznawana przez dyrektora/kierownika

Laura

A zna ktoś sekrety odnośnie sposoby przyznawania tych wspomnianych premii? jest ona sztywna w oparciu o wyniki czy jednak bardziej uznaniowa? W pierwszym przypadku o jaki efekt może chodzić, jakie są normy? A w tym drugim to są ewentualne porady?

Cz3s

Witam. Jak wygląda sprawa z pracą w dziale projektowania konstrucji ? Widze, że szukają Asystenta Projektanta Branży Budowlanej.

Rafał

Cześć, Ile może zarobić operator CNC?

Batryek
@Rafał

Tak 3500 tys max

Misia
@Batryek

na rękę? słuchaj ale odpisujesz w kontekście tamtego roku? a jaka jest rozbieżność między nimi w ujęciu finansowym oraz ogólnych warunków pracy? jak często zmiany są wdrażane?

Aktualność
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.carbo.com.pl

Aktualność
Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Urszula

Jeśli o te podwyżkę chodzi to czy były ogólnie prowadzone na ten temat rozmowy ciekawi mnie po prostu reakcja nad tego typu zapytanie. może chodzi tu o konkretny wynik który należy wyrobić? odnośnie norm jakie są teraz tutaj wymogi? I czy praca naprawdę opiera się na samej podstawie? to skąd w takim razie ludzie biorą motywację do niej i wciąż się zatrudniają?

Zawiedziony
@Urszula

Patrząc na rynek (publikowane statystyki plus rozmowy z aktywnymi na rynku pracy znajomymi) w większości firm są przyznawane coroczne podwyżki na odczuwalnym dla pracownika poziomie. Ludzie tutaj w dużej części raczej są zdemotywowani, a pracują przez zasiedzenie i lęk przed zmianą pracy. Nowi często zatrudniają się majac dobre wyobrażenie o firmie, niestety często po jakimś czasie okazuje się ,że to tylko było wyobrażenie i szukają dalej, przez co znowu szuka się kolejnego pracownika i koło się zamyka.

Urszula
@Zawiedziony

Tylko no właśnie pozostaje w tej wypowiedzi ta jedna mała sprawa... skoro faktycznie odchodzą i mają przy tym negatywne zdanie, to na bazie czego budowana jest to wspomniane dobre wyobrażenie? Pracownicy nawet tutaj wyrażają swoje opinie więc...

Iza

Poszukiwany jest przez nich Specjalista ds. marketingu urządzeń gazometrycznych, ktoś wie jaką kasę oferują na tym stanowisku? Bardzo proszę o info, niestety nie widzę nigdzie!

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na której - HR spóźnił się 15 minut - osoba decyzyjna się w ogóle nie pojawiła - nie wiedzieli do jakiego działu i na jakie stanowisko mnie rekrutują -nie wiedzieli jakie produkty sprzedają. Firma cud.

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOAUTOMATYKA SA - Tychy

• Jak się pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOAUTOMATYKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOAUTOMATYKA SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOAUTOMATYKA SA?

Kandydaci do pracy w CARBOAUTOMATYKA SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOAUTOMATYKA SA