Grupa Carboautomatyka

wpis

las wargas
@wpis 13.10.2017 21:42
a ja uwazam ze fajnie jest w tej firmie, sie nie wyhylam i mam co mi sie nalezy

no to gratulacje i żyj dalej sobie w tej świadomości i zastoju, z drugiej strony może i masz rację, ciągle nie zauważalny, pensja co miesiąc ta sama na konto, tak na marginesie coś robisz czy tylko się napierdzielasz?

pjeden
@wpis 13.10.2017 21:42
a ja uwazam ze fajnie jest w tej firmie, sie nie wyhylam i mam co mi sie nalezy

to dalej miej swuj debilasty zastuj i baw się w bagienku, jesli masz tylko odrobine odwagi to zmieniaj swuj zywot

herbata bez prądu

Witajcie moi mili :) czy podwładny powinien przed obliczem swojego przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego? Ktoś chodził na te bezproduktywne narady na 6?

dziwne
@herbata bez prądu 11.10.2017 22:01

Totalny zastój w tej firmie chyba jest a co innego myślałam...

herbata bez prądu

Cześć kochani Carbole! Nawiązując do poprzednich komentarzy kogoś tam wcześniej, pragnę stwierdzić, że niezbitym faktem jest rzeczywiście sumienne wypłacanie zarobionych uczciwie pieniążków dla każdego „frajerka” na jego osobiste konto. Bardzo fajną sprawą w Carboautomatyce jest i również zaplecze w biurowcu (tutaj ukłon dla p. Szabli), bardzo dużo w tej materii uczynił, wielkie brawa dla pana. Na budowach już nie jest tak wesoło, ale i tak nie jest źle. Bardzo fajnie, że są organizowane dla załogi imprezy, pikniki, etc. Wszystko fajnie, bardzo się cieszymy (ale im mniejsze morale tym większa absencja), tylko pogratulować i dalej pracować. Pracować…hmmm… właśnie, czym jest praca dla normalnej uczciwej osoby, która chce przychodzić do pracy a spotyka się na co dzień z dziwnymi praktykami, które potrafią jedynie zdemotywować pracownika a nawet upodlić! Dlaczego? Komu to służy aby współpracować z lawirantami i bazyliszkami koloryzującymi się dla jaśnie pana wszechmogącego? Jest w tym jakiś sens, oj na pewno jest, po to ta cała zabawa. Jedni się bawią i cieszą inni są pełni obaw i zadają sobie jedno pytanie… A kto czyta ten post i ma trochę intelektu w łebku to wie jakie… „Aneta” drżyj z nami i Ty również!

klękający

Co tak tu cicho? Dawajcie komentarze cykorki!

Aneta

@ExCarbo rozumiem, że obecnie nie pracujesz już w firmie. Co było powodem Twojego odejścia? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz Grupę Carboautomatyka jako pracodawcę?

@herbata bez prądu
@Aneta 24.08.2017 08:01

Anetko, praca w Carboautomatyce (i nie myl tego z Grupą) jest fajna, jest tyle osób, z którymi się bardzo dobrze współpracuje... no może poza jednym ciężkim do strawienia trolem, który do wszystkiego zagłębia swe kłaki i twierdzi, że to jest dooobre i tak ma byyyyć :) i że nikt mi nie podskoczy, bo jak nie to ... wiadomo :)

ExCarbo

Wypłata zawsze na czas? Wywiązywanie się pracodawcy z kodeksu pracy to zaleta, czy normalność?

Aneta

@Al @- Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Grupa Carboautomatyka. Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Piszecie, że nie ma wielu plusów. A co warto by w firmie poprawić tak, by pracowało się lepiej? Jak wygląda praca w Waszych działach?

wypłata zawsze na czas

Aneta

A jakie są plusy pracy w firmie Grupa Carboautomatyka? Chętnie usłyszymy Wasze opinie.

Al
@Aneta 13.03.2017 15:37

Takowych nie zauważono.

Hubert jelektryk -sep

a co wy piszeta ludzisko dobze jest i basta --fenito na dupsku -1800 najmniej zarobek 1910 zł minium he he he benc- następny będzie po ZEGu-

SANDOKANN.

Carbo automatyka-ZEG- nie razem chluba miasta tychy-tak opluwacie chleb-wstydzcie się panowie-no co racja to racja -paru niby kierowników przydało by śię wywieźć na taczce -Panie prezes -coto za Włodarczyk-a pogon gośia-jeszcze paru z P2-tylu młodych czeka z goronca glową na prace -pomysły -wymienić trochę kadre --nie upyczać w kontach za pensje 3.000-4500 tysi ęcy --a poszli w cholerę .dziekuje ---mag inż. Jerzy Piotriwicz ---HOŻUF.

SysteM

Gdzie są ciepłe posiłki. Gdzie delegacje ludzie czekaja na ciuchy...smiech na tym balecie. Premie zabierane przez system wtf !

cvgtyikm

@ Były pracownik - no niestety tego typu zarzadzanie zazwycxaj nei konczy się dobrze. Ale zazwyczaj, żeby nie powiedzieć że zawsze nie da sdię zmienic.

Szkoda czasu na tą firmę tym bardziej, że na rynku pracy jest nieźle i jest w czym wybierać. Wszystko co napisał Jarosław Kot to prawda. Długo ta firma nie pociągnie. Zarząd to coś w rodzaju władzy w Korei Północnej. Rację ma zawsze Wódz, nawet jak nie ma racji. Na zebraniach jak w szkole, ludzie boją się wypowiadać. Dodatkowo panuje tam skomplikowana hierarchia. O tak podstawowych sprawach jak sposoby motywacji pracownika nie mają pojęcia. Były pracownik.

Jarosław Kot

Firma jest bardzo fajna, i dla tych co chcieli by pracować w Carboautomatyce pewna informacja, wypłaty są zawsze na czas , jak pracujesz i wykonujesz to co do ciebie należy , to można powiedzieć , że złapałeś ............ za nogi , ale jest tylko jedno ale , szkoda zachodu bo firma jest w agonii, wpadła w taki czas na rynku (kryzys górnictwa) że trzeba się umieć dostosować do otoczenia i nowych warunków, zmienić pole widzenia. A tu niestety nie bo jeden jedyny właściwy wódz nadal działa jak na rynku górniczym, nie da się z produkcji i realizacji za pomocą kilofa i młotka przejść do wymagającego sektora nadal za pomocą kilofa i młotka, sposób działania taki, że to elektryk czy budowlaniec ma odpowiadać za wielomilionowe realizacje, to się w głowie nie mieści, nie ma szacunku dla ludzi świadomie lub nieświadomie cały czas się ich poniża oskarża i rozlicza za wszystko nawet jak nie mają nic wspólnego z tym o co się ich obwinia. Nie słucha się opinii i propozycji ludzi którzy widza to innymi oczami , zawsze racja jest po stronie władzy - wodza, jak się rządzący nie nauczą słuchać i umiejętnie wyciągać wnioski to jak na wstępie szkoda szukać tu pracy bo nawet jak dzisiaj jest to jutro jej już nie będzie. Bo albo rynek zweryfikuje obecne działania władzy firmy albo ludzie już nie będą czekać i sami odejdą co obecnie ma miejsce już od dłuższego czasu.

niejestemrobotem
@Jarosław Kot 10.04.2016 10:14

Co tam wypłata na czas, jeżeli człowiek dobrze wykonuje swą pracę i obowiązki to mu się należy i nie tylko wypłata a poszanowanie. Już niejedna osoba na praktyce doświadczyła tego co mogłoby ją spotkać jakby zaczęła pracę w tej firmie. Wypłata? Młodzież sama powiedziała, że nie to jest najważniejsze, lecz ktoś tutaj myśli inaczej. Bet regards :)

Adikon

A jak z zatrudnieniami, firma planuje kogoś zatrudnić pod koniec wiosny/początek lata? Byłem u was na praktykach w zeszłym roku, przesiedziałem prawie cały miesiąc na 3-cim piętrze bo nie chcieli mnie oddać na warsztat (głównie przez mą motywacje i tempo) potrafiłem wykonać wszystkie zadania do lutowania płytek, obróbki kabli w jeden dzień i jeszcze wicinałem gumowe uszczelki w chwilach wolnych, przez ostatni tydzień nawet ciasto i herbatkę codziennie dostawałem abym tak nie pędził. Wiadomo, młodzi gniewni, a energia przed wakacjami po tylu latach szkoły rozpiera. Ale atmosfera super chciałbym u was pracować bo macie fajne zarobki, jestem chętny do pracy zarówno w terenie jak i w biurze, wszędzie się odnajde. W maju pisze mature i będę szukał pracy, będę miał SEP-a i papierek technik elektronik. Mam też prawo jazdy kat.B i własny samochód. Tata od kolegi pracuje u was w terenie ale niezbyt się interesuje nowymi, dlatego wole sie tutaj spytać ;)

@Adikon 04.02.2016 19:49

Zapraszam do złożenia CV

Carbo to firma która jest trampoliną dla ludzi ambitnych, umiejących znaleźć się w zmiennym otoczeniu rynkowym. Większość opinii podejrzewam piszą ludzie "słabi" techniczne i organizacyjnie. Firma ceni i preferuje ludzi samodzielnych i z inicjatywą, którzy potrafią łączyć cechy dobrego organizatora z twardym charakterem. W firmie są trzy Zakłady: 1. Zakład zajmujący się produkcją i serwisem urządzeń typowo górniczych. Pracuje tu wielu młodych inżynierów 2 Zakład reaizujący kontrakty. Tutaj dla eszystkich ambitnych jest świtny poligon związany z realizacją dużych budów, możliwość uzyskania uprwnień wszelkiej maści (SEP, budowlane itp) 3. Zakład serwisu oraz biuro projektowe, w kiludziesięcioma projektantami z uprawieniami Atmosfera sprzyja zdobywaniu wiedzy, realizowaniu się w pracy, szczególnie na budowach oraz możliwości poznania otoczenia rynkowego. Zarobki (za wyjątkiem pracowników fizycznych) są uzależnione od wyników firmy na które wpływ ma każdy pracownik. Ja osobiście polecam i proponuję wszystkim innym pracownikom, którzy są ambitni i zadowoleni z pracy w Carbo o wypowiedź w tym temacie, gdyż zgodnie ze starym powiedzeniem WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA - A W CARBO JEST NAPRAWDĘ NIE ŹLE.

Nick
@pracownik 01.02.2016 20:24

To na 100 pisał ten co rozwalił zakład P2 Co nie musi odwiedzać fryzjera

smierdzielek

@Mon czytając Twoj link a w szczególności ostatnie słowa "dobrze że ktoś to wywalił" oraz wpis @gwiazdy że "ma pewne obawy co do tej firmy" można wysnuć wniosek, że jesteś ewidentnie tego typu cżłowiekiem, który przyjmuje stanowisko tylko i wyłącznie jednej strony, natomiast druga strona ma być wyciszona i to za pomocą wszelkich dostępnych metod.

gwiazda

jest albo ni ejest te carbo, czytając opinie w tym linku mam pewne obawy

menderk

zamiat typowo głupich i lansujących mózgownicę artykułów sponsorowanych proponuję wszystkim odwiedzającym śledzenie artykułu odnośnie złożonej przez CARBO oferty na odpopielanie dla Tauronu Wytwarzanie, który ukazał się dnia wczorajszego na portalu wnp.pl a w szczególności zamieszczonych komentarzy - link do artykułu poniżej: (usunięte przez administratora)

Eli Barbur

Norbert nic nowego, szukają pracownika na stanowisko specjalisty do spraw kadr i płac bo już jedna osoba nie daje rady z wypisywaniem wypowiedzeń. Ostatnio zwolnili gościa z 20 letnim stażem!!!

zosia_rozkosia

Rób nadgodziny jak głupi, dowiedz się że możesz je sobie wybrać.] delegacje płacone sa jak sie komuś uzna ta firma nie będzie istnieć na rynku za kolejne 5 lat.

JO

Bardzo fajny prezes zawsze powie cześć jak cie widzi,no i jest też PKZP.

ROTFL

Znajomość logiki porywająca :-) Z jednej strony piszesz o domniemanym wzroście wydajności z drugiej o rzeczywistym spadku morale, od którego zależy wydajność i jakość pracy... Tym niemniej spróbuj dokończyć zdanie: W czasach gdy rynek pracy gotów jest wchłonąć około 50 elektryków tygodniowo a zagraniczni pracodawcy (gotowi przyjąć kolejne 20szt) za znalezienie elektryka płacą 500PLN pozbywanie się wdrożonych i doświadczonych pracowników jest... Teraz tego jeszcze tak bardzo nie widać z dyrektorskiego stołka, ale poczekajmy parę latek :-)

auf wiedersehen

Obecnie firma jest na etapie zwolnień grupowych więc aplikowanie chwilowo nie ma sensu, gdyż obecnej dyrekcji wydaje się, że wyniki robi się nie przez sprzedaż produktów i usług ale poprzez redukcję kosztów (czytaj piłowanie gałęzi na której Carboautomatyka siedzi). Jeśli firma odbije się od dna nie będzie mogła sobie pozwolić na grymaszenie, dając możliwość zdobycia zawodu, który w połączeniu ze znajomością języka obcego daje możliwość znalezienia "od ręki" niezłej pracy w Niemczech, Austrii czy Holandii czy takiej sobie w Polsce. ZA: Dzięki częstej zmianie zadań osoby otwarte na naukę mogą zdobyć wiedzę i doświadczenie z szerokiego zakresu prac elektrycznych oraz jak należy a jak nie należy organizować sobie i innym pracę. Wypłata jest zawsze na czas i mniej więcej takiej wysokości jakiej być powinna. PRZECIW: Firma uczy niestety też złych rzeczy i nawyków: nie wychylać się i nie angażować bo jedyne co się osiągnie to przysłowiowego kopa w tyłek a już po paru dniach w nowej pracy dowiedziałem się, że niektóre rzeczy można robić szybciej i lepiej ale tak już jest jak firma nie buduje trzonu doświadczonych pracowników. Organizacja (nie tylko pracy) i atmosfera w firmie wołają o pomstę do nieba, przyczyniając się do znacznego obniżenia konkurencyjności Carbo i zadowolenia z pracy. Oczywiście poza Carbo też nie ma miodu ale już na dzień dobry widać, że niektóre rzeczy są dużo lepiej przemyślane.

konczacy wspolprace

zarobki , jakie zarobki .....?!

Inside

sebastian osmieszasz sie robiac zdjecia i kablujac do starego badz kogos innego . wstydz sie . Sosnowiec cie do tego zmusza ??

Kroll

Powiem tak biorąc pod uwagę zarobki itd nie jest źle z tad moja ocena tylko i wyłącznie pracowałem w gorszych firmach. Ale takie osoby jak większość z was wymieniała nie powinny się znaleść na tych stanowiskach nie maja pojęcia co robią a uczą innych Praca jak praca no wszędzie trzeba pracować:P

Anonim

W Carbo jest jeden zasadniczy problem wszystko jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ponownie ludzie w Biurowcu biara grube pieniadze za nic a zabieraja innym pracownikom.Moze teraz zabierzecie nam urlop albo całe wynagdodzenie bo nam sie nie nalezy tak jak delegacja.!!

aa

znaczy komus dobrze(lepiej) i dlatego kiepsko...jakie to polskie

Anonim

Ja sie pytam dlaczego ludzie z Mifamy którzy przeszli do wydziału P2 maja lepiej! Tzw Auta moga brac do siebie pod swoje domy,ryczaut maja na paliwo jak dojezdzaja swoimi autami i jescze oczywiscie delegacje mają cos chyba tu jest nie wkorzadku .Jedna firma ,jeden wydział a i tak cyrk na kółkach smiech na sali jednym słowekm stanowoczo odradzam...

myself

Pracowałem w tym zakładzie 2 lata. 2 lata w delegacji. Zadowolony byłem do czasu aż przez przypadek dostałem nie swój pasek z wypłaty...pomyłka kadrowej. Zwolniłem się z dnia na dzień. Za swoje 360godz/miesiąc dostawałem nawet uczciwe pieniądze. Nie wiedziałem niestety ,że wykonujący te samą pracę lecz namaszczeni przez SOLIDNE plecy , mogą dostawać za te samą robotę 3 razy tyle... :( Mało profesjonalistów, za wielu decydentów, mnóstwo oceniających, zero pomagających...

@myself 16.09.2014 22:14

Ciekawe gdzie na delegacjach byłes

Taka jest moja opinia

Kłopoty działu P2 wynikają z kilku rzeczy: 1. W przeciwieństwie do innych działów oprócz tego, że zrobi swoją robotę, musi ją jeszcze SPRZEDAĆ i czekać na pieniądze. To nie jest dział pomocniczy, który wystawia faktury do P2 pstryk i za miesiąc ma kasę! Szeregowi pracownicy mogą nie rozumieć i pisać że po wykonaniu pracy (na razie) nie mają premii, ale rządzący już tak i między innymi pamiętać o zaległych premiach 2. W dekalogu nie ma zapisu "Czcij projektanta i projekty jego". Pół biedy jeśli sterowanie miało być na stykach NO a w planach jest na NC i jest to kwestia przeróbki, ale jeśli pół instalacji zaprojektowano na 24V a część na 230V to zarówno robocizna jak i materiał się marnują! P2 ponosi koszty przeróbek na budowie jak i w papierach! Stąd przechodzimy do 3 3. W kontraktach powinno być jasno zdefiniowane kto płaci za przeróbki, niezgodności dokumentacji z rzeczywistością, prace dodatkowe itd. Tak jak ktoś płaci ekipie remontowej za ułożenie kafelek w korytarzu nie przyjmie pracy, jeśli będą krzywe, albo zapomną o fugach. Ale w Carbo realiach ekipa nie tylko że kładła by kafelki chociaż pierwotnie miały być tam panele ale jeszcze w cenie obskoczyła by kuchnię i balkon! 4. Brak organizacji pracy typu "ty zacząłeś, więc ty skończysz i dostarczysz dokumentację zmian". Jak kto inny rozpoczyna kto inny kończy a jeszcze inny poprawia schematy o nieporozumienia i błędy bardzo łatwo.Po każdym oderwaniu pracowników od danego zadania leży ono odłogiem bo wszystkim wydaje się że jest ono dokończone. Nowa ekipa każdorazowo traci czas na kompletowanie materiałów i zapoznanie się z tym co i jak. O nieporozumienia również bardzo łatwo. 5. Zamówienia działają na zasadzie głuchego telefonu. Nim przejdzie ono przez las pośredników i podpisów mija co najmniej tydzień. W razie wątpliwości dział zamówień wstrzymuje zakup i do zamawiającego należy wypytywać co z zamówieniem się dzieje. Podsumowując do uleczenia są: kontrakty, dokumentacja, zamówienia a dział P2 dopiero na 4 miejscu.

Anonim

Mam pytanie co z delegacjami w tej firmie.!!!!

Łys

dyrektorów i kierowników na pęczki, nikt nie wpadnie na pomysł by "premia motywacyjna" była w jakikolwiek sposób związana z tym co robię. CO MNIE OBCHODZI ŻE NA BOGDANCE JEST 2 METRY PONIŻEJ DNA ??? NAWET NIE WIEM GDZIE NA MAPIE JEST TA ZASRANA BOGDANKA. ja szeregowy pionek dostaję po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za błędy tych co zgarniają kokosy i chodzą po zakładzie niczym pawie ?

hm

z Zaopatrzenia Kierownik? Masz na myśli Pana (usunięte przez administratora).???

rudy

W P2 nareszcie prawdziwy dyrektor i mam nadzieję że uda przeprowadzić mu się gruntowne reformy, oby miał wsparcie Pani Dyrektor bo tylko w takim układzie jest w stanie coś zrobić a szczególnie z tymi geniuszami z zaopatrzenia którzy powinni sami się wystrzelić na kosmos na czele z Panami dyrektorem i kierownikiem ....

Pietrow
@rudy 13.07.2014 14:18

Ciekawe jakiego masz na mysli dyrektora

Arab

Jak się teraz pracuje w P2 po zmianie dyrekcji? Czy widać jakieś światełko w tunelu?

latino
@Arab 10.07.2014 23:02

oczywiście że pną się w górę po ciągłych obniżkach premii, nieustannej reorganizacji i wszechobecnemu zaszczuciu pracowników.

chudyy

Proponowałbym panu prezesowi po zakończonych pracach w LW rozwiązać dział P2 albo jeszcze przed a przede wszystkim przyjrzeć sie dokładnie pracy panu Szynalikowi, Skowronkowi nie wspomnę już o panu Ośce co ten człowiek robi na stanowisku które piastuje, bo to pana panie prezesie pieniądze sie marnują i przez takich ludzi smród idzie na całą firmę mógł bym pisać i pisać co się dzieje na bogdance bo widzę ze informacje które do pana docieraj odbiegają od stanu faktycznego.

pozdrawiam

Z tego co widzę to prawie wszystkie negatywne opinie dotyczą jednego działu, jego (byłego?) dyrektora i garstki jego popleczników. Dlatego nie ma co się zniechęcać i wrzucać całej Carboautomatyki do worka z napisem P2 ani z góry skreślać wszystkich jej kierowników.

zibi

Podobno kierownik Ośko z Bogdanki chce sie przyjąc do Lw.Bogdanka a przez 7 miesiecy nie umie sie uporac z oswietleniem i takiego człowieka zrobili kierownikiem to juz jest rozpacz

pss

a jakie jest w Dziale Zaopatrzenia w Carbo? jak kierownictwo? jakie warunki? da się pracować?

nadzieja umiera ostatnia

Obecnie Carboautomatyka stoi przed ogromną szansą normalizacji pionu dyrektorskiego. Dlatego Szanowny Panie Prezesie GORĄCO PROSIMY, ŻEBYŚ NIE POZWOLIŁ, żeby P2 - jeden z kluczowych działów firmy znów stał się prywatnym folwarkiem Szakalika! Nie ujmując jego wiedzy technicznej nadaje się on na dyrektora jak ołów do produkcji samolotów. pozdrawiam

chuddy
@nadzieja umiera ostatnia 05.05.2014 19:58

święte słowa

...

Proszę się przyjzec Ośce z Bogdanki....To on jest winien wszystkiego co sie dzieje na tej kopalni...

bercik

Ponieważ nie sra się tam gdzie się je, kilka pozytywów o których jak widzę wielu zapomniało: - wypłata ZAWSZE na czas. - możliwość nauczenia się zawodu / zwiększenia swoich umiejętności (jeżeli oczywiście sami wyjdziemy z taką inicjatywą, zawsze w carbo znajdzie się ktoś kto pomoże) - z mojej perspektywy satysfakcjonująca komunikacja w wydziale/ zespole (jeżeli chodzi o stosunki między pracownikami) - jak by nie było (nie mam na celu gloryfikowania nikogo), prezes ciągnie ten wózek już dobre kilka dekad i pomimo wielu negatywnych aspektów jego sposobu zarządzania dalej jedziemy. Pytanie jak długo będziemy pracować po tym jak zdecyduje się odejść - i tutaj z tego co widzę perspektywa jest kiepska. -możliwość pracy przy sporych kontraktach -istnieją w tej firmie naprawdę dobrzy managerowie których interesuje los pracownika (niestety nie jest to zasadą)

prawy

wszystko jest w tym zakładzie do bani!!!!!!!!!!!!

nowy

Właśnie zastanawiam się nad złożeniem papierów do Carboautomatyki na stanowisko programisty-automatyka. Ile mniej więcej może zarobić świerzak po inżynierze? I z tego co wiem to PLC zajmuje się tylko jeden dział, jak wygląda atmosfera w tym dziale?

Marcin

Panowie a jak zarobki i praca na P1 ?

Zadowolony

Panowie, dość narzekania. P2 to najlepszy dział w firmie, który wychodzi na prostą dzięki Szakalikowi. Żeby zbierać żniwo, w pierwszej kolejności, należy ciężko pracować, zmienić mentalność starych pracowników i dać przykład młodszym kolegom. Sukces "montażu" jest sukcesem wszystkich pracowników działu. Jeżeli każdemu będzie zależeć na efekcie, przy właściwym kierownictwie, razem możecie pchać ten wózek, a inni będą wam tylko zazdrościć. Kilka kroków naprzód, jeden w tył, ale w ogólnym rozrachunku będziemy wszyscy zadowoleni. Najważniejsze w pracy są uczciwość, pozytywne nastawienie, współpraca. Liczę na wasz sukces! Powodzenia!!!

pchający wózek
@Zadowolony 24.03.2014 21:30

My pchający wózek dajemy z siebie dużo więcej niż norma za (w przeliczeniu na godzinę) nieciekawą stawkę. Terminy są na wczoraj a projekty są takie, że meta wózka zmienia się 2-3 razy i materiału często nie ma tyle co trzeba, albo jest nie taki co trzeba. Raz pchasz, raz kierujesz a innym razem robisz podjazd dla wózka więc nie da się planować roboty z wyprzedzeniem. Dodatkowo dochodzi polityka i np. daje się kierować wózkiem Półośce z Bogdanki, który tak organizuje pracę że na 3 pchających do przodu przypada 2 pchających do tyłu... Koniec końców wszystkiemu winni są pchający wózek, bo "nie interesują się robotą" albo "grają w skata zamiast pracować".

Cree

Zupełnie się zgadzam, tylko że problemem carboautomatyki jest to, że próbują zatrzymać pracownika dopiero jak złoży wypowiedzenie, a zawyczaj wtedy jest już za późno na negocjacje.

Zostaw opinię o Grupa Carboautomatyka - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Carboautomatyka