CARBOAUTOMATYKA SA

Opinie o CARBOAUTOMATYKA SA

Nieważny

Niech szanowny prezes sprobuje przeżyć za nasza wyplate. To zaczyna sie robic smieszne. 3 tysiące wypłaty z wszystkimi weekendami ? Jak mamy utrzymać rodzine za taka jałmużnę? Jak tak dalej bedzie to wszyscy dobrzy pracownicy odejdą

@Nieważny

Ja się pytam - gdzie Twój kierownik? Skoro on nie walczy o Ciebie to niby kto ma ?

Prawdomówny
@Nieważny

Dokładnie. Teraz trzeba się napracować w nadgodzinach, żeby mieć niewiele więcej niż najniższa

nowy

Czytając te opinię mogę potwierdzić że na początku dużo obiecują a następnie wpadasz w korpobagno.

Kuba
@nowy

Guzik prawda, ustalasz na początku co i jak ma wyglądać pensja, premie, czas, miejsce pracy oraz na jakie stanowisko się starasz a także jaki zakres będziesz mieć. Aktualnie pracuje już kilka lat i zmieniło się tylko to, że zmieniłem stanowisko pracy na bardziej "strategiczne" co za tym idzie więcej obowiązków przybyło no i wiadomo z tego wynika większa premia. Nie narzekam. Kto się stara i widać, że pracownik pracuje solidnie to wszystko można osiągnąć. Pozdrawiam.

Zuch
@Kuba

Kolego, a czy my cały czas mówimy o tej samej firmie ??? Bo coś mi się wydaje, że strasznie to koloryzujesz

Pracownik Roku

Witam. Chciałem się podzielić z wami opinią na temat tej Firmy. Otóż Ja osobiście chwalę sobie współpracę z Firmą CARBOAUTOMATYKA SA. Wypowiem się w bardzo pozytywnym świetle. Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Praca jak i wynagrodzenie na godnym poziomie, współpraca przebiegała pomyślnie z korzyścią po obu stronach, Nie było problemu ani z zarobkami, ani z podwyżką zarobków. A traktowanie pracownika to poprostu bajka. Miła rodzinna atmosfera ;)

Blue

No oczywiście, że jest super

Pracownik Dekady
@Pracownik Roku

Dziękuję Pracowniku Roku, za tę miłe słowa w stosunku do Naszej Firmy (Carboautomatyka SA, wejdź na naszą stronę i zajrzyj do zakładki kariera i znajdziesz tam mnóstwo ofert pracy). Szkoda, że pracowałeś w tej firmie i odszedłeś, teraz na pewno rzałujesz. Pracuję tutaj i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Pomimo tego, że nie otrzymujemy dofinansowania do posiłków, ani kart na zajęcia sportowe, ani owoców, ani wody w dystrybutorach, ani kawy lub herbaty, ani rzadnych innych dodatków to wszystko to jest zrekompensowane przez ciepłe słowa kierownictwa, wsparcie duchowe, mentalne i można długo wymieniać. Mamy za to darmowy parking, również dla rowerów.

Zuch
@Pracownik Roku

Oczywiście. Dlatego odszedłeś z tej krainy mlekiem i miodem płynącej ;-)

Jakie narzędzia pracy zapewnia CARBOAUTOMATYKA SA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Telefonista

Można liczyć. Telefony pracowników są kontrolowane, nie polecam wykonywać prywatnych rozmów z firmowego sprzętu, nie jedna osoba tego doświadczyła, skutki są negatywne. Telefony dla pracowników są z klawiszami - jest to pewnego rodzaju pokazanie pracownikowi gdzie jest jego miejsce, jaki standard jest mu zapewniony, z jednej strony obawa przed luksusem w postaci ekranu dotykowego a z drugiej niemiłosierna oszczędność kosztów. Większość pracowników posiada prywatne telefony i to one służą do rozmów służbowych zarówno w godzinach pracy jak i poza nimi. Przełożeni kontaktują się z podwładnymi bez względu na dzień tygodnia i porę, oczywiście w pilnych sprawach (służbowe sprawy wszystkie są pilne).

@Telefonista

Nie wiem czy wiecie, ale telefon klawiszowy nie nadaje się do podsłuchiwania przez wszelakie służby, więc jest ulubionym telefonem wielkich Prezesów i bonzów w tym kraju :)

Asystent Projektanta Konstrukcji

punktualnie rozpoczęta, długość trwania około 30 min, wysokie kompetencje i wiedza rekrutera

doświadczenie zawodowe , wiedza wymagana na aplikowanym stanowisku

Zadowolony

Zadowolony ze odszedłem, firma porażka, obietnice i na tym się kończy, dopóki (usunięte przez administratora) wspolracujace bezpośrednio dla prezesa nie odejdą to (usunięte przez administratora) będzie wciągało jednego po drugim, zenada

@Zadowolony

Przecież w Spółce pracuje full ludzi. Nie ma bata - nie wierzę, że wszyscy są od prezesa. Czasy są coraz cięższe - popracuję jeszcze. TU nikt grupowymi zwolnieniami mnie nie straszy.

Klient

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

To dlaczego prawie 400 osób tam jeszcze pracuje?

.... Firma, z którą Carboautoamtyka współpracowała lub wykonywała prace jest zadowolona a Pan już zbędne komentarze pisze.... pacjent jak widać nie zmarł a obiekt stoi i ma się dobrze. Patrząc na realizację firmy od małych drobnych produktów po masywne konstrukcje rozmieszczone na przeróżnych obiektach na całej Polsce to śmie twierdzić, że Carboautomatyka ma duże zaplecze produkcyjne wraz z olbrzymim doświadczeniem.

Zdzisiu

Solidna firma, wszystko zgodne z umową, nabyte nowe umiejętności, płaca zawsze na czas.

Prawdomówny
@Zdzisiu

Szkoda że w częściach, na raty i bezpodstawnie obcinana

@Prawdomówny

W jakich częściach??? ja dostaję zawsze 10

Były

Byłem poważanym pracownikiem , ale się sparzyłem kiedyś były konkretne roboty teraz tylko rylostwo upadających kopalń nie szukają robót poza górnictwem .To co piszą że robią oczyszczalnie, hutnictwo, i tunele to bujda ci ludzie którzy to robili i prowadzili te roboty już ich nie ma w firmie . Ci co przychodzą nic nie załatwiają tylko kasują kasę . W działach jest więcej kierowników niż pracowników . Starzy pracownicy są niedoceniani , nowi dostają większe stawki , firma kiedyś na topie teraz upada jak wszystkie kopalnie .

Łucja

Mile wspominam czas spędzony na praktykach w tej firmie. Dużo wiedzy merytorycznej oraz praktycznej nabyłam co pomogło mi w dalszej karierze zawodowej. Serdecznie polecam przyjmować się do pracy nie tylko na praktyki czy na staż. Oczywiście firma zaoferowała mi po praktykach miejsce pracy ale niestety z przyczyn prywatnych oraz wyjazdu nie mogłam przyjąć oferty. Co aktualnie żałuję. Polecam i pozdrawiam.

Ziemart

Wszystko w najlepszym porządku, doskonały kontakt z pracownikami firmy, szybka i fachowa robota, oczywiście polecam

Sumienny

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i arogancja ze strony kierowników, szefostwo traktuje przedmiotowo ludzi w których nie widzi interesuje

Kruz

dla mnie czas na nowe wyzwania, ale firma jest ok, socjal można by poprawić

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w CARBOAUTOMATYKA SA?

carbol

Bardziej łacina kopalniana bo trzeba być odpornym na wulgarne odzywki kadry kierowniczej i regularny opiernicz przez prezesa. Do tego dochodzi umiejętność krętactwa, kłamstw i wazeliniarstwa i to jest ważne na rozmowie kwalifikacyjnej.

@carbol

jak hajer nie klnie - to nie hajer ... w całym otoczeniem górnictwa jest tak samo... albo akceptujesz albo nie ... Nie byłem jeszcze na rozmowie kwalifikacyjnej, gdzie się nie koloryzuje :)

elmutek

Dzień dobry , mam pytanie odnośnie elektromonterów pod ziemią , jak organizowany jest dojazd na kopalnie ? Czy każdy pracownik dojeżdża sam do punktu ?

elmutekdwa
@elmutek

To zalezy do Ciebie - dużo samemu dojezdza.

@elmutek

Dojazdy są organizowane

Gość.

Praca ok. Ale kierownicy działów jeżdżą na sympozja z dziedziny jak gnębić pracowników . W halach produkcyjnych są ludzie którzy chodzą wiecznie z powiadomieniami do kierownika i gadają tylko o innych . Kierownicy oglądają głównie kamery. Starzy pracownicy są niedoceniani, słuchają głównie śmiesznych emerytów ze Staszica i kolesia z Bierunia . Premie dawanie według widzimisa kierownika albo da albo zabierze . Atmosfera jest nie miła jak na dzisiejsze czasy.

Neutralny
@Gość.

płaci więcej niż inni, jak ktoś chce pracować to pracuje i nie bawi się z resztą w dziwne gierki międzyludzkie

Sumienny

Nie docenia się osób które dają z siebie wszystko , premie są ustawiane przez dyrektorów zależnie od koniugacji z osobą sobie podległa, często sprawy prywatne pracownika podległego i dyrektora naja wpływ na premie , Prezes firmy notorycznie oszukiwany przez dyrektorów

Jaka jest stawka początkowa w CARBOAUTOMATYKA SA? 28 września na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Inżynier Serwisu i zastanawiam się czy aplikować.

Optymista

Odpowiadam: Niska. Zarobki podzielone na: stawka podstawowa + premia. W stosunku 60-40 proc. Często premia ucinana jest przez zarząd decyzją bezpodstawną, krzywdzącą sumiennego i uczciwego pracownika. Premia jest wypłacana po ponad 2 miesiącach od rozpoczęcia pracy. W okresie wypowiedzenia coraz częściej nie jest wypłacana.

Uczeń

Czy firma carboautomatyka prowadzi praktyki zawodowe dla uczniów technikum(np. dla kierunku technik elektryk)?

mihu
@Uczeń

Miałem tam praktyki. Nie wspominam je dobrze, było mierzenie przewodów po jakieś imprezie z Ukraincami (oni byli w porządku) prace w archiwum segregowanie dokumentów. I (usunięte przez administratora)przewodu pod DSO.

Zbigniew

Praca na wysokim poziomie, płace zawsze na czas, miła atmosfera.

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania aktualnych ogłoszeń, dostępnych w zakładce Oferty pracy

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOAUTOMATYKA SA - Tychy

• Jak się pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOAUTOMATYKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOAUTOMATYKA SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOAUTOMATYKA SA?

Kandydaci do pracy w CARBOAUTOMATYKA SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOAUTOMATYKA SA